Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

theyigitman    0

Hocalarım Kardeşlerim Selamın Aleyküm Öncelikle Herkesin Ramazanını Kutluyorum Alla Kabul Etsin İnşallah;

Beyler Dün Enjekte mi yaptım 4. Hafta 

Testo E.

Bolde

E vit

1 er ml vurdum ve ilaç orada toplandı ödem yok ağrı fazla yok ama vurduğum yerde toplandı ilaç masajda yapmıştım enjekte den sonra turuncu uçlu iğneyle vurdum covid aşısında kullanılan , bu durum sorun yaratırmı emilim gerçekleşir mi yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar ❤️

tarihinde theyigitman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    887
theyigitman, 2 saat önce yazdı:

Hocalarım Kardeşlerim Selamın Aleyküm Öncelikle Herkesin Ramazanını Kutluyorum Alla Kabul Etsin İnşallah;

Beyler Dün Enjekte mi yaptım 4. Hafta 

Testo E.

Bolde

E vit

1 er ml vurdum ve ilaç orada toplandı ödem yok ağrı fazla yok ama vurduğum yerde toplandı ilaç masajda yapmıştım enjekte den sonra turuncu uçlu iğneyle vurdum covid aşısında kullanılan , bu durum sorun yaratırmı emilim gerçekleşir mi yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar ❤️

Muhtemelen deri altına kaçırmışsındır. Eczaneden FAST jel alıp o bölgeye sabah akşam sürerek masaj yapıp ilacı dağıt. Süreç bir kaç güne düzelir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theyigitman    0
Askabar, 38 dakika önce yazdı:

Muhtemelen deri altına kaçırmışsındır. Eczaneden FAST jel alıp o bölgeye sabah akşam sürerek masaj yapıp ilacı dağıt. Süreç bir kaç güne düzelir. 

Teşekkür ederim hocam deneyeyim tekrar dönüş yaparım aynı şeyi başkası yaşarsa buradan yardım almış olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
theyigitman, 50 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam deneyeyim tekrar dönüş yaparım aynı şeyi başkası yaşarsa buradan yardım almış olur

ağrı ödem oldumu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theyigitman    0
burakyldz, 5.04.2022 - 13:22 yazdı:

ağrı ödem oldumu 

Valla dostum hiç bir ağrı ödem yapmadı hatta ben jeli almayı unuttum duşta aklıma geldi vucüt jeliyle 5dk kadar masaj yaptım ve geçti şampuanla vs de olur pek fark etmez fast jel ödem ve ağrıları olanlar içinmiş şuanlık sorun yaşamadım , ödem ve ağrı olmaması için 1 ml aynı şırıngaya E Vitamini kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
theyigitman, 2 saat önce yazdı:

Valla dostum hiç bir ağrı ödem yapmadı hatta ben jeli almayı unuttum duşta aklıma geldi vucüt jeliyle 5dk kadar masaj yaptım ve geçti şampuanla vs de olur pek fark etmez fast jel ödem ve ağrıları olanlar içinmiş şuanlık sorun yaşamadım , ödem ve ağrı olmaması için 1 ml aynı şırıngaya E Vitamini kullanabilirsin.

o zaman yağa yapmamışsındır kasa geçmiş heralde :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theyigitman    0
burakyldz, 6.04.2022 - 22:40 yazdı:

o zaman yağa yapmamışsındır kasa geçmiş heralde :D

Kasa geçti dediğin gibi muhtemelen , çünkü turuncu iğne baya ince zor basıyorum ilacı o yüzden de yapmış olabilir bi yerde toplanıyor olabilir birde hocam ben şimdi E vit le vuruyorum ya bıraksam ne olur acaba yine ödem yapar mı onu merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
theyigitman, 6 dakika önce yazdı:

Kasa geçti dediğin gibi muhtemelen , çünkü turuncu iğne baya ince zor basıyorum ilacı o yüzden de yapmış olabilir bi yerde toplanıyor olabilir birde hocam ben şimdi E vit le vuruyorum ya bıraksam ne olur acaba yine ödem yapar mı onu merak ediyorum 

O hiç belli olmuyor her enjeksiyon bağışık sistemi farklı tepki verebiliyor eğer ödem yaşamadan devam ediyorsan riske atma bırakma ödem ve ağrısı çok kötü oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theyigitman    0
burakyldz, 10 dakika önce yazdı:

O hiç belli olmuyor her enjeksiyon bağışık sistemi farklı tepki verebiliyor eğer ödem yaşamadan devam ediyorsan riske atma bırakma ödem ve ağrısı çok kötü oluyor

aynen krall ya 3 gün yürüyemediğimi biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
theyigitman, 06.04.2022 - 20:38 yazdı:

turuncu uç acıtıyor mu bende arada kaldım eğer acıtmıyorsa turuncuyla vurucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
holyland, 33 dakika önce yazdı:

açtırmıyor doğru yere vurursan

sen nereye vuruyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
holyland, 1 dakika önce yazdı:

yan kalça

ben bacağa vurmayı düşünüyorum  kolum zar zor yetişiyor arkaya  tek elle beceremem gibi

tarihinde ufuk289 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ventroglute adonisin altında kolay vurması

bacak gözüm yemiyor çok sert geliyor iğne saplamak için sanki gitar teli delicekmis gibi kötü oluyorum

omuz dan yan kalçadan ve arka kalçadan vurdum şuana kadar en iyisi yan kalça sonra omuz sonra arka kalça

omuz kaşındırmasa omuzdan vururdum hep 

bir de lat dan denemek istiyorum ama şuan rahatım yerindeyken iş çıkarmak istemiyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

• Yazan: arifkarakaya
      merhaba arkadaşlar aşağı yukarı 5 haftadır 
      sağ kalçamda fındık büyüklüğünde ödem var kalçamı sıkınca daha çok belirgileşiyor herhangi bir ağrı sızı yok ateşte tok sadece gözle görülür bir şişlivar sanki deri altında yarım bir misket varmış gibi bunun nasıl geçeceğini bilen varmı zamanla geçermi (enjeksiyonu sağlık kabininde yaptırıyorum o sebeble enfeksiyonluk birşey olduğunu düşünüyorum + yanlış yere vurulduğunuda düşünmüyorum)ilaçlar yerli
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Roâ
      İyi akşamlar.İlk kürüm için ilk enjeksiyonumu 2 gün önce(pazartesi) yaptım.Bacak bölgesinden, deriyi önce dezenfektan solüsyon ile iyice temizleyip siyah enjektör ucuyla sıvıyı vermeden önce iğneyi gerip çekip kan kontrolü yaparak 0.5ml testo e(Noxy Labs) enjekte ettim.
      İşlem sırasında önemsenecek seviyede bi ağrı olmadı ama akşamına, dün ve bugün ağrılarım çok arttı merdiven çıkarken yürürken ciddi bir ağrı hissediyorum.Fotoğrafını ekledim enjeksiyon bölgesinin çok daha ilerisine yayılan bir kızarıklık ve şişlik var.
      Tansiyon yükselmesi de var 15-10 civarı.Ödem beklediğim bir şeydi ancak bu seviyede beklemiyordum.Aranızda benzer durumu daha önce yaşayan var mıdır ya da konu hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını beklerim teşekkür ederim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.