Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Yeni definasyon kürüm

Önerilen İletiler

hectordoyle    632
Blitzkrieg, 4 saat önce yazdı:

eşekkür ederim dostum. Valla 7 gün dayanabildim sadece sonrasında bozdum. yapmamam gerekiyordu. 7 gün bile benim için rekor olabilir. Arimidexi kullandığımdan beri ufaktan rahatlama var. Daha öncesinde yerini bile unutmuştum :D ama öyle 3-4 hafta sağlam pehriz uygulamak gerekiyor dediğin gibi. Abazalığın üst sınıra çıkması lazım düşen östrojenle birlikte :D

Ya abi ben testo tren küründeyim no-fap yapıyorum her gün her sabah adeta alttakiyle savaş halindeyim. Anlıyorum senin içinde bulunduğun durumu yani :D Düşük kalori almama rağmen birden geldi mi o istek zaptetmesi çok zor.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.220
Blitzkrieg, 20 saat önce yazdı:

9. Haftanın ortasındayım. Güncel kilom 94.5 Çok düzgün beslenemiyorum ama olabildiğinde dikkat ediyorum. Cardioya fazla yüklenemedim bu hafta. Haftaya pazartesi gününden itibaren tüm düzenim tekrar oturmuş olacak. Libidom yerine gelmedi. Sayın @metinav hocamın dediği gibi pazartesi günü yarım tablet arimidex kullanmaya başladım. İçtikten 4-5 saat sonra ufaktan kıpırdamalar olmaya başladı. Şimdilik bu şekilde devam edicem. Onun dışında damarlarım daha güzel belirginleşmeye başladı. Göğüs antremanlarına daha fazla ağırlık vermeye başladım. Haftanın 2 veya 3 günü yapmaya çalışıyorum. Gözle görülür farklar olmaya başladı. Alt karın kaslarım belirginleşmeye başladı. Clenbuterol kullanacaktım ama istanbulda kaldı. Şu an memleketteyim dönünde kullanmaya başlarım. Üstümde gereksiz gerginlik ve sinir var. Şimdilik bu kadar. Gelişme oldukça tekrar paylaşımlar yaparım.

saygılar.

sabah uyanır uyanmaz çektim bunları no pump.

@metinav @rastlantisal @hectordoyle

Pompsız bir beden için gayet iyi.

Bende kürdeyim biliyorsun. Cinsel istek yavaş yavaş kürsüz zamanlara doğru inerken ve göğüs uçlarında ufaktan batma başlamışken geçen hafta cuma günü 1 dostinex ve 1 arimidex aldım. Almaz olaydım. Cinsellik olmypusa çıktı :D. Bayram boyu aklımdan başka hiç bir şey geçemedi. Şimdi aynısını sen yapsan aynı sonucu almayabilirsin. Kandaki aynı prolaktin, E2 ve testosteron düzeyinde aynı seviyede cinsel istek olmayabilir. Bunu sadece sen deneyerek bulabilirsin. Çünkü her metabolizmanın kendi orijin noktası farklı. 

Ben bulk zamanı çok gazlı oluyorum. Ama pek kokusu olmuyor. @metinavhocamın sana tavsiyesini uygulayıp turşu suyu deneyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

@rastlantisal @hectordoyle @metinav

kürümün 10. Haftasını bitirmiş bulunmaktayım.
güncel kilom 95-96 civarı.

Ptesi çarşamba ve cuma günleri yarım doz arimidex alıyordum. Libidoda ufaktan canlanmalar oluyordu. Dün yani cuma günü arimidexi 1 tablet kullandım. Bu Sabah uyandığımda taş gibiydim. Nedenini bilmiyorum ama düşük doz arimidexin bana pek fazla etki etmediğini düşünüyorum. Onun dışında geçen hafta diyeti bozdum bayram yüzünden biraz b*kunu çıkardım. Bu hafta toparlamaya çalışıyorum. Fazladan cardio vs. Yeni yeni düzenimi oturttum. Bugün ilk defa antreman esnasında nefessiz kaldım. Setleri atarken nefes nefese kaldım. gücüm arşa çıkmış durumda. Formum beni tatmin edici seviyeye gelmeye başladı. Fakat ben en dip noktamı görmek istiyorum. Bu yüzden bu hafta 350prop 350 masteron kürümü noktalıyorum. 4 hafta TRT seviyesinde testo enanhtate ve yanında clenbuterol girip, sonrasında 350 prop 300tren ace şeklinde 6 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum. Sonrasında da 3-4 hafta daha, düşük doz testo girip kürümü noktalamayı düşünüyorum. Bu konu hakkındaki fikirlerinizi ve önerilerinizi merak ediyorum. Trt seviyesi olarak haftalık 125 veya 150 testo enanhtate uygun mudur acaba? Yoksa direk 250 mi girmemi tavsiye edersiniz?

saygılarımla.

güncel fotoğraflarım ektedir.

