Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.330
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

Kür içinde serm kullanmakla blokaj kullanma arasındaki farklar neler abi. Arimidexin yapmadığını tamoksifen ne olarak yapıyo. Hangi durumda tamoksifenle ya da arimidexle kontrol altına almamız gerekiyor

Arimidex belli oranda aromatize olmasını engelliyor. Misalen 1 arimidex kandaki E2'yi %40 oranında düşürüyor diyelim. Tamoksifen ise direk olarak E2 düşürmüyor. Onun yerine receptörlere kendini bağlayarak jinekomasti gibi sorunları yaşamana engel oluyor. Sende E2 gibi önemli bir hormonun nimetlerinden yararlanmaya devam ediyorsun. 

Şahsi kanaatimce eğer ereksiyonu bozacak kadar çok yükseldi ise arimidex (ki bende sivilce yapıyor defaen test ettim bunu. Tesadüfün üstünde bir ihtimal) ile acil önlem, yok sadece göğüs ucu ile ilgili sorun varsa veya jinekomasti başlangıcı varsa tamoksifen. Keza benim kullanım şeklimde böyle. Ayrıca tamoksifen direk yapmasa da dolaylı olarak uzun vadede E2'yi bir miktar dizginleyebiliyor.

Tabi bu tamoksifen konusunda bir parantez açmam lazım. Mesela burada üye olan şahsen de yardım ettiğim bir kardeşimin E2 değeri, masteron + arimidexe rağmen 50 bandında geziyor. Genetiğinde de jinekomasti kaçınılmaz. Böyle bünyeleri tamoksifenle oyalamak yerine arimidex veya daha serti ile e2 dizginlemek gerek. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.355
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Arimidex belli oranda aromatize olmasını engelliyor. Misalen 1 arimidex kandaki E2'yi %40 oranında düşürüyor diyelim. Tamoksifen ise direk olarak E2 düşürmüyor. Onun yerine receptörlere kendini bağlayarak jinekomasti gibi sorunları yaşamana engel oluyor. Sende E2 gibi önemli bir hormonun nimetlerinden yararlanmaya devam ediyorsun. 

Şahsi kanaatimce eğer ereksiyonu bozacak kadar çok yükseldi ise arimidex (ki bende sivilce yapıyor defaen test ettim bunu. Tesadüfün üstünde bir ihtimal) ile acil önlem, yok sadece göğüs ucu ile ilgili sorun varsa veya jinekomasti başlangıcı varsa tamoksifen. Keza benim kullanım şeklimde böyle. Ayrıca tamoksifen direk yapmasa da dolaylı olarak uzun vadede E2'yi bir miktar dizginleyebiliyor.

Tabi bu tamoksifen konusunda bir parantez açmam lazım. Mesela burada üye olan şahsen de yardım ettiğim bir kardeşimin E2 değeri, masteron + arimidexe rağmen 50 bandında geziyor. Genetiğinde de jinekomasti kaçınılmaz. Böyle bünyeleri tamoksifenle oyalamak yerine arimidex veya daha serti ile e2 dizginlemek gerek. 

Anladım abi çok teşekkürler. Yarışmaya cıkmıyıp o kuruluğu yakalamıcaksan e2 ninde nimetlerinden faydalanmak adına serm çok daha mantıklı gibi duruyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Anladım abi çok teşekkürler. Yarışmaya cıkmıyıp o kuruluğu yakalamıcaksan e2 ninde nimetlerinden faydalanmak adına serm çok daha mantıklı gibi duruyor. 

Yarışma konusu çok başka. Formumu kontrol eden arkadaşım bu işe ömür ve gönül vermiş biri. Sosyal mecralarla uğraşmıyor. Keza o da dediğin gibi düşünüyor. Şu noktada o kadar sert ilaçlarla su attırmaya, su diyetleri sıfır karb vs ile çile çekmeye gerek yok. Ben göreceğimi gördüm dedi. Yine de yarışmacı kıvamında olmasa da biraz daha deri altı suyu attırıp sonucu görmek istiyorum.

