Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

j00x0

2. kürüme başlıyorum

Önerilen İletiler

hectordoyle    633
j00x0, Şimdi yazdı:

Sosyal anksiyete aynen bende kendi araştırmalarımda bu sonuca ulaşmıştım insanlarla iletişimim soğuk davranışım hiç konuşmam vs. ama bir problem yaşatmıyor bana beni de olumlu yönde etkileyeceğini seziyorum 1.kürümde sadece testesteron bile beni acayip pozitif yönde etkiledi. yaşayıp göreceğiz :D 

Şahsen ciddi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum, kullandığın ilaçlar sağlam markalar ve kür içi desteği veren kişi her türlü yardımcı olur sana. Sonuçta aynı kişiden ilaç aldık :D  

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

j00x0    34

Evet ilaçlar geldi bayramda pazartesi başlıyoruz bir aksilik çıkmazsa güncel fotolarımı koyayım.

626ad5e1c9a9a_WhatsAppImage2022-04-28at20_46_59.thumb.jpeg.b7298c3d81f4592b4e44a91965fdbf66.jpeg 626ad65f0842b_WhatsAppImage2022-04-28at21_00_53.thumb.jpeg.a2d83c83e9e7605f1ec1427d4dcf21c0.jpeg 626ad5f029875_WhatsAppImage2022-04-28at20_56_13.thumb.jpeg.d9403cc58bccd92a6b7331897e6a6bc6.jpeg 626ad5f3173a0_WhatsAppImage2022-04-28at20_52_56.jpeg.7ec54f9ec1c11bca81dac4edfd7a3968.jpeg626ad5f5b4018_WhatsAppImage2022-04-28at20_52_00.thumb.jpeg.8985303c2339813c8424f98f41f54133.jpeg626ad5f7d6232_WhatsAppImage2022-04-28at20_51_22.thumb.jpeg.35621ae091034674d1f00aea49ebf57e.jpeg626ad621ec51c_WhatsAppImage2022-04-28at20_50_53.jpeg.24b0b835158dd19b68db6753e72947cd.jpeg

Güncel kilom boş miğde ile 68 kilo. boy 1.80cm

Bu arada arimidex işini her hafta olarak değil de cabaser ile 2hafta 1 yarım tablet olarak almayı seçeceğim sonuçta amacımız bulk e2 yi çok baskılamayalım.

Hayırlısı olsun diyelim pazartesiyi heyecanla beklemeye devam.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
fert, 28.04.2022 - 21:14 yazdı:

SP' leri b. hocadan mı aldınız?

konuda belirtmiştim doğrudur testolar önce ki kürümden kaldı

sp bolde arkadaşımdan temin ettim parabolan ve anapolon b. hocadan 

bugün testlerimi oldum hayırlısıyla sadece testesteron testim pazartesi veya perşembe çıkacakmış.

TEST-1(hormon).PNG.0ed4f487f6c633c729109964b9c7b48d.PNG TEST-2.PNG.8d7f5fa004ef740ceaaed3f4ea09ddfe.PNG TEST-4(tamkan).thumb.PNG.f9c14ce9ecb6438e8bde8ec3d7b5a6bc.PNG

TEST-3.PNG.6d779f8f6b99bdedd9c516f365a47195.PNG

toplu pdf görmek istiyenler için ; 37271_379481_{7CEE081D-769A-4A1B-8E5B-94831BE99548}.pdf

@metinav @hectordoyle @rastlantisal

metin hocam diğer konuda önermiş olduğunuz şekilde arimidexe devam ettim ve e2 baya düşmüş.(1haftadır kullanmıyorum yeni kür ile birlikte belirtilere göre devam edeceğim.) zaten fizikende libido artışı vs. bunu hissettim.Bir de lh fsh düşük hala fakat sperm sayısı vs. de yükseldi 2haftada vücut toplamış kendini pazartesi başlıyorum. Hakkımızda hayırlısı :) 

Tam kan da ki yüksek değerlerin ne anlama geldiğini bilmiyorum karşılaştırma istenir ise hiç küre başlamadan önce ki tam kan testimi paylaşabilirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
j00x0, 28.04.2022 - 21:08 yazdı:

Evet ilaçlar geldi bayramda pazartesi başlıyoruz bir aksilik çıkmazsa güncel fotolarımı koyayım.

