Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anak1nskyw4lk3r

Yk11 vs follistatin-344?

Önerilen İletiler

Herkese selamlar. YK-11 ve Follistatin-344 farklarını bilenler açıklayabilir mi, hangisi daha etkilidir, Burak hocamdan yeterli bilgiyi aldım fakat buradaki tecrübeli abilerimden de farklı görüşler almayı istiyorum. YK-11 PCT gerektirirken Folli neden gerektirmez, bu YK-11'in daha iyi ve daha -yan etkili- olduğunu mu gösterir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    633
anak1nskyw4lk3r, 50 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar. YK-11 ve Follistatin-344 farklarını bilenler açıklayabilir mi, hangisi daha etkilidir, Burak hocamdan yeterli bilgiyi aldım fakat buradaki tecrübeli abilerimden de farklı görüşler almayı istiyorum. YK-11 PCT gerektirirken Folli neden gerektirmez, bu YK-11'in daha iyi ve daha -yan etkili- olduğunu mu gösterir?

YK-11 SARM dır (Seçici androjen reseptör modülatörü). SARMların hepsi HPTA döngüsünü baskılar ve PCT gerektirir. YK-11 ile birlikte S-23 ve S-4  en güçlü SARM lardandır. 

Şunu da not ekleyeyim. MK-677, SR-9009, Cardarine(GW-501516) SARM değildir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 13 dakika önce yazdı:

YK-11 SARM dır (Seçici androjen reseptör modülatörü). SARMların hepsi HPTA döngüsünü baskılar ve PCT gerektirir. YK-11 ile birlikte S-23 ve S-4  en güçlü SARM lardandır. 

Şunu da not ekleyeyim. MK-677, SR-9009, Cardarine(GW-501516) SARM değildir. 

Peki YK-11'in myostatin baskılama seviyesi Follistatin-344 ile yakın mıdır? İkisi de birbirine yakın bir işlevdeymiş gibi baktığımda. İkisi arasında kaldım. Kür tecrübem yok. Tek başına kullanımda kütle kazanımı hedefinde hangisinin daha efektif olduğunu düşünüyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
anak1nskyw4lk3r, 10 dakika önce yazdı:

Peki YK-11'in myostatin baskılama seviyesi Follistatin-344 ile yakın mıdır? İkisi de birbirine yakın bir işlevdeymiş gibi baktığımda. İkisi arasında kaldım. Kür tecrübem yok. Tek başına kullanımda kütle kazanımı hedefinde hangisinin daha efektif olduğunu düşünüyorsunuz?

Tek kullanımda hiç bir patlama bekleme ben 6 aya yakın kullandım çokta güzel sonuçlar aldım yazdım sana geçmiş konularında zaten. Bu ilaç steroid gibi değil her yerinden kas çıkmayacak dostum o şekilde al paranı çöpe atma derim. Bu ilaç büyümenin önünü açacak değişen bir şey olmayacak yani herkes belli yere kadar hızla büyür sonra tıkanır değil mi? O tıkanmışlığı açmak mystatini baskılamak adına kullanılan bir şey :) Ekstra bir şey bekleme. Hele tek başına bilmiyorum ne denli faydalı olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 6 dakika önce yazdı:

Tek kullanımda hiç bir patlama bekleme ben 6 aya yakın kullandım çokta güzel sonuçlar aldım yazdım sana geçmiş konularında zaten. Bu ilaç steroid gibi değil her yerinden kas çıkmayacak dostum o şekilde al paranı çöpe atma derim. Bu ilaç büyümenin önünü açacak değişen bir şey olmayacak yani herkes belli yere kadar hızla büyür sonra tıkanır değil mi? O tıkanmışlığı açmak mystatini baskılamak adına kullanılan bir şey :) Ekstra bir şey bekleme. Hele tek başına bilmiyorum ne denli faydalı olur.

Tabii ki haklısınız. En az 3 ay kullanacağım. Amacım patlamak değil sadece kütle alımını hızlandırmak. Bu yüzden tek başına olsa dahi yardımcı olacağını düşündüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Genetik sınırınıza yakın olsanız geçmek için kullanmak yine mantıklı olabilir.Ama belirli bir kütleniz yoksa başka ilaçlar tercih etmenizi öneririm.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
anak1nskyw4lk3r, 6 saat önce yazdı:

Tabii ki haklısınız. En az 3 ay kullanacağım. Amacım patlamak değil sadece kütle alımını hızlandırmak. Bu yüzden tek başına olsa dahi yardımcı olacağını düşündüm. 