Ha tabi bakmışsın trenbolone sivilcesi diye adlandırabileceğim göğüs arası çıbanları çıkmaya başlamış, hemen keserim :).

Çünkü biz müsabık değil hobiciyiz. O yüzden önce sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
rastlantisal, 19.10.2022 - 21:57 yazdı:

Merhaba canlar. Öfke sorunu için teste gidemedim ancak yarım doz dostinex aldım. Şeker kıvamına geri döndüm. Decadan aşinayım. Yüksek prolaktin insanı triplere sokuyor çünkü. Öfke artasrsa yine aynısını yapacağım.

Aşağıdaki fotolardaki formum 2800 kalori / gün + Testo prop ile geldiğim formdur. 77,6 KG'ım. Bugün yarışmacı hocalar incelediler beni. Yağ konusu bitmiş deri altı suyu var. Onu da atmak için uğraşılmaması gerektiği, yarışma için sadece o çileye katlanılacağı konusunda nasihat aldım diyeyim. Ki tren de artık çalışmaya başladı. Kalan 1 ayda hatları iyice derinleştirir ve tam olurum.

İlaveten kardioyu haftada 3 güne düşürdüler. Jinekomasti dahil her hususu ele alıyorlar. Profesyonel göz başka oluyor. 

1 ay sonra tren final formunu da atarım karşılaştırırız.

Mahşallah abi nazar değmesin , finalde ki görüntüyü şimdiden merak etmeye başladım.

Umarım sağlık sorunu olmadan istediğin bir kür geçirirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
MajesteBVB, 1 dakika önce yazdı:

Mahşallah abi nazar değmesin , finalde ki görüntüyü şimdiden merak etmeye başladım.

Umarım sağlık sorunu olmadan istediğin bir kür geçirirsin.

Çok teşekkürler.

Sağlık sorununu hissettiğim an keserim. Çünkü bu hatayı bir kere yaptım. Uzun boldenon küründe sivilce başladığı an kesmem lazımdı. Bu uyarıyı gale almayıp 18 hafta uyguladım. Bedeli de bol bol sivilcelenme ve sivilce izi oldu. Bir daha o hataya düşmem. Sivilce izleri içinde bir kür arasında lazer uygulatacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler.

Sağlık sorununu hissettiğim an keserim. Çünkü bu hatayı bir kere yaptım. Uzun boldenon küründe sivilce başladığı an kesmem lazımdı. Bu uyarıyı gale almayıp 18 hafta uyguladım. Bedeli de bol bol sivilcelenme ve sivilce izi oldu. Bir daha o hataya düşmem. Sivilce izleri içinde bir kür arasında lazer uygulatacağım.

Senin için tecrübe olmuş abi , benim içinde şuan öğrendiğim değerli bir bilgi oldu  : )

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

hocam 700 mg 1 gr seviyelirnde bulk amaçlı only testo kullanımında sınır dışına çıkan e2 yi engellemek için masteron gerekli mi sizce yoksa masteronsuz armidexle bu iş kurtarılabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Hafifzargana, 2 saat önce yazdı:

hocam 700 mg 1 gr seviyelirnde bulk amaçlı only testo kullanımında sınır dışına çıkan e2 yi engellemek için masteron gerekli mi sizce yoksa masteronsuz armidexle bu iş kurtarılabilir mi

Bunun asla kesin bir cevabı olamaz. Küre girdiğinde düzenli Prolaktin ve E2 testleri yaparsın. Ona göre aksiyon alırsın. Çünkü kişinin bünyesine / genetiğine göre o kadar çok değişiyor ki şaşarsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhaba canlar.

Trenin bitmesine 3 hafta kala günlük karb alımını 100-130gr ile ve günlük protein alımını 150-180gr ile düzenliyorum yeniden. Yağ alımı ise beni 2000kalori altında bırakacak bir miktar ile düzenleyeceğim. Haftaya karb biraz daha düşecek ve keto çizgisine doğru gideceğim.

