Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

STALOB

Testo dhb kürü

Önerilen İletiler

STALOB    126

12 haftalıdır only testo (500) yapıyordum güzel verim aldım sonra kesmedi bende şimdi kısa ester boldenon ve propionat sipariş ettim toplam 10 hafta sürücek gelişmeleri ve 4 hafta da bir formumu burda paylaşacağım kür içi haftada yarım arimidex ve gerekli vitaminlerimide temin ettim hayırlısı diyelim...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hikmetb    59

Busefer hangi marka aldın ürünleri. Konunun takipçisi olucam sonucu merak ediyorum bol şans

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Kısa ester bolde'yi hangi platform'dan aldın,İsminin baş harflerini söylesen yeter.Ben bulamamıştım bir bir türlü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
nano3570, 23 saat önce yazdı:

Kısa ester bolde'yi hangi platform'dan aldın,İsminin baş harflerini söylesen yeter.Ben bulamamıştım bir bir türlü.

benım kullandıgım markalar  biri myoblast pharma obürü de cryto medicine 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
STALOB, 2 dakika önce yazdı:

benım kullandıgım markalar  biri myoblast pharma obürü de cryto medicine 

myoblast nasıl bende alıcam memnun musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
burakyldz, Şimdi yazdı:

myoblast nasıl bende alıcam memnun musun ?

daha yeni başladım 1 hafta oldu biraz geçsin söylerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Türkiyede satılan DHB lerin gerçek DHB olmadığını düşünüyorum, yurtdışında bile bulunması zor bir ilaçtır kendisi. 1-Testosterone Cypionate olarakta geçer. 

Kısa ester boldenondan kastın ya boldenon cypionate ya da boldenon acetatetır. Aynı şekilde bunların da yurtdışında bulunması diğer ilaçlara kıyasla zordur. Kullandığın DHB nin içinde kullandığın testodan biraz daha düşük dozda testosteron olduğunu düşünüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bencede biraz fazla riskli yurt dışında bile fazla kullanilmayan ilaclari kullanmak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
hectordoyle, 23 saat önce yazdı:

Türkiyede satılan DHB lerin gerçek DHB olmadığını düşünüyorum, yurtdışında bile bulunması zor bir ilaçtır kendisi. 1-Testosterone Cypionate olarakta geçer. 

Kısa ester boldenondan kastın ya boldenon cypionate ya da boldenon acetatetır. Aynı şekilde bunların da yurtdışında bulunması diğer ilaçlara kıyasla zordur. Kullandığın DHB nin içinde kullandığın testodan biraz daha düşük dozda testosteron olduğunu düşünüyorum. 

Hadi bulundu diyelim.Burak Hoca da söylemişti.Bazı yurt dışındaki(Misal Hindistan,Tayland..gibi) laboratuvarların resmini göstermişti.Ahır gibi resmen.

Yani birçoğumuzun kullandığı Burak Hoca'nın bahsettiği yurtdışındaki sözde laboratuarlardan gelen bazı ilaçlar belki buna benzer yerlerden geldi

"Yani bolde dhb olmaz." diye bir şey yok,olabilir de.

Bu ilaçlara çok anlam yüklemeye gerek yok,ne şartlarda yapıldığı belli.

Çalışıyor mu ona bakmak gerek.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
nano3570, 18 dakika önce yazdı:

Hadi bulundu diyelim.Burak Hoca da söylemişti.Bazı yurt dışındaki(Misal Hindistan,Tayland..gibi) laboratuvarların resmini göstermişti.Ahır gibi resmen.

Yani birçoğumuzun kullandığı Burak Hoca'nın bahsettiği yurtdışındaki sözde laboratuarlardan gelen bazı ilaçlar belki buna benzer yerlerden geldi

"Yani bolde dhb olmaz." diye bir şey yok,olabilir de.

Bu ilaçlara çok anlam yüklemeye gerek yok,ne şartlarda yapıldığı belli.

Çalışıyor mu ona bakmak gerek.

Şöyle bir örnek vereyim o zaman, diyelim ki bulk kürü yapacaksın ve küründe testosteron boldenon ve deca kullanacaksın ve bu ilaçlardan boldenon ve deca da içinde aslında boldenon ve deca hammaddesi yok. Bunların yerine aldığın testosteron ile aynı veya daha az miktarda testosteron var. Bunları kullandın, beslenme antrenman uyku vs gayet iyi gidiyor. Genetiğinin ve antrenman+ beslenmenin götürdüğü yere kadar güzel gelişirsin ve ilaçların çalıştığını hissedersin ancak şöyle bir sıkıntı var: Sadece testosteron kullandın, boldenon ve deca kullanamadın. 

Zaten ülkemizde bulunan satıcıların çoğu bunun farkında, boldenon ve nandrolon bizim ülkemizdeki kura göre hammadde fiyatı yüksek ilaçlar. Adam neden ekstra zahmete ve masrafa girip bolde ve deca alsın ki? Bas hepsine testoyu, sat. Sonuçta ilaç kanında çalışıyor. Bu işlerde acemiysen satıcıyı da suçlayamıyorsun.

Şöyle bir şey de var, aslında biz bile tam olarak ne kullandığımızı bilmiyoruz ancak etrafımızda gördüğümüz bir elin parmağını geçmeyecek insanların tecrübeleri ve yaşadıkları sayesinde ne kullandığımızdan biraz daha emin olabiliyoruz. Eczaneden bizzat kendin almıyorsan hiç bir şekilde emin olamazsın zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Eczaneden bizzat kendin almıyorsan hiç bir şekilde emin olamazsın zaten.

Kesinlikle doğru

Bence ana fikir şu: satın aldığımız ürünlerin ne olduğu  pazardan elleyip görmeden karpuz seçmek gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.