Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hascey27

Deca kürü

Önerilen İletiler

hascey27    10

herkese merhaba daha önce dümenden yaptığım idmanlardan sonra son 1 senedir ciddi şekilde body buildingle ilgileniyorum ilk kürüm olucak ve hacim kürü olan testo enantat deca ve danabol kürüne girmeye karar verdim.yağ oranım yüksek ,şuan görüntüden çok hacim kazanak ondan sonra define kürü ile görüntüye önem vericem.

gireceğim kürün ilaçlarını yarışmacı tanıdığım bi abiden aldım kürde kullanıcağım mg lar şöyle

1-6 hafta Testo enantat 500 mg

6-16 hafta testo enantat 750 mg

1-6 deca 300 mg

6-12 deca 500 mg 

danabol 4 hafta günlük 45 mg

proviron günlük 50 mg 

ek olarak kullancağım takviyeler 

palmetto,milk tistle,omega3,d3+k2 vitamin,çinko

şimdi sormak istediğim bi kaç soru var 

1-bulk küründen sonra define kürünü bağlıcam arada kaç ay trt doz ile vücudu dinlendiriyim

2-ek olarak kullanmam gereken önereceğiniz bir şey varmı yada mg lar hakkında düzeltme yapmamı düşündüğünüz yerler vs..

kullandığım ilaçların resmini atıcam.

değerli yorumlarınızı bekliyorum.

C81D7216-9867-4246-BE44-05DDD408F76B.jpeg 5D29EE3D-64CD-45F4-A18F-FC6C6F92446A.jpeg F89E82A4-7521-4CF4-8A06-89972EE3FFFB.jpeg

191A622F-1CDD-4CE8-A4A2-656AB2A5FDEE.jpeg CABB27CF-4318-4027-82C5-028C5DEEAC35.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aydınbaba    18

Definasyon yapıp bulk yapman daha iyi olurdu aşırı yağlı vücut ve markada iyi değil testo doluysa testo doludur belki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
ardaulucay1111, 10 dakika önce yazdı:

750 testo 500 deca ilk kür bence biraz detaylı araştır iyi düşün hocam başlamadan 

ilacın underdoz olduğunu düşünüyorum o yüzden yüksek mg lar biraz testten sonra anlıcaz tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

bildiğime göre trdeki eurochemler gerçek değil. Kendi getirttiyse bilemem tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
hikmetb, 5 dakika önce yazdı:

bildiğime göre trdeki eurochemler gerçek değil. Kendi getirttiyse bilemem tabi

kendi ilaç sponsoru 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Dostum prop ekleseydin keşke benim gibi çabuk yaglanan bir yapın var gibi bi de danabol Sadece şişiriyor bırakınca gidiyor  bolde ekleyebilirdin yada primo 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
Testocu, 7 saat önce yazdı:

Dostum prop ekleseydin keşke benim gibi çabuk yaglanan bir yapın var gibi bi de danabol Sadece şişiriyor bırakınca gidiyor  bolde ekleyebilirdin yada primo 

haklısın ilk kür tabi tecrübe kazanıcaz.. danabolun verdiği dayanıklılıkdan yararlanmak istedim 1 hafta olcak kullanalı sanki her sete ilk setim gibi giriyorum row hareketlerinde acayip gücüm tükenirken şuan herhangi bi sıkıntı yok ağırlıklarım hala aynı ama dayanıklılığım yüksek.

bu arada 500 mg testo ve 300 mg decayı ikiye bölüp vurdum 3 gün arayla ilk enjekteden beri 5 gün oldu geceleri önceden olmayan terleme oluyo tuvalete kalktığımda tişört ıslak oluyo deca yan etkiyi bu kadar hızlı gösterirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Bu formdayken neden östrojenik aktivitesi yüksek ilaçları kullanarak bulk yapasınız ki? 

hascey27, 11 saat önce yazdı:

gireceğim kürün ilaçlarını yarışmacı tanıdığım bi abiden aldım kürde kullanıcağım

Çok yüksek ihtimal bu ilaçları  kullandığına pişman olacaksın çünkü ne zaman forumda biri gelipte kullanacağı ilaçları söyleyip sonrasında bu ilaçları kimden aldığını sorduğumuzda %90 ihtimalle cevap yukarıdaki gibiydi. Ne oluyorsa zaten yarışmacı, tanıdık bi abilerden oluyor şu ilaç işinde :D  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RİSK    5

Dostum tercihine tabiki saygım var ama keşke yağ oranını yeterince azaltıp biraz daha kütle ekledikten sonra girseydin ilk kürüne. Bu şekilde istediğin verimi alabileceğini pek zannetmiyorum. Başarılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Ben arkadaşlara katılmıyorum aynı durum bende de vardı kürden verim alırsında mühim olan senin için define olmak bence bu ilaçlarlada zor gözükmekte ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Testocu, 12 saat önce yazdı:

Rimo eklese daha iyi son yaptığım arastirmlara gore boldenon cabuk yag tutan veya genetik yapisi yaglanmaya elverisli kisilerde sirtta omuzda sivilce yapiyor rimo yapmıyor ama yapsada minimal düzey... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10

herkese yorumları için teşekkür ederim herkes zaten define kürüne girmemi söyledi ben bulk kürü yapmak istedim nasıl bişey çıkacağını zaman göstericek konuyu sürekli güncellicem fotoğrafda atıcam test sonuçlarınıda atıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Bu formdayken neden östrojenik aktivitesi yüksek ilaçları kullanarak bulk yapasınız ki? 

Çok yüksek ihtimal bu ilaçları  kullandığına pişman olacaksın çünkü ne zaman forumda biri gelipte kullanacağı ilaçları söyleyip sonrasında bu ilaçları kimden aldığını sorduğumuzda %90 ihtimalle cevap yukarıdaki gibiydi. Ne oluyorsa zaten yarışmacı, tanıdık bi abilerden oluyor şu ilaç işinde :D  

bakalım test sonuçlarını atıcam takipte kalın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.