Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.330
bulentaycan, 2 dakika önce yazdı:

Buna idmanın hakkını vermek deniyor :D bende kendimi terliyor sanıyordum 

o 2. tsihrt :D

Bir de sivilcelerden bahsedeyim.

Arkadaşlar yeni sivilce oluşmuyor. Tamamen düzeldi. Eskilerinin de izi yavaş yavaş yok oluyor.

Bu işin ilacı benzoxin pomat. Kürde iken sivilce başladığında uygulamaya başlayın. Azami 8 hafta kullanıyoruz sonra 2 hafta off.

Çareyi çok aradık çok şey denedik hep beraber. Nihayete erdirdik. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kupabeyi    84
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

o 2. tsihrt :D

Bir de sivilcelerden bahsedeyim.

Arkadaşlar yeni sivilce oluşmuyor. Tamamen düzeldi. Eskilerinin de izi yavaş yavaş yok oluyor.

Bu işin ilacı benzoxin pomat. Kürde iken sivilce başladığında uygulamaya başlayın. Azami 8 hafta kullanıyoruz sonra 2 hafta off.

Çareyi çok aradık çok şey denedik hep beraber. Nihayete erdirdik. 

Ümit abi görüştüğüm bir kişi sivilcelenme problemi ilacın kalitesi ile alakalı demişti, kendi ürününü pazarlamak için dediği birşey mi? bu tarz takviyelerde kesin yaşanacak bir durum mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
bulentaycan, 11 dakika önce yazdı:

Ümit abi görüştüğüm bir kişi sivilcelenme problemi ilacın kalitesi ile alakalı demişti, kendi ürününü pazarlamak için dediği birşey mi? bu tarz takviyelerde kesin yaşanacak bir durum mu ?

Etken madde ve onun vücuttaki reaksiyonu ile alakalı. Yan etki yaşayan metabolizma için: ne kadar çok yan etki o kadar dolu ilaç anlamına da gelir. Mesela ben balkan boldenon ile yaşadım bunları. Başka bir marka ile muhtemelen daha az yaşardım. Niye? Çünkü piyasadaki ilaçların çoğunda hammaddeden çalma var. Balkanda bu yok. Neyse o.

Ben gülüyorum böyle kişilere. 

Geçende birine öyle bir "hoca" sustanon aman kullanma mahvolursun demiş. Hocaya sordurdum testo mix var mı diye. Hocası öve öve bitiremedi sattığı testo mixi :D

E aynı formül kardeşim. 

Ticaret için kendini ve adını kirletmemek gerek. Bu forumu o yüzden çok seviyorum. Neyse doğrusu onu konuşuyoruz. Forum sahibi dahi kürlerin faydasından ziyade zararlarını anlatıp duruyor. Böyle de bir platform.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

Ağabey önceki küründe sustanon kullandığın için fikrini merak ediyorum çok kolay su tutan ve e2 ye dönebilen bir testosteron özellikle yüksek dozlarda enjeksiyonu haftada 2 değilde her gün yapsak e2 ye dönme olasılığını azaltır mı sence bu fikri yabancı bir forumda okumuştum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Hafifzargana, 2 dakika önce yazdı:

Ağabey önceki küründe sustanon kullandığın için fikrini merak ediyorum çok kolay su tutan ve e2 ye dönebilen bir testosteron özellikle yüksek dozlarda enjeksiyonu haftada 2 değilde her gün yapsak e2 ye dönme olasılığını azaltır mı sence bu fikri yabancı bir forumda okumuştum 

Azalır ama yok olmaz. Orada E2'ye dönmesinin en büyük sebebi uzun esterler. Üstelik bulk ilacında E2 dönüşünden korkulmaz. Bilakis kucaklanır. O E2 bize lazım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

Formunu sabırsıkla bekliyorum ağabey yüksek dozlara çıkmadan istikrarlı bir şekilde çabalıyorsun yağ oranını biraz daha düşürüp tren Ace ile tam bir canavar olacaksın bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Selamlar canlar.

Testo P başlayalı 1 aydan bir kaç gün fazla oldu. Hali hazırda F.B.'ın testosunu kullanıyorum ve hali hazırda günde 50mg only testo ile gidiyorum. 

Vücut çok güzel tepki verdi gibi duruyor. İlacın dozundan çok şüphe etsem de şu haliyle bile kilo vermeden yağ yakımım devam ediyor. Elimde 1 aylık daha F.B testo P kaldı. Sonra marka değişip biraz başka markanın testo P.si sonra da yanına tren ace ekleyip blastı bitireceğim. 

