Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yasinakda

Bulk kürü etki alamama

Önerilen İletiler

Yasinakda    3

Arkadaşlar ilaçların testte çıkıp ta vücutta değişiklik olmaması nedendir hiç bir su tutumu dahi olmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.229
Yasinakda, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ilaçların testte çıkıp ta vücutta değişiklik olmaması nedendir hiç bir su tutumu dahi olmadı 

Önce kendini tanıtır mısın? Kür geçmişin spor geçmişin boyun kilon yaşın vs vs

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3

Boy 177 kilo 76 

2 yıldır spor yapıorum oxygen marka ürün kullandım test enant boldenon deca dianabol ama gariptirki hiç bir su tutumu olmadı kaslarda sadece sertlik oldu antremandada pek bi güç artışı olmadı ama test yaptrdığımda ilaç gözüküyor günlük 4000 kalori almıştım kür biteli 3 ay oldu kiloda düşüşde olmadı zaten normalde ilaçtan sonra kilo düşer su atarsn hiç birşey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Yasinakda, 27 dakika önce yazdı:

Boy 177 kilo 76 

2 yıldır spor yapıorum oxygen marka ürün kullandım test enant boldenon deca dianabol ama gariptirki hiç bir su tutumu olmadı kaslarda sadece sertlik oldu antremandada pek bi güç artışı olmadı ama test yaptrdığımda ilaç gözüküyor günlük 4000 kalori almıştım kür biteli 3 ay oldu kiloda düşüşde olmadı zaten normalde ilaçtan sonra kilo düşer su atarsn hiç birşey yok 

Şu saydıklarının kendini hissettirmemesi imkansız. Çok muhtemel ki ilaçlar boşmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Yasinakda, 25 dakika önce yazdı:

Boy 177 kilo 76 

Çok garip bir durum.

Testo danabol ile sadece ilk haftada 4.5 kg almıştım bariz beliliydi vucudun su tuttuğu.

Acaba Testo çalışıp danabol çalışmıyo olabilirmi ?

2 Defa danabol kullandım ve 1inde bir hafta kullandım sadece net verim aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3

Bilmiyorum yani testte testron 1500 çıkmıştı ama güç artışı bile olmadı 74 kilo ile başladım 76 kiloya çıktım bıraktıktn sonrada düşüş olmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Testosu düşük dozludur. Kalanı balon.

İşte o yüzden güvenilir kaynaktan hatta bütçe elveriyorsa eczane mallarından almak çok önemli. Yoksa böyle boşa gidiyor para.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3

Spor salonu hocasından almıştım yarışmacılar kullanıo falan filn demişti bide ilacı o vuruck dye cazip geldi 3700 tl para verdim ilaca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

aga ben hiçbir erkek e iğne vurdurmam kalcam ı yada bacağımı açıp özellikle kaslı ise sana nasıl cazip geldi (hasta olur zorunda kalirsam o ayri) xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

test enant boldenon deca dianabol mü ?

Kardeşim tren, winstrol, clen falan da ekleseydin... bu ne ya kür mü kremalı sebze çorbası mı ? xD

1. ilaçlar güvenilir kaynaklı olmalı
2. kombinasyonlar ilaçların birlikte el ele çalışabileceği şekilde uygun olmalı.
üç tane enjekte ürün kombinasyonu her zaman şahsi olarak yanlış buluyorum.
3. ilaç sadece tek başına mucize getirmez. Beslenme, antrenman ve rehabilite (dinlenme) dönemini
çok iyi ayarlamak zorundasın.

Ilacın su tutumu ilacın karakteri olsa dahi asıl olay alınan kalori (özellikle Karbo alımı) ve su, tuz, şeker tüketimi ile doğru orantı taşır.

Ben A ilacı B ilacından bahsetmiyorum. Hani satıcı hangi marka ona da girmem, kişinin tercihi fakat ben olsam devam ederek beslenme ve antrenmanı tekrar tekrar gözden geçiri değişiklikler yaparım. Haa bütün her şeyi denedim o zaman verim neredeyse hiç olmuyor ise o zaman ilacı çöp olarak görür kaldırır atarım ve pct dinlenme sürecine girip vücudu toparlar sonra devam edeceksem tekrar farklı kaynak ve ilaçtan, doğru kombinasyon ile tekrar başlar ve bununla beraber çok iyi bir diyet ve antrenman sistemiyle yeniden yola çıkarım. (Öneri vermiyorum, ben olsam diyorum dikkatini çekerim, herkesin kararı kendisine)

Sağlıklı sporlar...

