Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NamasteGodDamnİt

9 aylık kür sonra kan ve hormon testlerim. ( novalife pharma )

Önerilen İletiler

Selamlar, umarım herkes keyifli bir gün geçiriyordur. Daha önce gelişimimi paylaştığım bir gönderi oluşturmuştum ve burada da kısaca değinip hemen tahlil üzerinden yürümek istiyorum. Temmuz ayında iran enant 500 mg ile kür hayatıma başladım 7 hafta devam ettim sonrasında eczane sustanonuna geçtim bir 7 hafta da öyle devam ettim arkasından Novalife pharma 500 test 400 deca kürünü hiç bozmadan tam 20 hafta kullandım ve bugün ilk defa tam kan sayımı ve hormon testlerimi yaptırdım. Testlerle alakalı olarak bugün aslında enjeksiyon günümdü ama test öncesinde manipüle etmemesi açısından enjeksiyon yapmadım yani perşembe günü yaptığım enjeksiyon son enjeksiyonumdu eve geldikten sonra 1 er ml vurdum. Kür boyunca hiçbir inhibitör kullanmadım ve beni olumsuz etkileyecek bir şeyle karşılaşmadım. Özellikle decanın dolu olup olmadığını tecrübeli arkadaşların yorumlarından merakla bekliyorum.

Enabiz-Tahlilleri.pdf

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@metinav @rastlantisal @Rdm  @Askabar  hem çiçeği burnunda novalife kullanıcısı Ümit abimi, bu markayı kullanmış değerli arkadaşları hem de göz ucuyla bakmasının bile yeterli olacağı değerli forum üyesi Metin abinin yorumlarını merakla bekliyorum. ( Sürekli forumu kullanıyoruz ama asıl gönderiye sizleri etiketlemeyi başaramadım yahu )

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531
NamasteGodDamnİt, 10 dakika önce yazdı:

@metinav @rastlantisal @Rdm  @Askabar  hem çiçeği burnunda novalife kullanıcısı Ümit abimi, bu markayı kullanmış değerli arkadaşları hem de göz ucuyla bakmasının bile yeterli olacağı değerli forum üyesi Metin abinin yorumlarını merakla bekliyorum. ( Sürekli forumu kullanıyoruz ama asıl gönderiye sizleri etiketlemeyi başaramadım yahu )

Bizde bugün @rastlantisal ile decanın dolu olup olmadığı konusunda konuştuk biraz. Malum ikimizde deca, testo kürüne novalife ile aynı anda başladık. Sanırım yanıt verebilmek için bizim kürün de bitmesi gerekecek ki emin olalım hep birlikte :)  

Deca yapması gerektiği gibi prolaktin seviyeni arttırmış , kiminde çok kiminde az artar keşke bunun bir kıstası ölçüsü olabilse ama maalesef yok. 

Deca öncesi sonrası form var mı peki ?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Bizde bugün @rastlantisal ile decanın dolu olup olmadığı konusunda konuştuk biraz. Malum ikimizde deca, testo kürüne novalife ile aynı anda başladık. Sanırım yanıt verebilmek için bizim kürün de bitmesi gerekecek ki emin olalım hep birlikte :)  

Deca yapması gerektiği gibi prolaktin seviyeni arttırmış , kiminde çok kiminde az artar keşke bunun bir kıstası ölçüsü olabilse ama maalesef yok. 

Deca öncesi sonrası form var mı peki ?

Şu gönderiyi oluşturduğumda zaten test ve deca küründe 10. haftayı doldurmuştum ki decayı test etmek için yeterli bir süre. Vücudumun daha dolu olduğunu, antrenman sonrası bölgesel damarlanmalar gözlemlediğimi belirtmiştim ama dediğim gibi 400 mg mı aldım orası hala soru işareti :)  Prolaktik fırlamamış, E2 normalin 20-30 puan üzerinde görünüyor testlerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Övgü dolu sözlerin için teşekkür ederim, bizim acizane faydamız oluyorsa ne ala.

