Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Yeni definasyon kürüm

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133

Merhabalar.

yaşım:24

boyum:191

başlangıç kilom:105

güncel kilom:98

Uzun zamandır sağlık sorunları nedeniyle spor yapamadım(6ay) omzum sakatlandı, ayağım kırıldı. Bir kaç ay ise kendim boşladım derken, düşüşüm çok ağır oldu. Tabi bu aralar aşırı sağlıksız beslenme. Tükettiğim fastfoodun haddi hesabı yok. Sigara gibi bağımlısı ve esiri olmuştum.
Kendimi toparladıktan sonra tekrar spora başlama ihtiyacı duydum. İlk olarak 2 şubat civarları spora tekrar başlama gücüm oldu. 7 mart pazartesi gününe kadar natural bir şekilde vücudumu alıştırmak için antremanlarıma devam ettim(tabi bu süre zarfında da beslenmeme hiç dikkat etmeyip aşırı fastfood tüketmeye devam ediyorum). 7 mart pazartesi günü itibariyle tam anlamlı diyete ve cardioya başladım. Başladığımda 105 kiloydum

yanında Haftalık

350mg testo prop kullanmaya başladım. Daha öncelerinde de bir çok küre girdim.Amacım asgari dozlarla maksimum verimi elde edebilmek.Ne kadar fazla ilaç o kadar gelişme kafasında birisi değilim. O haldeyken anaboliklerden istediğim verimi alamayacağımın farkında olduğum için diyetle beraber testosteronun vücudumda açılmasını bekledim.

şu an 5. Haftama girdim. Diyetimi bir kez olsun bozmadım. Yağ olarak zeytinyağından başka bir yağ kullanmıyorum. Şekeri yanımdan bile geçirmiyorum. 105 kilodan 98 kiloya düştüm. Gözle görülebilir farklar oldu ama hala fazlalıklarım var. Daha fazla çalışmam gerek. 5. Haftamda prop kürümün yanına masteron ekledim. Şu an totalde Haftalık:

350 masteron

350 testo prop kullanıyorum.

Şimdilik bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda Formumdan memnun olmazsam masteronu çıkarıp tren ace eklemeyi düşünüyorum. Ama tatmin olursam masterona devam edip yanına winstrol eklerim.

Bu da 18 martta karşıma çıkan sorunları paylaştığım ve gerekli kan tahlillerimin olduğu konu başlığı.

ek takviye olarak

glukozamin,bcaa,arjinin,multivitamin yakında saw palmetto da ekleyeceğim ve forumda sayın @metinav hocamın bahsettiği vastarel 20 adlı ilacı kullanıyorum. Vastarelde şu an 15. Günüm. Çok fazla fastfood tükettiğimden dolayı ara sıra kalbimin olduğu yerde ağrı oluyordu fakat şu an öyle bir şey yok. Verim olarak çok memnunum. 1. Ay dolduktan sonra bırakıcam vastareli.

yorumlarınızı, varsa da tavsiyelerinizi bekliyorum.
saygılarımla.

2 mart 105 kilo halim;

C2817AA9-CC58-4B1C-801B-5958771BAD59.thumb.jpeg.af416d7474d59a0bf68876bbdd11f98d.jpeg F13A77E3-5C7A-41BC-AF2B-821A37355E6F.thumb.jpeg.9af705a2b6c137b2b9e26c7f5f7b90a8.jpeg

Bu fotoğraflar ise güncel olarak 2 nisanda çekildi.98 kg

8A303BC5-918B-4DED-B829-D2321F076F1D.thumb.jpeg.89504d33943d2d6743ec55874c5eff0d.jpeg 527428F0-7BA2-46FE-9F1D-9C96A46FD432.thumb.jpeg.9e6a6cfac1c3237f9a1b28f088f0bd8e.jpeg 188FD911-F3AD-40C3-AC99-D285E70E7B86.thumb.jpeg.04dcbd5fba456dd4142b5a4ad12e9bab.jpeg

F0B2E3F6-7D60-4717-904E-A0CED58FD222.thumb.jpeg.cd1ec8a837d09f9fb9ff3d2cfbce0a0a.jpeg 4435444C-64AC-4800-9CDD-A91FBFD57CE0.thumb.jpeg.028c2c23512a92d8c45b35f6e2d5926b.jpeg 9B457C05-59D8-4218-AC0C-5FC64304219D.thumb.jpeg.a7af040addb2ddd1b412d15afb9c4fdb.jpeg

gelişme oldukça fotoğraflar güncellenecektir.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553

Hayırlı olsun.