626ad5e1c9a9a_WhatsAppImage2022-04-28at20_46_59.thumb.jpeg.b7298c3d81f4592b4e44a91965fdbf66.jpeg

Oh oh oh orada bir servet görüyorum kalite görüyorum konunu takip ediyorum sabırsızlıkla kürün finalini merak ediyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
j00x0, 56 dakika önce yazdı:

bugün testlerimi oldum hayırlısıyla sadece testesteron testim pazartesi veya perşembe çıkacakmış.

toplu pdf görmek istiyenler için ; 37271_379481_{7CEE081D-769A-4A1B-8E5B-94831BE99548}.pdf

@metinav @hectordoyle @rastlantisal

metin hocam diğer konuda önermiş olduğunuz şekilde arimidexe devam ettim ve e2 baya düşmüş.(1haftadır kullanmıyorum yeni kür ile birlikte belirtilere göre devam edeceğim.) zaten fizikende libido artışı vs. bunu hissettim.Bir de lh fsh düşük hala fakat sperm sayısı vs. de yükseldi 2haftada vücut toplamış kendini pazartesi başlıyorum. Hakkımızda hayırlısı :) 

Tam kan da ki yüksek değerlerin ne anlama geldiğini bilmiyorum karşılaştırma istenir ise hiç küre başlamadan önce ki tam kan testimi paylaşabilirim.

Küre henüz başlamadığını anlıyorum.Kan değerlerin çoğunlukla yüksek çıkmış.İlk kan ver öyle küre başla kesinlikle...

Arimidex ve cabaser kullanıyorsan bırak ikisi de baya düşmüş.Küründe cabaser ve arimidex kullanmana gerek kalmayabilir.Birbiriyle rakip agonist durumlar söz konusu bir miktar...Gelişmen kilo ve hacim için östrojeni baskılamaman lazım olabildiğince...

Vucudunda bağışıklıkla ilgili uyarı durumları var biraz.Sebebi basit bir gıda intoleransı olabileceği gibi gripte olabilir daha ağır bir şey de...Omega 3 gibi bir takviye kullan.Onun dışında iyisin bir tuhaflık yok.

Kan miktarın kür içinde hızla artacağı için öncesinde fazla kanı ver, gerekiyorsa kür içinde de vermen gerekebilir.Bu kadar kan üretimi artışına hammadde ihtiyacı da artacaktır.Düzgün alyuvar üretimi olması için b12, folik asit ve demir rezervlerinin yeterince olması da önemli...

Başarılar dilerim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
forbit, 6 dakika önce yazdı:

Oh oh oh orada bir servet görüyorum kalite görüyorum konunu takip ediyorum sabırsızlıkla kürün finalini merak ediyorum.

teşekkürler bende sabırsızım.

metinav, 1 dakika önce yazdı:

Küre henüz başlamadığını anlıyorum.Kan değerlerin çoğunlukla yüksek çıkmış.İlk kan ver öyle küre başla kesinlikle...

Arimidex ve cabaser kullanıyorsan bırak ikisi de baya düşmüş.Küründe cabaser ve arimidex kullanmana gerek kalmayabilir.Birbiriyle rakip agonist durumlar söz konusu bir miktar...Gelişmen kilo ve hacim için östrojeni baskılamaman lazım olabildiğince...

Vucudunda bağışıklıkla ilgili uyarı durumları var biraz.Sebebi basit bir gıda intoleransı olabileceği gibi gripte olabilir daha ağır bir şey de...Omega 3 gibi bir takviye kullan.Onun dışında iyisin bir tuhaflık yok.

Kan miktarın kür içinde hızla artacağı için öncesinde fazla kanı ver, gerekiyorsa kür içinde de vermen gerekebilir.Bu kadar kan üretimi artışına hammadde ihtiyacı da artacaktır.Düzgün alyuvar üretimi olması için b12, folik asit ve demir rezervlerinin yeterince olması da önemli...

