Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Testo boldenon ölümcül kramplar

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaslar testo boldenon kurumun 5.haftasi bitti. Hangi bolgeyi calisirsam calisayim ön kol fleksörlerim inanilmaz şişiyor. Neredeyse bileklerimi kıracak kadar kolumu sanki sarmasik gibi sikiyor. Antrenman sonu ise kolumu buktugumde bana ciglik attiracak seviyede ani kramp giriyor baya bagiriyorum silahla vurulmus gibi. Öne egilirken karnimda ve serratuslardada oluyor. Barı çok sıkmasam bile neden flesksörlerim bu kadar şisiyor anlamadim. Varmidir bir çaresi bunun?  

20220409_230027.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Loving, 21 dakika önce yazdı:

Valla ne diyim. Nokta atisi cevap olmus. 5 hafta turinabolum bitti. Bugun dianabole basladim ve kramplar bugun basladi.  Muhtemelen dianabolden. Tuz olayina dikkat edicem, baya tuzlu yiyorum ama kaya tuzu denicem. Tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Nisay67, 20 dakika önce yazdı:

Valla ne diyim. Nokta atisi cevap olmus. 5 hafta turinabolum bitti. Bugun dianabole basladim ve kramplar bugun basladi.  Muhtemelen dianabolden. Tuz olayina dikkat edicem, baya tuzlu yiyorum ama kaya tuzu denicem. Tesekkurler.

Turinabol bitti hemen dianabole başladınız? Börek yediniz sonra birde üstüne ekmek arası börek yemeyi seçtiniz.

Enteresan bir tercih olmuş, sırada ne var dianabol bittikten sonra anapolon mu?

Kürünüzde başarılar.

• Beğen 7
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Nisay67, Bir saat önce yazdı:

mineral alımınada dikkat et. bol su , tuz , magnezyum , potasyum almayı unutma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Nisay67, 2 saat önce yazdı:

Bruh

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
Nisay67, 2 saat önce yazdı:

Turinabol üstüne danabol, karaciğerinizi pek sevmiyorsunuz galiba? Karaciğer kendini onaran bir organdır ama bu toksik birikmeler uzun vadede karaciğerinizi elinize almanızı sağlar karar sizin ama ben kesinlikle oral üzerine oral anabolik tavsiye etmiyorum alt ast fırlar ve karaciğerinizin iflas etmesi an meselesi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Nisay67, 13 saat önce yazdı:

Arkadaslar testo boldenon kurumun 5.haftasi bitti. Hangi bolgeyi calisirsam calisayim ön kol fleksörlerim inanilmaz şişiyor. Neredeyse bileklerimi kıracak kadar kolumu sanki sarmasik gibi sikiyor. Antrenman sonu ise kolumu buktugumde bana ciglik attiracak seviyede ani kramp giriyor baya bagiriyorum silahla vurulmus gibi. Öne egilirken karnimda ve serratuslardada oluyor. Barı çok sıkmasam bile neden flesksörlerim bu kadar şisiyor anlamadim. Varmidir bir çaresi bunun?  

Bende de var çok pump oluyo o yüzden benim ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
burakyldz, 10 saat önce yazdı:

mineral alımınada dikkat et. bol su , tuz , magnezyum , potasyum almayı unutma 

Magnezinc diye bi hap var pembe renkli ondan aliyorum. Hergun bir tablet. Gunde 2 tablet milkt thistle aliyorum voonka marka. Pazartesi karaciger enzimlere baktiricam anormal cikmaz ise dianabole devam. Cok cok zor kilo aldigimi defalarca söyledim. Ölüm pahasina küre devam yasam boyu küre girecegimide söyledim. 67 kilo yasamaktansa 80 kg da 55 yasinda ölmeyi tercih ediyorum var mi arttiran???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

55 olacağını nereden çıkardın hem ölmeden önce daha erken yaşayabileceğin yan etkiler yokmu :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
Nisay67, 3 saat önce yazdı:

Magnezinc diye bi hap var pembe renkli ondan aliyorum. Hergun bir tablet. Gunde 2 tablet milkt thistle aliyorum voonka marka. Pazartesi karaciger enzimlere baktiricam anormal cikmaz ise dianabole devam. Cok cok zor kilo aldigimi defalarca söyledim. Ölüm pahasina küre devam yasam boyu küre girecegimide söyledim. 67 kilo yasamaktansa 80 kg da 55 yasinda ölmeyi tercih ediyorum var mi arttiran???