Testo prop ve masteronun yanina clenbuterol eklemeyi düsünmelisin.Fakat vastarel kullanimini bitirince.Fazla asiri yagli görünmüyorsun, beslenmeni biraz daha temiz uygularsan daha kolay fazlaliklar gider.Trenbolona girmeni gerektirecek bir durum yok bence, en az zararla en fazla verimi almaya calışmak daha mantıklı olur.

Saw palmetto zayıf dht blokeri bir bitki.Masteronla rekabet edemese de yine de etkisini düsürebilir.Prostatinda idrar sıkıntısı veya agri sızı gibi durumlar yoksa kür icinde kullanma.

Östrojen seviyen yüksek oldugu icin ödem bulunmasi kacınılmaz, vucudunda.

Fast food ve iceceklerin bir kisminda bağımlılık yapici, ve tad algisini arttirici maddeler var.Bunlar iştahi ve dopamini costuruyor.

Bulkta asiriya kacmadan yenebilir, ama definasyonda düsük metabolizma hizinda ve sindirim isleminin uzamasi durumunda sağlikli bir beslenme tercihi degil...

Başarılar dilerim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 5 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun.

Testo prop ve masteronun yanina clenbuterol eklemeyi düsünmelisin.Fakat vastarel kullanimini bitirince.Fazla asiri yagli görünmüyorsun, beslenmeni biraz daha temiz uygularsan daha kolay fazlaliklar gider.Trenbolona girmeni gerektirecek bir durum yok bence, en az zararla en fazla verimi almaya calışmak daha mantıklı olur.

Saw palmetto zayıf dht blokeri bir bitki.Masteronla rekabet edemese de yine de etkisini düsürebilir.Prostatinda idrar sıkıntısı veya agri sızı gibi durumlar yoksa kür icinde kullanma.

Östrojen seviyen yüksek oldugu icin ödem bulunmasi kacınılmaz, vucudunda.

Fast food ve iceceklerin bir kisminda bağımlılık yapici, ve tad algisini arttirici maddeler var.Bunlar iştahi ve dopamini costuruyor.

Bulkta asiriya kacmadan yenebilir, ama definasyonda düsük metabolizma hizinda ve sindirim isleminin uzamasi durumunda sağlikli bir beslenme tercihi degil...

Başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için hocam :)

clenbuterol eklicem vastarelden sonra.

2 haftadır 98 kiloda sabit kaldım artık kilo veremiyorum. Beslenmemde hiç bir sıkıntım yok. Kalori açığım var. Bunun en büyük nedenini dün öğrenmiş oldum östrojen büyük ihtimal. Ama vücudum iki hafta öncesi gibi değil. Daha fazla define olmuş gibiyim.

Bana masteron kullanacağın için hiç bir bloklayıcı kullanmamayı önerdiniz hocam. Fakat vücudumun tuttuğu suyla ödemden hiç memnun değilim. Yüksek östrojenin oluşturduğu ödemi atmak için bloklayıcılar dışında herhangi bir yöntem var mı? Yoksa vücut bunu kendiliğinden atabilir mi?

saygılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Blitzkrieg, 5 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için hocam :)

clenbuterol eklicem vastarelden sonra.

2 haftadır 98 kiloda sabit kaldım artık kilo veremiyorum. Beslenmemde hiç bir sıkıntım yok. Kalori açığım var. Bunun en büyük nedenini dün öğrenmiş oldum östrojen büyük ihtimal. Ama vücudum iki hafta öncesi gibi değil. Daha fazla define olmuş gibiyim.

Bana masteron kullanacağın için hiç bir bloklayıcı kullanmamayı önerdiniz hocam. Fakat vücudumun tuttuğu suyla ödemden hiç memnun değilim. Yüksek östrojenin oluşturduğu ödemi atmak için bloklayıcılar dışında herhangi bir yöntem var mı? Yoksa vücut bunu kendiliğinden atabilir mi?

saygılar.

