Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cumaeroglu

Pre-workout

Önerilen İletiler

Cumaeroglu    3

Merhaba iyi akşamlar hayırlı ramazanlar

Kendi pre workoutunu yapan arkadaşlar oldu mu hiç olduysa deneyimlerinden faydalanmak isterim malum ülke ekonomisinde ürünler çok pahalı daha avantajlı olması adına hammaddelerini alıp karıştırarak yapmayı düşündüm, 250 gr Beta Alanin, 250 gr Taurin, 250 Gr cutrilin malat elimde 500 gr kreatein ve 500 Gr arjinin var birde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.215
Cumaeroglu, 20 dakika önce yazdı:

Kendi pre workoutunu yapan arkadaşlar oldu mu hiç olduysa deneyimlerinden faydalanmak isterim malum ülke ekonomisinde ürünler çok pahalı daha avantajlı olması adına hammaddelerini alıp karıştırarak yapmayı düşündüm, 250 gr Beta Alanin, 250 gr Taurin, 250 Gr cutrilin malat elimde 500 gr kreatein ve 500 Gr arjinin var birde.

Ekonomiden sebep böyle bir yöntem mi  arıyorsunuz yoksa denemek için mi? Merak ettim gerçekten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cumaeroglu    3
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

Ekonomiden sebep böyle bir yöntem mi  arıyorsunuz yoksa denemek için mi? Merak ettim gerçekten.

Hem denemek için hemde elimdeki urunleri değerlendirmek için diyelim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Cumaeroglu, 2 dakika önce yazdı:

Hem denemek için hemde elimdeki urunleri değerlendirmek için diyelim 

Anladım mantıklı denemedim hiç ilginç geldi gelecek cevapları bende takip ediyor olacağım.

PW. yapayım derken ezogelin çorbası olmaz umarım. :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cumaeroglu    3
Bay-T, Şimdi yazdı:

Anladım mantıklı denemedim hiç ilginç geldi gelecek cevapları bende takip ediyor olacağım.

PW. yapayım derken ezogelin çorbası olmaz umarım. :D

İnşallah olmaz 😁😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Cumaeroglu, 41 dakika önce yazdı:

Ben 5 gr arjinin 3 gr beta alanin 2-3 gr kreatin ve tuzlu soda antremandan 15 dk önce falan iyi baya marka önemli bence taurin ekliycem bi dahakine (kreatin ayrıca 6-7gr alıyorum günde)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

benimde deneyesim var efedrin aspirin kafein ve klasik pump kimyasallarının yanında toz karb bitter cikolata ve muz yapicam 1 2 haftaya 

ilk efedrin aspirin ve kafein deniyicem fazla rahatsiz etmez ise öburlerini ekliyicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    25

Maden suyu, İngiliz karbonati 2 gram , 5 gram arjinin 5 gram betain , yüksek kafeinli sporcu kahvesi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5g kreatin + 3g beta + 3g arjinin ya da sitrülin (hem arjinin hem sitrülin gereksiz) + 300 kafein + 300 taurin yeterli kaşıkla ağza atıp üzerine soda içilebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Cumaeroglu, 4/20/2022 - 22:23 yazdı:

Doğru yoldasın .. devam et hatta bir firma var ordan temin edebilirsen uyguna al . 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
holyland, 20.04.2022 - 23:40 yazdı:

benimde deneyesim var efedrin aspirin kafein ve klasik pump kimyasallarının yanında toz karb bitter cikolata ve muz yapicam 1 2 haftaya 

ilk efedrin aspirin ve kafein deniyicem fazla rahatsiz etmez ise öburlerini ekliyicem

Kimyasal reaksiyon gibi olmuş merak ettim deneyince başlık açsana 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeus88    139

Sodyum bikarbonat kullanabilirsin antrenman öncesi..Arastirmalara gore antrenman performansini arttırıyor.Yurtdisinda özellikle çok populer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Cumaeroglu, 20.04.2022 - 22:23 yazdı:

Hani r.ivedik filminde varya hocam keci pisliginden tuttua tavuk bacagina kadar hersy var icinde dioys cinci hocaya ona donmesinde ulen ekonomi en cok spor alanindan vurdu bizleri suna bak splemenler ucmus beyaz et kilsu 65 kirmizi et 130 tl gelde beslen spor yap

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
symbol, 2 saat önce yazdı:

Kimyasal reaksiyon gibi olmuş merak ettim deneyince başlık açsana 😂

efedrin kafein aspirin çok iyi oburlarını eklemedim ddnemedim daha 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.