351F2230-3B94-47E8-9C9F-094F2DAC0D80.jpeg DD0D9254-BF15-4906-8016-7391F5366B34.jpeg 79D0A77F-A211-40A1-ABB4-10B4EC143089.jpeg 0B1778AE-9385-4484-A08F-8859496A9177.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Blitzkrieg, 18 saat önce yazdı:

@rastlantisal @hectordoyle @metinav

kürümün 10. Haftasını bitirmiş bulunmaktayım.
güncel kilom 95-96 civarı.

Ptesi çarşamba ve cuma günleri yarım doz arimidex alıyordum. Libidoda ufaktan canlanmalar oluyordu. Dün yani cuma günü arimidexi 1 tablet kullandım. Bu Sabah uyandığımda taş gibiydim. Nedenini bilmiyorum ama düşük doz arimidexin bana pek fazla etki etmediğini düşünüyorum. Onun dışında geçen hafta diyeti bozdum bayram yüzünden biraz b*kunu çıkardım. Bu hafta toparlamaya çalışıyorum. Fazladan cardio vs. Yeni yeni düzenimi oturttum. Bugün ilk defa antreman esnasında nefessiz kaldım. Setleri atarken nefes nefese kaldım. gücüm arşa çıkmış durumda. Formum beni tatmin edici seviyeye gelmeye başladı. Fakat ben en dip noktamı görmek istiyorum. Bu yüzden bu hafta 350prop 350 masteron kürümü noktalıyorum. 4 hafta TRT seviyesinde testo enanhtate ve yanında clenbuterol girip, sonrasında 350 prop 300tren ace şeklinde 6 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum. Sonrasında da 3-4 hafta daha, düşük doz testo girip kürümü noktalamayı düşünüyorum. Bu konu hakkındaki fikirlerinizi ve önerilerinizi merak ediyorum. Trt seviyesi olarak haftalık 125 veya 150 testo enanhtate uygun mudur acaba? Yoksa direk 250 mi girmemi tavsiye edersiniz?

saygılarımla.

güncel fotoğraflarım ektedir.

Trenin sona saklanması gerektiğini düşünenlerdenim. Trensiz gidebildiğin kadar gidip sonra tren eklenmeli. Keza sende öyle yapıyorsun. TRT için 100-1500 arası iyidir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Trenin sona saklanması gerektiğini düşünenlerdenim. Trensiz gidebildiğin kadar gidip sonra tren eklenmeli. Keza sende öyle yapıyorsun. TRT için 100-1500 arası iyidir. 

@rastlantisal hocam Alabildiğim en düşük dozda alıp vücudu temizlicem. Bu sırada bana ekstra önerebileceğiniz bir şey var mı acaba? Sayın @metinav hocamın yorumlarını da bekliyorum.

saygılarımla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Blitzkrieg, 37 dakika önce yazdı:

Sayın @metinav hocamın yorumlarını da bekliyorum.

Bence planın gayet uygun, verim alabildiğin sürece her tür değişikliği yapabilirsin.İlla baştan sona aynı gitmek gerekmiyor, steroidlerin etkin olabildiği süreler göz önüne alınarak, çeşitli dönemlerde dönüşümlü ve inişli çıkışlı dozlar uygulanabilir...

Karın kasların kapanmamış bu iyi bir şey, demek ki fazla yağlanmıyorsun, su atmak her halükarda daha kolay olur. :)

Ara dönemde de testo prop kullanabilirsin, sık enjeksiyon dışında bir olumsuzluğu olmaz.Enantatın açılması bağlanması zirveye ulaşması 3-4 haftada yetersiz gelebilir...

