Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

canto1905

Türkestrone öneri

Önerilen İletiler

canto1905    6

Merhabalar turkestrone adında bir hap duydum steroidler kadar olmasada doğal sporculara gerçekten çok destek veren bir ürünmüş bilgisi olan varmı bu ürünü kullanan çünki steroid kullanmaktan yan etkilerden dolayı vazgeçtim. bu ürünün bu tür yan etkileri yok ve suplement olarak geçiyor sanırım sahtesi çokmuş hepsiburada gibi yerlerde satılıyor yüksek fiyatlara kullanıp denemek istiyorum bir bilgisi veya güvenilir biyer söyleyebilecek birisi varmıdır steroid değil sanırım bu yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321
canto1905, 26 dakika önce yazdı:

Merhabalar turkestrone adında bir hap duydum steroidler kadar olmasada doğal sporculara gerçekten çok destek veren bir ürünmüş bilgisi olan varmı bu ürünü kullanan çünki steroid kullanmaktan yan etkilerden dolayı vazgeçtim. bu ürünün bu tür yan etkileri yok ve suplement olarak geçiyor sanırım sahtesi çokmuş hepsiburada gibi yerlerde satılıyor yüksek fiyatlara kullanıp denemek istiyorum bir bilgisi veya güvenilir biyer söyleyebilecek birisi varmıdır steroid değil sanırım bu yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

en ünlü satıcısı bile maybe,maybe not diyerek satıyor 

benim şuan steroidli halimden daha çok geliştiğini idda eden de var hiç işe yaramadı da diyen (foto lu bu arada 2 side)

ilk aydan sonraki etkisi de çok düşüyor muş 

2 ay içinde 6lbs alabilirsin ama sanırım fikir çoğunluğuna göre

param var boşa gitme ihtimalini göze alıyorum dersen al kullan zararsız kreatin gibi 

yaşın ÇOK küçük değilse tabi

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
canto1905, 27 dakika önce yazdı:

Animal pak bilinen  steroide en yakin olan budur animal. Pak bi arastir arkdasim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canto1905    6
holyland, 10 dakika önce yazdı:

en ünlü satıcısı bile maybe,maybe not diyerek satıyor 

benim şuan steroidli halimden daha çok geliştiğini idda eden de var hiç işe yaramadı da diyen (foto lu bu arada 2 side)

ilk aydan sonraki etkisi de çok düşüyor muş 

2 ay içinde 6lbs alabilirsin ama sanırım fikir çoğunluğuna göre

param var boşa gitme ihtimalini göze alıyorum dersen al kullan zararsız kreatin gibi 

yaşın ÇOK küçük değilse tabi

Tamam param var 1100 tl ye buldum hepsiburadada ancak sormak istedim steroid gibi ereksiyonumu hormonlarımı felan oynayan birşey değil yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
canto1905, 4 dakika önce yazdı:

Tamam param var 1100 tl ye buldum hepsiburadada ancak sormak istedim steroid gibi ereksiyonumu hormonlarımı felan oynayan birşey değil yani.

orjinali türkiye de satiliyormu bilmiyorum turkesteronun yan etkisi olmadığını söylüyor herkes ama açıp da makale okumadım 

yan etkisi olmadığına %90 eminim hiçbir yan etki sorunundan bahsedeni görmedim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Fiyat performans olarak bakarsan yerlerde bir ürün. Biyerde 30 tabletinin 590tl ye fiyatlandırıldığını gördüm ve satan kişi günlük 3 tablet öneriyordu. Şahsen protein sentezimi arttırmak gibi bir planım olsa ona o parayı vereceğime 16 hafta 250 testo 200mg rimobolanla kütle koyar pctmi yapar işin içinden çıkardım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canto1905    6
hikmetb, 3 dakika önce yazdı:

Fiyat performans olarak bakarsan yerlerde bir ürün. Biyerde 30 tabletinin 590tl ye fiyatlandırıldığını gördüm ve satan kişi günlük 3 tablet öneriyordu. Şahsen protein sentezimi arttırmak gibi bir planım olsa ona o parayı vereceğime 16 hafta 250 testo 200mg rimobolanla kütle koyar pctmi yapar işin içinden çıkardım

kanka tövbeliyim steroide ondan :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
canto1905, 8 dakika önce yazdı:

kanka tövbeliyim steroide ondan :D

Peptidlere yönelebilirsin daha iyi bi seçenek olur. Follastatin-344+ igf-1 gibi uzun süreli kullanımda güzel kütle kazanırsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canto1905    6
hikmetb, 1 dakika önce yazdı:

Peptidlere yönelebilirsin daha iyi bi seçenek olur. Follastatin-344+ igf-1 gibi uzun süreli kullanımda güzel kütle kazanırsın

peptitler konusunda hiç bir bilgim yok libido ve ereksiyon problemi yapmayacak birşeylerse düşünebilirim sizinde desteğinizle ancak ben bu yan etkilerden çektim baya yapacaksa hiç araştırmayayım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
canto1905, Bir saat önce yazdı:

peptitler konusunda hiç bir bilgim yok libido ve ereksiyon problemi yapmayacak birşeylerse düşünebilirim sizinde desteğinizle ancak ben bu yan etkilerden çektim baya yapacaksa hiç araştırmayayım :)

Peptidlerde libido sorunları,sivilcelenme gibi şeyler yaşanmaz hormon baskılama gibi bir etkisi yok. Kendin araştırırsan daha sağlıkı olur .Burak @Loving hocanın peptidlerle ilgili postları mevcut ordanda türlerini araştırıp kendin seçim yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canto1905    6
hikmetb, 42 dakika önce yazdı:

Peptidlerde libido sorunları,sivilcelenme gibi şeyler yaşanmaz hormon baskılama gibi bir etkisi yok. Kendin araştırırsan daha sağlıkı olur .Burak @Loving hocanın peptidlerle ilgili postları mevcut ordanda türlerini araştırıp kendin seçim yapabilirsin.

peki tablet formumu yoksa enjeksiyonmu enjeksiyona alerjim var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
canto1905, 9 dakika önce yazdı:

peki tablet formumu yoksa enjeksiyonmu enjeksiyona alerjim var

Enjeksiyon ama peptidler yağ değil su bazlı. O yüzden alerji yapacağını sanmıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
canto1905, 6 saat önce yazdı:

Steroidlerden çekiniyorsan alternatif kesin başarılı olabilecel ve hiç bir yan etkisinin olmadığı veya çok düşük olduğu ürünler mevcut mesela sarms veya peptidler. (Benim ilk tercihim peptid olurdu.) Bu ürün supplement olduğu için hepsiburadan baktım ve ürün içeriğine ulaşamadım. Supplement takviye gıdasıdır. Bir performans olacağını düşünüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.