Bahsettim mi hatırlamıyorum ama tüm definasyon dönemi boyunca fasılalı açlık yani moda adı ile IF diyeti uyguladım. İlk yemeği 12:30da yiyorum. Son yemeği de 20:00 gibi yeyip yemek konusunu kapatıyorum.

Doğrusu eskiden de böyle beslenirdim ve bunun rahatlığını çok yaşardım. Şuanda da aynı rahatlık içinde idim. Bu noktaya kadar güç düşüşü olmadı. Ama bu hafta ne olacak göreceğiz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Damarlanmda Artış varmı hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ozbe", 1 dakika önce yazdı:

Damarlanmda Artış varmı hocam 

Var Volkan. Su atma rituellerine girmediğim için belirgin değilse de bir boldenona kıyasla çok var. 2 hafta sonra tam teşekküllü çıkar zaten ortaya. Benim şaştığım konu inatçı bicepslerin uzamaya başlaması. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Merhaba canlar.

Trenin bitmesine 3 hafta kala günlük karb alımını 100-130gr ile ve günlük protein alımını 150-180gr ile düzenliyorum yeniden. Yağ alımı ise beni 2000kalori altında bırakacak bir miktar ile düzenleyeceğim. Haftaya karb biraz daha düşecek ve keto çizgisine doğru gideceğim.

Bahsettim mi hatırlamıyorum ama tüm definasyon dönemi boyunca fasılalı açlık yani moda adı ile IF diyeti uyguladım. İlk yemeği 12:30da yiyorum. Son yemeği de 20:00 gibi yeyip yemek konusunu kapatıyorum.

Doğrusu eskiden de böyle beslenirdim ve bunun rahatlığını çok yaşardım. Şuanda da aynı rahatlık içinde idim. Bu noktaya kadar güç düşüşü olmadı. Ama bu hafta ne olacak göreceğiz.

Abi bulk dışı tüm süreçlerde bende IF beslenıyorum. Genelde vucut geliştirme koçları çok önermiyor fakat ben karb kısıtlı iken 5-6 öğünde az az yemekten se antreman çevresindeki öğünlerde daha fazla miktada yemeyi daha çok benimsiyorum. Sabahları sert bir kahve içerisine 3-5 gr sağlıklı yağ ile geçiştirip ilk öğünü 12-13 saatleri arasında alıyorum.  Antreman sonrası güzel proteinli bir salata ile gitmek güzel oluyor. Ben Definasyon sürecini Bulktan daha cok seviyorum. Daha keyifli  ve daha çok disiplin istiyor. Senin için  son haftalarda 2-3 gün 0 karb alıp 1 gün 200 gr almanı kuruma açısından daha iyi olacagını düşünüyorum. Zaten hızlı bir metebolizman oldugu için çok kısa sürede muhteşem fark yaratır bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Askabar, Şimdi yazdı:

Abi bulk dışı tüm süreçlerde bende IF beslenıyorum. Genelde vucut geliştirme koçları çok önermiyor fakat ben karb kısıtlı iken 5-6 öğünde az az yemekten se antreman çevresindeki öğünlerde daha fazla miktada yemeyi daha çok benimsiyorum. Sabahları sert bir kahve içerisine 3-5 gr sağlıklı yağ ile geçiştirip ilk öğünü 12-13 saatleri arasında alıyorum.  Antreman sonrası güzel proteinli bir salata ile gitmek güzel oluyor. Ben Definasyon sürecini Bulktan daha cok seviyorum. Daha keyifli  ve daha çok disiplin istiyor. Senin için  son haftalarda 2-3 gün 0 karb alıp 1 gün 200 gr almanı kuruma açısından daha iyi olacagını düşünüyorum. Zaten hızlı bir metebolizman oldugu için çok kısa sürede muhteşem fark yaratır bence

Onu dolu boş konusunu son hafta yapacağım. Önce vücut ketoya dönsün sonra şaşırtma.

