Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

j00x0

2. kürüme başlıyorum

Önerilen İletiler

j00x0    34

Herkese kolay gelsin , iyi akşamlar veya günler. 1.kürümü bitirdim 1.hafta boş geçirdikten sonra önümüzde ki hafta 2.kürüme başlıyorum. 1. kürümü burada ki üstadlarım sayesinde problem olmadan geçirdim fakat tatmin ve hedefime ulaşamadım ki zaten hedefime 1 kürle ulaşamayacağımın farkındayım :) 

ilk kürümün konusu da burada detaylara takılmak isteyenler için aşağıya paylaşıyorum ;

Kısa özet olarak , 10hafta-haftalık 500mg testo / 8hafta-haftalık 250mg deca / 5hafta-günlük 50mg dianabol / 8hafta-günlük 300mcg ghrp6  kullanımı yaptım.Deca ve dianabol ilaçlar boştu etkisini göstermedi sadece testo ve ghrp6 çalıştı. 

İlk kürümün tecrübeleri ve bana kattıkları dahilin de yeni bir kür planladım.Ürünlerim sp laps bolde , sp laps tren e. , iran testo , balkan anapolon 

Boyum 1.80 kilom 68-70 değişiyor fakat 2haftadır spor bıraktım ghrp6 sonrası iştah problemi yine arttığı için 2haftadırda düzgün beslenme yapamadım 65 lere kadar geriledim.

Eğer küre başlamadan önce test görmek istenir ise Pazar günü test yaptırırım ama en güncel yaptırdığım testim eski konuda görülüyor yaklaşık 10 gün öncesine ait.Yinede buraya paylaşayım.

resim_2022-04-11_133944366.png

Yeni kürümün dizaynı şu şekilde olacak.

16 Hafta

15Hafta-haftalık 400mg boldenon

16Hafta-haftalık 500mg testo

10Hafta-haftalık 300mg tren e.

1hafta-günlük 50-100mg anapolon

ihtiyaç olur ise GHRP-6 ilave ederim gerçekten iştah açma işini sevdim ama şuan düşünmüyorum.

Sorularıma gelecek olur ise ; 

Tren e. dozajı ilk kullanacak kişi için normal mi azaltmam veya kür içerisinde yükseltmem gerekli mi?

Anapolon düzenlemesi iyi mi hafta sayısını artırmam yada mg ler ile oynamam gerekli mi ?

Tren e. için yan etki durumlarında kullanmam gereken extra ürünler nelerdir ? (yani tren kullanırken mutlaka elinizin altında bulunsun dediğiniz takviye veya ilaçları soruyorum.)

Boldenonu 500 mg ye çekmem çok fark yaratır mı ? ve son olarak

Testo 500den 250ye düşürsem güzel sonuçlar alır mıyım zaten kürden çıkıp girdiğim için testo seviyesi yüksek hani 500 ile devam etmek mantıklı olur mu ?

Güray hipertrofi programını uyguluyorum fakat sıkmaya başladı yeni kür ile güzelde bir antraman programı öneriniz var ise beklerim teşekkürler.

Teşekkürler şimdiden.Kür planlamasını exelden yapıp konu düzenlemesi ile buraya eklerim daha net ve anlaşılır görünür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    637

Şimdiden hayırlı olsun. İlaç tedarik ve marka konusunda değişikliğe gitmekle iyi yapmısşın, bahsettiğin markalar sağlam markalar. Sorularına gelicek olursak

1. Ben ilk defa tren kullanacak birine (özellikle enanthate veya parabolan ise) 200 mg ile başlamasını öneririm, ağır bir ilaç çünkü. 

2. Anapolonu 3-4 hafta 50 mg dozda kullanman yeterli olur. Kısa sürede 100 mg a çıkma çünkü oral steroidlerin kralıdır kendisi. Yan etkileri de ağırdır.

3. Tren den kaynaklı prolaktin yükselmesine karşın dostinex veya cabaser elinin altında bulunsun. 2 haftada 1 tablet dostinex ya da yarım tablet cabaser kullanmanı tavsiye ederim. Diğer yan etkileri önlemek için de (sinirlilik, paronaya, uykusuzluk, terleme gibi) ya trenin dozunu azaltırsın ya da direk treni küründen çıkarırsın. Bazı bünyeler hiçbir şekilde tolere edemiyor treni çünkü.

