Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alperkrt17

Doğal 1 yıllık vücut değişimim

Önerilen İletiler

alperkrt17    3

Hocalar selam, sizden yorum almak istiyorum.

56kg başladım, şu anda 80-81 civarıyım, boyum 1.83cm, kütle koyarken baya yağlandım yaklaşık bir 2 3 aydır kilomu koruyup yağ yakarken kas yapmaya çalışıyorum ama süreç çok yavaş işliyor. Bu yaşta kalori açığı oluşturup yavaş bir şekilde yağ yakımı yapsam hormonlar,kemik gelişimi, gibi fizyolojik maddeler zarar görür mü? Ve sizce kalori açığı oluşturup definisyon yapmalı mıyım?

Yaşım 16, 1 ay sonra 17 oluyorum.

WhatsApp Image 2022-04-15 at 02.28.35.jpeg

WhatsApp Image 2022-04-15 at 02.28.34.jpeg

asd.png

WhatsApp Image 2022-04-15 at 02.23.46.jpeg

WhatsApp Image 2022-04-15 at 02.23.47 (2).jpeg

WhatsApp Image 2022-04-15 at 02.23.47.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    219

Merhaba, şahsen 93 kg kadar daha çıkar ondan sonra definasyona girişirdim. Before/After baya yok kat etmiş güzel kütle almışın tam temiz büyümenin sırası 10Kg ya yakın daha aldın mı vücut tam oturur ondan sonra ver elini definasyon

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperkrt17    3
AS1L, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba, şahsen 93 kg kadar daha çıkar ondan sonra definasyona girişirdim. Before/After baya yok kat etmiş güzel kütle almışın tam temiz büyümenin sırası 10Kg ya yakın daha aldın mı vücut tam oturur ondan sonra ver elini definasyon

Hocam emin misin bu yağ oranından daha yukarı cıkarsam obez gibi dururum diye düşünüyorum. Çok yavaş bir bulk yapabilirim ama, 100 200 gr haftalık gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
alperkrt17, 3 dakika önce yazdı:

Hocam emin misin bu yağ oranından daha yukarı cıkarsam obez gibi dururum diye düşünüyorum. Çok yavaş bir bulk yapabilirim ama, 100 200 gr haftalık gibi.

Yağ oranı çıkarma tabiği korumaya çalış ama ekstra kilo alacağın için yağ, su, kas da ekleyerek büyüyeceksin o yüzden beslenmene dikkat eder temiz yersen bir sorun olmaz. Hem resimler de de yağlı bir vücut göremedim. Tam tersi ne yağsız ne yağlı ikisinin arasında biraz kütle isteyen vücuda sahipsin hatta Alt bölgen üste göre biraz daha kütle almış oda genetik ki iyi bir durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperkrt17    3
AS1L, 11 dakika önce yazdı:

Yağ oranı çıkarma tabiği korumaya çalış ama ekstra kilo alacağın için yağ, su, kas da ekleyerek büyüyeceksin o yüzden beslenmene dikkat eder temiz yersen bir sorun olmaz. Hem resimler de de yağlı bir vücut göremedim. Tam tersi ne yağsız ne yağlı ikisinin arasında biraz kütle isteyen vücuda sahipsin hatta Alt bölgen üste göre biraz daha kütle almış oda genetik ki iyi bir durum

Haklısın hocam. Çok hafif bir bulk ile kilomu yükseltip yağ oranımı sabit tutarak yavaşça büyüsem çok güzel olur ama yaz geliyor falan diye aklım karısmıstı ama bu sporu kendi vücudum için yapıyorum başkaları yağsız  gorse gormese cokda problem degil amaç vücudum icin en iyi yolu izlemek su anda.

Alt vücut yeni programıma geçene kadar çok sallıyordum hiç çalışmıyordum bile arada vücut ağırlıgı ile falan calısıyordum dümenden, keşke alt vücut büyüklüğü değil de üst vücut büyüklüğü genetik olarak verilseymiş çok daha işime yarardı :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Benim tavsiyem,

Kilo alman durana kadar bulkta kalman. Çok güzel yol almışsın. Durduğu yerde cuta girmen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperkrt17    3
rastlantisal, 4/15/2022 - 07:43 yazdı:

Benim tavsiyem,

Kilo alman durana kadar bulkta kalman. Çok güzel yol almışsın. Durduğu yerde cuta girmen.

O nasıl olacak ki hocam, kalori arttırmıyormuyuz kg alma durunca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
alperkrt17, 6 dakika önce yazdı:

O nasıl olacak ki hocam, kalori arttırmıyormuyuz kg alma durunca

Bir noktada kalori de artırsan kas olarak kilo alımı durur. Yada durmuş sanacak kadar yavaşlar. Orası natural limitin olmuş oluyor. Yani sonsuza kadar gelişemiyoruz. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperkrt17    3
rastlantisal, 17.04.2022 - 00:46 yazdı:

Bir noktada kalori de artırsan kas olarak kilo alımı durur. Yada durmuş sanacak kadar yavaşlar. Orası natural limitin olmuş oluyor. Yani sonsuza kadar gelişemiyoruz. 

Kas kütlesinin durduğunu aynadan mı anlayabiliyoruz hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
alperkrt17, Şimdi yazdı:

Kas kütlesinin durduğunu aynadan mı anlayabiliyoruz hocam?

Mezuro ile ölçüm sana referans değeri olarak fikir verir. Ayna yanıltır. Ben şuan 82-83 kilo civarıyım. Ama bana sorarsan 60 kiloyumdur. İnsanın yıllarca gördüğü algı kolay kolay değişmiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.