Ama şunu iyi biliyorum ki bundan sonraki bulk sürecinde kesinlikle kirli gitmeyeceğim. Şuan ki formumu çok sevdim. Form bozulmadan genişlemeli. 

Biliyorsunuz herkes bulkta. Ama az insan cut yapabiliyor. Arada yapıp insanın kendine yapabildiğini ıspatlaması lazım. Hem de ne kadar body builder olmuşsun anlamış oluyorsun. Benim açımdan çok teşvik edici bir dönem oldu. Sonraki CUT yaz öncesi olacak. Artık bana ne kadar süre gerektiğini, ne yapmam gerektiğini, ne kullanmam gerektiğini biliyorum. Only Testo P., disiplini oturtmuş bir sporcu için gayet yeterli oluyormuş. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Onu dolu boş konusunu son hafta yapacağım. Önce vücut ketoya dönsün sonra şaşırtma.

Ama şunu iyi biliyorum ki bundan sonraki bulk sürecinde kesinlikle kirli gitmeyeceğim. Şuan ki formumu çok sevdim. Form bozulmadan genişlemeli. 

Biliyorsunuz herkes bulkta. Ama az insan cut yapabiliyor. Arada yapıp insanın kendine yapabildiğini ıspatlaması lazım. Hem de ne kadar body builder olmuşsun anlamış oluyorsun. Benim açımdan çok teşvik edici bir dönem oldu. Sonraki CUT yaz öncesi olacak. Artık bana ne kadar süre gerektiğini, ne yapmam gerektiğini, ne kullanmam gerektiğini biliyorum. Only Testo P., disiplini oturtmuş bir sporcu için gayet yeterli oluyormuş. 

kesinlikle abi. hem düşük yağ oranı ile bulk yapıpca çok daha verimli oluyor hemde insan daha cok tatmin oluyor. bende bugun basladım diyete abs ler görününce daha motive şekilde bulk yaparım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhaba canlar.

Kısa ester ve günlük enjeksiyon yapanlar bilir. Öyle nokta geliyor ki vücudunuzda enjekte edecek yer arar oluyorsunuz. Buna istinaden dün beybi marka insülin iğneleri aldım. Triceps kaslarının enjeksiyon için yeterli büyüklükte olduğunu düşündüğüm için 0,8ml sıvıyı (0,5ml testo - P, 0,3ml Tren A) sol tricepsten enjekte ettim. Sanıyorum uzun süredir yaşadığın en rahat enjeksiyon bu idi. Sanıyorum insülin iğnesinin yapısından oldu bu. Enjekte etmek için güç harcamama gerek kalmadı.

Yine ödem potansiyelini anlamak için Evigen eklemedim. Bugün o bölgede tatlı bir kas ağrısı var. Antrenman yapmama mani olacak yada günlük hayatımı etkileyecek kadar değil. 

Yani bacaklardan sonra arka kollarda enjekte edilebilir bölge listeme girdi. Sıra da omuz enjeksiyonunu denemesi var.

Sivilceler ise iz olarak belirginleşmeye başladı. Boldenonda olduğu gibi karadeniz tepeleri gibi bir görüntü değil ama iz olarak belirgin. Eğer Tepe gibi çıkmaya başlarlarsa o noktada treni keser, 2 hafta daha testo P gider, peşinden 8 haftalık cruise dönemine yani haftalık 100mg İran testo enhantate dönemine geçerim. 

Nihayetinde hep dediğim gibi uzun soluklu kazanım peşindeyim ve vücudumun alarm verdiği yerde durmasını bilirim. Eğer o noktada durmazsan zaten daha ileride zarureten durmak zorunda kalırsınız. 

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhaba canlar.

Dün hamam otu ile vücudu temizledim. Özellikle hamam otu tercih ediyorum 3 nedenden dolayı.

1) doğal.

2) önceki uygulamada sivilcelerini kuruttuğunu görmüştüm. Şimdi tekrar uyguladığımda durumu gözlemleyeceğim.

3) ucuz.