Başarılar dilerim.

pazartesi başlıyorum.Kürden çıktım only testo diyelim 2hafta ara verdim şuan 2.haftadayım 3.hafta bu küre giriyorum pct falan yapmadım arimidex sizin tavsiyeniz üzerine kullandım libido sorunu yüzünden tavsiye etmiştiniz e2 78'lerdeydi libidom vs yerine geldi kullanımı kestim 1 haftadır kullanmıyorum.Kür içinde herhangi bir yan etki görürsem kullanmayı düşünüyorum arimidex ve cabaseri normal şartlarda 2haftada yarım olarak düşündüm fakat onuda kullanmayacağım yan etki baş gösterirse veya 5.haftada ki testler sonrası kullanıma başlarım. Yarın kan vermeye çalışırım teşekkürler yorumunuz için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Yarın işim olacağı için enjeksiyon olamazdım bu yüzden bu gece enjeksiyonu yaptım 1ml testo(250mg) / 1ml tren hex(100mg) / 1.1ml (240mg) boldenon 

enjeksiyon sırasında öksürük veya anormal bir ateş ödem ağrı bir durum yok, zaten ağrı ödem olacağını sanmıyorum alıştım artık ufak bir hissiyatı var oda 2hafta verdiğimiz aradan dolayı kas unutmuş herhalde :) fakat öksürük vs olmadı gayet yavaş enjekte ettim perşembede 2. cycle'ı tamamlayıp 1.haftamız sonrası bir kan vermeye gideceğim bugün kan veremedim bayramdan sonraya kaldı o iş 2.hafta içerisinde kan vereceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633

Vücudu fazla yağ tutmayan ektomorf yapılı bir vücuda sahipsin gördüğüm kadarıyla. Bu kombinasyonla çok güzel hacim alacağını şimdiden tahmin edebiliyorum. Küründe başarılar dilerim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Vücudu fazla yağ tutmayan ektomorf yapılı bir vücuda sahipsin gördüğüm kadarıyla. Bu kombinasyonla çok güzel hacim alacağını şimdiden tahmin edebiliyorum. Küründe başarılar dilerim.

çok teşekkür ederim bende çok yükseldim inşallah beslenme tarafında sıkıntı çekmem tek korktuğum taraf o 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
j00x0, 12 saat önce yazdı:

çok teşekkür ederim bende çok yükseldim inşallah beslenme tarafında sıkıntı çekmem tek korktuğum taraf o 

Umarım sorunsuz geçer kürün . 
Birde sormak istediğim içinde kortizon olduğunu sonradan düşündüğünüz ilaçların yan etkileri sizde neler oldu

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
PowerWave, 1 dakika önce yazdı:

Umarım sorunsuz geçer kürün . 
Birde sormak istediğim içinde kortizon olduğunu sonradan düşündüğünüz ilaçların yan etkileri sizde neler oldu