Okuduğum yorumlarda kullananların dozları genellikle  @rastlantisal da dediği gibi 100-150 arasıydı genelde.Önemli olan yüksek testosteronun hücrelerde bağlandığı reseptör hassasiyetini arttırmak için, düşük doz testosteron ile bir süre gitmek.

Arimidex konusunda haklısın, bu konuyu araştırmadım fakat bende de alışıldığı yönünde fikir oluşturuyor.Ya vucudumuz bu azalan aromatize enzimini korumak için önlem alıyor, ya da ilaç şirketleri ürettikleri ilaçların içeriğindeki kaliteyi bozuyor farkettirmeden...Onun için kendi deneyimlerin bu konuda daha güvenilir olacaktır...

Kolay gelsin.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 1 saat önce yazdı:

Bence planın gayet uygun, verim alabildiğin sürece her tür değişikliği yapabilirsin.İlla baştan sona aynı gitmek gerekmiyor, steroidlerin etkin olabildiği süreler göz önüne alınarak, çeşitli dönemlerde dönüşümlü ve inişli çıkışlı dozlar uygulanabilir...

Karın kasların kapanmamış bu iyi bir şey, demek ki fazla yağlanmıyorsun, su atmak her halükarda daha kolay olur. :)

Ara dönemde de testo prop kullanabilirsin, sık enjeksiyon dışında bir olumsuzluğu olmaz.Enantatın açılması bağlanması zirveye ulaşması 3-4 haftada yetersiz gelebilir...

Okuduğum yorumlarda kullananların dozları genellikle  @rastlantisal da dediği gibi 100-150 arasıydı genelde.Önemli olan yüksek testosteronun hücrelerde bağlandığı reseptör hassasiyetini arttırmak için, düşük doz testosteron ile bir süre gitmek.

Arimidex konusunda haklısın, bu konuyu araştırmadım fakat bende de alışıldığı yönünde fikir oluşturuyor.Ya vucudumuz bu azalan aromatize enzimini korumak için önlem alıyor, ya da ilaç şirketleri ürettikleri ilaçların içeriğindeki kaliteyi bozuyor farkettirmeden...Onun için kendi deneyimlerin bu konuda daha güvenilir olacaktır...

Kolay gelsin.

@metinavHocam teşekkür ederim yorumlarınız için. 
Kafamdaki soru trt seviyesindeki propu haftada 100 şeklinde alsam olur mu ya da daha mı yüksek alsam 150 gibi? ve bu enjeksiyonları ne sıklıkla vurmalıyım? Hadi haftada 3e bölüp vursam her gün 33 şeklinde sıkıntı olur mu ? Bunları merak ediyorum.

Arimidex konusuna gelirsek haftaya test yaptırıcam o zaman belli olur vücudumun tolerans gösterip göstermediği. Ve artık trt dozuna geçeceğim için vücudumun pek aromatize olacağını düşünmüyorum. En azından 4 hafta falan.  150 alırsam belki olabilir ama 100 girersem olmaz bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Blitzkrieg, 1 saat önce yazdı:

@metinavHocam teşekkür ederim yorumlarınız için. 
Kafamdaki soru trt seviyesindeki propu haftada 100 şeklinde alsam olur mu ya da daha mı yüksek alsam 150 gibi? ve bu enjeksiyonları ne sıklıkla vurmalıyım? Hadi haftada 3e bölüp vursam her gün 33 şeklinde sıkıntı olur mu ? Bunları merak ediyorum.

Arimidex konusuna gelirsek haftaya test yaptırıcam o zaman belli olur vücudumun tolerans gösterip göstermediği. Ve artık trt dozuna geçeceğim için vücudumun pek aromatize olacağını düşünmüyorum. En azından 4 hafta falan.  150 alırsam belki olabilir ama 100 girersem olmaz bence

Haftalık tek seferde 150 mg vur. İşi karışık bir hale getirmeye gerek yok. Zaten HRT de ya 2 haftada 1 yada haftada 1 enjeksiyon yapılıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 5/4/2022 - 20:04 yazdı:

Ya abi ben testo tren küründeyim no-fap yapıyorum her gün her sabah adeta alttakiyle savaş halindeyim. Anlıyorum senin içinde bulunduğun durumu yani :D Düşük kalori almama rağmen birden geldi mi o istek zaptetmesi çok zor.

