Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

burakconcetta

Testo ve bolde kaçıncı hafta da etki eder?

Önerilen İletiler

Dostlarım ve abilerim selamlar, Küre başlayalı 2 hafta olucak Testo ve bolde + dianabol olarak kür e başladım dianabolu ilk  5 gün 20mg olarak kullandım 5. günden sonra sabah akşam olmak üzere 20-20 alıyorum. Dianabolun su tutumunu vucutta görüyorum belli ediyor kendini güç artışı da oldu.

Testo ve boldeye de başlayalı 2 hafta olucak 500 testo 400 bolde olmak üzere haftada 2 kez 250 testo 200 bolde alıyorum 2.haftama girmek üzereyim.

Aklıma takılan şey işe  Testonun ve Boldenin tam olarak belirgin etkisini ne zaman ve kaçıncı haftadan sonra görebilirim ? Örneğin kilo artışının başlaması vs.

şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

(ilaçlar orjinal)

(ilk kürüm)

tarihinde burakconcetta tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Can4212    31
burakconcetta, 2 saat önce yazdı:

Dostlarım ve abilerim selamlar, Küre başlayalı 2 hafta olucak Testo ve bolde + dianabol olarak kür e başladım dianabolu ilk  5 gün 20mg olarak kullandım 5. günden sonra sabah akşam olmak üzere 20-20 alıyorum. Dianabolun su tutumunu vucutta görüyorum belli ediyor kendini güç artışı da oldu.

Testo ve boldeye de başlayalı 2 hafta olucak 500 testo 400 bolde olmak üzere haftada 2 kez 250 testo 200 bolde alıyorum 2.haftama girmek üzereyim.

Aklıma takılan şey işe  Testonun ve Boldenin tam olarak belirgin etkisini ne zaman ve kaçıncı haftadan sonra görebilirim ? Örneğin kilo artışının başlaması vs.

şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

(ilaçlar orjinal)

(ilk kürüm)

4.haftadan sonra gözle görülür bir fark oldu bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212, Bir saat önce yazdı:

Kaç mg olarak alıyordunuz hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Can4212, 2 saat önce yazdı:

O testonun etkisidir. Boldenonun etkisi genelde 10-12 haftadan sonra başlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Hocam kilom artmamasına rağmen vücüdumda gözle görülür bir şekilde değişim mevcut. Danabolun etkisinden dolayı mı ? neredeyse 1.5 hafta oldu danabolun 3.gününde 60 kilodan birden 62.5 a çıktım aç karına ,sonrasında 4.günün de vucudumdan Sıvı atarak tekrar 60 a düştüm :D şuan danabolun 10. günündeyim ilk 5 gün 20mg 5. günden sonra 20-20 sabah akşam olarak devam ediyorum

tarihinde burakconcetta tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
burakconcetta, 3 saat önce yazdı:

Hocam kilom artmamasına rağmen vücüdumda gözle görülür bir şekilde değişim mevcut. Danabolun etkisinden dolayı mı ? neredeyse 1.5 hafta oldu danabolun 3.gününde 60 kilodan birden 62.5 a çıktım aç karına ,sonrasında 4.günün de vucudumdan Sıvı atarak tekrar 60 a düştüm :D şuan danabolun 10. günündeyim ilk 5 gün 20mg 5. günden sonra 20-20 sabah akşam olarak devam ediyorum

Danabolle de kilo vermek çok ayrı marifet :)

beslenmende bir sorun mu bar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 30 dakika önce yazdı:

Danabolle de kilo vermek çok ayrı marifet :)

beslenmende bir sorun mu bar?