teşekkür ederim öncelikle diğer kürümde ki deca ve dianabolu diyorsanız gerçekten hiç bir hissiyat yaratmadı.Fakat 8.haftada decayı kesmiştim 8.haftada birden libidom kesilmişti test sonuçlarına göre e2 yi düşürme kararı aldık. Fakat orada şöyle bir durum var 5.haftada e2 78 lerde gezerken felaket libido vardı yani iş yerinde boş otururken birden istek sertleşme vs. sonra 8.haftada deca bitince bir test daha yaptım e2 74tü ama hiç libido yoktu sertleşme durumuda yoklayınca sertleşme var kendi kendine sertleşme sağlayamıyordum ve ilgim 30saniye bile kaçsa sertleşmem kayboluyordu metin hocanın tavsiyesiyle 2 hafta pzrt/perşembe arimidex aldım 2hafta sonra libido eski haline geldi. belkide deca çalışıcaktı dozaj az geldi hani direk suç atmış olmak istemiyorum ama testlerde ve etkilere bakılınca hiç deca-dianabol kullanmış gibi bir durumum olmadı. Mesela hiç su tutmadım artık benim bünyemle mi alakalı onuda bilmiyorum ama +7/+8 kilo kazandım ve testoyu kestikten sonra 10.hafta üstüne 2.hafta sporuda bıraktım bilerek işte 3.hafta yeni küre başladım bu süre zarfında -2/-3 kaybım var ama hatlar olsun damarlanma olsun hala duruyor geçen ön hazırlık bir full body yaptım güç aynı ama pump etkisi baya düşmüş çünkü 6./7. haftalarda acayip pump oluyordum ve o oluşan pump etkisi gün boyu devam ediyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
j00x0, 49 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim öncelikle diğer kürümde ki deca ve dianabolu diyorsanız gerçekten hiç bir hissiyat yaratmadı.Fakat 8.haftada decayı kesmiştim 8.haftada birden libidom kesilmişti test sonuçlarına göre e2 yi düşürme kararı aldık. Fakat orada şöyle bir durum var 5.haftada e2 78 lerde gezerken felaket libido vardı yani iş yerinde boş otururken birden istek sertleşme vs. sonra 8.haftada deca bitince bir test daha yaptım e2 74tü ama hiç libido yoktu sertleşme durumuda yoklayınca sertleşme var kendi kendine sertleşme sağlayamıyordum ve ilgim 30saniye bile kaçsa sertleşmem kayboluyordu metin hocanın tavsiyesiyle 2 hafta pzrt/perşembe arimidex aldım 2hafta sonra libido eski haline geldi. belkide deca çalışıcaktı dozaj az geldi hani direk suç atmış olmak istemiyorum ama testlerde ve etkilere bakılınca hiç deca-dianabol kullanmış gibi bir durumum olmadı. Mesela hiç su tutmadım artık benim bünyemle mi alakalı onuda bilmiyorum ama +7/+8 kilo kazandım ve testoyu kestikten sonra 10.hafta üstüne 2.hafta sporuda bıraktım bilerek işte 3.hafta yeni küre başladım bu süre zarfında -2/-3 kaybım var ama hatlar olsun damarlanma olsun hala duruyor geçen ön hazırlık bir full body yaptım güç aynı ama pump etkisi baya düşmüş çünkü 6./7. haftalarda acayip pump oluyordum ve o oluşan pump etkisi gün boyu devam ediyordu.

Hangi markaları kullandınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
PowerWave, 59 dakika önce yazdı:

Hangi markaları kullandınız?

watson pharma deca

watson pharma diarexx

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
j00x0, 1 saat önce yazdı:

watson pharma deca

watson pharma diarexx

Çöp ilaçlar .. Sahte ilaçların sıkıntısını çekiyorum şimdi ..çok güzel ilaçlar buldum ay sonu gireceğim 💪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
PowerWave, 4 saat önce yazdı:

Çöp ilaçlar .. Sahte ilaçların sıkıntısını çekiyorum şimdi ..çok güzel ilaçlar buldum ay sonu gireceğim 💪

dediğim gibi büyük sıkıntı çekmedim ama beklentiyi verememesi hele ilk kürde insanı hem soğutuyor hemde üzüyor maalesef.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

vitamin özürlü bünyem daha 2.günden müdürü(totoyu) uyarmaya başladı. Çok eskilerde b12 kullandığımda ishal olmuştum hadi o zaman ufaktık vs. bundan bir 3-4 yıl önce omega3 balık yağı(aynı marka) günde 2 tane aldığımda ishal problemi yaşamıştım hadi onun dozu fazlaydı vs. dün aldığımda bir sorun yoktu ki akşam aldım bugün fena bir şekilde ishale döndürdü sabahtan beri mideden garip sesler geliyor her wc de ishaliz yediğimin arkasından wc çıkıyorum vs. hafif gazım geldi hesabı pırtlatırken de olan olunca :) mct leri almama kararı aldım. Kürün ortalarında belki yine denerim ama şuan için sadece liv52 ile devam edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Şu kür içi destek olayını çok fazla abarttığımızı düşünüyorum. ben de kolajen yüklemesi yapıyordum 1 haftadır ürünün içinde porsiyon başı 80mg c vitamini varmış e bir de bende kendim yiyip içtiklerimden fazladan c vitamini alınca 2 gündür idrarda yanma oluyodu c vitamini içeren herşeyi kesip suyu arttırdım anca şimdi geçti yanma. iyi ve dengeli bir beslenme bol su ve orjinal kür ilaçları fazlasıyla yeterli bence bunun dışındaki tüm destek ürünleri para tuzağı bana göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633