Demekki ürünler kaliteli yani full olunca yerinde durulmuyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

Haftalık tek seferde 150 mg vur. İşi karışık bir hale getirmeye gerek yok. Zaten HRT de ya 2 haftada 1 yada haftada 1 enjeksiyon yapılıyor. 

Dostum enanhtate vurursam dediğin gibi haftada bir vurunca sorun olmaz ama haftada bir kez 150 prop sıkıntı bence esterinden dolayı. Normalde enanhtate girmeyi düşünüyordum fakat ester konusunda @metinav hocamın dediği de çok mantıklı geldi. O yüzden prop girmeyi düşündüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Blitzkrieg, 6 dakika önce yazdı:

Dostum enanhtate vurursam dediğin gibi haftada bir vurunca sorun olmaz ama haftada bir kez 150 prop sıkıntı bence esterinden dolayı. Normalde enanhtate girmeyi düşünüyordum fakat ester konusunda @metinav hocamın dediği de çok mantıklı geldi. O yüzden prop girmeyi düşündüm

HRT yapıcaksan propionat esteri enjeksiyon sıklığı açısından uygun olmayabilir ancak senin için sorun yaratmıyorsa 2 günde 1 0.3 ml test prop yapabilirsin bence

PowerWave, 12 dakika önce yazdı:

Demekki ürünler kaliteli yani full olunca yerinde durulmuyor..

Kesinlikle :D  Parasına değdi yani

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

HRT yapıcaksan propionat esteri enjeksiyon sıklığı açısından uygun olmayabilir ancak senin için sorun yaratmıyorsa 2 günde 1 0.3 ml test prop yapabilirsin bence

Kesinlikle :D  Parasına değdi yani

Adam 3000 lirayı başlangıç kürüne fazla görüyor ne diceksin :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
PowerWave, Şimdi yazdı:

Adam 3000 lirayı başlangıç kürüne fazla görüyor ne diceksin :) 

Eh, nabza göre şerbet misali. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
hectordoyle, 13 dakika önce yazdı:

Bu daha mantıklı geldi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 26 dakika önce yazdı:

Eh, nabza göre şerbet misali. 

Çalışan bir ürün 10 ml, 700 800 ürününe göre 1500 ortalama ..  en pahallısı parabolan .. 

parabolan bolde testo cypionat en basiti 3000 tl 1 er şişe oda 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
PowerWave, 16 dakika önce yazdı:

Çalışan bir ürün 10 ml, 700 800 ürününe göre 1500 ortalama ..  en pahallısı parabolan .. 

Yani, şimdi biz burda kaliteli ilaç pahalı olmalıdır vs. diyoruz ki şuanki durumda herhangi kaliteli bir steroid ucuz olamaz zaten. Ancak biri çıkıp diyorki ben 300-400 tl ye tren acetate kullandım ve güzel verim aldım, diğeri çıkıyor 200 tl ye test prop aldım çalıştı takır takır. Kafalar karışık :D 

Şöyle bir durum da var, Iranda bulunan testosteron ve nandrolon içerikli ilaçlar tl bazında çok ucuz ama şuanda iran testosterondan daha iyi bir testo kullandığımı da hatırlamıyorum. 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Yani, şimdi biz burda kaliteli ilaç pahalı olmalıdır vs. diyoruz ki şuanki durumda herhangi kaliteli bir steroid ucuz olamaz zaten. Ancak biri çıkıp diyorki ben 300-400 tl ye tren acetate kullandım ve güzel verim aldım, diğeri çıkıyor 200 tl ye test prop aldım çalıştı takır takır. Kafalar karışık :D 

Şöyle bir durum da var, Iranda bulunan testosteron ve nandrolon içerikli ilaçlar tl bazında çok ucuz ama şuanda iran testosterondan daha iyi bir testo kullandığımı da hatırlamıyorum. 

Testolar genelde çalışır underdose olsa da..

bu youtube de video çeken tayfa  ya da sağ solda gördüğün vücutcular genelde full olanını kullanır patlar gider .. 
Bizim ahmet mehmet kür sonu işedimi gitti vücut misali ilaçlar kullanıyor. Yaw bu fiyatlara ilaçmı olur bir yumurta kartonu olmuş 45 tl 😀

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Merhaba bugün kan tahlili yaptırdım ve artık arimidex kullanmayı bırakıyorum. Zaten artık haftada 100 prop kullandığım için aromatize olacağımı düşünmüyorum. Prolaktin cabaserden dolayı fazla düşmüş. Ne zaman çıkar acaba. Onun dışında libido dalgalı. Bi çıkıyor bir iniyor eskisi gibi sıfır değil. Böyle olması bile güzel. Clenbuterol muhteşem çalılıyor bu arada sayın @metinav hocam 😁 Tahlil sonuçlarım ektedir.