İnanıyorum ki hiç bir ürün tek başına yeterli olmaz. Hangi ürün olursa olsun mutlaka iki veya üç ürünle Yanyana getirildiğinde asıl ürünü verimini iki/üç katı daha iyi çalışıyor/artırıyor. Teorik olarak Follis sihirli değnek gibi gözüksede maalesef değil. En basitinden bir Bulk kürüne kıyasla Follis için daha yüksek kalori beslenmek gerekir. Bu piyasada gh ile follis gerçekten ciddi fiyatlara satılıyor devamlılık ve fiyat/performans olarak herkese hitap etmiyor hatta prof sporcular bile sonuç olarak fiyat/performans açısından peptid pahalı geldiği için follis alternatifi ve fiyatı daha uygun olduğu için yk11 popülasyonu daha arttı. Sonuç olarak yk11 merkezli bir ürün kullanacaksan tek başına ziyade yanına bir/iki ürün mutlaka eklemelisin. 3 aylık emeğine tam karşılığını “MK677-LGD4033-YK11” alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L, 1 saat önce yazdı:

İnanıyorum ki hiç bir ürün tek başına yeterli olmaz. Hangi ürün olursa olsun mutlaka iki veya üç ürünle Yanyana getirildiğinde asıl ürünü verimini iki/üç katı daha iyi çalışıyor/artırıyor. Teorik olarak Follis sihirli değnek gibi gözüksede maalesef değil. En basitinden bir Bulk kürüne kıyasla Follis için daha yüksek kalori beslenmek gerekir. Bu piyasada gh ile follis gerçekten ciddi fiyatlara satılıyor devamlılık ve fiyat/performans olarak herkese hitap etmiyor hatta prof sporcular bile sonuç olarak fiyat/performans açısından peptid pahalı geldiği için follis alternatifi ve fiyatı daha uygun olduğu için yk11 popülasyonu daha arttı. Sonuç olarak yk11 merkezli bir ürün kullanacaksan tek başına ziyade yanına bir/iki ürün mutlaka eklemelisin. 3 aylık emeğine tam karşılığını “MK677-LGD4033-YK11” alırsın.

Çok teşekkürler. Konuyu açtığımdan beri saatlerdir araştırıyorum Reddit vs. okumadığım yer kalmadı. Tamamen kilo&kütle kazanım için sarm kürü öneriniz nedir, MK677-RAD140 ya da MK677-LGD4033 arasında kaldım. YK11 için RAD140'ın ona göre daha etkili olduğunu yazılmış. Üçlü şu an yapamam ama ikili yapabilirim. Hormonları en az bozacak şekilde sanırım MK677-RAD140 uygulanmalı değil mi, MK677 temiz RAD140 da 8 haftaya kadar fazla oynamıyor doğal sistemle sanırım. Tavsiyeniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
anak1nskyw4lk3r, 2 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler. Konuyu açtığımdan beri saatlerdir araştırıyorum Reddit vs. okumadığım yer kalmadı. Tamamen kilo&kütle kazanım için sarm kürü öneriniz nedir, MK677-RAD140 ya da MK677-LGD4033 arasında kaldım. YK11 için RAD140'ın ona göre daha etkili olduğunu yazılmış. Üçlü şu an yapamam ama ikili yapabilirim. Hormonları en az bozacak şekilde sanırım MK677-RAD140 uygulanmalı değil mi, MK677 temiz RAD140 da 8 haftaya kadar fazla oynamıyor doğal sistemle sanırım. Tavsiyeniz nedir?

Şahsen bana soracak olursanız istediğiniz üzere yk11 ile beraber size üçlü kombin önermiştim. Ancak yorumunuzda yk11 harici bir şeyler düşünüyorsanız o vakit yk11’siz olan yani “mk677-lgd4033” öneririm tabii kür sonunda ufak bir pct ihtiyaç duyabilirsiniz oda ‘Klomen ve Tamoxifen’ ile hal olabilir tabii şart olmayabilir size ilk önerdiğim üçlü kombinde başka bir arkadaş yaptı pct yapmadı kendisi sorunda yaşamadı. İllaha ben pct işe hiç girmek istemiyorum derseniz size önerebileceğim “MK-2866, LGD-4033”.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
AS1L, 03.04.2022 - 00:32 yazdı:

Şahsen bana soracak olursanız istediğiniz üzere yk11 ile beraber size üçlü kombin önermiştim. Ancak yorumunuzda yk11 harici bir şeyler düşünüyorsanız o vakit yk11’siz olan yani “mk677-lgd4033” öneririm tabii kür sonunda ufak bir pct ihtiyaç duyabilirsiniz oda ‘Klomen ve Tamoxifen’ ile hal olabilir tabii şart olmayabilir size ilk önerdiğim üçlü kombinde başka bir arkadaş yaptı pct yapmadı kendisi sorunda yaşamadı. İllaha ben pct işe hiç girmek istemiyorum derseniz size önerebileceğim “MK-2866, LGD-4033”.

