Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berat Çakaner

Neden gelisemiyorum?

Önerilen İletiler

Öncelikle merhabalar yaklaşık olarak 2 senedir bu spora ilgim var başlarda iki dumbell aldım 20kglik, spor salonuna gidecek durumum yoktu baslarda sonra cok gecmeden belediye salonuna basladim vs 2 ayda +5kg kattim kendime zar zor. Sonra pandemi girdi araya evden yapabildigim kadar yaptim ama cok etkili olmadi Boyle olunca aram acildi biraz sonrasinda ise pandemi yasaklari kalkinca iyi bir salona yazildim 6 Aylik. ilk uc ay iyi calistim sonra sinavlarim geldi onlarada vakit ayirmam gerekiyordu anliyicaginiz baya sacma sapan bir sey oldu 2 seneye yakin olan bu donemin 7-8 ayi yaradi anca. Sinavlarimi hallettim bu olanlara ragmen toplam 10kg kadar bi kutle kazanabildim. 2 aydir salona gitmiyorum fiyatlardan dolayi eve halter seti aldim 60kglik ve barfix cubugum var  bir iki ay daha salona gidemiyicem gibi gorunuyor ama sporu aksatmiyorum saglam giriyorum hep

4AE1EB01-6B02-4601-A917-8F486C207BD5.thumb.jpeg.4917926fa48e392bbc93678133dd3bfb.jpeg FD2B4A6C-03CF-45EC-A3C8-B65ED5386379.png 

65E6B3BC-4C72-4F9A-B048-541F76F5F0BF.thumb.jpeg.f5da8de86ecd7fbf933a26d7bd4b253d.jpeg 8CAFADA6-2CB2-4BFC-B644-50CD6A8375B0.thumb.jpeg.954de39a1e2e16d6a31d40fc515b4e2b.jpeg 058616B8-FF68-423C-B604-AF5CD8DB885C.thumb.jpeg.b4f94910fe622a7fe1bac07c2a2bf7bc.jpeg  CF65F1E6-4C82-425C-B77D-D70FBF543E95.thumb.jpeg.a3618319b1d8e348677bfe01f66f9dac.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufuk289    3

Salona verecek paran yoksa parkta ve evde antrenman yapabilirsin ben bir yıldır evde dışarda yapıyorum youtub'a street workout yazarsan izleyip görürsün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289, 41 dakika önce yazdı:

Salona verecek paran yoksa parkta ve evde antrenman yapabilirsin ben bir yıldır evde dışarda yapıyorum youtub'a street workout yazarsan izleyip görürsün