Masteron ve propionat la devam et, ileriki haftalarda eğer hala ödem kalırsa o zaman arimidex kullanırsın...Veya istiyorsan illa arimidex de kullanabilirsin.Fakat östrojenin aşırı düşmesi ve etkisizleşmesi, karşı hormonların aşırı baskınlığı demek olur...Olumsuz yan etkiler artabilir...Senin bileceğin bir şey, denemeden anlaşılmaz :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, Bir saat önce yazdı:

Masteron ve propionat la devam et, ileriki haftalarda eğer hala ödem kalırsa o zaman arimidex kullanırsın...Veya istiyorsan illa arimidex de kullanabilirsin.Fakat östrojenin aşırı düşmesi ve etkisizleşmesi, karşı hormonların aşırı baskınlığı demek olur...Olumsuz yan etkiler artabilir...Senin bileceğin bir şey, denemeden anlaşılmaz :)

tamamdır hocam.

Ben o zaman 2 hafta hiç bir şekilde müdahale etmeyeyim. Sonrasında duruma göre gereken önlemleri alırım. :)

saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

@metinav sayın metin hocam size sormam gereken bir sorum daha var. Kür sonu pct için pregnyl araştırıyordum uzun zamandan beri. Sonunda buldum bir depoda. En son yaptığım kürde 5000 pregnly kullanmıştım. Hipofizlerim açılmıştı fakat tam istediğim verimi alamamıştım pctden. Sizce depodan 5000lik mi alayım 2 tane yoksa 1500lük mü alayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Blitzkrieg, 5 dakika önce yazdı:

@metinav sayın metin hocam size sormam gereken bir sorum daha var. Kür sonu pct için pregnyl araştırıyordum uzun zamandan beri. Sonunda buldum bir depoda. En son yaptığım kürde 5000 pregnly kullanmıştım. Hipofizlerim açılmıştı fakat tam istediğim verimi alamamıştım pctden. Sizce depodan 5000lik mi alayım 2 tane yoksa 1500lük mü alayım?

Depolarda pregnyl bulunmuyordu.Onun eş değeri choriomon 5000 var.Bölmek gerekiyorsa enjektöre çekip bölebilirsin...Pregnyl 'nin hipofizler üzerine bir etkisi yok, testisler için kullanıyoruz.Hipofizi açmak için, klomen+tamoksifenle pct yapıyoruz.

Pregnyl 1500 bulabiliyorsan kutuda 3 flakon oluyor, kullanım için daha avantajlı...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Depolarda pregnyl bulunmuyordu.Onun eş değeri choriomon 5000 var.Bölmek gerekiyorsa enjektöre çekip bölebilirsin...Pregnyl 'nin hipofizler üzerine bir etkisi yok, testisler için kullanıyoruz.Hipofizi açmak için, klomen+tamoksifenle pct yapıyoruz.

Pregnyl 1500 bulabiliyorsan kutuda 3 flakon oluyor, kullanım için daha avantajlı...

Tamamdır teşekkür ederim hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Dostum merhabalar, umarım bundan sonraki sürecini başarılı bir şekilde geçirirsin. Formun bence şuan gayet güzel, boy da uzun olduğu için daha iyi duruyor.

Clenbuterol kullanımından şahsen çekinen biriyim, o yüzden önermem zaten abartıldığı kadar iyi bir ilaç değil. Fayda/zarar oranı düşük. Tren kullanımına bence de gerek yok ancak iyice dip formu göreyim diyorsan sonlarda ekleyebilirsin bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

clen çok gereksiz kalp ritminle oynamana gerek yok etkisi ahım şahım değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
hectordoyle, 23 dakika önce yazdı:

Dostum merhabalar, umarım bundan sonraki sürecini başarılı bir şekilde geçirirsin. Formun bence şuan gayet güzel, boy da uzun olduğu için daha iyi duruyor.

Clenbuterol kullanımından şahsen çekinen biriyim, o yüzden önermem zaten abartıldığı kadar iyi bir ilaç değil. Fayda/zarar oranı düşük. Tren kullanımına bence de gerek yok ancak iyice dip formu göreyim diyorsan sonlarda ekleyebilirsin bence.