Bu kadar şuursuz bir konuşma olabilir mi ya? Hayat benim hayatım diyebilirsiniz ama böyle bir kamikaze dalışı zihni ve ufku açık birinin söyleyeceği şeyler değil gibi geldi bana kusura bakmayın da. Hayat içinde hiç mi değerli gördüğünüz görevleriniz yok? Hayatta tek idealiniz kilo almak mı? Bunu yaparken de körü körüne gitmek mi? Turinabol bitince direk danabole başlayanı ilk defa görüyorum hayatım da. Giren çıkan sadece kramp olur dostum inşallah dikkat et kendine de sağlığına da.

İlaçlarla bu kafada giderseniz ben 55 bile görme ihtimalinizi düşük görüyorum. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Trenbolone acetati su gibi içen adamlar yine basladi gelip burda yargi dagitmaya. Evet kardesim tek derdim kilo almak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Nisay67, 8 saat önce yazdı:

Trenbolone acetati su gibi içen adamlar yine basladi gelip burda yargi dagitmaya. Evet kardesim tek derdim kilo almak. 

Aradaki fark onlar bilinçli yapıyor siz ise kafanıza göre :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Nisay67, 17 saat önce yazdı:

Kilo konusunda aynı kafadayım ve seni çok iyi anlıyorum. Ama ilaç seçimin danabol turinabol değil anapolon MK-677 olmalı. Karampta su tutumuyla alakalı. Creatin kullanımıyla bende başlamıştı özellikle karın bölgemde. Magnezyum çözdü problemimi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Konuya bakışın çok yanlış.

Bir pers atasözü vardır ki çok severim. Hayat düsturumdur. "Deve, yavaş gider ama hep gider" muhafaza edemeyeceğin şekilde ilerlemek yerine, sağlığından olmadan ilerlemen daha doğru olmaz mı? Bak ben 36 yaşında 52 kilo adamdım. O yıllardan bu yıllara, gıdım gıdım ilerleyerek, bazen sakatlanıp geri düşerek ama asla pes etmeyerek geldim. Şimdi 81 kiloyum. Yine aynı mantıkla 90a kadar çıkacağım. Ben de alırdım danabol bir anda olurdum 90kg. Lakin en önemli şey sürdürülebilirlik değil mi? Burada senin kötülüğüne konuşmuyor kimse. Sürekli karaciğere yük bindirirsen 55e sağlıkla gelemeyebilirsin. Gerek var mı buna?

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Konuya bakışın çok yanlış.

Bir pers atasözü vardır ki çok severim. Hayat düsturumdur. "Deve, yavaş gider ama hep gider" muhafaza edemeyeceğin şekilde ilerlemek yerine, sağlığından olmadan ilerlemen daha doğru olmaz mı? Bak ben 36 yaşında 52 kilo adamdım. O yıllardan bu yıllara, gıdım gıdım ilerleyerek, bazen sakatlanıp geri düşerek ama asla pes etmeyerek geldim. Şimdi 81 kiloyum. Yine aynı mantıkla 90a kadar çıkacağım. Ben de alırdım danabol bir anda olurdum 90kg. Lakin en önemli şey sürdürülebilirlik değil mi? Burada senin kötülüğüne konuşmuyor kimse. Sürekli karaciğere yük bindirirsen 55e sağlıkla gelemeyebilirsin. Gerek var mı buna?

+1

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67, 10.04.2022 - 11:07 yazdı:

Abi 1 ay önce 500 testo vuracak kadar bilgisiz değilim yazmıştın.Ne olduda bu noktaya geldin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.