Kıllar gidince tabi vücut kendini çok daha iyi gösterdi. Geçen biri sormuştu damarlanma ne durumda diye. Cevabı aşağıda. Kendimi sıkmadan çektim. Yani günlük hayattaki görüntü o. Fotoğraf kalitesinin kusuruna bakmayın. Telefonum 5 yaşında ve benim bir cihazı bozulmadan değiştirmemek gibi huyum var :)

635e585048cd8_WhatsAppImage2022-10-30at13_48_06.thumb.jpeg.b0a8bacad62b083ceb25b59cb05f3676.jpeg635e584fb835e_WhatsAppImage2022-10-30at13_48.06(1).thumb.jpeg.9677391694d3a87bd94def593566546c.jpeg

Hatırlatmak için yazıyorum. 

Haftalık 300mg Testo P 

Haftalık 180mg Tren A

Her gün 0,5ml Testo P ve her gün 0,3ml Tren A enjeksiyonu yapıyorum. Haftanın 1 günü ise boş geçiyor.

Dozlar minimal gelmiş olabilir. Bunun yanında ne idrarımda aşırı renk değişimi, ne böbrek ağrısı ne de çıban gibi bir şey ile karşılaşmadım. Tren başında öfke için aldığım yarım dostinexten sonra hiç bir zaman öfke patlaması da yaşamadım. 

Libido sanki DHT küründeymişim gibi kontrol dışında. Ereksiyon sorunu yok diyemem. Olduk olmadık zamanda erekte olmak gibi bir sorunum var :D

E2 bastırmam ile beraber yeniden peydahlanmaya başlayan DHT sivilceleri duraklama döneminde. Hamam otunu uyguladıktan sonra hafif bir kızarıklık şeklinde olan ama uç veya tepe noktası olmayan sivilceleri ufaktan sıktığınızda patır kütür içleri boşaldı. Sanıyorum hamam otu da ciddi ciddi sivilcelere fayda sağlayacak.

Tek bir handikapı var ki kokusu. O da yıkayınca geriye bir şey kalmıyor.

Uygulayacak olanlar için söylüyorum:

1) eldivensiz uygulamayın. Farkında olmadan elinizi mahvedersiniz

2) vücudunuzu 4 parçaya bölerek uygulayın. Tüm vücuda sürmeye çalışırken ilk sürülen yerde çok uzun kalacağı için tahriş eder. Uygulama süresi 2 dakikayı geçmesin. 

3) Durularken de elinizde eldiven olsun. Üstten aşağıya doğru başlayın. 

4) Diğer bölgeye geçmeden önce o kısmı havlu ile iyice kurulamış olun. Islak olursa etkisi azalır.

5) sürdüğünüz yerde 4-5 dk kadar kalması yeterli sonra kılları atomlarına ayırıyor zaten.

6) özel bölgenize uygulayabilirsiniz. 

Şimdilik bu kadar canlar.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Merhaba canlar.

Dün hamam otu ile vücudu temizledim. Özellikle hamam otu tercih ediyorum 3 nedenden dolayı.

1) doğal.

2) önceki uygulamada sivilcelerini kuruttuğunu görmüştüm. Şimdi tekrar uyguladığımda durumu gözlemleyeceğim.

3) ucuz.

Kıllar gidince tabi vücut kendini çok daha iyi gösterdi. Geçen biri sormuştu damarlanma ne durumda diye. Cevabı aşağıda. Kendimi sıkmadan çektim. Yani günlük hayattaki görüntü o. Fotoğraf kalitesinin kusuruna bakmayın. Telefonum 5 yaşında ve benim bir cihazı bozulmadan değiştirmemek gibi huyum var :)

635e585048cd8_WhatsAppImage2022-10-30at13_48_06.thumb.jpeg.b0a8bacad62b083ceb25b59cb05f3676.jpeg635e584fb835e_WhatsAppImage2022-10-30at13_48.06(1).thumb.jpeg.9677391694d3a87bd94def593566546c.jpeg

Hatırlatmak için yazıyorum. 