Doğru anladıysam 7+7+20 hafta boyunca kürdesin.Son 20 hafta deca+testos olarak...Baya uzun bir dönem olmuş ve decanın durumunu soruyorsun :)

Açıkçası fikrimi, bir kaç gün benzer başka bir soru için yazmıştım.Özet olarak, belirtileri vucudunda hissediyorsan çalıştığını anlamak mümkün olabilir.Onun dışında test sonuçlarıyla kesin çalışıyor diyebilmek zor.Çünkü bünyeden bünyeye farklı tepkiler veriyoruz.Bazı insanlar düz testosterona da aynı ölçülerde tepki üretiyorlar.Kendi açımdan, test sonuçlarının olması gerektiği gibi gayet olumlu olduğunu söyleyebilirim.Östrojenin yüksek olması ve prolaktinin artışı decanın beklenen etkileri arasındadır.Fakat sadece bunlar "dolu-yarım dolu" vb. diyebilmek için yeterli değil.Ölçülebilseydi "dhn" seviyesinden decanın çalıştığı kesin olarak anlaşılabilirdi.

O nedenle diğer belirtileri, yaşama hissetme durumuna göre değerlendirmelisin...

Hemogram testinde yüksek çıkan değerlerin bir arada yorumlanması açısından, kanındaki trombositlerin artmış olduğunu görebiliyoruz.Bu kanın akışkanlığını azaltır pıhtılaşmayı arttırır ve ciddi emboli durumlarına neden olabilir.Sebepleri basitten ciddiye kadar çok çeşitli olmasından, yorumlama için uzman bir doktora gösterebilirsin.

Omega 3, aspirin kullanımı tercih edilebilir.Ya da kan vermeyi düşünebilirsin...

Kolay gelsin, sağlıklı günler dilerim.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Övgü dolu sözlerin için teşekkür ederim, bizim acizane faydamız oluyorsa ne ala.

Doğru anladıysam 7+7+20 hafta boyunca kürdesin.Son 20 hafta deca+testos olarak...Baya uzun bir dönem olmuş ve decanın durumunu soruyorsun :)

Açıkçası fikrimi, bir kaç gün benzer başka bir soru için yazmıştım.Özet olarak, belirtileri vucudunda hissediyorsan çalıştığını anlamak mümkün olabilir.Onun dışında test sonuçlarıyla kesin çalışıyor diyebilmek zor.Çünkü bünyeden bünyeye farklı tepkiler veriyoruz.Bazı insanlar düz testosterona da aynı ölçülerde tepki üretiyorlar.Kendi açımdan, test sonuçlarının olması gerektiği gibi gayet olumlu olduğunu söyleyebilirim.Östrojenin yüksek olması ve prolaktinin artışı decanın beklenen etkileri arasındadır.Fakat sadece bunlar "dolu-yarım dolu" vb. diyebilmek için yeterli değil.Ölçülebilseydi "dhn" seviyesinden decanın çalıştığı kesin olarak anlaşılabilirdi.

O nedenle diğer belirtileri, yaşama hissetme durumuna göre değerlendirmelisin...

Hemogram testinde yüksek çıkan değerlerin bir arada yorumlanması açısından, kanındaki trombositlerin artmış olduğunu görebiliyoruz.Bu kanın akışkanlığını azaltır pıhtılaşmayı arttırır ve ciddi emboli durumlarına neden olabilir.Sebepleri basitten ciddiye kadar çok çeşitli olmasından, yorumlama için uzman bir doktora gösterebilirsin.

Omega 3, aspirin kullanımı tercih edilebilir.Ya da kan vermeyi düşünebilirsin...

Kolay gelsin, sağlıklı günler dilerim.

Metin abi detaylı ve değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Aslında gün içerisinde duygusal iniş çıkışlar yaşıyorum ki bu da decanın yan etkilerinden olduğu söyleniyor ama neticede Türkiye'de yaşıyoruz yani sağlıklı bir insanın duygusal iniş çıkışlar yaşaması normal olmalı :) Keşke şu decanın çalıştığını hissetmek acı bir biberi dilimize değdirmek gibi bir şey olsa.. şüphesiz eklemlerimden daha memnunum, daha ağır çalışıyorum, daha dolu görünüyorum ama sanırım satıcılar tarafından aptal yerine konmamak istiyor insan o yüzden tekrar tekrar decayı sordum kür boyunca forum sakinlerine. Belki deca konusunda 20. kez buna benzer bir paragraf yazıyorsun, sağ olasın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322

Merhabalar.