@rastlantisal @hectordoyle

5084994C-5602-4A8C-8C92-F40B564CC7B2.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
PowerWave, 15.05.2022 - 19:02 yazdı:

Çok deli para o miktarlara verecek olsam  IGF girerim İlaçlar o kadar pahalı değil olabilir ama şuan da değil. Değmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Blitzkrieg, 14 saat önce yazdı:

Merhaba bugün kan tahlili yaptırdım ve artık arimidex kullanmayı bırakıyorum. Zaten artık haftada 100 prop kullandığım için aromatize olacağımı düşünmüyorum. Prolaktin cabaserden dolayı fazla düşmüş. Ne zaman çıkar acaba. Onun dışında libido dalgalı. Bi çıkıyor bir iniyor eskisi gibi sıfır değil. Böyle olması bile güzel. Clenbuterol muhteşem çalılıyor bu arada sayın @metinav hocam 😁 Tahlil sonuçlarım ektedir.

@rastlantisal @hectordoyle

5084994C-5602-4A8C-8C92-F40B564CC7B2.jpeg

Söylenecek pek bir şey yok, sen gerekli açıklamaları yapmışsın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 19.05.2022 - 13:39 yazdı:

Söylenecek pek bir şey yok, sen gerekli açıklamaları yapmışsın :)

Teşekkür ederim @metinav hocam :) şu an üstümden bir yük kalkmış gibi bir tık rahatladım. 4 hafta bu şekil ilerleyecem. Kafamdaki asıl soru şu; ben bu şekilde kürü uzattığım zaman, mesela direk trenbolona girmek yerine 4 hafta trt devam ediyorum ya, hipofiz üzerindeki etkisi daha mı rahatlatıcı oluyor yoksa daha mı fazla baskılamış oluyorum? Yani totalde, 4 hafta only testo aldım. Sonra 6 hafta masteron ekledim. 4 hafta da trt dozundan sonra 6 hafta tren kullanıcam. Totalde 20 hafta gibi bir süre yapıyor. Sizce çok mu abartı?

Oblood, 19.05.2022 - 16:07 yazdı:

Kürünüz bittiyse ilaçların markasını verebilir misiniz 

Dostum küre girmek gibi bir düşüncen varsa, sitenin sol alt tarafında whatsapp sekmesi var. Ona tıkla burak hoca ile iletişime geç, sana bu konuda hepimizden daha fazla yararı dokunur. Marka reklamı veya satıcı ismi vermeyi düşünmüyorum.

@metinav hocam birde şundan bahsetmek istiyorum. Masteronun sonlarına doğru sırtımda gözle görülür sivilce artışı olmaya başladı. Normalde sırtımda çok az sivilcelenme olurdu. Karaciğer değerlerim de tertemiz bu arada. Bununla beraber masteronun son haftasında ufaktan saç dökülmeleri başlamıştı ama şimdi tekrar yavaşladı ve durmaya yaklaştı tekrar. Geçen kürümde de böyle olmuştu. Masteron kullanımında 6 haftayı geçtiğim zaman, bariz bir şekilde saç dökümüne başlıyor. Saçları seyrek bir insan değilim gür de saçlarım var ama korktum biraz 😁 bir de normalde çok tüylü biri değilim fakat artık sırtımın kıllanmaya başladığını farkettim. Özellikle arka omuz ve trapez taraflarımda tek tük kıllar çıkmaya başladı. 

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Blitzkrieg, 19.05.2022 - 18:52 yazdı:

Teşekkür ederim @metinav hocam :) şu an üstümden bir yük kalkmış gibi bir tık rahatladım. 4 hafta bu şekil ilerleyecem. Kafamdaki asıl soru şu; ben bu şekilde kürü uzattığım zaman, mesela direk trenbolona girmek yerine 4 hafta trt devam ediyorum ya, hipofiz üzerindeki etkisi daha mı rahatlatıcı oluyor yoksa daha mı fazla baskılamış oluyorum? Yani totalde, 4 hafta only testo aldım. Sonra 6 hafta masteron ekledim. 4 hafta da trt dozundan sonra 6 hafta tren kullanıcam. Totalde 20 hafta gibi bir süre yapıyor. Sizce çok mu abartı?