Haftalık 300mg Testo P 

Haftalık 180mg Tren A

Her gün 0,5ml Testo P ve her gün 0,3ml Tren A enjeksiyonu yapıyorum. Haftanın 1 günü ise boş geçiyor.

Dozlar minimal gelmiş olabilir. Bunun yanında ne idrarımda aşırı renk değişimi, ne böbrek ağrısı ne de çıban gibi bir şey ile karşılaşmadım. Tren başında öfke için aldığım yarım dostinexten sonra hiç bir zaman öfke patlaması da yaşamadım. 

Libido sanki DHT küründeymişim gibi kontrol dışında. Ereksiyon sorunu yok diyemem. Olduk olmadık zamanda erekte olmak gibi bir sorunum var :D

E2 bastırmam ile beraber yeniden peydahlanmaya başlayan DHT sivilceleri duraklama döneminde. Hamam otunu uyguladıktan sonra hafif bir kızarıklık şeklinde olan ama uç veya tepe noktası olmayan sivilceleri ufaktan sıktığınızda patır kütür içleri boşaldı. Sanıyorum hamam otu da ciddi ciddi sivilcelere fayda sağlayacak.

Tek bir handikapı var ki kokusu. O da yıkayınca geriye bir şey kalmıyor.

Uygulayacak olanlar için söylüyorum:

1) eldivensiz uygulamayın. Farkında olmadan elinizi mahvedersiniz

2) vücudunuzu 4 parçaya bölerek uygulayın. Tüm vücuda sürmeye çalışırken ilk sürülen yerde çok uzun kalacağı için tahriş eder. Uygulama süresi 2 dakikayı geçmesin. 

3) Durularken de elinizde eldiven olsun. Üstten aşağıya doğru başlayın. 

4) Diğer bölgeye geçmeden önce o kısmı havlu ile iyice kurulamış olun. Islak olursa etkisi azalır.

5) sürdüğünüz yerde 4-5 dk kadar kalması yeterli sonra kılları atomlarına ayırıyor zaten.

Abi damarlar güzel olmuş

Hamam otu candır,, ilk defa uygulayacakların senin uyarılarını dikkate almaları çok önemli 

Benim ilk tecrübem çok sıkıntı geçmişti bütün heryerim yandı tahriş oldu bin pişman olmuştum,, tabi sonraki kullanımlarda bölge bölge uyguladım ve acısız zahmetsiz temizlik gerçekleşti 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Ben sormuştum hocam Bu güzel cevap için teşekür ediyorum :) 

-Tren etkilerine alıştınızmı hocam veya bittimi ,ilk gün gibi terleme vs. devam ediyormu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhaba canlar.

1) doğal.

3) ucuz.

damarlar pumpsız çok iyi ağabey yüksek tekrarlı bir antrenman sonrası harita gibisindir kesin, vucut formunu da top noktada atarsan müthiş olur.

hamam otu kullandım normal vucut için gerçekten harika hem de ucuz uygulayacaklara tavsiyem genital bölgede için kesinlikle bekleme süresini aşmasınlar yoksa penguen gibi gezdiriyor 2-3 gün

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ozbe", Bir saat önce yazdı:

Ben sormuştum hocam Bu güzel cevap için teşekür ediyorum :) 

-Tren etkilerine alıştınızmı hocam veya bittimi ,ilk gün gibi terleme vs. devam ediyormu

180MG / Hafta dozunu göz önünde bulundurun bu cevabımda lütfen.

Öfke konusunu hallettim. 

Libido artışını da yan etki olarak değerlendirebilirsin o devam.

Metal tadı ve nefes darlığı artık yok yada hep var olduğu için yeni normalim bu. 

