Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Araz48    1

Sustanon kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz hangi sıklıklarla sustanon enjeksiyonları yapılmalı ?

Karından insülin iğnesiyle sustanon enjeksiyonu yapılır mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deniz35    13

Şu anda 10 haftalık sadece sustanon küründeyim. Pazartesi 250 perşembe 250 vuruyorum dalgalanmalarla başa cikabilmek için ki sustanon da böyle kullanılır 500'ü tek seferde vurmayın çünkü içerisinde 4 farklı kısa uzun ester var östrojenik yan etkiler başa bela oluyor. Sustanon sadece kas içine enjekte edilir çalışma prensibi bu deri altına falan vurayım demeyin bu peptid growth ya da insülin değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
KaiGreene, 58 dakika önce yazdı:

Deniz hocam kaçıncı haftadasınız etkileri efektif bir şekilde görüyor musunuz 

2. Haftadan itibaren görmeye başladım 6. haftamdayım yüksek ağırlıklarım %60 arttı belimi incelttim,antrenman bittikten sonra daha çabuk toparliyorum anazol da kullandığım için östrojen kaynaklı pek fazla su tutmadan hem büyüyüp hem yağ yakıyorum. Kol omuz sırt patlamasına rağmen belimi baya incelttim yüzüm balon gibiydi şimdi çene kemigim bile belli oluyor neden bilmiyorum ama sustanonun verdiği etkiyi enanthate'da hiç alamadım 1 hafta sonra da tablet winstrol ekleyeceğim amacım büyümek değil yağ yakmaktı. Clen masteron propionat vs yerine tek sustanon gittim benim için sustanon mucize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
Deniz35, 7 saat önce yazdı:

2. Haftadan itibaren görmeye başladım 6. haftamdayım yüksek ağırlıklarım %60 arttı belimi incelttim,antrenman bittikten sonra daha çabuk toparliyorum anazol da kullandığım için östrojen kaynaklı pek fazla su tutmadan hem büyüyüp hem yağ yakıyorum. Kol omuz sırt patlamasına rağmen belimi baya incelttim yüzüm balon gibiydi şimdi çene kemigim bile belli oluyor neden bilmiyorum ama sustanonun verdiği etkiyi enanthate'da hiç alamadım 1 hafta sonra da tablet winstrol ekleyeceğim amacım büyümek değil yağ yakmaktı. Clen masteron propionat vs yerine tek sustanon gittim benim için sustanon mucize

Teşekkür ederim yorumunuz için arkadaşın konusunu çok baltalamak istemem ama sustanon bulk küründe kaç hafta kullanımı önerirsiniz? Birde tek ampül fiyatı eczanede 35 TL sanırım sustanonu eczanelerde bulmak kolay mı yoksa yine yok mu çoğu eczanede :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
KaiGreene, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim yorumunuz için arkadaşın konusunu çok baltalamak istemem ama sustanon bulk küründe kaç hafta kullanımı önerirsiniz? Birde tek ampül fiyatı eczanede 35 TL sanırım sustanonu eczanelerde bulmak kolay mı yoksa yine yok mu çoğu eczanede :)

Rica ederim ben ve arkadaşlarım İzmir'de her eczanede bulabiliyoruz hiç yok kalmadı diyen görmedik şu anki fiyati 35 TL. Satıcısı güveni çalışıyor mu steril mi derdi falan da yok 10 haftalık kullanım 700 TL'ye geliyor çok iyi. Ürün zaten orijinal ve dolu olduğu için eğer yarışma hedefi yoksa 10 hafta yeterlidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xglikon74y    1
Deniz35, 24.04.2022 - 11:31 yazdı:

Rica ederim ben ve arkadaşlarım İzmir'de her eczanede bulabiliyoruz hiç yok kalmadı diyen görmedik şu anki fiyati 35 TL. Satıcısı güveni çalışıyor mu steril mi derdi falan da yok 10 haftalık kullanım 700 TL'ye geliyor çok iyi. Ürün zaten orijinal ve dolu olduğu için eğer yarışma hedefi yoksa 10 hafta yeterlidir.

Sustanon 250 primobolan 200 kullanmaya başladım 12 hafta pct için neler yapmalıyım yardımcı olur musun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
xglikon74y, 27.04.2022 - 14:47 yazdı:

Sustanon 250 primobolan 200 kullanmaya başladım 12 hafta pct için neler yapmalıyım yardımcı olur musun

Kaçıncı haftadasın brom etkileri nasıl bende girmeyi düşünüyorum da dhb boldenon ekleyeceğim 10 haftada gözle görülür etki olur mu araştırıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Deniz35, 24.04.2022 - 01:36 yazdı:

Anazol ü ne sıklıkla ve ne kadar kullandın acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
agfitness, 29 dakika önce yazdı:

Intramuscular (yani adı üzerinde “kas içi” enjeksiyonlar) subcutan (deri altı) veya uzun yıllardır tıp dünyasında belirlenmiş olan enkejsiyon bölgeleri olan;

-deltoid (omuz)

-triceps (arka kol)

-glutal (kalça)

-vastus (ön-yan bacak bölgesi)

dışında enjeksiyon yapılması kesinlikle risk teşkil eder.

Bilgi olsun diye söyleyeyim propionat uygulaması yapan profesyonel bazı sporcular çok sık enjeksiyon yaptıklarından dolayı zamanla spor dünyasında Latissimus (kanat) bölgesinden de kas içi enjeksiyon uygulamasını kullanmayı öğrenmişlerdir.

Fakat özellikle sizler gibi profesyonel olmayan kişilerin bilindik tıbbi uygulamalar dışında bir işe kalkışması ağır ve dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir, kesinlikle önerilmez.

Daha motor ehliyetini alır almaz 1000cc’lik motor ile kalkışa geçenler ne hüsranlara uğruyorlar onu hayal edin.

O yüzden bana komik gelse de henüz yeterli bilincin oluşmadığından kaynaklı olan karından insülin iğnesiyle enjeksiyon konusunu kesinlikle görmezden gelmeyi arzu ederek olabildiğince kırıcı olmadan bilgilendirmek istedim. Ama bu son olur umarım, her zaman bu tarz sorulara tahammülümüz olmuyor genç arkadaşlar bunu bilesiniz.

Daha çok sabırla bilgilenmeniz ve doğru güzel sonuçlara doğru tutarlı yol almanız dileklerimle.

Sağlıklı sporlar…

bence yağ oranı yüksek damarını göremeyen kişiler latlara denememeli harita gibi damar var yeryer damar allahtan belli bende aralara vuruyorum

şimdilik bir sorun yaşamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mertcanross
      3-4 AY ÖNCESİ.

GÜNCEL.

Hiç bir kür geçmişim olmadı fakat 4 ay öncesinde yoğun depresif ve libido problemleri yaşıyordum ve testo ve d ye baktırmak istedim. Birde ne göreyim? D vitamini ve testom yerlerde. Telaş ve panik yaptım D vitamini kullandım 4 ay süreyle test yaptırdım ve sonuç bu.
      Siz siz olun D vitaminini ihmal etmeyin.
    • Yazan: Can Yavaş
      Merhaba hocalarım
      Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım  Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?
      Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙
    • Yazan: Tupacmakaveli1
      Testo enantat ne kadar surede kana karışır ?
      Kaçıncı hafta etki etmeye baslar antrenmanlarda güç olsun libido agresiflik olsun
      Teşekkürler şimdiden..
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.