Bunun hipofizle pek alakası yok, iskelet kaslarında ki androjen reseptörlerini düşük doz testosteronla daha etkin ve verimli kullanmayı amaçlıyor.Hassasiyet artıyor kısaca; yoksa hipofizin çoktan kapanmış ve kendi kendine açılması mümkün değil, dıştan testosteron türevi alırken :)

Amaçlarına göre planlama yaptıktan sonra neden abartı olsun ki ? Kullanım sırasında vucudunu gözlemleyip verim alıp almadığını takip ederek o dönemi en iyi şekilde geçirmeye çalışmak, abartı olamaz bence.Süreyi dönüşümlü (inişli çıkışlı cykle) olarak uzatabilirsin bu şekilde...

Blitzkrieg, 19.05.2022 - 19:12 yazdı:

@metinav hocam birde şundan bahsetmek istiyorum. Masteronun sonlarına doğru sırtımda gözle görülür sivilce artışı olmaya başladı. Normalde sırtımda çok az sivilcelenme olurdu. Karaciğer değerlerim de tertemiz bu arada. Bununla beraber masteronun son haftasında ufaktan saç dökülmeleri başlamıştı ama şimdi tekrar yavaşladı ve durmaya yaklaştı tekrar. Geçen kürümde de böyle olmuştu. Masteron kullanımında 6 haftayı geçtiğim zaman, bariz bir şekilde saç dökümüne başlıyor. Saçları seyrek bir insan değilim gür de saçlarım var ama korktum biraz 😁 bir de normalde çok tüylü biri değilim fakat artık sırtımın kıllanmaya başladığını farkettim. Özellikle arka omuz ve trapez taraflarımda tek tük kıllar çıkmaya başladı. 

Dht artışıyla alakalı bu vucut kıllanmaları.Saçları döken vucudun diğer bölgelerindeki kılları geliştiriyor gürleştiriyor :) Geri dönüş olur mu dersen, pek zannetmiyorum...Benimde sırtım omzum kıllandı :) Bu gibi durumlar da dht etkinliğini biraz azaltsa da bitkisel saw palmetto gibi extreler işe yarayabilir.Bunun ilaç versiyonları ve tabi çok daha yan etkili olanlar çoğunuzun bildiği şu meşhur sivilce ilaçları...Maalesef çok hassas kontroller olması gerekiyor bir şeyi yaparken diğer şeyleri bozuyoruz :)

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 13 saat önce yazdı:

Dht artışıyla alakalı bu vucut kıllanmaları.Saçları döken vucudun diğer bölgelerindeki kılları geliştiriyor gürleştiriyor :) Geri dönüş olur mu dersen, pek zannetmiyorum...Benimde sırtım omzum kıllandı :) Bu gibi durumlar da dht etkinliğini biraz azaltsa da bitkisel saw palmetto gibi extreler işe yarayabilir.Bunun ilaç versiyonları ve tabi çok daha yan etkili olanlar çoğunuzun bildiği şu meşhur sivilce ilaçları...Maalesef çok hassas kontroller olması gerekiyor bir şeyi yaparken diğer şeyleri bozuyoruz :)

Kıllanma pek problem değil hocam zaten ama bu sivilce işi çok sıkıntı :) bir de lise zamanımdan beri, popomda ve arka bacaklarımda sürekli sivilce çıkıyor ve bu normal bi sivilcelenme değil. Komple her yer sivilce. Bir çözüm bulamadım. Tam tersine suratımda falan asla sivilce çıkmaz :D çok değişim bir şey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Blitzkrieg, Bir saat önce yazdı:

Kıllanma pek problem değil hocam zaten ama bu sivilce işi çok sıkıntı :) bir de lise zamanımdan beri, popomda ve arka bacaklarımda sürekli sivilce çıkıyor ve bu normal bi sivilcelenme değil. Komple her yer sivilce. Bir çözüm bulamadım. Tam tersine suratımda falan asla sivilce çıkmaz :D çok değişim bir şey.

O bölgelerde çıkan sivilcenin başka nedenleri olabilir, araştırmalısın yada dermotoloğa gitmelisin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.