Benim decaya 2. girişim oldu. Biliyorsunuz gözlem yapmayı çok severim. İki deca da merdiven altı üretim.  @Rdm dedemin dediği gibi bugün bunu tartıyorduk. Konuşmak için erken olduğu konusunda mutabık olduk. Sevgili Metin Hocamın dediği gibi emareler senin test sonucundaki emareler çalıştığı yönünde. Şimdilik dolu yada boş diyebilmem için erken. 5. hafta dolduğunda hakkında hissiyata dayalı karşılaştırmalı paylaşım yapacağım günlüğümde.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    878

Kan sonuçlarına bakınca ilaçlar çalışmış. Eğer beslenmen de iyiyse bu yaptığın kürler seni başka biri yapmıştır. Naçizane tavsiyem hipofizi daha uzun süre baskılamaman ve güzel bir pct ile vücudu dinlendirmen. Ama eğer pct yapmayacam dersen 5-6 hafta TRT DOZ testo ile ilerle. Pct yapacaksan da 2 tane ovitrelle almanı tavsiye ederim.  Uzun süre baskılanan hipofizi açmak daha zor oluyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322

Ayrıca sakın ola deca ve testosteronu aynı anda bitirme. Madem 20 haftadır decadasın, sonrasında 1,5 ay da only testo git. Peşinden pct başlatırsın.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuz6u    2

total testesteron seviyesini derecelendirirsek iyi kötü süper açısında nedir pek anlamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Trenbolon kullananlar nasıl yan etkileri olduğunu bilirler.Deca da aynı nor-19 ailesinden bir anabolik olmasından dolayı, 500 mg ve üzerinde zayıflatılmış trenbolon yan etkilerini hissettiriyor.Bunu herkes anlar mı bilemem, fakat ben farketmiştim kullandığım dönemde.Çok daha yumuşak etkili bir anabolik olduğunu yorumlarımda hep dile getirdim.Sessiz atın tekmesi sert olur hesabı, sonunda decadick yapabiliyor ama. :) 

@rastlantisal kardeşin dediği gibi testosteronu 3-4 hafta daha uzatmanın faydası var.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 19.04.2022 - 15:05 yazdı:

Trenbolon kullananlar nasıl yan etkileri olduğunu bilirler.Deca da aynı nor-19 ailesinden bir anabolik olmasından dolayı, 500 mg ve üzerinde zayıflatılmış trenbolon yan etkilerini hissettiriyor.Bunu herkes anlar mı bilemem, fakat ben farketmiştim kullandığım dönemde.Çok daha yumuşak etkili bir anabolik olduğunu yorumlarımda hep dile getirdim.Sessiz atın tekmesi sert olur hesabı, sonunda decadick yapabiliyor ama. :) 

@rastlantisal kardeşin dediği gibi testosteronu 3-4 hafta daha uzatmanın faydası var.

Metin abi elimde 2ml daha ilaç var sonrasında 500 mg testesteronu hazirana kadar devam ettiricem arkasından 500 test 200 mg tren enant kullanımına karar verdik ürünleri aldığım satıcı ile hormon testimi o da yorumladı böylece hem vücudumdaki östrojeni de tren ile verimli kullanmayı vücudumu bir tık daha ileri taşımayı planlıyorum. 

Selamlar herkese iyi pazarlar.  Bugün şans eseri duştan çıktıktan sonra sağ meme ucumun 1 2 cm altında nohut büyüklüğünde bir kitle fark ettim. Acaba kendi kendime evham mı yapıyorum diye düşündüm fakat sol tarafta böyle bir şey yok.. içerde nohut büyüklüğünde bir şey var ama kaşıntı,ağrı,sızı hissetmiyorum. 

@metinav  abi testlerde prolaktin 1 tık yüksek çıkmıştı buna yarım tablet cabaser ile müdehale etmeli miyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
NamasteGodDamnİt, 6 saat önce yazdı:

Selamlar herkese iyi pazarlar.  Bugün şans eseri duştan çıktıktan sonra sağ meme ucumun 1 2 cm altında nohut büyüklüğünde bir kitle fark ettim. Acaba kendi kendime evham mı yapıyorum diye düşündüm fakat sol tarafta böyle bir şey yok.. içerde nohut büyüklüğünde bir şey var ama kaşıntı,ağrı,sızı hissetmiyorum. 

@metinav  abi testlerde prolaktin 1 tık yüksek çıkmıştı buna yarım tablet cabaser ile müdehale etmeli miyim

Selamlar kardeşim.