Yorumların için teşekkür ederim :)

tren kullanırsam 5 hafta falan kullanmayı düşünüyordum zaten ama şu gidişatımla gerek kalmayacağını düşünüyorum. Zamanla karar vericem bu duruma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

A870B9CC-56C4-4EF4-AC4A-440A3B2CE301.thumb.jpeg.74177512a21cf588b7e052271c37830c.jpeg 31436D42-1795-469B-8B5F-D5962C6AB929.thumb.jpeg.1b76c4df08590a49b7d1ba423bc18a9f.jpeg A21A913E-D639-4E41-AD6E-B5AF42E3DAEE.thumb.jpeg.1356599613c7b89539292b8eacd8daae.jpeg DC82F1B9-D683-4E3F-BDFE-58E3C584F0B2.thumb.jpeg.4e8be2a9436e15d71cd14bde145b6189.jpeg

E110A0B8-1C21-4C72-8F62-985CCBFEDC5D.thumb.jpeg.0d065c8efb43f98dde9219d9b603e1b6.jpeg EB4EA919-C8CE-4648-9FA8-D330A21AAFAD.thumb.jpeg.4b7f89100ed74f079cdead699624a3d5.jpeg DC020ABD-9351-4B42-8E76-94ECCEA5B887.thumb.jpeg.018dd85102707487927836f6a22e6026.jpeg 6BB7E139-519F-41C3-9054-4E50C3597DF2.thumb.jpeg.0e6f45d47eff622e347877927f9d147e.jpeg

Bugün itibariyle kürümdeki 6. Haftayı bitirdim. Enjeksiyonları 7 gün yerine 3 güne düşürdüm. 
suratımda ve sırtımda ufaktan sivilceler çıkmaya başladı çok temiz beslenmeme rağmen. Karaciğer testi yaptırdım normal çıktı. Muhtemelen masterondan. Güç artışı olmaya başladı. Ufaktan suratım ve vücudum keskinleşmeye başladı. 
Ve hala 98 kiloyum. Bacaklarımda ve belimdeki yağlar gitmesine rağmen 98 kilodan aşağı düşemiyorum. 
güncel fotoğraflarım. Göğüslerim omuzlarıma göre çok eksik duruyor. Verimli antreman yapsam bile omuzlarım daha fazla gelişiyor. Bacak çalışmıyorum sadece tempolu bisiklet ve kalf idmanları atıyorum. Bacaklarım vücudumdan büyük dursun istemiyorum. Genetikten dolayı ailedeki herkesin kalça ve basen kısmı büyümeye çok müsait. Gün geçtikte çok daha iyi hissetmeye başladım kendimi.

@metinav @hectordoyle

@Leepriest35

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Bir yerde takılıp kaldıysan, vucudunu şaşırtman lazım.Ya beslenmeyi, ya antrenman tekrar ve setlerini, ya dinlenme süresi ve ağırlıkları, yada anabolik dozuyla çeşitiyle oynanaman gerekebilir.Vucudun bazı yerleri hızlı ve çok iyi gelişiyor olması, genetik ve reseptörlerle ilgili...Zayıf kalan bölgelere daha fazla ağırlık vermek arayı kapatmak lazım...Vucudunda atılacak su var bunu çok çeşitli şekillerde düşürebilirsin.Biraz araştırma yap, hangi şey daha uygunsa onu dene.Vucut ağırlığının yaklaşık %68-70 su...Şahsen benim tek terlediğim dönem, kardiyo öncesi içtiğim l karnitin den sonra gerçekleşiyor :) 

Kilo çok ani değişmiyor belli bir süre geçmesi gerekebilir...

Omuzların dediğin gibi yarışmada önde :)

Başarılar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Dostum merhabalar, yağ oranın düşerken kilon sabit kalıyorsa büyük ihtimal glikojen tutumu ve kas kütlesi belli bir miktarda artmıştır. Metin abinin dediği gibi arada farklı teknikler uygulamak iyi gelebilir. Yaptığın kardiyo şeklini değiştirmek, arada temiz karb yüklemesi yapmak gibi, sonuçta yarışma hedefimiz yok. Mesela ben 4 haftadır 500 test e 250-300 tren e alıyordum bu geçtiğimiz hafta testoyu 250 ye düşürüp treni 400 e çıkardım. Definasyonda olduğum için testonun düşük olması ve trenin yüksek olması daha iyi ki etkilerini yavaş yavaş görmeye başlıyorum. Aldığın kalori miktarı ortalama olarak ne kadar onu tam yazmamışsın ama kalorinde de değişiklik yapabilirsin, örneğin karb ve yağ miktarlarını ve kaynaklarını değiştirebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
hectordoyle, 16.04.2022 - 19:02 yazdı:

Dostum merhabalar, yağ oranın düşerken kilon sabit kalıyorsa büyük ihtimal glikojen tutumu ve kas kütlesi belli bir miktarda artmıştır. Metin abinin dediği gibi arada farklı teknikler uygulamak iyi gelebilir. Yaptığın kardiyo şeklini değiştirmek, arada temiz karb yüklemesi yapmak gibi, sonuçta yarışma hedefimiz yok. Mesela ben 4 haftadır 500 test e 250-300 tren e alıyordum bu geçtiğimiz hafta testoyu 250 ye düşürüp treni 400 e çıkardım. Definasyonda olduğum için testonun düşük olması ve trenin yüksek olması daha iyi ki etkilerini yavaş yavaş görmeye başlıyorum. Aldığın kalori miktarı ortalama olarak ne kadar onu tam yazmamışsın ama kalorinde de değişiklik yapabilirsin, örneğin karb ve yağ miktarlarını ve kaynaklarını değiştirebilirsin.

Yorumun için teşekkür ederim :) forumda bu şekilde birbirimize destek olmak beni çok mutlu ediyor. Dediğin gibi kas kütlemde bir artışın olduğunu belirgin şekilde hissediyorum. Beslenme konusuna gelecek olursak, çok ince hesaplar yapamıyorum maalesef fakat gün içerisinde tükettiğim gıdaları yazabilirim.

Sabah kahvaltımda. 

tavaya 10 gr zeytinyağı döküp 100 gram lor peynirini kavurduktan sonra, çırptığım 3 yumurdayı dökerek omlet yapıyorum. yanına 70-80 gr yulaf ezmesini kaseye koyuyorum. Kasenin içine biraz tarçın ve kakao eklip suyla karıştırıyorum.

öğlen yemeğinde ortalama 200 gr tavuk 150 gr pirinç

ant öncesi 200 gr tavuk 100 prinç 

ant hemen önce 1 çay kaşığı tuzlu su

ant sonra 200 gr tavuk 200 gr pirinç.

yemeklerimin hepsinde hakiki zeytinyağı kullanıyorum. tavuk yerine ette olabiliyor bazen ama genel olarak tavuk oluyor. Tavuğu genellikle baharatlarla lezzetini zenginleştiriyorum.

günde 4-5 litre su içiyorum. bol bol kahve ve yeşil çay tüketiyorum. 

6 haftadır diyetimi hiç bozmadım fakat dün akşam tamam diyip 1 paket pringles yedim :D peşinden 30dk bisiklet sürdüm. pişman değilim

metinav, 16.04.2022 - 18:27 yazdı:

Bir yerde takılıp kaldıysan, vucudunu şaşırtman lazım.Ya beslenmeyi, ya antrenman tekrar ve setlerini, ya dinlenme süresi ve ağırlıkları, yada anabolik dozuyla çeşitiyle oynanaman gerekebilir.Vucudun bazı yerleri hızlı ve çok iyi gelişiyor olması, genetik ve reseptörlerle ilgili...Zayıf kalan bölgelere daha fazla ağırlık vermek arayı kapatmak lazım...Vucudunda atılacak su var bunu çok çeşitli şekillerde düşürebilirsin.Biraz araştırma yap, hangi şey daha uygunsa onu dene.Vucut ağırlığının yaklaşık %68-70 su...Şahsen benim tek terlediğim dönem, kardiyo öncesi içtiğim l karnitin den sonra gerçekleşiyor :) 

Kilo çok ani değişmiyor belli bir süre geçmesi gerekebilir...

Omuzların dediğin gibi yarışmada önde :)

Başarılar.

Hocam yorumunuz için teşekkür ediyorum. sadece kilo konusunda takılı kaldım fakat 3 hafta önceki halimden daha kondüsyonlu hissediyorum kendimi.O zaman da 98 kiloydum :) hatlarım daha iyi çıkıyor gibi. Pazartesi ve perşembe yarım arimidex içmeye başladım. meme uçlarım hassaslaşmaya başlamıştı. bu hafta içi tekrar kan vericem östrojen için. Vücudum aşırı su tutuyor bunun farkındayım. östrojenle alakalı da olabilir. Her sabah uyandığımda, 1 bardak koyu filtre kahve içiyorum peşinden kondisyon bisikletine geçiyorum. 45 saniye normal tempo, 15 saniye tam güç şeklinde 20 dakika boyunca sürüyorum. Bittiğinde hatırı sayılır bir terlemem oluyor. Normal şartlarda da çok terleyen biriyim ve bisikletten çıktığımda 2 saatlik bacak antremanı yapmış gibi pump oluyor bacaklarım. Su için, ödem söktürücü bitkisel karışımlar var. Onları mı kastettiniz? Bana göre en iyi su attırıcı ilaç winstrol ama şu an girmeyi düşünmüyorum :D Antreman konusuna gelirsek, süper setli sistem çalışıyorum. set aralarını kısa tutup yüksek tekrarlar yapıyorum. Ağırlık olarak kendimi aşırı derece zorlamıyorum yoksa sakatlanacağımdan adım gibi eminim. Geçen lat pulldown da az daha sırtı bırakıyordum makineye :D son anda kurtardım kendimi.  Hocam Anaboliklerle oynamak derken Hector arkadaşımın da dediği gibi mi? acaba propu 300e indirip masteronu 400e çıkarsam işe yarar mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

