Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardakaya

16 yaşında clenbuterol kullanabilir miyim?

Önerilen İletiler

ardakaya    3

16 yaşında clenbuterol kullanmayı düşünüyorum 95 kiloyum %31 yağ oranım var, eğer evetse eczanede reçete ile satılıyor mu? yoksa reçetesiz mi, ne kadarlık periyotlarla alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barinyo    50

Kullanmanı önerecek kimse çıkar mı merak ediyor ve bekliyorum 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
ardakaya, 4 dakika önce yazdı:

16 yaşında clenbuterol kullanmayı düşünüyorum 95 kiloyum %31 yağ oranım var, eğer evetse eczanede reçete ile satılıyor mu? yoksa reçetesiz mi, ne kadarlık periyotlarla alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Ben 16 yaşındayken so pharmanın clenbuterolünü kullanmıştım fakat asla tavsiye etmiyorum 😁😁 sakın kullanma kardeşim. Bu yaşta kullanacağın şey en fazla l carnitin olsun

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
Barinyo, 2 dakika önce yazdı:

Kullanmanı önerecek kimse çıkar mı merak ediyor ve bekliyorum 😁

Abi merhaba zararlarını okudum sadece kalp çarpıntısı vs. onun dışında doktor tanıdıklarıma sordum günde 10 tablet almazsan pekte bir sorun olmayacağını söyledi kullanıcam muhtemelen sadece en sağlıklı şekilde nasıl kullanırım onu sormak için yazdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
Blitzkrieg, Şimdi yazdı:

Ben 16 yaşındayken so pharmanın clenbuterolünü kullanmıştım fakat asla tavsiye etmiyorum 😁😁 sakın kullanma kardeşim. Bu yaşta kullanacağın şey en fazla l carnitin olsun

Abi kendimi kullanmak zorunda gibi hissediyorum 1 hafta diyet yapsam 1 gün bile istemeden bozulsa tüm emeklerim yok oluyor kesinlikle kullanmak istiyorum özür dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

@ardakaya

Kardeşim bak @Blitzkrieg forumun ilaçlar konusunda deneyimli üyelerinden kullanan biri. Ve senin yasinda kullanmasina rağmen önermiyor. 

Sana bu yasta bu tip ilaçları su kadar kullanmazsan sorun olmaz seklinde ögut veren doktorlar insan hayatına ve mesleklerine ihanet eden insanlardır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Ayrıca bizlerden özür dileyecek bir durum yok. Olan herşey senin vücudunda olur. Yaşın çok genç. Kendinde zayfilamak için diyet yapma sürekliliğini sürdüremeyen bir irade varken ilaçlara danışmak manasız. Empati yapıyorum istediğine daha kesin ve hızlı yollarla ulaşmak için bu yolu düşünüyorsun. Sana nasıl kullanacağını öneren bir üye çıkarsa onu dinleyebilirsin. Kararın kesin ise...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
Barinyo, 4 dakika önce yazdı:

@ardakaya

Kardeşim bak @Blitzkrieg forumun ilaçlar konusunda deneyimli üyelerinden kullanan biri. Ve senin yasinda kullanmasina rağmen önermiyor. 

Sana bu yasta bu tip ilaçları su kadar kullanmazsan sorun olmaz seklinde ögut veren doktorlar insan hayatına ve mesleklerine ihanet eden insanlardır.

Abi bu ilaçlar genelde zaten çok uzun süre sonra zararını gösteriyomuş ben zaten o kadar yaşamak istemiyorum 40 yaş kafi benim için 80 yıl mutsuz olacağıma 30 yaşına kadar mutlu yaşasam bile benim için yeterli, vücudum özgüvenimi aşırı etkiliyor normalde komik ve eğlenceli biriyim ama sırf dış görünüşüm yüzünden bunları yansıtamıyorum kullanmak istiyorum bu yıllar asla geri gelmez, yani söylemek istediğim kararım kesin nasıl kullanmam gerektiği konusunda yardım ederseniz çok sevinirim

tarihinde ardakaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50
ardakaya, 1 dakika önce yazdı:

Abi bu ilaçlar genelde zaten çok uzun süre sonra zararını gösteriyomuş ben zaten o kadar yaşamak istemiyorum 40 yaş kafi benim için 80 yıl mutsuz olacağıma 30 yaşına kadar mutlu yaşasam bile benim için yeterli, vücudum özgüvenimi aşırı etkiliyor normalde komik ve eğlenceli biriyim ama sırf dış görünüşüm yüzünden bunları yansıtamıyorum kullanmak istiyorum bu yıllar asla geri gelmez, yani söylemek istediğim kararım kesin nasıl kullanmam gerektiği konusunda yardım ederseniz çok sevinirim

Düşünce yapını değiştirebileceğimi düşünmüyorum. O sebepten susuyorum 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
Barinyo, 3 dakika önce yazdı:

Düşünce yapını değiştirebileceğimi düşünmüyorum. O sebepten susuyorum 😊

Abi beni düşündüğünüzün farkındayım çok teşekkür ederim ama ben kullanıcam kesinlikle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
Blitzkrieg, 13 dakika önce yazdı:

Abi kusura bakma ben kullanıcam gibi çok etkiliyor hayatımı nasıl kullandığını anlatır mısın rica etsem?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Senin gibi gençleri görünce üzülüyorum, diyet yapacak iraden Bile yokken clen kullanayım ben diyorsun yapma güzel kardeşim bu ilaçlar son düzlükte kullanabileceğin ilaçlar %31 yağ oranında zaten vücudun kalbine fazlasıyla baskı yapıyor suan fazla yağlarından dolayı sen bide gidip üstüne ritim arttırıcı bi ilac kullanacaksın ve henüz 16 yaşında.Sana tavsiyem öncelikle sıkı diyet ve sıkı antrenman prensiplerini öğrenmen 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Yaşı falan boşverdik diyelim önce şurdan başlamamız gerek

Clenbuterol %31 yağ oranında neredeyse hiçbir işe yaramaz. Clen yağ yakıcı değil bronşları açarak ödem atımını tetikler, vücutta ısıyı ve kalp ritmini arttırdığı içinde ufakta olsa kalori açığını tetikler. Evet hormonel olarak etkileneceğini sanmıyorum burda yaşından dolayı uyarı yapmam saçma olur 15 yaşında uyuşturucu kullanmış biri olarak. Kendim 3 kere clenbuterol kullandım ve şunu net söyleyebilirim evet deriyi çok güzel inceltiyor deride 1 gram su kalmıyor ama uzun vadeli kullanımda farkediyorsunki o kiloyu verdirten ilaç değil, uyduğun diyet ve yaptığın kardio, idmanlar. 

Yazmakla çok uğraşmıcaktım ama benimde önceden geçtiğim bir dönemden geçiyorsun oyuzden telepati yaparak yazıyorum gerçekten kullanmana gerek yok. Yağ oranını düşür formunu paylaş baktık yağ oranı 17 15 seviyelerine geldi ozaman başlayıp süreci hızlandırabilirsin. Belki sonuçları almaya başlayınca kendin vazgeçiceksin zaten kullanmaktan.

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
ardakaya, 2 saat önce yazdı:

Şuan kullanabileceğin tek ürün veya ürünler supplementlerdir. Eğer ekonomik sıkıntın yoksa birden fazla termojonik ürünlerle kombin yaparsan clean bile alamayacağın performansı alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
AS1L, 1 dakika önce yazdı:

Şuan kullanabileceğin tek ürün veya ürünler supplementlerdir. Eğer ekonomik sıkıntın yoksa birden fazla termojonik ürünlerle kombin yaparsan clean bile alamayacağın performansı alırsın

Maddi durumumuz çok şükür çok iyi , sence bana ne iyi gelebilir destekler yağ yakımımı abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
ardakaya, 1 dakika önce yazdı:

Maddi durumumuz çok şükür çok iyi , sence bana ne iyi gelebilir destekler yağ yakımımı abi

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 mL

Hardline Burner 120 Tablet

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

Hardline CLA One 1000 Mg 100 Jel Kapsül

Bu dörtlü kombinle 10 kg vermiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
AS1L, Şimdi yazdı:

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 mL

Hardline Burner 120 Tablet

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

Hardline CLA One 1000 Mg 100 Jel Kapsül

Bu dörtlü kombinle 10 kg vermiştim.

