Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetyldz

Kürden küre geçiş

Önerilen İletiler

Ahmetyldz    18

Arkadaşlar selamun aleyküm hayırlı ramazanlar herkese. Hcg kullanımıyla ilgili çok fazla çeşit var kimisinin iyi dediğine kimisi kötü diyor. Bu konuda tam anlamıyla bilgi sahibi olabilmek adına konu açmak istedim bilgi sahibi abilerimden kardeşlerimden birşeyler öğrenme istedim. Kürden küre geçişte bence günde 500iu bi 10 15 gün hcg gitmek mantıkl geliyor. Ama öte yandan asıl pct zamanında da vücut hcgye direnci arttırır mı bu da korkutuyor. Nedir burda yapılacak en mantıklı hareket?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229
Ahmetyldz, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamun aleyküm hayırlı ramazanlar herkese. Hcg kullanımıyla ilgili çok fazla çeşit var kimisinin iyi dediğine kimisi kötü diyor. Bu konuda tam anlamıyla bilgi sahibi olabilmek adına konu açmak istedim bilgi sahibi abilerimden kardeşlerimden birşeyler öğrenme istedim. Kürden küre geçişte bence günde 500iu bi 10 15 gün hcg gitmek mantıkl geliyor. Ama öte yandan asıl pct zamanında da vücut hcgye direnci arttırır mı bu da korkutuyor. Nedir burda yapılacak en mantıklı hareket?

Kürden küre geçiş ddiye bir şey yok dostum kısa kür ve uzun kür diye bir şey var. Pct de öyle lak luk yapılacak bir şey değil haberin olsun.  Uzunca kürünü yapar en son pct yapar yoluna devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Bu söylediklerini biliyorum. Dediğim gibi fikir ayrılıkları var. Kürden küre geçişte hcg kullanımı çok yaygın ve önerilen bişey bazı yerlerde de önerilmiyor. Yabancı kaynaklardan da araştırmalar yaptım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Demek istediğin heralde Bulktan definasyona geçeceksin kürler arasında köprü kurup TRT düzeyinde bir süre gidip bu zamanda vücudu dinlerdimek ve İç organlarının vücut durumuna göre bu dinlendirme sürecinde körelen Testisleri uyarıp canlandırmak Ve Reseptörleri boşaltıp yeni gireceğin kürde daha sağlıklı sonuç verim almak olsa gerek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Evet hocam öyle denebilir direk küre başlamıyıcam en azından bi 2 3 hafta testisleri rahatlatıyım canlandırıyım üretim için uyarmak istiyorum.

Bu konuda bi yazı gördüm son enjeksiyondan 3 gün önce başlayıp hergün 500iu vurup 5000iu bitirip küre geçmek bu mantıklı geldi ama bi yandan bu hch vurulurken only testoda yapmalı mıyım bilemedim

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Ahmetyldz, 2 saat önce yazdı:

Evet hocam öyle denebilir direk küre başlamıyıcam en azından bi 2 3 hafta testisleri rahatlatıyım canlandırıyım üretim için uyarmak istiyorum.

Bu konuda bi yazı gördüm son enjeksiyondan 3 gün önce başlayıp hergün 500iu vurup 5000iu bitirip küre geçmek bu mantıklı geldi ama bi yandan bu hch vurulurken only testoda yapmalı mıyım bilemedim

Eğer sen bunu yaparsan çok fazla bişi bekleme lyding hücrelerini köreltirsin PCT de bile 5000 ui bence fazla kişiye göre değişmekle beraber onun yerine 6 hafta off verdin diyelim üstüne uzun ester only testo kullandığını var sayıyorum düşük mg da yaptığın enjeksiyonun 3 hafta sonrası (TRT dozajı) Haftalık 500ui pregnyl kullana bilirsin 5-6 hafta max durumuna göre 1 hafta sonrası tekrar küre başlaya bilirsin benim görüşüm ve kendim yaptığım 8-9 aylık kürlerde uygulamaktayım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
Ahmetyldz, 8 saat önce yazdı:

Kür bir yoldur. Bu yolda neyle gittiğin nasıl gittiğin önemli. Sağlam ürünler kullanırsan arabayla şüpheli ürünler kullanırsan yayan gitmiş olursun. Arabayla gidiyorsan eğer mesela otobanda verirsin gazı vericisin gazı arabanın max hızını çıkmaya çalışırsın (hız limiti aşmamak şartıyla) ve istediğin sona hızla varırsın. Arabayla giderken birden frene basmazsın veya otobanda sağa çekip vakit geçirmezsin. Dinlenmeli sona vardığında tam yaparsın. Sonuç olarak kür içerisinde mg ürün farklılıkları definasyon/Bulk veya tam tersi yapabilirsin. En son bütün her şey gittiğinde ben tamamım yeterli dediğin yerde ilacı keser pct yaparsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
AS1L, 2 saat önce yazdı:

Kür bir yoldur. Bu yolda neyle gittiğin nasıl gittiğin önemli. Sağlam ürünler kullanırsan arabayla şüpheli ürünler kullanırsan yayan gitmiş olursun. Arabayla gidiyorsan eğer mesela otobanda verirsin gazı vericisin gazı arabanın max hızını çıkmaya çalışırsın (hız limiti aşmamak şartıyla) ve istediğin sona hızla varırsın. Arabayla giderken birden frene basmazsın veya otobanda sağa çekip vakit geçirmezsin. Dinlenmeli sona vardığında tam yaparsın. Sonuç olarak kür içerisinde mg ürün farklılıkları definasyon/Bulk veya tam tersi yapabilirsin. En son bütün her şey gittiğinde ben tamamım yeterli dediğin yerde ilacı keser pct yaparsın

ben tamamım yeterli demek nasip olur umarım❤

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
bysabri1, 14 saat önce yazdı:

Eğer sen bunu yaparsan çok fazla bişi bekleme lyding hücrelerini köreltirsin PCT de bile 5000 ui bence fazla kişiye göre değişmekle beraber onun yerine 6 hafta off verdin diyelim üstüne uzun ester only testo kullandığını var sayıyorum düşük mg da yaptığın enjeksiyonun 3 hafta sonrası (TRT dozajı) Haftalık 500ui pregnyl kullana bilirsin 5-6 hafta max durumuna göre 1 hafta sonrası tekrar küre başlaya bilirsin benim görüşüm ve kendim yaptığım 8-9 aylık kürlerde uygulamaktayım.

Reis peki kür içinde testis küçülmesi Olursa ne kadar doz ne kadar süre hcg yapmak gerekir yada yapmaı gerekir mi küçülsün kalsın bişey olmaz demek mi daha doğru olur müdahele etmek mi

Artı olarak genelde söylenen kür içi haftalık 500iu yapmak ne kadar doğru küçülme olmasa bile yani bunu da sık gördüm ben şuan tren küründen çıkıp nppye geçicem nppde her hafta 500 iu hcg nin bana artıları eksileri ne olur

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Testis küçülmesi kötü diyelim ki Ceviz büyüklüğünden nohut tanesine kadar geriledi kullandığın ilaçlara göre de değişir bu anormal hızlı bir şekilde gerileme varsa evet haftada 500ui toparlar ama bu da geçici bir yöntem çünkü tekrar küre devam ettiğin sürece yine aynı noktaya gelecek bu kadar aşırı bir gerileme varsa direk kürü düzenli bir şekilde kes ve PCY ye geç derim. Ama anormal bi değişim yok sadece körelen testisleri aktif etmek istiyorsun o zaman olabilir ama ne kadar kürde kaldın ne gibi farklılıklar ağrı sıkıntı yaşıyorsun ne kadar bir dinlenme yapacaksın kan tahlillerin bunlarda baktır bilinçli bir şekilde 5-6 hafta 500 ui yeterli haftalık Recovery için gerekli mi diye sorarsan 8-9 ay üstü kürde kalıp kür içi Nor-19 grubu ilaç varsa özellikle Tren evet yapabilirsin ve uzun süre kullandıysan tabi çünkü Tren vücutta algılandığı an LH FSH direk 0 lanır hızlı bir şekilde şartel kapatma olarak düşün testoda o kadar hızlı olmaz ve uzun süre Tren vücudundan çıkmadan da açamazsın kürünü only testo zamanında TRT düzeyine geldiğinde 500ui öneririm hiç bir anabolik bir ekstra ilaç yokken.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Reis o zaman en güzeli ben trenden çıkıcam 2 3 haftaya anormal ufalma çok az bi ufalma var testi ağrısı başlarda oluyordu ama kürüm ilk 1.5 ayı problem yokken şuan sertleşme sorunları ufaktan baş gösterdi bu yüzden de ufaktan hcg düşündüm üretim açısından. Tren bitip diyer küre geçerken ki 2 3 haftalık süre de only propionat yapıp haftalık 500 iu hcg yapıyım test yaptırıcam zaten onu da atarım belki lh fsh kapanmamıştır hcg sadece testisteki minimal ufalma için bi 500iu atıp bırakırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brtn94    5
Ahmetyldz, 14.04.2022 - 12:49 yazdı:

Reis o zaman en güzeli ben trenden çıkıcam 2 3 haftaya anormal ufalma çok az bi ufalma var testi ağrısı başlarda oluyordu ama kürüm ilk 1.5 ayı problem yokken şuan sertleşme sorunları ufaktan baş gösterdi bu yüzden de ufaktan hcg düşündüm üretim açısından. Tren bitip diyer küre geçerken ki 2 3 haftalık süre de only propionat yapıp haftalık 500 iu hcg yapıyım test yaptırıcam zaten onu da atarım belki lh fsh kapanmamıştır hcg sadece testisteki minimal ufalma için bi 500iu atıp bırakırım

bence yeni küre geçmeden önce her şeyi kesip dinlen 6 hafta kadar 3 haftada bi ovitrelle de kullanılabilir kür boyunca ( Eğer sürekli kür yapılcaksa ve uzunsa kürler ) şahsi düşüncem ve uygaldıgım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brtn94    5
bysabri1, 12.04.2022 - 21:59 yazdı:

bence uzun kür yapılıyorsa en mantıklı sistem arkadaşın yazdığı. ben de aynısını uyguluyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
brtn94, 13 dakika önce yazdı:

bence uzun kür yapılıyorsa en mantıklı sistem arkadaşın yazdığı. ben de aynısını uyguluyorum 

Aynen hocam pctden sonra ilk kürümdü ikinciye geçtim geçerken uygulamadım bu planı ama 2 den 3 e geçerken uygulayıp 3 den 4 e geçerken uygulamayıp 4den sonra (aşağı yukarı 1 sene kür yapılmış oluyor)  pct yapmayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.