644BF4D1-A909-422D-9FF9-9F10D5E84B59.thumb.jpeg.4a781f94f0946a013128bf9a6559c7d1.jpeg8FA616F9-FB31-4D96-9649-33CB6F920A77.thumb.jpeg.8b61724c02e5b9b2eaf5a995b172505e.jpegCC180CD1-5CED-4375-9EAA-E164030A24C9.thumb.jpeg.1f6b389110ff3a3ed5d8bd47ca660ea8.jpeg

Kürdeki 7. Haftamı bitirmiş bulunmaktayım. Vücudumda damarlar daha fazla belirginleşmeye başladı. Hatlarım keskinleşti Kaldırdığım ağırlıklar daha fazla arttı. Antremanlarda yorulmak bilmiyorum. Eskiden antremanın sonlarında tükenirdim. Ağırlıklar kalmamaya başlardı fakat şu an antremanın sonunda bile, ilk başlarkenki kondisyon var.
98 kilodan 96.5 kiloya düştüm. Ödem atıcı güzel bir su yapmıştım kendime. Yüzüm ve sırtımda sivilceler birazcık artmaya başladı. Masterondaki 3. Haftamı bitiriyorum. 
fotoğraflarda ışığı ayarlayamadım yorgunluktan güzel poz veremedim.

pazartesi ve perşembe yarım tablet arimidex atıyorum.

garip bir şekilde libidomda şaşırtıcı düşüş var. Ereksiyon sorunu çekmeye başladım. Hafta içi tekrar test yaptırıcam.

saygılarımla.

@hectordoyle @metinav

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

e2 dendir testp ve masteronun yanına arimidex niye kullanıyorsun ki

arimidexi ekleyince bir değişiklik oldumu form da

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
holyland, 1 saat önce yazdı:

Çok bi değişiklik olmadı. Biraz daha damarlarım çıkmaya başladı gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Blitzkrieg, 2 saat önce yazdı:

Kürdeki 7. Haftamı bitirmiş bulunmaktayım. Vücudumda damarlar daha fazla belirginleşmeye başladı. Hatlarım keskinleşti Kaldırdığım ağırlıklar daha fazla arttı. Antremanlarda yorulmak bilmiyorum. Eskiden antremanın sonlarında tükenirdim. Ağırlıklar kalmamaya başlardı fakat şu an antremanın sonunda bile, ilk başlarkenki kondisyon var.
98 kilodan 96.5 kiloya düştüm. Ödem atıcı güzel bir su yapmıştım kendime. Yüzüm ve sırtımda sivilceler birazcık artmaya başladı. Masterondaki 3. Haftamı bitiriyorum. 
fotoğraflarda ışığı ayarlayamadım yorgunluktan güzel poz veremedim.

pazartesi ve perşembe yarım tablet arimidex atıyorum.

garip bir şekilde libidomda şaşırtıcı düşüş var. Ereksiyon sorunu çekmeye başladım. Hafta içi tekrar test yaptırıcam.

saygılarımla.

@hectordoyle @metinav

Yani ereksiyon sorununun bir sürü nedeni var aslında bunu tespit edebilmek zor. Prolaktin, e2 gibi değerlerin yüksek veya düşük olması dışında prostat sorunları, penise giden damarlardaki yapısal bozukluk, seratonin-dopamin-nöradrenailn gibi hormonların arasındaki dengesizlik gibi sorunlar da ereksiyon problemlerine yol açabilir. 