Kaşıntı ağrı yapmayabilir ama sertlik, meme içinde ve çevresindeyse dikkate alman iyi olur.Genelde bir günde bir anda çıkmıyor fakat pek elimizi memeye götürme gibi alışkanlığımız olmadığından farkedemiyoruz :)

Prolaktin genlde süt gelmesi ve akıntı oluşturuyor daha çok.Salonda bir arkadaş var bu şekilde oluyor cabaser içince düzeliyor.O da 2 senedir kürde...Yine de istersen cabaser kullan dene, faydası oluyorsa küçülecektir veya kaybolabilir...Yağ bezesi de olabilir bir ihtimal.Ama netice alamazsan tamoksifen işe yarıyor.Östrojen reseptör hassasiyeti çok artmış olması etken bu duruma bence...

Geçmiş olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 1 saat önce yazdı:

Selamlar kardeşim.

Kaşıntı ağrı yapmayabilir ama sertlik, meme içinde ve çevresindeyse dikkate alman iyi olur.Genelde bir günde bir anda çıkmıyor fakat pek elimizi memeye götürme gibi alışkanlığımız olmadığından farkedemiyoruz :)

Prolaktin genlde süt gelmesi ve akıntı oluşturuyor daha çok.Salonda bir arkadaş var bu şekilde oluyor cabaser içince düzeliyor.O da 2 senedir kürde...Yine de istersen cabaser kullan dene, faydası oluyorsa küçülecektir veya kaybolabilir...Yağ bezesi de olabilir bir ihtimal.Ama netice alamazsan tamoksifen işe yarıyor.Östrojen reseptör hassasiyeti çok artmış olması etken bu duruma bence...

Geçmiş olsun

Teşekkürler abi. Bende östrojenin sebep olduğunu düşünüyorum tamoksifene başlayayım jinekomasti başlangıcı olmasından korkuyorum görüntü olarak belli olan bir şey yok ama ne kadar erken o kadar iyi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
NamasteGodDamnİt, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkürler abi. Bende östrojenin sebep olduğunu düşünüyorum tamoksifene başlayayım jinekomasti başlangıcı olmasından korkuyorum görüntü olarak belli olan bir şey yok ama ne kadar erken o kadar iyi. 

İlerleme yapmıyorsa ve kürünü bitireceksen yakın zamanda, pct sürecinde tamoksifen kullanırken kendi kayboluyor.Benimde başıma gelmişti bu şekilde yaptım.

En iyiyi hesaplayıp uygulayacağından eminim...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 3 dakika önce yazdı:

İlerleme yapmıyorsa ve kürünü bitireceksen yakın zamanda, pct sürecinde tamoksifen kullanırken kendi kayboluyor.Benimde başıma gelmişti bu şekilde yaptım.

En iyiyi hesaplayıp uygulayacağından eminim...

Abi yarın son test ve decayı vurup sonrasında hazirana kadar 500 testo devam edeceğim. İlerleme yapıp yapmadığını sanıyorum bir müddet takip ettikten sonra söyleyebilirim. Daha önce pct yapmadığım ve birkaç steroid dışında tecrübem olmadığı için sora sora ilerlemek istiyorum. Only test devam ettiğim süre içerisinde kaybolma şansı var mı.. veya inhibitör kullanmadan herhangi bir takviye ile de müdehale edebilir miyim.. only testo süresini gerekirse 2 aya kadar uzatabilirim neticede benim yarışma yapmak gibi bir hedefim yok.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
NamasteGodDamnİt, 3 saat önce yazdı:

Abi yarın son test ve decayı vurup sonrasında hazirana kadar 500 testo devam edeceğim. İlerleme yapıp yapmadığını sanıyorum bir müddet takip ettikten sonra söyleyebilirim. Daha önce pct yapmadığım ve birkaç steroid dışında tecrübem olmadığı için sora sora ilerlemek istiyorum. Only test devam ettiğim süre içerisinde kaybolma şansı var mı.. veya inhibitör kullanmadan herhangi bir takviye ile de müdehale edebilir miyim.. only testo süresini gerekirse 2 aya kadar uzatabilirim neticede benim yarışma yapmak gibi bir hedefim yok.  

O zaman only testoya geçtiğinde tamoksifen kullan daha uygun olur.Sebebi östrojense kendi kendine geçmez, ilaçla müdahale etmelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.