4. Boldenonu 500 e çekmen fazla fark yaratmayacaktır, 500 e çıkarabilirsin sorun olmaz.

5. Bulk yapacağın için testonun 500 civarı olması işine gelir ancak bazı bünyelerde trenbolon ile birlikte yüksek testosteron kullanımı (+500 mg) trenbolonun yan etkilerini arttırabilir. Örneğin  ben yaklaşık 5 hafta 500 testo 300 tren devam ettim ve arimidex kullanmama rağmen  jinekomasti oluştu belli bir miktar. Testoyu 250 ye treni de 400 e çıkardım göğüs ucumdaki ağrı azaldı. Ancak her bünyenin verdiği tepki farklıdır, bunu da kullanıp deneyimlemeden bilemezsin. Forumda güncel tutarsan biz de böylelikle bilgilenmiş oluruz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Witcher, 4 saat önce yazdı:

İkinci küre göre ağır ve yüksek dozda ilaçlar değil mi ?

farkındayım ama ilk kürümde deca girmek gibi bir yükseldim boldeyi bildigim kadarıyla yan etkileri baya az bir ilaç.

hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Şimdiden hayırlı olsun. İlaç tedarik ve marka konusunda değişikliğe gitmekle iyi yapmısşın, bahsettiğin markalar sağlam markalar. Sorularına gelicek olursak

1. Ben ilk defa tren kullanacak birine (özellikle enanthate veya parabolan ise) 200 mg ile başlamasını öneririm, ağır bir ilaç çünkü. 

2. Anapolonu 3-4 hafta 50 mg dozda kullanman yeterli olur. Kısa sürede 100 mg a çıkma çünkü oral steroidlerin kralıdır kendisi. Yan etkileri de ağırdır.

3. Tren den kaynaklı prolaktin yükselmesine karşın dostinex veya cabaser elinin altında bulunsun. 2 haftada 1 tablet dostinex ya da yarım tablet cabaser kullanmanı tavsiye ederim. Diğer yan etkileri önlemek için de (sinirlilik, paronaya, uykusuzluk, terleme gibi) ya trenin dozunu azaltırsın ya da direk treni küründen çıkarırsın. Bazı bünyeler hiçbir şekilde tolere edemiyor treni çünkü.

4. Boldenonu 500 e çekmen fazla fark yaratmayacaktır, 500 e çıkarabilirsin sorun olmaz.

5. Bulk yapacağın için testonun 500 civarı olması işine gelir ancak bazı bünyelerde trenbolon ile birlikte yüksek testosteron kullanımı (+500 mg) trenbolonun yan etkilerini arttırabilir. Örneğin  ben yaklaşık 5 hafta 500 testo 300 tren devam ettim ve arimidex kullanmama rağmen  jinekomasti oluştu belli bir miktar. Testoyu 250 ye treni de 400 e çıkardım göğüs ucumdaki ağrı azaldı. Ancak her bünyenin verdiği tepki farklıdır, bunu da kullanıp deneyimlemeden bilemezsin. Forumda güncel tutarsan biz de böylelikle bilgilenmiş oluruz.

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgileri uygulayacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
j00x0, Şimdi yazdı:

farkındayım ama ilk kürümde deca girmek gibi bir yükseldim boldeyi bildigim kadarıyla yan etkileri baya az bir ilaç.

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgileri uygulayacağım 

Ayrıca bahsetmeyi unuttum, anapolonun da vücutta aynı tren gibi ancak tren kadar olmasa da prolaktini arttırması ve progesteron reseptörlerine bağlanması gibi bir etkisi de var. Tren de olduğu için küründe mutlaka dostinex veya cabaser bulundur. Tavsiyem direk cabaser al çünkü fiyat ve miktar olarak uygun. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, 17 dakika önce yazdı:

Ayrıca bahsetmeyi unuttum, anapolonun da vücutta aynı tren gibi ancak tren kadar olmasa da prolaktini arttırması ve progesteron reseptörlerine bağlanması gibi bir etkisi de var. Tren de olduğu için küründe mutlaka dostinex veya cabaser bulundur. Tavsiyem direk cabaser al çünkü fiyat ve miktar olarak uygun. 

teşekkürler cabaserde alayım prolaktini sürekli kontrol edeceğiz o zaman arimidexe metin hocanın dediği gibi pzrt/prşmbe 0.5mg devam edeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

@hectordoyle evet satıcıda tren e. kalmamış parabolon var nasıl yapmak lazım yeni bir düzenleme yapmak için , esterini vs nasıl ayarlayacağız.