Şuanda yapabileceğin en basit şey aktif bir cinsel hayatın varsa veya fazla mast yapan biriysen bunlara 2 hafta ara vermeni öneririm. Onun dışında eğer yakın tarihte tekrar kan tahlili yapabilirsen sonuçlarını buraya atarsın.

Bu arada formun gittikçe iyi oluyor tebrik ederim. Daha önceki yaptığın kürlerde ilaç markalarını söylememiştin zannedersem, şuan hangi marka ilaçları kullanıyorsun?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Yani ereksiyon sorununun bir sürü nedeni var aslında bunu tespit edebilmek zor. Prolaktin, e2 gibi değerlerin yüksek veya düşük olması dışında prostat sorunları, penise giden damarlardaki yapısal bozukluk, seratonin-dopamin-nöradrenailn gibi hormonların arasındaki dengesizlik gibi sorunlar da ereksiyon problemlerine yol açabilir. 

Şuanda yapabileceğin en basit şey aktif bir cinsel hayatın varsa veya fazla mast yapan biriysen bunlara 2 hafta ara vermeni öneririm. Onun dışında eğer yakın tarihte tekrar kan tahlili yapabilirsen sonuçlarını buraya atarsın.

Bu arada formun gittikçe iyi oluyor tebrik ederim. Daha önceki yaptığın kürlerde ilaç markalarını söylememiştin zannedersem, şuan hangi marka ilaçları kullanıyorsun?

Teşekkür ederim yorumların için dostum :)

bu hafta içi tekrar bi tahlil vericem. Onun dışında prostat ile ilgili bir sorunda olabilir bilmiyorum. Ama bu kürün pctsinden sonra kesinlikle varikosel konusunda sperm testi yaptırmayı düşünüyorum. Evet aktif bi cinsel hayatım var. Onun dışında mastürbasyonu da çok yapıyorum. :D Bayram dolayısıyla memleketime gidicem. Muhtemelen cinsel hayattan bi 15 gün uzak durucam. Mastürbasyonu da yapmamaya çalışırım. Mesela geçen hafta yani 6. Haftamda libidon aşırı iyiydi. Orgazm kalitemde bile muhteşem bir artış vardı. Bu hafta sönük. Bakıcam artık..

ilaç markasına gelecek olursak, 2018den beri tr ürünü kullanıyorum.marka vermek istemiyorum. İlacın Markaya göre değil, formuma göre değerlendirilmesini istiyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Blitzkrieg, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim yorumların için dostum :)

bu hafta içi tekrar bi tahlil vericem. Onun dışında prostat ile ilgili bir sorunda olabilir bilmiyorum. Ama bu kürün pctsinden sonra kesinlikle varikosel konusunda sperm testi yaptırmayı düşünüyorum. Evet aktif bi cinsel hayatım var. Onun dışında mastürbasyonu da çok yapıyorum. :D Bayram dolayısıyla memleketime gidicem. Muhtemelen cinsel hayattan bi 15 gün uzak durucam. Mastürbasyonu da yapmamaya çalışırım. Mesela geçen hafta yani 6. Haftamda libidon aşırı iyiydi. Orgazm kalitemde bile muhteşem bir artış vardı. Bu hafta sönük. Bakıcam artık..

ilaç markasına gelecek olursak, 2018den beri tr ürünü kullanıyorum.marka vermek istemiyorum. İlacın Markaya göre değil, formuma göre değerlendirilmesini istiyorum :)

Naturelken erektil disfonksiyon yaşadığım bir zaman aralığı olmuştu, o zamanlar günde 3-4 defa mast yapıyordum. 2 hafta ara vermiştim hem cinsel hem de ruhsal anlamda 180 derece değişmiştim. Bir de şuan ilaçlısın o yüzden toparlanman daha hızlı olur diye düşünüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

Naturelken erektil disfonksiyon yaşadığım bir zaman aralığı olmuştu, o zamanlar günde 3-4 defa mast yapıyordum. 2 hafta ara vermiştim hem cinsel hem de ruhsal anlamda 180 derece değişmiştim. Bir de şuan ilaçlısın o yüzden toparlanman daha hızlı olur diye düşünüyorum

Teşekkür ederim :) bunu mutlaka denicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
holyland, 3 saat önce yazdı:

Aynen kardeşin dediği gibi arimidexi gereksiz kullanmamak lazım kürlerde...Masteron zaten shbg seviyeni azaltıyor, östrojen 3 sırada yer bulursa oturur kompartımana :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.