Şimdilik bir yan etki yaşamadım. Göğüs ucunda hafif bir hassasiyet var. Denemek için yarım arimidex aldığımda ise cinsel istek düştü. Buradan da E2'nin vücudumun tolere edebildiği aralıkta olduğunu anlayabiliyorum. Yani her hangi bir sorun yaşamadığım sürece özellikle gidip hormon testi vermeme gerek yok. Vücudumun reflekslerini öğrendim. Başlarda sık sık test yaptırın dememdeki amaç bu. Bir noktada ters bir şey yaşadığınızda elinizde neden olabileceğine dair data olmuş oluyor. Hali ile tek hamlede doğru müdahaleyi yapmış oluyorsunuz. 

İlaveten benim için güvenli liman olarak adlandırabileceğim iran enhantate temin ettim. Cruise dönemlerini muhakkak onla atlatıyorum. Doz vs düşünmem gerekmemiş oluyor. Yanında da yohimbe temin ettim. Dolu mu emin misin diye sormayın köşedeki whatsapp simgesinden temin ettim. Hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz. Merdiven altı ürünlerin ne olacağı belli değil. Ne kullanırsanız kullanın sizin de acil durum paketiniz hazır olsun.

1 ay sonrası için heyecanlıyım. Vücuduma ilk kez trenbolone girecek. Ne tepki vereceğine dair hiç bir fikrim yok. Yine o süre zarfında 350mg / hafta Testo - P ve 200mg / hafta Tren - A ile geçecek. Yanına da yohimbe ekleyip diyeti sertleştireceğim.

Çok konuştum. Bir kaç foto atayım :)

6319e0697e066_WhatsAppImage2022-09-08at15_16.58(1).thumb.jpeg.61ff3c02f791622f44d89fbb5c76a37e.jpeg 6319e06f8d331_WhatsAppImage2022-09-08at15_16_58.thumb.jpeg.5cdd8c9f78b9410b8a2d9cb2be0c0e40.jpeg

Saygılarımla.

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Ümit hocam F.B nin ürünleri hangi marka ?

günlük 50 mg ile vücudunuz çok iyi tepki vermiş tren sonrası 🔫 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Kupabeyi, 2 dakika önce yazdı:

Ümit hocam F.B nin ürünleri hangi marka ?

günlük 50 mg ile vücudunuz çok iyi tepki vermiş tren sonrası 🔫 

novalife

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Durumu görmek için 10 gün kadar Novalife Testo P ürününü evigensiz kullandım. Lanet ettim hayattan soğudum. Vurduğum her yer ödem oldu. 

Turuncu, siyah ve yeşil uçla da sonuç değişmedi. Her gün 0,5ml enjeksiyon yaptığımı düşünürseniz, kalçada saplayacak yer kalmadığını anlıyorsunuz. Kalan son flanktonu da çöpe atacağım. Bir daha da novalife almam tavsiye de etmem. Decasının halinden daha önce bahsetmiştim zaten. Sustanonun ödemi bunun yanından hiç bir şey!

Cinsel istek düşmeye başlayınca yarım dostinex aldım. Tahmin ettiğim üzere prolaktin yükselmişti ve o aşağı inince eski hale geri döndüm. Ama yarım dostinex çok fazla geldi. Eklemler susuz kaldı. Bir sonrakinde çeyrek doz alacağım. Prolaktin baskılacıları kullanırken dikkat etmekte fayda var. Bir anda düşürüyorlar ve geri toplanması 10 günü geçebiliyor. Mesela düşük prolaktin bende sinirlilik hali yapıyor. Öz kontrol ile dengelesem de dengeliyor olmaya çalışmak da yorucu. 

Şimdi biraz daha başka bir markanın Testo P'si ile trenbolone ace hazırlığına devam edeceğim.

Saygılarımla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asilfitness    0

Novalife daha önce kullandım ödem problemi var evet ama bunun içinde kesin çözüm söyledir değerli arkadaşım birzat kendim denedim enjeksiyon yapıldıktan sonra enjektör uygulanan bölgede 5 ve 10 saniye bekletilmesi ödem oluşmasını engeleyecektir çünkü kas içine alınmayan madde deri altına kaçıyor bu sebeple de ödem oluşuyor veya içindeki madelerden kaynaklı da olabilirdi satıcına bu konuyu sorabilirsiniz ben böyle ödemeden kurtuldum . İyi günler