6266ba77e5016_yenikr.thumb.PNG.92ed6516b69109b94c50ab93ab44ffa8.PNG

son ayarlamalara göre plan bu şekildeydi ama parabolon karıştırdı aklımı

tarihinde j00x0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
holyland, Şimdi yazdı:

başka saticidan al

kimsede balkan veya sp yok merdiven altı satıyorlar bir kere ağzım yandı parabolon işimi görmez mi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
holyland, 1 dakika önce yazdı:

beni çok aşıyor 

bende testo bolde bilgisi var biraz

o bilgilere ihtiyacım olabilir :) ama şuan parabolon ihtiyacım var teşekkürler yorumunuz için biraz bekleyelim ona göre sipariş vereceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
j00x0, 23 dakika önce yazdı:

kimsede balkan veya sp yok merdiven altı satıyorlar bir kere ağzım yandı parabolon işimi görmez mi hocam

Şuan türkiyede 3 kişi var cidden orjinal sp ve balkan satan onlardan biri de burak hoca. Çoğu anabolik de getirilemedi bu yıl içinde diye biliyorum mesela en son biri tren acetat getirdi 1300 den satıyo yani yeni kurdan fiyatlanıyor. Bir de 1 kişi var irandan orjinal ZPHC getiren onun dışında tüm ürünler hepsi ama hepsi şuan yerli malı kortizon ve testo. Tabi bu dediklerim normale satılanlar yoksa yarışmacı topluluklar kendi hammeddesiyle kendi çevresine üretiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
fert, Şimdi yazdı:

Şuan türkiyede 3 kişi var cidden orjinal sp ve balkan satan onlardan biri de burak hoca. Çoğu anabolik de getirilemedi bu yıl içinde diye biliyorum mesela en son biri tren acetat getirdi 1300 den satıyo yani yeni kurdan fiyatlanıyor. Bir de 1 kişi var irandan orjinal ZPHC getiren onun dışında tüm ürünler hepsi ama hepsi şuan yerli malı kortizon ve testo. Tabi bu dediklerim normale satılanlar yoksa yarışmacı topluluklar kendi hammeddesiyle kendi çevresine üretiyor.

ürünler burak hocadan zaten burak hocada kalmamış neyse parabolan satın aldım artık parabolana göre bir düzenleme yapmak gerekli biraz araştırma yapayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
j00x0, 3 dakika önce yazdı:

ürünler burak hocadan zaten burak hocada kalmamış neyse parabolan satın aldım artık parabolana göre bir düzenleme yapmak gerekli biraz araştırma yapayım

Hayırlı olsun doğru bir seçim. Bu arada parabolan balkanın parabolanı dimi.

tarihinde fert tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
fert, 43 dakika önce yazdı:

Hayırlı oksun doğru bir seçim. Bu arada parabolan balkanın parabolanı dimi.

SP labs hocam 

bütün ürünler sp oldu anapolon sadece iran eczane. 

Son tahlilde Burak hocanın da onayıyla bu küre giriyorum dozajlarla oynamadan, inş güzel bir kür serüvenim olur. 5.haftadan sonra dozaj kontrolü yaparız parabolan belki artırırız göreceğiz. Şimdiden heyecanlandım.

6266cded22ee9_yenikr.thumb.PNG.672752c2839770e87a1eb1ac896e8b16.PNG

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Çarşamba günü teste gideyim diyorum, 

LH-FSH-Total test-E2-Prolaktin-ALT-AST harici neler yaptırmam gerekli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
j00x0, 40 dakika önce yazdı:

Çarşamba günü teste gideyim diyorum, 

LH-FSH-Total test-E2-Prolaktin-ALT-AST harici neler yaptırmam gerekli.