Terleme hala devam :) 

Hafifzargana, Bir saat önce yazdı:

damarlar pumpsız çok iyi ağabey yüksek tekrarlı bir antrenman sonrası harita gibisindir kesin, vucut formunu da top noktada atarsan müthiş olur.

hamam otu kullandım normal vucut için gerçekten harika hem de ucuz uygulayacaklara tavsiyem genital bölgede için kesinlikle bekleme süresini aşmasınlar yoksa penguen gibi gezdiriyor 2-3 gün

"Top Nokta" şu noktada değil de yaz başında gelecek diyeyim. Şimdi bana lazım olan süre ve doz konusunu halletmiş oldum. Artık daha dibe inme konusunu erteleyerek clear bulka kademeli olarak geçiyorum. Çünkü yaza da bu kiloda cut olabilmem gerek. Yine de son tren enjeksiyonunda foto atacağım. Ama o top foto olmayacak :) 

Sol göğüsteki jineko başlangıcını tren sağlam etkilediği için günlük 10 mg tamoksifene başladım. Oradaki acı ve batma hissi gitse de dokunduğumda hala hissediyorum. Önümüzdeki hafta günlük 15mg ile duruma bakacağım. 

Sonraki minimal doz tren küründe muhakkak baştan sona tamoksifen olacak. Şimdi doğru dozumu bulursam o vakitte rahat ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Hocam iyi günler diliyorum Umarım kürünüz iyi geçiyordur , Kaç gündür güncelleme yapmadınız merak açısından soruyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar tekrardan.

E2 - Sivilce konusunu gözlemlemek için haftasonu 1,5 tane arimidex almıştım. Evvelsi gün hemen cilt kabarmaya başladı ufak ufak. Niye bu konunun bu kadar üzerine eğiliyorum? İlk kürüm deca + testo + danabol idi ve hiç sivilce çıkmadı. Sonraki kürüm testo + boldenon idi ve beni perişan etti. Şuan ki kürümde ise sustanon ile start vermiştim ve sivilceler büyük ölçüde yok olmuştu. Ne vakit arimidex alsam yine ufaktan kendini gösteriyordu. Hal böyle iken "sürdürülebilir kür" felsefeme göre bunu gözlemleyip kalıcı çözüm üretmek farz oldu. Çünkü pomatlarla bunu durdurup, pomatı bırakınca tekrar çıkabilecek olması sürdürülebilir değil. Hiç çıkmaması hedef.

Sürdürülebilir kür felsefeme göre, vücudumu yormadan doğru anabolizan ve minimal dozlar ile hep kürde kalmak. "Sivilce" konusu ise temelli çözülmesi gereken önemli bir sorun. 

Özetle ne boldenonun, ne arimidexin burada doğrudan suçu yok. Sorun şu ki E2 ile DHT'nin ters orantılı olması. Bir nedenden dolayı E2 düştüğünde DHT deliriyor ve akabinde sivilceler selam çakıyor. Yani benim DHT türevi anabolizanlardan her halükarda uzak durmam gerekir. E2 çok yükselmeden arimidex almamalı veya bir seferde 1 adet yerine daha zamana yayarak çeyrek doz ile götürmem gerekli. Veya E2 seviyemi biraz yukarıda tutacak anabolizanlar tercih etmem gerekli. 

Sevgili kardeşim @Vural2ile yaptığımız değerlendirme neticesinde bu hafta only testoya geçiyorum. Trenin ne olduğunu anladım. Bir sonraki tren yaz başında haftalık 120mg kafi gelecek. Form kontrolü işi tamamlanmış oldu. 4-5 hafta daha only testo prop gidip sonra iran enhantate ile TRT doza geçiş yapacağım. Blast & Cruise döneminin sonraki blast dönemi ise geleneksel olarak sustanon ile olacak. Farklı olarak 250mg / hafta ayarında tutup doz kontrolü yapacağım. Belki de bpşu boşuna 500mg alıyorumdur. Bunu anlamış oluruz.

@ozbe"ben uzun uzun yazarken senin mesaj atman hoş olmuş kardeşim :) Herhangi bir sorun yok. Öfke, kıskançlık, libido, ereksiyon gibi sorunlar yok. Sivilce gözlemi yaptığım için bir miktar bekledim sadece. Varolasın.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Merhabalar tekrardan.