Bir iki ay içinde tekrar gidicem bazı kişiler var 1 senede üç katımı elde etmiş olanlar yada 8 ayda, baya motivasyon eksikliliğine neden oluyor.. bende  bu şekilde başladım özgüvenim düşmüştü bitmiştim adeta. yeni ve eski fotoğraflar var ayarlayamadım tam olarak yukarıya bırakacaktım bunları da bakıp ayırt edersiniz zaten gerçi. kürcüler var etrafımda başlasam mı diyorum ama yorumlarınıza ihtiyacım var dinlediğiniz için teşekkürler size bırakıyorum ne yapmam gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba genç arkadaşım bende senin yaşındayken ufak ufak evde antrenman yapmaya başlamıştım o zamanlar 62 kg idim. Evde 1 sene boyunca debelendikten sonra spor salonuna yazıldım ve bir daha hiç bırakmadım. Öncelikle kendine bu kadar yüklenme, yıpratma kendini.. Neden gelişemiyorum diyorsun ama 17 yaşındasın.. bak ne güzel önünde bolca gelişebileceğin zaman dilimi var. Benim yorumumu ciddiye almanı istiyorum çünkü benim yaptığım hataları yapmazsan ay ay üzerine koyakoya ilerlersin. Sana vereceğim ilk tavsiye mutlaka spor salonuna yazılman. Evde istersen 200 kg ağırlık setin olsun onlarla yapacağın hareketler sınırlıdır ve bir süre sonra öylesine bir kısır döngüye girersin ki psikolojik olarak aynı şeyleri yapmaktan yorulursun ayrıca ev konforludur, neticede o ağırlıkların bir yere gittiği yoktur ve erteleyebilirsin. Dışarı çıkacağımız zaman dişlerimizi fırçalarız, temiz bir çift çorap giyeriz veya ayna karşısında vakit geçiririz yani konfor alanından çıkmaya hazırlanırız. Spor salonu çok daha büyük bir meydan okumadır. Sadece büyük kas gruplarını spor salonunda ne kadar kaliteli bir şekilde çalışabileceğini düşün. Antalya gibi bir büyükşehirde yaşıyorum burada hala 1000 1200 tl'ye senelik üyelik yapan eliyüzü düzgün salonlar var bilmiyorum senin şehrinde durum ne, böyle bir parayı kazanıp spor salonu masrafını 1 sene öteleyebilirsin en azından elindeki ekipmanların 300 500 edeceğini varsayıyorum. İşin asıl önemli kısmı olan beslenmeye girmiyorum. Önce derslerini, hayatındaki yoğunluğu aşmaya çalış bu sürede ev antrenmanlarına devam et ki altyapın oluşmaya devam etsin ama mutlaka 1 senelik spor salonu parasını çıkarmanın bir yolunu bulmanı öneriyorum. 17 yaşındasın daha yolun başındasın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba genç arkadaşım bende senin yaşındayken ufak ufak evde antrenman yapmaya başlamıştım o zamanlar 62 kg idim. Evde 1 sene boyunca debelendikten sonra spor salonuna yazıldım ve bir daha hiç bırakmadım. Öncelikle kendine bu kadar yüklenme, yıpratma kendini.. Neden gelişemiyorum diyorsun ama 17 yaşındasın.. bak ne güzel önünde bolca gelişebileceğin zaman dilimi var. Benim yorumumu ciddiye almanı istiyorum çünkü benim yaptığım hataları yapmazsan ay ay üzerine koyakoya ilerlersin. Sana vereceğim ilk tavsiye mutlaka spor salonuna yazılman. Evde istersen 200 kg ağırlık setin olsun onlarla yapacağın hareketler sınırlıdır ve bir süre sonra öylesine bir kısır döngüye girersin ki psikolojik olarak aynı şeyleri yapmaktan yorulursun ayrıca ev konforludur, neticede o ağırlıkların bir yere gittiği yoktur ve erteleyebilirsin. Dışarı çıkacağımız zaman dişlerimizi fırçalarız, temiz bir çift çorap giyeriz veya ayna karşısında vakit geçiririz yani konfor alanından çıkmaya hazırlanırız. Spor salonu çok daha büyük bir meydan okumadır. Sadece büyük kas gruplarını spor salonunda ne kadar kaliteli bir şekilde çalışabileceğini düşün. Antalya gibi bir büyükşehirde yaşıyorum burada hala 1000 1200 tl'ye senelik üyelik yapan eliyüzü düzgün salonlar var bilmiyorum senin şehrinde durum ne, böyle bir parayı kazanıp spor salonu masrafını 1 sene öteleyebilirsin en azından elindeki ekipmanların 300 500 edeceğini varsayıyorum. İşin asıl önemli kısmı olan beslenmeye girmiyorum. Önce derslerini, hayatındaki yoğunluğu aşmaya çalış bu sürede ev antrenmanlarına devam et ki altyapın oluşmaya devam etsin ama mutlaka 1 senelik spor salonu parasını çıkarmanın bir yolunu bulmanı öneriyorum. 17 yaşındasın daha yolun başındasın.