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Alakası yok Balkan ve SP testo prop kullanmış birisi olarak söyleyebilirim kısa ester ilaçlar malesef yapıyor ödem definasyon ilaçları dediğimiz ilaçlar yani bende Balkan daha çok yapmıştı SP biraz daha rahat geçmişti ama yine de yapıyordu şans işi biraz ama %90 prop vuranların çoğunda ödem yapar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Asilfitness, Bir saat önce yazdı:

Novalife daha önce kullandım ödem problemi var evet ama bunun içinde kesin çözüm söyledir değerli arkadaşım birzat kendim denedim enjeksiyon yapıldıktan sonra enjektör uygulanan bölgede 5 ve 10 saniye bekletilmesi ödem oluşmasını engeleyecektir çünkü kas içine alınmayan madde deri altına kaçıyor bu sebeple de ödem oluşuyor veya içindeki madelerden kaynaklı da olabilirdi satıcına bu konuyu sorabilirsiniz ben böyle ödemeden kurtuldum . İyi günler

Ben zaten bunu standart olarak yapıyorum. 

Emrahtkty, 54 dakika önce yazdı:

Alakası yok Balkan ve SP testo prop kullanmış birisi olarak söyleyebilirim kısa ester ilaçlar malesef yapıyor ödem definasyon ilaçları dediğimiz ilaçlar yani bende Balkan daha çok yapmıştı SP biraz daha rahat geçmişti ama yine de yapıyordu şans işi biraz ama %90 prop vuranların çoğunda ödem yapar.

Dostum öyle böyle bir ödem değil. Sustanon sevdalısı olarak iyi bilirim ödemi. Ama bu fena.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bana 1 kere bile odem yapmadı herhangi bir marka ilk 6 8 haftadan sonra 

şans xD

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Harika bir konu olmuş cidden çok değerli insanlar var bu forumda para ile satın alamayacağımız bilgi ve tecrübe aktarımı yapmışsınız teşekkürler. Başarılar abi azmini takdir ediyorum harika gidiyorsun. @rastlantisal

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhaba canlar.

Bu pazartesi 350 Testo P - 200 Tren A başlıyordum ki işyerinde yoğun bir döneme denk geldiği için 1 hafta erteledim. 1 hafta daha only testo devam edeceğim. 

Daha önce sivilceler için benzoxinden bahsetmiştim size. Bende işe yaradı ama aynı dönem hamam otu da kullandığım için iyileşmenin pomattan mı, ottan mı yoksa zaten iyileşecekken ona denk gelmesinden mi emin olamamıştım. Sizler için gözleme dayalı deney yaptım. Haftalar önce pomatı tedavi süresinden önce kesip sivilcelenme durumuna baktım. Boldenondaki gibi değilse de ufak ufak tekrar çıkmaya başladı. Yani benzoxin kesin işe yarıyor arkadaşlar. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şimdi tekrar kullanmaya başlayınca sivilce gelişimi durdu zaten. Total kür masrafını artırıyor olsa da değer.

78 - 78,5KG civarıyım. Bel iyiden inceldiği için bulk dönemine göre omuzlarım daha küçük olmasına rağmen daha büyük görünüyor. Vücut artık trene ve sert diyete hazır. 

İlaveten yarım dostinex içtikten sonra prolaktin dip yapmış ve eklemlerim ağrımaya başlamıştı. Peşi sıra bende asabiyet yapmıştı. Şimdi prolaktin referans değerlere doğru geldikçe eklem ağrıları gitti, sinir gitti. Ancak aşk patladı :) şaka değil baya bildiğiniz aşka çok meyilli hale geldim mantalite olarak. Hani sevdiğiniz bir şey olurda ekran görüntüsünü alırsınız ya hah işte tam şu anın ekran görüntüsünü alacağım önümüzdeki hafta içi. Prolaktin ve E2 testine girip duruma bakacağım. İnsanı bu kafaya hangi matematik sokuyor bilelim. 

Tren öncesi hem omuzdaki yeniden sivilcelenmeyi göstermek hem de form fotosu eklemek adına aşağıdaki fotoları çektim. Omuzdaki lekelerin hepsi sivilce değil. %80-85i eski sivilcelerin lekeleri diyebilirim. Ona göre değerlendirirsiniz.

63383abb6aa74_WhatsAppImage2022-10-01at15_53_06.thumb.jpeg.96ced4c5d1f7014c5ae2f5951350ccc2.jpeg 63383abbdc8e6_WhatsAppImage2022-10-01at15_53_25.thumb.jpeg.3234dd1d756378bdf556182c5edb090f.jpeg

Saygılarımla.

• Beğen 10

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Merhaba canlar.