E2 - Sivilce konusunu gözlemlemek için haftasonu 1,5 tane arimidex almıştım. Evvelsi gün hemen cilt kabarmaya başladı ufak ufak. Niye bu konunun bu kadar üzerine eğiliyorum? İlk kürüm deca + testo + danabol idi ve hiç sivilce çıkmadı. Sonraki kürüm testo + boldenon idi ve beni perişan etti. Şuan ki kürümde ise sustanon ile start vermiştim ve sivilceler büyük ölçüde yok olmuştu. Ne vakit arimidex alsam yine ufaktan kendini gösteriyordu. Hal böyle iken "sürdürülebilir kür" felsefeme göre bunu gözlemleyip kalıcı çözüm üretmek farz oldu. Çünkü pomatlarla bunu durdurup, pomatı bırakınca tekrar çıkabilecek olması sürdürülebilir değil. Hiç çıkmaması hedef.

Sürdürülebilir kür felsefeme göre, vücudumu yormadan doğru anabolizan ve minimal dozlar ile hep kürde kalmak. "Sivilce" konusu ise temelli çözülmesi gereken önemli bir sorun. 

Özetle ne boldenonun, ne arimidexin burada doğrudan suçu yok. Sorun şu ki E2 ile DHT'nin ters orantılı olması. Bir nedenden dolayı E2 düştüğünde DHT deliriyor ve akabinde sivilceler selam çakıyor. Yani benim DHT türevi anabolizanlardan her halükarda uzak durmam gerekir. E2 çok yükselmeden arimidex almamalı veya bir seferde 1 adet yerine daha zamana yayarak çeyrek doz ile götürmem gerekli. Veya E2 seviyemi biraz yukarıda tutacak anabolizanlar tercih etmem gerekli. 

Sevgili kardeşim @Vural2ile yaptığımız değerlendirme neticesinde bu hafta only testoya geçiyorum. Trenin ne olduğunu anladım. Bir sonraki tren yaz başında haftalık 120mg kafi gelecek. Form kontrolü işi tamamlanmış oldu. 4-5 hafta daha only testo prop gidip sonra iran enhantate ile TRT doza geçiş yapacağım. Blast & Cruise döneminin sonraki blast dönemi ise geleneksel olarak sustanon ile olacak. Farklı olarak 250mg / hafta ayarında tutup doz kontrolü yapacağım. Belki de bpşu boşuna 500mg alıyorumdur. Bunu anlamış oluruz.

@ozbe"ben uzun uzun yazarken senin mesaj atman hoş olmuş kardeşim :) Herhangi bir sorun yok. Öfke, kıskançlık, libido, ereksiyon gibi sorunlar yok. Sivilce gözlemi yaptığım için bir miktar bekledim sadece. Varolasın.

@rastlantisalEst.abicim.Eminim ki trde kendine profesyonel diyen bir çok kişiden bu işi daha detaylı ve takibini, işleyişini bilerek yapıyorsun.Sayende biz de bir şeyler öğreniyoruz 👍🤗

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Sol göğüsteki jinekomasti başlangıcı için tamoksifene başlamıştım 1 hafta önce hatırlarsınız. 2 gün önce tamamen durdurdu. Doku biraz küçüldü ve pirinç tanesi kadar kaldı. Göğüs uçlarında en ufak hassasiyet kalmadı. Şimdi dozu yarıya düşürüp devam edeceğim. Eğer hala uyanma olmaz ise 0,5 / gün dozunda kalıp 0,5 / 2 gün şeklinde yarılanma süresini de göz önünde bulundurarak doz azaltmış olacağım. 

Önleyici ilaçları sürekli aynı dozda kullanmaktansa doğru dozu bulmak adına bu tarz oynamalar yapmanın daha doğru olacağı görüşündeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Peki hocam PCT döneminde veya dinlenme zamanlarında yeniden canlanma olayı olurmu Ufak doku

-Bu arada İlk enjeksiyonu çarşamba günü oldum ufak  bi ağrı var sadece,çarşambadan çarşambaya vuruyorum uygunmudur hocam

tarihinde ozbe" tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.