Testosteron rimabolan ve yk11 nasıl üçlü olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1
anak1nskyw4lk3r, 02.04.2022 - 21:52 yazdı:

Hocam, YK-11 kullandın mı kullandıysan ne kadar süre günde kaç mg kullandın tecrübelerin var ise aktarabilir misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ferhyme
      Merhaba beyler haftalardır güvenebileceğim rad140 yk11 mk677 bulk kürü markaları arıyorum
      Rüyama girmeye başladı artık marka isimleri bi tane buluyorum burada aratıyorum sahte başka buluyorum sahte yine buluyorum sahte bana artık birisi bu üç ürünün orijinal güvenilir halde satıldığı memnun kaldığı bir satıcı marka site vs. verebilir mi ?
      Kafayı yemek üzereyim artık lütfen yardımcı olun seviliyorsunuz 
    • Yazan: Ripped
      Merhabalar ilk kürüme başladım @Loving hocam eşliğinde, yaşım 19 yağ oranım %10 spor alt yapım gayet iyi 3 yıldır vücut geliştirme ve öncesinde basketbol güreş bisiklet gibi sporlarla ilgilendim beslenme konusuna gelirsek makro ve kalori hesabı yapmadan beslendiğim gün hatırlamıyorum son 1,5 yıldır , yorumlarınızı ,tavsiyelerinizi, fikirlerini, bekliyorum. Yorumlar için teşekkürler
      1-16 testosteron 500 mg
      1-12 deca 400 mg
      1-5 dianabol 30 mg
      1-11 follistatin 344 100 mcg
      1-3 İgf-lr3 100 mcg
      Kürümün 2. haftasını bitirdim şuana kadar 3500-4000 kcal arası beslendim , 2 haftada baya iyi gelişim elde ettim 4,5 kg aldım vücudumdaki gelişim net şekilde fark ediyorum kollarım balon gibi şişti . Güç artışı oldu ama omuz sakatlığı yaşadım bir süre önce bench press ve omuz presslerinde kg artışına yönelmiyorum pek fazla ,bazen omuz ağrısı yaşıyabiliyorum ,  belim sadece 1 cm kalınlaştı aynada karın bölgemde bir fark görmüyorum six packler yerinde su tutumundan olmuş olabilir. Ciddi anlamda pump artışı oldu özellikle göğüs sırt günlerinde antreman sonunda kendimce yaratığa dönüyorum diyebilirim. Haftada 6 gün antreman yapıyorum ,yoğun olduğum haftalar bacak antremanını 1 güne düşürüp 5 gün antreman yapıyorum,
    • Yazan: Sezai Taştekin
      Merhaba hocalarım haftada 500 Mg Test E 400 Mg Tren E 1 ay günde 50 mg anapolon toplam 10 haftalık kür yapıcam ancak 20 haftaya kadar testosterona devam edecem yk11 sarms eklemeyi düşünüyorum hem cila olsun hemde myostatini baskılasın diye gereksiz olurmu sizce üstadlarım
    • Yazan: Aliyx.37
      Arkadaşlar 3 4 yıldır ara vere vere spor yapan bir kişiyim. Son 1 senedir hiç bırakmadan yapıyorum. Sarms kürüne girmeyi düşünüyorum sizler kadar biligili değilim. Kendimce araştırdım hocalardan falan tavsiye aldım.
      Temiz kas kütlesi için yk-11 ile cardarineyi önerdiler. Bunları kullansam herhangi bir pct ye gerek duyar mıyım? Testosteron baskılanır mı? Ya da jinekomasti falan. Çok bilgili değilim kusura bakmayın. @Vural2
    • Yazan: ed4wert4
      ö... s... g... adlı siteden Warrior Labz YK-11 almayı düşünüyorum fiyatı 1550 TL 60 kapsül her kapsülde 6mg varmış daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu ve günde 6mg 2 ay kullanımdan sonra pct gerektirir mi 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.