Çinko, magnezyum, d vitamini ve omega-3 her türlü yeterli olur. Bir de bu tür mct ilaçlarını hepsini tek seferde atarsanız da buna benzer sorunlar yaşayabilirsiniz. @Loving  hocam bununla ilgili bir konu açmıştı bakmanı tavisye ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Total testo sonucum çıkmış 2haftalık aradan sonra bu kadar düşeceğini beklemezdim :) ben diğer kürümde başlangıç olarak 1ml testoyla başlayıp diğer haftalar 500e düşmüştüm bunda direk 500 ile başladım.Acaba 2.hafta 1ml testo vurup testonun açılışını hızlandırsam nasıl olur ?

resim_2022-05-05_094422558.thumb.png.0a4aab6116b0dd25d036b08ef0845212.png

bu arada @hectordoyle loving hocanın konusunu okudum dün o şekilde kullanım yaptım aynen ishal sorununu çözdü hocanın da dediği gibi bilmemek ayıp değil öğrenmiş olduk çok teşekkürler. 

Sadece anapolon attıktan 2 saat sonra bir baş ağrısı oluyor ama öldürücü değil günlük rutinine devam ediyorsun sadece hissettiriyor çokta sıkıntı değil. Onun dışında şuana kadar hiç bir yan etki görmedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
j00x0, 6 saat önce yazdı:

bu arada @hectordoyle loving hocanın konusunu okudum dün o şekilde kullanım yaptım aynen ishal sorununu çözdü hocanın da dediği gibi bilmemek ayıp değil öğrenmiş olduk çok teşekkürler. 

Rica ederim ne demek :) 

j00x0, 6 saat önce yazdı:

Sadece anapolon attıktan 2 saat sonra bir baş ağrısı oluyor ama öldürücü değil günlük rutinine devam ediyorsun sadece hissettiriyor çokta sıkıntı değil. Onun dışında şuana kadar hiç bir yan etki görmedim.

Anapolon ve dianabol gibi ilaçların ilk 1 haftasında genelde bu tür bir yan etki olması normal. Benim dianabole karşı hassas bir bünyem var, 1 hafta 30 mg kullanmıştım sadece ve özellikle idman esnasında kalp çarpıntılarım inanılmaz dengesizdi. Her an kalpten gidicem sanıyordum :D 

Ayrıca küründe trenbolon da var. Tren de aynı şekilde ester farketmeksizin baş ağrısı ve tansiyon artması gibi yan etkileri ilk haftalarda hissedebiliyorsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, 22 dakika önce yazdı:

Rica ederim ne demek :) 

Anapolon ve dianabol gibi ilaçların ilk 1 haftasında genelde bu tür bir yan etki olması normal. Benim dianabole karşı hassas bir bünyem var, 1 hafta 30 mg kullanmıştım sadece ve özellikle idman esnasında kalp çarpıntılarım inanılmaz dengesizdi. Her an kalpten gidicem sanıyordum :D 

Ayrıca küründe trenbolon da var. Tren de aynı şekilde ester farketmeksizin baş ağrısı ve tansiyon artması gibi yan etkileri ilk haftalarda hissedebiliyorsun.

treni bekliyorum çok meraklıyım daha bir şey yok anapolon ufaktan sanki ben burdayım demeye başladı gibi çünkü bugün ki antramanda bilmiyorum ama bir kuvvet patlaması yaşadım kg ekledim vs ve bana mısın demedi 4.günden böyle patlama yapar mı yapıyorsada helal olsun harbi bahsedildiği gibi en tepe ilaçlardan birisi..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Evet dostlar 1.haftayı bitirdim akşam saatlerinde 2.haftamın ilk enjeksiyonunu 500ml testo - 240ml bolde - 100 parabolan olacak şekilde uygulayacağım.

ilk hafta yaşadıklarım, bir problem yok etki yan etki yok :) nabız kontrollerimi yaptım çok oynak kalp atışlarım hala eskisi gibi(yüksek) sanırım kronik bir sebep ilaçlar tetiklemiş olabilir çok takılmıyorum her hangi bir aktivite sırasında bana daha problem yaratmadı.

