Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

vucenzo

Önerilerinize ihtiyacim var

Önerilen İletiler

vucenzo    1

iyi günler arkadaşlar forumu uzun zamandır misafir olarak okuyordum ama 2 kürümü yapmaya karar verdim ramazandan sonra size 'de danışıp bilgi kirliliği yapılmadan görüşlerinizi almak istiyorum, bence böyle yapmalısın, şundan dolayı gibi fikirlerinizi almak istiyorum boyum 1,79 kilom 74  kürüm şu şekilde 

DECA 300

BOLDENON 400

TESTO 500

12 HAFTALIK BİR KÜR DÜŞÜNÜYORUM 

önerilerinizi düzeltilmesi gereken şeyleri açıklamaları ile yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berkzengn    32

İmkanın varsa boldenonu 24 e uzatıp mg ı da 600 ya da 800 alırsan güzel sonuçlar elde edebilirsin 12 haftadan sonrası boldenon da etkili oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Berkzengn, 10 dakika önce yazdı:

İmkanın varsa boldenonu 24 e uzatıp mg ı da 600 ya da 800 alırsan güzel sonuçlar elde edebilirsin 12 haftadan sonrası boldenon da etkili oluyor 

Neye dayanarak 600-800 önerdin arkadaşa ortada formu bile yokken hemde? 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vucenzo    1
Emrahtkty, 59 dakika önce yazdı:

peki hocam sizce nasıl kullanmalıyım Mezemorf vücut tipine sahibim daha yardımcı olabilecekse formumu atabilirim cok üst düzey bi beklentim yok 8 9 kilo gibi bir hedefim var o yüzden bu mg leri tercih ettim hedefime uygun mu bu mg ler yeterli olurmu sizce

Berkzengn, Bir saat önce yazdı:

evet 12 haftadan alabildigimi almaya calişacam ama bunu biliyorum max 15 haftaya tamamlamak istiyorum fazlasını yapmam artık ne kazanmiş olursak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Oncelikle 2kur demissiniz deca iyi cesaret tebrik ederim. Boldenon ve testo eyw lakin oncelikle hormon hemogram ve kan sayimo ve güncel form resimlerini atarsan daha deneyimli kisiler guzel analizlet sonucu neyi ne kadar kullanman gerektiginin önerisini vericektir diye tahmin ediyorum... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 14 dakika önce yazdı:

Oncelikle 2kur demissiniz deca iyi cesaret tebrik ederim. Boldenon ve testo eyw lakin oncelikle hormon hemogram ve kan sayimo ve güncel form resimlerini atarsan daha deneyimli kisiler guzel analizlet sonucu neyi ne kadar kullanman gerektiginin önerisini vericektir diye tahmin ediyorum... 

Bu kadar da korkmaya gerek var mı bilmiyorum dostum ya bilinçli gidildiği sürece sorun olmayacağını düşünüyorum deca da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Kendim 480 olarak kullanmaya başladım 10 hafta bu şekilde gittim ve istediğim şeyleri mg yükseltince almaya başladım. Her insanın genetiği farklı evet herkeste aynı mg lar aynı etkiyide vermez arkadaş ilk kür de dememiş 2. Kürüm diyor bu adam hayatında ilk kez bunu vücuduna sokmayacak burda okuduğum bi çok konu da boldenonun 600 mg kullanılmasını tavsiye etmişlerdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
vucenzo, 3 saat önce yazdı:

iyi günler arkadaşlar forumu uzun zamandır misafir olarak okuyordum ama 2 kürümü yapmaya karar verdim ramazandan sonra size 'de danışıp bilgi kirliliği yapılmadan görüşlerinizi almak istiyorum, bence böyle yapmalısın, şundan dolayı gibi fikirlerinizi almak istiyorum boyum 1,79 kilom 74  kürüm şu şekilde 

DECA 300

BOLDENON 400

TESTO 500

12 HAFTALIK BİR KÜR DÜŞÜNÜYORUM 

önerilerinizi düzeltilmesi gereken şeyleri açıklamaları ile yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Yerinde olsam biraz testo stoklar daha sonra deca başlardım 8 hafta kadar 4 hafta testo geçişinden sonra bolde testo aynı seviyede devreye sokup enjekte eder 16 18 24 kadar yolu var bence bu haftalar arası kullanırdım bu kullanım seni uzun süre onabolik tutar decayla başlayınca bolde etkisi gelene kadar motive tutar gbi hemde uzun bi kür olur bolde decanın yol açacağı kötü etkilerini vucudunda kür sonu aromitize etkisiyle seni daha sağlıklı bir kür kullanımı deneyimlemenede izin verirdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
vucenzo, 2 saat önce yazdı:

peki hocam sizce nasıl kullanmalıyım Mezemorf vücut tipine sahibim daha yardımcı olabilecekse formumu atabilirim cok üst düzey bi beklentim yok 8 9 kilo gibi bir hedefim var o yüzden bu mg leri tercih ettim hedefime uygun mu bu mg ler yeterli olurmu sizce

evet 12 haftadan alabildigimi almaya calişacam ama bunu biliyorum max 15 haftaya tamamlamak istiyorum fazlasını yapmam artık ne kazanmiş olursak 

Form görürsek iyi olur onun dışında dolu ilaç bulursan 500 testo 400 bolde gayet yeterli 24 haftaya kadar çıkabilirsin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vucenzo    1
Emrahtkty, 35 dakika önce yazdı:

Form görürsek iyi olur onun dışında dolu ilaç bulursan 500 testo 400 bolde gayet yeterli 24 haftaya kadar çıkabilirsin 

ilaçlra başlamadan test yaptıracam ve ilaçların 2 haftasında test yaptıracam ilaçlar dolumu boş mu diye ona göre mg arttırabilirim diye düşünüyorum 

Semih Erarslan, 59 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam biraz testo stoklar daha sonra deca başlardım 8 hafta kadar 4 hafta testo geçişinden sonra bolde testo aynı seviyede devreye sokup enjekte eder 16 18 24 kadar yolu var bence bu haftalar arası kullanırdım bu kullanım seni uzun süre onabolik tutar decayla başlayınca bolde etkisi gelene kadar motive tutar gbi hemde uzun bi kür olur bolde decanın yol açacağı kötü etkilerini vucudunda kür sonu aromitize etkisiyle seni daha sağlıklı bir kür kullanımı deneyimlemenede izin verirdi

dikkate alacam

Lynx, 1 saat önce yazdı:

aslında başlamadan tahlilerimi olacam 2 hafta sonra tekrar olup ilaçlar calişiyormu diye bakacam sonra etki tepkiye göre tsto decan hep yüksek olacak şekilde mg arttırmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

2 küründe deca zaten olmamaliydi fakat saygimiz var vücut saglik senin onun disindada deca dozu arttricaksan testoyu artirman lazim cunku deca testoyu baskilayan bir ilac ornek olarka 500mg testo 300mg deca kime gore neye göre? Baslamadan önce bunu bi arastirmani oneririm belki vurduğun 300mg deca bile 500mg testoyu bastiricak ve kan testi vericeksin diceksinki ilac calismiyor? O yuzden dana tavsiyem deca yi minimal duzeyde kullan veya 2.kurunde kullanma cikar kurden deca ve trenbolan yarisma olmadigi muddetce kullanilmaamali cunku cok kalici hasarlar verebiliyor bununda disinda vücut geliştirme isi bu degil basamak basamak ilerlenmeli 2.kurunde bunu kullandin 3. Kur? 4.kur ne kulancan trenbolan? Vucudun tepkime vermediğinde 6 7 8. Kurlerde ne kullancan? O yuzden minimal duzey herzaman iyidir kardesim bu benim görüşümdur ama kullanirsanda saygi duyarim sna kalmis ama giriceksen bu kuru kur sonu pct den sonra mutlaka atlama burayi DAHILIYEDEN RANDEVU ALIP IC ORGANLARA ULTRASONLA BAKILMALI... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Kesinlikle aynı fikirdeyim dozajlar uçuyor kgx4mg en mantıklı dozaj

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Benim sorum biraz spesifik konuya gerçekten hakim hocalarım varsa ve cevaplarsa sevinirim.
      2 yıldır aktif olarak Vg yapıyorum daha önceki yıllardan alt yapımda var. 2.5 yıl önce tiroidlerim alındı ve troid hormnunu dışardan almak zorundayım. Beslenmemde yeterli proteini aldığımı düşünüyorum antrenmanlarım sert geçiyor geçen sene 12 hafta testo enanthate kullandım.
      Şimdide 5 haftadayım:
      750mg testo 250mg bolde Kürü yapıyorum ancak ne yaparsam yapayım kesinlikle kaslarım gelişmiyor sadece göbeğim büyüyor. İlaçlar boş değil kan testlerimden anlaşılıyor (en azından testo dolu) ama neden gelişemiyorum tek sebebi tiroidlerimin olmaması olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Askabar @SantoR

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.