Doğru diyosun ama ilacın kendi bi etkisiyle su tutumu olması gerekmiomu 1 gr olmadı demekki ilac testte çıksada çöp olabilo onuda çöxmüşler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

aynı durumu yaşadım test e. danabol deca kürüne girdim testte lh fsh falan kapandı sadece testo çalıştı ne danabol ne deca , su tutmadık kilo aldım kür bitti 2 hafta dinlenmeye girdim kilo kaybetmedim ama ister istemez kasların sert görüntüsü biraz gitmeye başladı gerçekten ilaçları bilindik yerden almakta fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasinakda    3
j00x0, 1 saat önce yazdı:

aynı durumu yaşadım test e. danabol deca kürüne girdim testte lh fsh falan kapandı sadece testo çalıştı ne danabol ne deca , su tutmadık kilo aldım kür bitti 2 hafta dinlenmeye girdim kilo kaybetmedim ama ister istemez kasların sert görüntüsü biraz gitmeye başladı gerçekten ilaçları bilindik yerden almakta fayda var

Daha sonra başka kür girdinmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Yasinakda, 12 saat önce yazdı:

Oncelikle gecmis olsun nacizhane fikrim

1 ilaclari ne dozda kullandin deca ve dianabol testo dusmanidir testoyu baskilayip su tutumu vs olmamis olabilir

2ilaclarin sahte olduguna inanmiyorum ozunde hicbir ilac sahte degildir

3deca yani sira dianabol kullanmak bilmiyorum ama tecrubeli hocalarımiz vardir ama bana biraz tuhaf geliyo zaten deca yeterinc3 su tutuyor ustune bide dianabol ekleyip extra testosteron baskilamanin mantigini anlayamadim? 

4.olarak diyelimki doz ayarlamada sknti oldu testo baskilandi ozmaan vucut neden su tutmuyor? 

5size tavsiyem dianabol kurdenn cikarmaniz örnek olarak 500 mg testo 300mg deca idaaldir bana gore idaal araliktir buna gore kendi kullandığınız dozu ayarlamanizi ve sonucu yazmanizi tavsiye ederim gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Yasinakda, 7 saat önce yazdı:

Daha sonra başka kür girdinmi

önümüzde ki hafta giriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73
Yasinakda, 18 saat önce yazdı:

Doğru diyosun ama ilacın kendi bi etkisiyle su tutumu olması gerekmiomu 1 gr olmadı demekki ilac testte çıksada çöp olabilo onuda çöxmüşler

Hocam ilaçlar testte çıksa da çöp olabiliyor demişsin ama testte çıkan şey testo yani anlattığına göre testo dolu gerisi boş muhtemelen, testo da ne kadar dolu meçhul ne vurdun ne çıktı testte zaten bahsettiğin marka için de pek iyi şeyler duymadım ben olsam ürünleri kullanmaya devam etmem ya da testo bitene kadar only testo devam ederim bitince de pct tabi ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: boziko
      Birkaç ay önce bir hışımla sustanon alıp evde vurmayı denemiştim. iğneyi vurduğumda kan geliyor mu diye bakmak için pistonu çekmeye çalıştım ama bir türlü çekemedim baya güç uygulamam gerekti . pistonu biraz çektiğimde de bacağımdaki kas kasıldı ama ne kan geldi ne bir şey. sonra iğneyi çıkartıp 1 2 dakika sonra yine batırdım bu sefer ilacı zerk etmeye çalıştım ama bir türlü onu da zerk edemedim. yağlı yapısından dolayı mıdır yoksa benim beceriksizliğimden midir bilemedim . tekrar denediğimde de bacağım sürekli bir şekilde titredi ben de korkup bıraktım.
      1- her ilaç zor mu enjekte ediliyor ?
      2-sağlık ocakları veya herhangi bir kurum enjeksiyon yapar mı ?
      3- bacaktan yapılan enjeksiyonda yanlış giden bir durumda en kötü ne olur ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar ilaç enjekte ederken kalça enjeksiyonu esnasında ortalama her 2-3 enjeksiyonda bir mutlaka hafif kanama oluyor bu normalmi konuya hakim arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
    • Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: furymen
      Arkadaşlar pct kürü için tecrübeli arkadaşların yardımını istiyorum 4 yıldır berbat durumdayım steroid kullanmadım saç dökülmem vardı spor yaparken baya artmıştı bende finasterid kullandım 50 gün kadar ilacı kullanınca sorun yoktu keyfi bıraktım sonucunda steroid sonrası yan etkilerine benzer şeyler gördüm sol testisin küçülmesi libido azalması hipofizin kapanması tabi ilk zamanlar pct nedir bilmiyordum ve doğal yollarla tedavi düşünüyordum ama ne kadar ilerleme olsa da eski halimin yarısı kadar anca olabildim testislerim yeterince uyarılmıyor testlere gelince bu yıl içerisinde test yapmadım geçen yıl içerisinde yaptığımda fsh ve lh düşüğün bir tık üstüydü sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler dostlarım 🙏🏼
      Not: Total testeronumun yüksek çıktığı testte tribulus kullanmıştım Fsh,Lh o yıl biraz düzene girmiş 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.