Çok haklısınız hocam beni dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim. İstanbul’da yaşıyorum burada 6 aylık 2400e yükseldi en son fiyatlar maalesef :’( bu yüzden bir iki ay içinde yazılabilirim ancak. Ben girdiğim her alanda başarılı olmak istiyorum böyle bir tutku var bende, bu yüzden ister istemez zorluyorum kendimi sanki serbest bırakırsam her şey kötü olur üzerinde durmam gerekiyor gibi hissediyorum. Spora başlamadan önce çok farklı biriydim şuanki Halime tamamen zıt biriydim aklıma hırs girdiği zaman benim başlangıcım oldu sırf başarılı olmak uğruna bütün hayatımı baştan sonra değiştirdim spor dışında her şeyde iyiyim bir tek burada kendimi çok yetersiz görüyorum. Sanırım benimkisi tamamen stressten kaynaklanıyor sinav Okul stressi vb. Dediklerinizi dikkate alacağım saygılar hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berat Çakaner, 1 dakika önce yazdı:

Çok haklısınız hocam beni dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim. İstanbul’da yaşıyorum burada 6 aylık 2400e yükseldi en son fiyatlar maalesef :’( bu yüzden bir iki ay içinde yazılabilirim ancak. Ben girdiğim her alanda başarılı olmak istiyorum böyle bir tutku var bende, bu yüzden ister istemez zorluyorum kendimi sanki serbest bırakırsam her şey kötü olur üzerinde durmam gerekiyor gibi hissediyorum. Spora başlamadan önce çok farklı biriydim şuanki Halime tamamen zıt biriydim aklıma hırs girdiği zaman benim başlangıcım oldu sırf başarılı olmak uğruna bütün hayatımı baştan sonra değiştirdim spor dışında her şeyde iyiyim bir tek burada kendimi çok yetersiz görüyorum. Sanırım benimkisi tamamen stressten kaynaklanıyor sinav Okul stressi vb. Dediklerinizi dikkate alacağım saygılar hocam 

Kendini geliştirmek, kaliteli bir fiziğe ulaşmaya çabalamak bütün bunlar herkes tarafından saygıyla karşılanacak güzellikler. Bu konuda tutkunun olması harika ve tutkun olduğu için de elbet bir yolunu bulacaksın. İstanbul'da salon fiyatlarının o noktaya gelmesi son derece üzücü belki birkaç ay sonra sıra buralara da gelir. İyi tarafından bakarsak şu an ki fiziğin kesinlikle ev antrenmanlarıyla gelişecektir. 2,5 - 3 saatte bir yemek yemeye özen göster, creatine kullanmıyorsan hemen bir tane edin. Bazen yemek yemekte zorlanırsan https://www.trendyol.com/gold-grain/misir-gevregi-5-kg-p-93696440 şöyle bir şey alabilirsin. En azından semt pazarlarından köy yumurtası aldırabilirsin aile büyüklerine günde 5-6 tane sarı beyaz ayırt etmeden tüketebilirsin. Evde kendi yemeğini hazırlarsan dışarıdaki fiyatlar yüzünden zorlanmamış olursun. Dediğim gibi ev antrenmanı ve iyi beslenmeyle gelişecek durumdasın ama bu elbette birkaç senelik bir süreç değil. Sadece kendine 17 yaşında olduğunu ve gelişmek için fazlasıyla zamanın olduğunu hatırlat.  Bu gönderi altına antrenman, beslenme, tavkiye besin ne merak ediyorsan sorabilirsin. Ev antrenmanlarında başarılar..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Berat Çakaner, 1 saat önce yazdı:

Öncelikle merhabalar yaklaşık olarak 2 senedir bu spora ilgim var başlarda iki dumbell aldım 20kglik, spor salonuna gidecek durumum yoktu baslarda sonra cok gecmeden belediye salonuna basladim vs 2 ayda +5kg kattim kendime zar zor. Sonra pandemi girdi araya evden yapabildigim kadar yaptim ama cok etkili olmadi Boyle olunca aram acildi biraz sonrasinda ise pandemi yasaklari kalkinca iyi bir salona yazildim 6 Aylik. ilk uc ay iyi calistim sonra sinavlarim geldi onlarada vakit ayirmam gerekiyordu anliyicaginiz baya sacma sapan bir sey oldu 2 seneye yakin olan bu donemin 7-8 ayi yaradi anca. Sinavlarimi hallettim bu olanlara ragmen toplam 10kg kadar bi kutle kazanabildim. 2 aydir salona gitmiyorum fiyatlardan dolayi eve halter seti aldim 60kglik ve barfix cubugum var  bir iki ay daha salona gidemiyicem gibi gorunuyor ama sporu aksatmiyorum saglam giriyorum hep

Senin gibi gencleri gorunce yemin ediyorum kendimden utanıyorum ben senin yasindayken park köşelerinde serserilik ederdim azmine hayranim kendi vucut agirliginla yapabilcegin cok hareket var ama evde veya parta belirli bir yere kadar gelisebilirsin sonrasi icin salon sart maalesef imkanin varsa aylik 1000 2000 tl kazanabilcen part bir is bul salon ve yiyecek parani cikart

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@NamasteGodDamnİt @LynxHocam Selamlar unutmuşum siteyi ekleme yapmak istiyorum. Bulk devam ediyor şuan 68kgyim başta steroid için düşünmedim değil ama vazgeçtim sonradan, salona yazıldım 1 yıllık, işe başladım vs vs. Şimdi herşeyim mükemmel beslenmem falanda öyle günde 7 öğün yiyiyorum 6 litre su içiyorum kalori hesaplamadım 3700 üstü rahat alıyorumdur. Görenler ne oldu sana diyor kolum 37 cm dün ölçtüm. 54 kilodan 68e çıktım şuan hafif yağlandım ama problem yok gözüm yükseklerde. Hedef 82 sonra güzel bir definasyon bekliyor beni. Desteğiniz için teşekkür ederim. Bir kaç fotoğraf bırakıyorum aşağı çok iyi çekemedim çok kaliteli değil fotoğraflar. Bir süre sonra tekrar form atarım buraya görüşlerinizi bekliyorum 🔱D663AAB2-3741-4E76-AA2D-7081CF70080D.thumb.jpeg.096c9d2a5ec0a6195fd5fb27009b96d4.jpeg

82DF2255-8F79-4AC9-B577-FD01B2E39B57.png

DF90B2E4-2F6E-4790-B309-AEA2D2BABE8A.png

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Berat Çakaner, 7 saat önce yazdı:

@NamasteGodDamnİt @LynxHocam Selamlar unutmuşum siteyi ekleme yapmak istiyorum. Bulk devam ediyor şuan 68kgyim başta steroid için düşünmedim değil ama vazgeçtim sonradan, salona yazıldım 1 yıllık, işe başladım vs vs. Şimdi herşeyim mükemmel beslenmem falanda öyle günde 7 öğün yiyiyorum 6 litre su içiyorum kalori hesaplamadım 3700 üstü rahat alıyorumdur. Görenler ne oldu sana diyor kolum 37 cm dün ölçtüm. 54 kilodan 68e çıktım şuan hafif yağlandım ama problem yok gözüm yükseklerde. Hedef 82 sonra güzel bir definasyon bekliyor beni. Desteğiniz için teşekkür ederim. Bir kaç fotoğraf bırakıyorum aşağı çok iyi çekemedim çok kaliteli değil fotoğraflar. Bir süre sonra tekrar form atarım buraya görüşlerinizi bekliyorum 🔱D663AAB2-3741-4E76-AA2D-7081CF70080D.thumb.jpeg.096c9d2a5ec0a6195fd5fb27009b96d4.jpeg

82DF2255-8F79-4AC9-B577-FD01B2E39B57.png

DF90B2E4-2F6E-4790-B309-AEA2D2BABE8A.png

Aynn devam kardesim hic bozma suan icin ilac dusunme ilac yaisn 25 olmali geya dhaa yukarisi naturl gelisme devam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.