Beslenmem gayet iyi hocam tam olarak ben de anlayamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Büyük ihtimalle hocam turinabolde kullanmıştım 5 hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Selam arkadaşlar, bir miktar hacim artışına ihtiyacım olduğu için testosteron enanthate yanına kısa süreli danabol eklemeyi düşünüyorum bu ilaçla ilgili yayımlanan bazı makalelere baktığımda günlük 5mg (tedavi edici)dozlarda karaciğer değerlerini biraz yükseltsede çok ciddi bir yan etki tespit edilmemiş.
      Ancak 15mg/gün dozlara ulaştığımızda ve geçtiğimizde safra ve karaciğerde çok ciddi yan etkiler görüldüğü tespit edilmiş.Benim yaş 38 boy 1.73 kg 74 ben haftalık 500 testo enanthate yanına günlük 5mg danabol kullansam hacim kazanma açısından bir etki alabilirmiyim yoksa bu doz çok düşükmü kalır yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: maltepehero34
      Merhaba, başlıkta da bahsetmiş olduğum gibi 10 hafta boyunca testo e. ve boldenon kullandım. Ürünlerin markası vortex, aldığım kişiyi tahmin ediyorsunuzdur. Alana kadar her şey gayet güzel ama aldıktan sonra yabancı gibi davranmaya mesajlara geç bakmaya veya hiç bakmamaya başladı. Sonrasında haftada 1 defa kalçadan 2 ml (500mg) testo - boldenon kullandım. 10 hafta sonunda hiçbir etki görmediğimi farkettim. Genetik olarak saç dökülmem olmasına rağmen saç dökülmemde fark olmadı, sivilcelenme, kıllanma, sinir, ruh hali değişikliği, enerji vs. gibi hiç bir fark yok.
      Zaten forumda ilaç satıcılarının avlama politikaları şeklinde konu var, tam ordaki anlatılanlarla uyuşuyor. 
      Askerde komando olacağım diye bir şeyler yapmak istedim ama askerliğim de geldi, bu sahtekâr insan yüzünden param da zamanım da boşa gitti. Çektiğim enjeksiyon ağrılarının haddi hesabı yok. 
      Kafam çok karışık ben şuan ne yapayım yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: symbol
      Merhaba hocalarım merak ettiğim bir konu var şimdiden yine teşekkür ederim
      Boldenon un çalışıp çalışmadığını nerden anlaya biliriz ve hemen hemen kaçıncı haftada açılır 
      Şu an Bolde Testo e kürümün 3. Haftasını bitirdim doluluk sertlik pump hissiyatı Felan geldi ama güç yönünden bir şey hissetmiyorum tüm etkileri ne zaman görürüm acaba küçük bir bilgilendirme yaparmısınız teşekkür ederim
    • Yazan: psychedelic
      Merhaba Değerli Forum Arkadaşlarım,
      İlk kürümü Dün kendi bacağıma vurarak gerçekleştirdim.Baya bir video izledikten ve doktor arkadaşlarımdan tüyoları aldıktan sonra kendime vurma cesaretini edindim. Kendine ilk defa vuracaklar için siyah uçlu iğne tercih etmeliler bence. Çünki iğneden korkan biriyim ve dün nasıl girdiğini hiç hissetmedim.
      Kür içeriğinde testo e-boldenon-dianabol var 12 haftalık bir kür. Benim merak ettiğim konu ilaçlar etkisini göstermeye başladığında takribi 2 hafta sonra sanırım, beni nasıl bir şey bekliyor olucak. Etkileri nedir tecrübeli ve bilgin hocalarımdan bu konu hakkında yorum bekliyorum. Güç artışı olucak mı mesela şuan bencte 80 kilo giriyorum 1 ay sonra 100 mü giricem yoksa daha mı fazla. Yada motivasyonum daha mı iyi olucak, daha mı enerjik olucam vs vs.
      Onun dışında bu iğneyi yaptığım yer dünden beri acayip ağrı yapıyor oda yağlı olmasından sanırım Testo ve boldenin markası hilmo bio care olması lazım. Birde bazıları omuzundan vursan daha iyi olur dedi.Şimdi bacaktan vurdum ağrısı gerçekten fazla aynı acı eğer omuzdada olursa spor yapmama engel olur. Bu ağrıyı geçirecek yöntemler varmı acaba ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.