Tam kan testi de yaptır. Dursun elinde. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Tam kan testi de yaptır. Dursun elinde. 

teşekkürler hiç küre girmeden önce ocak ayında yaptırdığım vardı bir tane daha yaptırayım bolde ve tren bakalım neleri oynayacak. gerçi araya çalışmayan bir deca girdi ama hayırlısı :) 

tarihinde j00x0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
j00x0, 10 dakika önce yazdı:

teşekkürler hiç küre girmeden önce ocak ayında yaptırdığım vardı bir tane daha yaptırayım bolde ve tren bakalım neleri oynayacak. gerçi araya çalışmayan bir deca girdi ama hayırlısı :) 

O ikisine hiç aynı anda girmedim ama giren arkadaşlarım sinerjik çalıştığı yönünde iddealılar. 

Boy kilo kaçtı?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

O ikisine hiç aynı anda girmedim ama giren arkadaşlarım sinerjik çalıştığı yönünde iddealılar. 

Boy kilo kaçtı?

1.80 kilo 70 fakat tartılmadım kür biteli 2.hafta oluyor hafif ufalmam var (spora 1hafta ara verdim bu hafta girişimle daha iyi olacağını düşündüm) 65-67 düşmüşümdür.İlaçlar gelince güncel foto ve kiloyu paylaşacağım.

birde size bir soru sormak istiyorum ben eskiden beri böyle gerildiğimde heyecan yaptığımda ani laf atışlarında utanmış gibi yüzüm kızarır ben bunu belli başlı fobiler olduğunu düşünerek piskolojik sıkıntı demiştim ilk kürümde de hiç sıkıntı yokken ara ara çok nadirde olsa oluyordu (insanların hayırdır noluyor kızardın tarzında söyleyecek kadar)-- parabolan bu tarz etkiler göstermez bu durum inş hormonel bir durum değildir tek beni ürperten mevzu bu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
j00x0, 2 dakika önce yazdı:

1.80 kilo 70 fakat tartılmadım kür biteli 2.hafta oluyor hafif ufalmam var (spora 1hafta ara verdim bu hafta girişimle daha iyi olacağını düşündüm) 65-67 düşmüşümdür.İlaçlar gelince güncel foto ve kiloyu paylaşacağım.

birde size bir soru sormak istiyorum ben eskiden beri böyle gerildiğimde heyecan yaptığımda ani laf atışlarında utanmış gibi yüzüm kızarır ben bunu belli başlı fobiler olduğunu düşünerek piskolojik sıkıntı demiştim ilk kürümde de hiç sıkıntı yokken ara ara çok nadirde olsa oluyordu (insanların hayırdır noluyor kızardın tarzında söyleyecek kadar)-- parabolan bu tarz etkiler göstermez bu durum inş hormonel bir durum değildir tek beni ürperten mevzu bu.

Kullandığımız anabolikler gizli tramvatik rahatsızlıklarımızı ortaya çıkarabilir. Trenbolonda bu risk daha yüksek. Ancak bu herkeste olabileceği anlamına gelmiyor. Trenbolon benim psikolojim üzerine negatif bir etkisi olmadı, hatta olumlu anlamda etkiledi diyebilirim. Sosyal anksiyete ve hiperaktivite bozukluğum var, ayrıca aileden paranoid şizofreni ve bipolar bozukluk riski de taşıyorum belli bir miktar. Olumsuz anlamda herhangi bir şey yaşamadım ancak ileride yaşamayacağım anlamına da gelmiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Kürün güzel trene dikkat et sonuçları süperdir ama yan etkilerini hafife alma sakın cabaser kullanamyıda ihmal etme.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Kullandığımız anabolikler gizli tramvatik rahatsızlıklarımızı ortaya çıkarabilir. Trenbolonda bu risk daha yüksek. Ancak bu herkeste olabileceği anlamına gelmiyor. Trenbolon benim psikolojim üzerine negatif bir etkisi olmadı, hatta olumlu anlamda etkiledi diyebilirim. Sosyal anksiyete ve hiperaktivite bozukluğum var, ayrıca aileden paranoid şizofreni ve bipolar bozukluk riski de taşıyorum belli bir miktar. Olumsuz anlamda herhangi bir şey yaşamadım ancak ileride yaşamayacağım anlamına da gelmiyor.

Sosyal anksiyete aynen bende kendi araştırmalarımda bu sonuca ulaşmıştım insanlarla iletişimim soğuk davranışım hiç konuşmam vs. ama bir problem yaşatmıyor bana beni de olumlu yönde etkileyeceğini seziyorum 1.kürümde sadece testesteron bile beni acayip pozitif yönde etkiledi. yaşayıp göreceğiz :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.