Bu pazartesi 350 Testo P - 200 Tren A başlıyordum ki işyerinde yoğun bir döneme denk geldiği için 1 hafta erteledim. 1 hafta daha only testo devam edeceğim. 

Daha önce sivilceler için benzoxinden bahsetmiştim size. Bende işe yaradı ama aynı dönem hamam otu da kullandığım için iyileşmenin pomattan mı, ottan mı yoksa zaten iyileşecekken ona denk gelmesinden mi emin olamamıştım. Sizler için gözleme dayalı deney yaptım. Haftalar önce pomatı tedavi süresinden önce kesip sivilcelenme durumuna baktım. Boldenondaki gibi değilse de ufak ufak tekrar çıkmaya başladı. Yani benzoxin kesin işe yarıyor arkadaşlar. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şimdi tekrar kullanmaya başlayınca sivilce gelişimi durdu zaten. Total kür masrafını artırıyor olsa da değer.

78 - 78,5KG civarıyım. Bel iyiden inceldiği için bulk dönemine göre omuzlarım daha küçük olmasına rağmen daha büyük görünüyor. Vücut artık trene ve sert diyete hazır. 

İlaveten yarım dostinex içtikten sonra prolaktin dip yapmış ve eklemlerim ağrımaya başlamıştı. Peşi sıra bende asabiyet yapmıştı. Şimdi prolaktin referans değerlere doğru geldikçe eklem ağrıları gitti, sinir gitti. Ancak aşk patladı :) şaka değil baya bildiğiniz aşka çok meyilli hale geldim mantalite olarak. Hani sevdiğiniz bir şey olurda ekran görüntüsünü alırsınız ya hah işte tam şu anın ekran görüntüsünü alacağım önümüzdeki hafta içi. Prolaktin ve E2 testine girip duruma bakacağım. İnsanı bu kafaya hangi matematik sokuyor bilelim. 

Tren öncesi hem omuzdaki yeniden sivilcelenmeyi göstermek hem de form fotosu eklemek adına aşağıdaki fotoları çektim. Omuzdaki lekelerin hepsi sivilce değil. %80-85i eski sivilcelerin lekeleri diyebilirim. Ona göre değerlendirirsiniz.

Saygılarımla.

Hayırlısı olsun hocam inşallah sende bende kazasız belasız bitiriz kürümüzü 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Bu akşam 50mg Testo P - 50mg Tren Ace ile ilk tren kürüme başlıyorum. Bu, benim ilk tren kürüm olacak. Bugünden itibaren diyet biraz daha sertleşecek. 

Dün akşam dostinex ve arimidex stok durumumu kontrol ettim. 

Açıkçası biraz da heyecanlıyım. Ne olacak göreceğiz hep beraber.

Son zamanlarda erken boşalma durumu hasıl oldu. Tesadüfen @metinavhocamın birine yazdığı cevapta yüksek östrojenin de erken boşalmaya sebep olabileceğini belirtiyordu. Bende östrojen yükseldiğinde yüzümde, elmacık kemiği ile burun arasındaki kısımda hafif şişkinlik olur. Oradan östrojenin yüksek olduğunu biliyordum. Sonra boldenon kürümü düşündüm. Boldenon küründe orgazm olmam inanılmaz uzun sürüyordu. Nerde ise geciktirici kullanmış gibi. O kürde E2 değerlerim hep dipte idi. 

Hal böyle olunca denemeye karar verdim. 1 adet arimidex içtim. Bingooo! evelsi gün erken boşalma sorunu gidiverdi. 

Bu bilgi de aklınızda olsun.

Değerli hocam @metinava ne kadar teşekkür etsem az. Sayesinde kür konusunda baya baya bilgi edindim.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Günaydın herkese.

Dün ilk enjeksiyonu yaptım. Yaptıktan tahribi 5 dakika sonra ağzıma metal tadı geldi.

Şuanda da var ve hafiften nefes darlığı da var. Sanıyorum kısa ester olmasına müteakip kana hızlıca zerk etmesinin getirisi bunlar.

İlaveten novalife testo prop oldukça koyu kıvamda idi. Normatech ise daha akışkan kıvamda. Arada bu kadar fark olması şaşırtıcı. Yanlış biliyorsam düzeltin kısa esterlerin daha akışkan kıvamda olması gerek. Normatech ödem yapacak mı bunu söylemek için erken. 

Sabahları aç karnına enginar sirkesi içmeye başladım. İlaveten Enginar ekstresi ve nac 600de başlayacağım. Günlük su tüketimini de 7 litre civarına çıkarıyorum. Malumunuz ki karaciğer ve böbreğe yük bindiren bir anabolizan. Riski minimize etmeli.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Günaydın herkese.

