Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zeurest

TestesteronBoldenonDanabolClen Kürü Marka

Önerilen İletiler

zeurest    1

Selamun aleykum öncelikle. 2 bucuk yıldır spor yapıyorum ancak 2 aydır yapmıyorum sehır degıstırıcem ıcın orada duzenlı baslıcam ve proteın tozum amıno asıt vb erzaklarım tam zaten ben bundan 1 sene once yagsızdım ama şu 1 senedır yağlandım hacım almak ıcın 1 sene once defınasyondaydım o yuzden cok zayıf duruyordum ve bende buyume kararı aldım 1 senedırde yıyorum tabıkı allahıma sukur 2.5 senedır kahvaltımda yumurtalarım lor peynırlerım yulaf ezmesı falan eksık olmaz gun ıcınde ıllakı plav ve tavuk veya ton balığı yerım 2bucuk senedır boyle beslenıyorum sadece 1 sene once lapa yerdım suan lapa yemıyorum ve artık kure gırmeye karar verdım ancak marka konusunda ne alıcamı bılmıyorum boldenon alpha dıye dusunuyorum ama testesteronu hangı marka almalıyım onu sıze sormak istedim. ve kürü 10 hafta uygulamayı dusunuyorum bu arada 2 ay once clen almıstım onuda kullanmadım duruyor onuda bunlarla beraber kullanmayı dusunuyorum yorumlarını beklıyorum. Yaş 22

bu 1 sene önceki diyetli defınasyon hallerim zayıf bana göre.... http://i.hizliresim.com/kkOzQD.jpg (and) http://i.hizliresim.com/Labz0j.jpg (and) http://i.hizliresim.com/RYnZz7.jpg

buda 1 sene sonrakı proteın ve karbonhıdratlı bulk vucudum.... http://hizliresim.com/VEQ9nj (and) http://hizliresim.com/2jO6VL (and) http://hizliresim.com/B8OaBV (and) http://hizliresim.com/E3OmZq

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Square    4

Kardeşim 10 haftalık kürden verim almassın açık konuşayım sana boldenon düşünüyosan deca girceksen 12 hafta girebilirsin

Benim kürüm şuan girdiğim

1-6 hafta balkan danabol 30mg/40.../30

1-16 hafta 500 genesis testo 400 bvs boldenon

proviron (kullanmasanda olur )

arimidex jinekomastiye karşı 4 günde 1 tablet

he şunuda diyim ilacı bastım şiştim diye bi muhabet yok 3 kilo kas yapıyosan 5 kilo yapcaksın ama öyle dergide gördüğün adamlar gibi olmak zor he farklı kürlerle olursun ama yan etkisi çok gerekte yok bu en sağlıklı kürdür pct sinide burdaki arkadaşlar yardımcı olur ben ezbere konuşmim kan tahlili falan yaptır istersen yanlış yönlendirmiyim bünyeden bünyeye değişir . nolvadex ve klomen sadece yeterli olmayabilir pregnl vurursun pregnl konusundada 5000 vurma tek seferde 1500 1500 bulabilrsen öyle yaparsın ama sana tavsiyem boldenon kullan ve haftayı uzat .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1
Kardeşim 10 haftalık kürden verim almassın açık konuşayım sana boldenon düşünüyosan deca girceksen 12 hafta girebilirsin

he şunuda diyim ilacı bastım şiştim diye bi muhabet yok 3 kilo kas yapıyosan 5 kilo yapcaksın ama öyle dergide gördüğün adamlar gibi olmak zor he farklı kürlerle olursun ama yan etkisi çok gerekte yok bu en sağlıklı kürdür pct sinide burdaki arkadaşlar yardımcı olur ben ezbere konuşmim kan tahlili falan yaptır istersen yanlış yönlendirmiyim bünyeden bünyeye değişir . nolvadex ve klomen sadece yeterli olmayabilir pregnl vurursun pregnl konusundada 5000 vurma tek seferde 1500 1500 bulabilrsen öyle yaparsın ama sana tavsiyem boldenon kullan ve haftayı uzat .

Yorumun için cok tesekkur ederım boldenon düşünüyorum ztn testoda marka olarak ne önerirsin ve arimidexi nereden bulablrm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

Yorumun için cok tesekkur ederım boldenon düşünüyorum ztn testoda marka olarak ne önerirsin ve arimidexi nereden bulablrm

arimidex eczaneden bulabilirsin rahatlıkla testo da balkan öneririm arkadaşım memnun kalmıştı gep , vermodje , iran bunları almada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1

arimidex eczaneden bulabilirsin rahatlıkla testo da balkan öneririm arkadaşım memnun kalmıştı gep , vermodje , iran bunları almada

Peki boldenon testeron danabol kaç hafta yapmalıyım kürü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

Minimum 14 hafta yapmalısın bana sorarsan çünkü boldenon uzun sürede kas kazancı sağlar kürü uzatmadıysan tam etkiyi alamassın dediğimi anlıcaksın zaten 8. haftalara gelince boldenon ve testo yu piramit şeklinde yapabilirsin

ilk hafta 250 vur diğer haftalar arttır danabolde neden danabol dedim çünkü boldenon sana geç etki ediceğinden bu 6 haftalık sürede danabol işini görecektir tam bir kür yapmak istiyosan 14 yada 16 hafta testo + boldenon 6 hafta danabol kullan piramit yap hepsini danabolüde ilk hafta 30 mg al sonra 40 a çık ama 40 mg ı geçme bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1

Teşekkür ederim ancak bir soru daha sormak istiyorum. Maddi sıkıntıdan dolayı sadece dianabol kullanmak istiyorum artısını görürmüyüm salondaki hocalar tek başına dianabolu cok öneriyorlar ama coğu yerde okudum tek başına etkı etmez diyorlar bazı yerlerdede yinede artısını gorursun dıye okudum size danışmak istiyorum tek başına dianabol kullansam yararını görürmüyüm alırsamda hangi markayı önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42
Teşekkür ederim ancak bir soru daha sormak istiyorum. Maddi sıkıntıdan dolayı sadece dianabol kullanmak istiyorum artısını görürmüyüm salondaki hocalar tek başına dianabolu cok öneriyorlar ama coğu yerde okudum tek başına etkı etmez diyorlar bazı yerlerdede yinede artısını gorursun dıye okudum size danışmak istiyorum tek başına dianabol kullansam yararını görürmüyüm alırsamda hangi markayı önerirsiniz

@Loving hoca burada cevap vermiş hocam. :nol

viewtopic.php?f=23&t=1527

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeurest    1

viewtopic.php?f=23&t=1527

Siz olsanız ne alırdınız danabolün hapında marka olarak ve sadece kür değilde danabolün hapını kullansam etki alirmiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

http://www.peptidturkiye.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=1527

Siz olsanız ne alırdınız danabolün hapında marka olarak ve sadece kür değilde danabolün hapını kullansam etki alirmiyim

Only danabol almak pek işine yaramaz boşa alma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.