Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

LiveStorm

Yk11 - mk677 mix hk.

Önerilen İletiler

LiveStorm    2

Selamlar. Ekte eklediğim YK11 - MK677 mix sarms kullanıyorum.

Daha önce bu üründen kullanan varsa yorum yapabilir mi?

Ortalama etkisini ne zaman gördünüz vs.

resim_2022-04-10_133059795.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LiveStorm    2
0xCurl, 15 dakika önce yazdı:

Ürünü nerden temin ettiniz? Daha önce mk677 kullandım. Açlık etkisi hemen ortaya çıkıyor 

Ürünü a.c.ö isimli bir hocadan temin ettim. Açlık etkisi ya da iştah açması benim için çok önemli olan bir şey değil çünkü zaten iştahla ya da zorla yesem de günlük olarak yediğim besinler belli. Daha çok sonuç bekliyorum aslında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    839
LiveStorm, Bir saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

Güç enerji açığa çıkacak oldukça fazla ve 8-15 haftada kayda değer hacimsel fark görürsün (steroidler gibi değil elbette)

kaç paraya aldınız bu markayı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2
forbit, 1 saat önce yazdı:

Bu konuların hiçbiri benim kullandığımla aynı sarm'ları kullanmıyor. Benzer etki beklemek mantıklı mı?

Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Güç enerji açığa çıkacak oldukça fazla ve 8-15 haftada kayda değer hacimsel fark görürsün (steroidler gibi değil elbette)

kaç paraya aldınız bu markayı?

Ürün bir ay kullanımlık. Daha sonra devam edeceğimden emin değilim. Kullanım bittikten sonra mı asıl etkisi başlıyor yani?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    839
LiveStorm, 2 dakika önce yazdı:

Bu konuların hiçbiri benim kullandığımla aynı sarm'ları kullanmıyor. Benzer etki beklemek mantıklı mı?

Ürün bir ay kullanımlık. Daha sonra devam edeceğimden emin değilim. Kullanım bittikten sonra mı asıl etkisi başlıyor yani?

Enes yazdığın sana da saçma gelmedi mi biraz? :D Lahmacunu Antepte de yesen lahmacun İstanbul'da da yesen lahmacun doğru mu? Tek değişen nedir markalardır içerikler formülüzasyonlar aynıdır tabi kalite farkı başka bir şey. O yüzden etki olarak referans olsun diye bu konuları verdim işine yarayacağını düşüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2
forbit, 1 dakika önce yazdı:

Enes yazdığın sana da saçma gelmedi mi biraz? :D Lahmacunu Antepte de yesen lahmacun İstanbul'da da yesen lahmacun doğru mu? Tek değişen nedir markalardır içerikler formülüzasyonlar aynıdır tabi kalite farkı başka bir şey. O yüzden etki olarak referans olsun diye bu konuları verdim işine yarayacağını düşüyorum. 

Hayır yahu o anlamda söylemedim :) Yani hiçbiri YK11 ve MK677 kullanmamış ondan sebep yazdım :D Teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    839
LiveStorm, 1 dakika önce yazdı:

Hayır yahu o anlamda söylemedim :) Yani hiçbiri YK11 ve MK677 kullanmamış ondan sebep yazdım :D Teşekkürler

Tamam şimdi anlaştık ama dört konudan üç tanesinde mk677 var yani sizin kullandığınız ürünlerden birisi oradan gelecek etkilerle belki kafanda bir şeyler oluşur. Forumda yk11 kullanan var aslında da kimlerdi unuttum güncel kullananlardan aklıma gelirse paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
survival    1

Ben bu ürünün aynısını aldım 1 şişe kullandım açıkçası ben bir etki göremedim ne iştahta ne uyku kalitesi vs 1 ayın sonunda hiç etki göremeyince bıraktım belki erken bıraktım ama ben 600 tl ödeme yapmıştım ve etki görmediğim ürünü bir daha almadım umarım sen de aynıları olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Arkadaşlar mk677 konusunda heryerde söyleyebileceğim birşey var. Zehir gibi kokusu zehir gibi tadıyla ilk kullanımda ilk dakikalar içinde acıkma hissiyatını veriyor kişilere. Bunu verme sebebi bence tamamen tadıyla ve bu tadı ona veren yapıyla alakalı. Çok ani acıkma hissi veriyor ve bu his sanırım kan şekerine etkisiyle vs oluyor. Ayrıca libido konusunda sıkıntı yaratması çok olağan yaratabiliyor. Kan değerlerinde oynama yapabiliyor. Yani bence sarmlar gerçekten kapalı kutular ve bulasilmamasi gereken maddeler. (1 Ay kullanım yorumudur)

tarihinde Barinyo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2
0xCurl, 10.04.2022 - 21:29 yazdı:

Ne kadar ödeme yaptınız 

550 TL ödeme yaptım.

survival, 11.04.2022 - 20:29 yazdı:

Ben bu ürünün aynısını aldım 1 şişe kullandım açıkçası ben bir etki göremedim ne iştahta ne uyku kalitesi vs 1 ayın sonunda hiç etki göremeyince bıraktım belki erken bıraktım ama ben 600 tl ödeme yapmıştım ve etki görmediğim ürünü bir daha almadım umarım sen de aynıları olmaz

Yorum için teşekkürler. Antrenman kalitesi olarak artış olduğundan eminim ancak dediklerin bende de yok. Zaten bunlarla ilgili bir beklentim de yok, her halükarda yiyorum ve iyi uyuyorum. Ben de 550 TL'ye aldım. Umarım bende işe yarar

Barinyo, 11.04.2022 - 22:44 yazdı:

Arkadaşlar mk677 konusunda heryerde söyleyebileceğim birşey var. Zehir gibi kokusu zehir gibi tadıyla ilk kullanımda ilk dakikalar içinde acıkma hissiyatını veriyor kişilere. Bunu verme sebebi bence tamamen tadıyla ve bu tadı ona veren yapıyla alakalı. Çok ani acıkma hissi veriyor ve bu his sanırım kan şekerine etkisiyle vs oluyor. Ayrıca libido konusunda sıkıntı yaratması çok olağan yaratabiliyor. Kan değerlerinde oynama yapabiliyor. Yani bence sarmlar gerçekten kapalı kutular ve bulasilmamasi gereken maddeler. (1 Ay kullanım yorumudur)

2 hafta falan oldu galiba ben başlayalı ama dediğiniz gibi dakikalar içinde bir şeyler hissetmeye başlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
LiveStorm, 10.04.2022 - 13:32 yazdı:

resim_2022-04-10_133059795.png

Yıl 2019 veya 2020 bu ürünler 600 700 TL bandındaydı şimdiki enflasyon kur farkı vs aklıma gelince bu fiyatlar bir bana mı garip geliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    839
Leepriest35, 31 dakika önce yazdı:

Yıl 2019 veya 2020 bu ürünler 600 700 TL bandındaydı şimdiki enflasyon kur farkı vs aklıma gelince bu fiyatlar bir bana mı garip geliyor 

haklısın hocam kesinlikle doğru sarms çalışan bir samrs 1000,1500 altına bulmak hikaye Türkiye şartları içinde. Millet nasıl alıyor çok enteresan bu gibi ürünleri yani 550 almış bu arkadaş yine iyi :D 200,250 tl satanlar gördüm haliyle alanlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xCurl    6

Geçen sene bu zamanlar daha fazlasına buradan almıştım. İlacın etkisi beni tatmin etmişti. O kadar kur farkına rağmen ucuza almışsınız. 

Gecen sene açtığım konu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aktif olarak MK-677 RAD-140'tayım. MK-677 için konuşabilirim diye düşünüyorum; inanılmaz açlık hissi oluşturuyor. Günde 500 gram pirinci geçiyorum. 500 gram et bile kesmiyor. Yedikten 20 dakika sonra acıkıyorum. Ama üzülerek söylemeliyim ki ürünü yeni aldıysan ve harbiden 550 TL ise sıkıntılı gözüküyor. Üstelik YK-11 pahalı bir ürün. Ben yazdığının 4 katına yakın bir ödeme yaptım. Astronomik bir fark var yani. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2
Leepriest35, 8 saat önce yazdı:

Dediğinize katılıyorum. Avrupa'da yaşayan kuzenim swiss pharma'nın bir ürünü için ortalama 70-90 euro arasında satılıyor dedi. Bu şartlarda 500-600 liraya bu ürünlerin orijinal olması pek olası değil. Tahminim, ürünlerin dozajı azdır, seyreltilmiştir vesaire. Ya da tamamen bir bodrum katında üretilmiş olabilir. :) Kumar oynadım ama göreceğiz

anak1nskyw4lk3r, 4 saat önce yazdı:

Aktif olarak MK-677 RAD-140'tayım. MK-677 için konuşabilirim diye düşünüyorum; inanılmaz açlık hissi oluşturuyor. Günde 500 gram pirinci geçiyorum. 500 gram et bile kesmiyor. Yedikten 20 dakika sonra acıkıyorum. Ama üzülerek söylemeliyim ki ürünü yeni aldıysan ve harbiden 550 TL ise sıkıntılı gözüküyor. Üstelik YK-11 pahalı bir ürün. Ben yazdığının 4 katına yakın bir ödeme yaptım. Astronomik bir fark var yani. 

Ben hâli hazırda pis boğaz biri olduğum için herkesin bahsettiği açlık etkisini bilemiyorum. Ben de 500 gram pirinç ve 600 gram tavuk tüketiyorum mesela. Ama sarms'tan önce de böyleydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cumaeroglu    3
LiveStorm, 19 dakika önce yazdı:

Dediğinize katılıyorum. Avrupa'da yaşayan kuzenim swiss pharma'nın bir ürünü için ortalama 70-90 euro arasında satılıyor dedi. Bu şartlarda 500-600 liraya bu ürünlerin orijinal olması pek olası değil. Tahminim, ürünlerin dozajı azdır, seyreltilmiştir vesaire. Ya da tamamen bir bodrum katında üretilmiş olabilir. :) Kumar oynadım ama göreceğiz

Bende swissin mk677 sini kullandım ama yerli üretim diye biliyorum 500 liraya almıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3

Şu an swisler 750 civarı fiyatları hiçte ucuz değil zaten adamaların alış fiyatı 90 euro değil 30-40' a alıp satıyorlar avrupa da bunu kesin bilmenin yolu firmaya mail atıp toptan fiyatını öğrenmektir, etki konusun da ucuz sarms da kullandım pahalıda aradaki fark doluluk oranı senin ucuza aldığında sarms ama dozaj düşük oluyor atıyorum 20 mg alman gerekirken 5-10 anca alıyorsun seyreltilmiş oluyor, ha etkisi olur mu derseniz oluyor ama çok minimal düzeyde 

tarihinde ufuk289 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
LiveStorm, 10.04.2022 - 13:32 yazdı:

Hocam kür nasıl ilerliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2
Berkay57, 04.05.2022 - 02:08 yazdı:

Hocam kür nasıl ilerliyor 

Hocam burada öncesi ve sonrası olarak fotoğrafları görebilirsin. Öyle çok büyük bir fark görmedim açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.