Anapolon çok hafif kuvveti hissettirdi ama tam değil 2.haftayı bekliyorum eğer bu düzeyde gider ise 3. ve 4. hafta 100mg çıkartacağım.

Parabolan hiç bir yan etki göstermedi eğer böyle 5.haftaya kadar gidersek diğer 5.hafta 200/200 400 e çıkarım büyük ihtimalle.

Çok hafif bicepslerde sivilcelenme oldu biceps ve triceps e doğru yağ dokusunun olduğu nokta ufak ufak ama çıkıyor ufak geçiyor gidiyor. Belki normaldir onun dışında bir sivilcelenme yaşamadım.

meme hassasiyeti falan yok sanırım 3.-4. haftaya kadarda olmayacak gibi bir beklentim yok.

libidom küre başlamadan önce ki hafta düşmeye başlamıştı buda testo sonucuna göre gayet normal yüksek değerlerden normal seviyeye düşünce normal seviye bana düşük geldiği için oldu sanırım bunun bilincinde olduğum için çok takılmadım partnerim ile yakınlıkta fln bir problem yaratmıyor bana.

geçenlerde boşalma sonrası bir testis ağrısı oldu ilaçlardan mı bilemiyorum fakat ufak bir ağrı oldu geçti testislerin alt kısmında bu biraz korkuttu beni gözlemleyeceğim devam eder ise yardımlarınızı isteyeceğim :) 

baş ağrısını anapolona bağlamıştım fakat Eskişehirde ki hava durumu malum kel aynak olunca sanırım rüzgar çarpması sebebi ile olduğunu düşünüyorum bir daha öyle şidddetli bir baş ağrısı yaşamadım.

Antraman programını guray hipertropyden splite çevirdim 2.hafta itibari kaslarımı daha iyi hissettiğimi düşünüyorum.

ilk hafta beslenme kötü geçti bayramdı, bayram sonrası biriken iş durumlarıydı o yüzden bir kilo artışı olmadı.

güncel resimleri her antraman sonrası çekmeye çalışıyorum fakat tek başıma pozlarım kötü oluyor. 5.hafta güzel açılar ile fotoğraf ve videolar yüklemeyi düşünüyorum.

Teşekkürler mutlu mesut gidiyoruz bakalım.

tarihinde j00x0 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

2.Haftanın ortasından bir sırt omuz fotoları paylaşayım dediğim gibi poz falan bilmiyorum amatörce fotolar gögüslerim geride kaldı sıkıştırınca güzel görüntü var ama kolları kaldırınca sönük karın bölgem 70kg da güzel görüntü vardı şuan gögüs kafesi kemikleri belli oluyor can sıkıyor.

Anapolon bana pek etki etmiyor gibi geldi mg yükselteceğim kesinlikle

bir diğer sorunum ise sırtın alt bölgesi yani alt sırt çok sönük kaldı üçgene gidiyor ama orantısız bir üçgen pek hoşlanmadım o görüntüden alt sırtı da büyütecek hareketler eklemeyi düşünüyorum sırt gününe.

Sabahları öksürük başladı 2-3gündür sabah uyandığımda öksürük oluyor üstüne de sigara tuzu biberi oluyor sanırım, araca inip yola çıkana kadar öksürük devam ediyor.

Hafif kafada kurma mevzuları oluyor ama yok ya falan deyip geçiyorum eskiden de çok düşünürdüm o normal fakat böyle bazı mevzularda biraz takılıyorum.

627bebff5b9fe_WhatsAppImage2022-05-11at19_24_57.thumb.jpeg.02030cd648af9c8e86d2bebc3486d51e.jpeg

627bec0fac474_WhatsAppImage2022-05-11at19_26_01.thumb.jpeg.1eece88a608f2c90b8df43518f49e94a.jpeg627bec1a086a1_WhatsAppImage2022-05-11at19_26_24.thumb.jpeg.71147777ea846e954c20839ee2365888.jpeg627bec2204017_WhatsAppImage2022-05-11at19_27_29.thumb.jpeg.0d4c7302f4c897192c55db0c8422fe70.jpeg627bec2ece3fc_WhatsAppImage2022-05-11at19_27_57.thumb.jpeg.0d756f6e7056102d78c1e0d053efb1a7.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-11 at 19.25.27.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.