Clenbuterol olmasın mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
ardakaya, Şimdi yazdı:

Clenbuterol olmasın mı

Tabii ki de hayır. Hiç gerek bile yok. Sana yazdığım dörtlü kombini yap aynı anda başlat bitir clean bile fazlasını alacaksın. Clean sana verebileceği zarardan bile az zarar alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

illa birşey kullanacaksa efederin yada fragment clen den daha güveli olamazmı

bu arada havalar ısınıyor zaten yağ yakıcıları o kilo ve yağ oranında kullanmak zarar verebilir

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardakaya    3
AS1L, 12 dakika önce yazdı:

Tabii ki de hayır. Hiç gerek bile yok. Sana yazdığım dörtlü kombini yap aynı anda başlat bitir clean bile fazlasını alacaksın. Clean sana verebileceği zarardan bile az zarar alırsın

Sipariş ettim bunları spordan 30 dakika önce mi almam gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
ardakaya, 30 dakika önce yazdı:

Sipariş ettim bunları spordan 30 dakika önce mi almam gerekiyor

Kahvaltıdan Sonra Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet 1 Servis

Ana Öğünlerden Önce Hardline Burner 120 Tablet 1 Servis

Ana Öğünlerden Önce Hardline CLA One 1000 Mg 100 Jel Kapsül 1 Servis

Spordan Önce Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 mL 1 Servis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
ardakaya, 10 saat önce yazdı:

Abiciğim senin yaşında bu clenbuterolü kullandığımda bana çok üst düzey bir şeymiş gibi gösterdiler bu ilacı. Çevremde bir kaç abim vardı clene girdim diyip makine gibi olan. Bende onlar gibi olmak isteyip kullanmaya başladım. El titremesi dışında başka yan etki olmadı. Ama onlar gibi de makine olamadım açıkçası :D Halbuki clenin arkasında dünya kadar anabolik varmış. Bizi clen diye yiyolarmış. Yaş ilerledikçe anlamaya başladım. Sen, sen ol asla kimsenin ağzıma bakarak iş yapma. 15 yaşımdayken universalın animal cuts diye bir ürünü vardı. Hayatımda onun kadar komplike ve etkili yağ yakıcı kullanamadım hiç bir zaman maalesef. Sana tavsiyem bitkisel veya termojenerik supplementlere yönelmen. Aynı verimi alacaksın zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
ardakaya, 11 saat önce yazdı:

Kardeşim kilo almana sebep olan şeyi ortadan kaldırmadan clen vs ne kullanırsan kullan o yağları kalıcı olarak yok edemezsin. Lütfen hayatını önce disipline et. Sonra olmuyorsa yaz konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: byreal22
      Merhabalar, Clenbuterol kullanmaya başlayacağım.
      Burak hocanın zamanında yazdığı gibi bir gün 3 tablet diğer gün off mu tercih etmeliyim ? Düz piramit sistem mi tercih etmeliyim ? Deneyimleriniz nasıl oldu? En çok hangi sistemden verim aldınız ?
    • Yazan: Tr3n
      Clenbuterola başlamak istiyorum ama cesaret edemiyorum uzun süre clenbuterol kullanıp kalp sorunları yaşayan oldu mu aramızda  kalp ritmi sorunları vs daha önce kısa süreli bulgar kullanıp etki alamamıştım başka marka deniycem.
    • Yazan: emrearas
      1 Yıldır clenbuterol kullanıyorum SOPHARMA BULGAR markası fakat artık başka markalar kullanmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir marka var mıdır?
    • Yazan: westlas
      Yeni gireceğim kürün ilk 8 haftasına clen eklemek istiyorum, 4 haftada 0.2 mg’dan 0.8 mg’a kadar çıkıp 1 hafta ara verip tekrar 4 hafta daha kullanmayı düşünüyorum.Yanına 40 mg anavar, 300 masteron p, 500 testesteron e. Koyacağım.
      Fikirleriniz nedir?
    • Yazan: metinkarayagci0
      Definasyon yapacagim. Hedefim %8-10 mumkunse daha dusuk yag oranlari. Clenbuterol, T3, Yohimbine bunun icin yeterli midir, baska bir sey eklememe gerek var mi, ne eklemeliyim? Yanina proviron ve adipo plus ekleyebilirim fikirleriniz nelerdir? Ve kur sonrasinda ani kilo artisini nasil onlerim? Simdiden yardiminiz icin tesekkurler 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.