Dün ilk enjeksiyonu yaptım. Yaptıktan tahribi 5 dakika sonra ağzıma metal tadı geldi.

Şuanda da var ve hafiften nefes darlığı da var. Sanıyorum kısa ester olmasına müteakip kana hızlıca zerk etmesinin getirisi bunlar.

İlaveten novalife testo prop oldukça koyu kıvamda idi. Normatech ise daha akışkan kıvamda. Arada bu kadar fark olması şaşırtıcı. Yanlış biliyorsam düzeltin kısa esterlerin daha akışkan kıvamda olması gerek. Normatech ödem yapacak mı bunu söylemek için erken. 

Sabahları aç karnına enginar sirkesi içmeye başladım. İlaveten Enginar ekstresi ve nac 600de başlayacağım. Günlük su tüketimini de 7 litre civarına çıkarıyorum. Malumunuz ki karaciğer ve böbreğe yük bindiren bir anabolizan. Riski minimize etmeli.

ümit abi yeni küründe başarılar dilerim. ben de 1 hafta önce başladım tren a kürüne ilk 2 gün gögüsüme öküz oturmuş gibi hissediyordum :D şimdi biraz daha alışmaya başladı vücut sanırım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Valhallaxd, 2 dakika önce yazdı:

ümit abi yeni küründe başarılar dilerim. ben de 1 hafta önce başladım tren a kürüne ilk 2 gün gögüsüme öküz oturmuş gibi hissediyordum :D şimdi biraz daha alışmaya başladı vücut sanırım

Çok teşekkür ederim. Sana da başarılar dilerim. 

3000 kalori ile sürekli açım. Evde artık kabak tatlısı, sütlaç, irmik helvası gibi çok sevdiğim sağlıklı tatlılar yapılsa da bana gösterilmiyor :D

Olacak bu iş.

Ekleme yapmayı unuttum. Kilom hala 78,5. Yağ kaybı devam etmesine rağmen kilo kaybı çok çok az. Bu beni baya mutlu etti. Kaliteli kas kazanımı için girdiğim uzun kürler, yaptığım only testolar işe yaradı gibi duruyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim. Sana da başarılar dilerim. 

3000 kalori ile sürekli açım. Evde artık kabak tatlısı, sütlaç, irmik helvası gibi çok sevdiğim sağlıklı tatlılar yapılsa da bana gösterilmiyor :D

Olacak bu iş.

Ekleme yapmayı unuttum. Kilom hala 78,5. Yağ kaybı devam etmesine rağmen kilo kaybı çok çok az. Bu beni baya mutlu etti. Kaliteli kas kazanımı için girdiğim uzun kürler, yaptığım only testolar işe yaradı gibi duruyor.

abi yaşınıza göre metabolizmanız çok hızlı demek ki 3000 kalori yetmiyor size :D yasaklı olunca tatlılar insanın canı çok çekiyor. tren kürlerinde beslenmeye dikkat edilmezse daha çok yan etki görülüyor diyorlar abi sizce doğrulup payı var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

abi yaşınıza göre metabolizmanız çok hızlı demek ki 3000 kalori yetmiyor size :D yasaklı olunca tatlılar insanın canı çok çekiyor. tren kürlerinde beslenmeye dikkat edilmezse daha çok yan etki görülüyor diyorlar abi sizce doğrulup payı var mı ?

İlk tren kürüm ve asla bunu tecrübe etmek istemem :D

Düz mantık yürütelim. Zaten karaciğer ve böbrek yük altında olacak. Sen beslenme ile ilave yük bindirirsen illaki su koy verir. Hiç o toplara girilmemeli. Zaten 5-6 hafta diye planladım. 5-6 hafta ölüm orucunda olsam beni bozmaz :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

İlk tren kürüm ve asla bunu tecrübe etmek istemem :D

Düz mantık yürütelim. Zaten karaciğer ve böbrek yük altında olacak. Sen beslenme ile ilave yük bindirirsen illaki su koy verir. Hiç o toplara girilmemeli. Zaten 5-6 hafta diye planladım. 5-6 hafta ölüm orucunda olsam beni bozmaz :)

tansiyon daha çok sorun olabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
holyland, 2 dakika önce yazdı:

tansiyon daha çok sorun olabilir

11,5 - 8 normalde tansiyonum. Genelde de çıkmaz düşer. Diyorum ya bu benim için yepyeni bir macera. Her noktasını gözlemleyip paylaşacağım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.