Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.527

Kürdeyken beslenme, antrenman, disiplin bir şekilde hallediliyor. Ama duygu/durumunu dizginleyemeyen küre girmesin. Bozulan hormon dengesi insanı dengesizleştiriyor, bunun bilincinde küre devam etmek  bu dengesizlik ile yaşamayı öğretiyor.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789

Şefim bu küre insulin çok yakışırmış. Kalıcı doku istiyorsun ama en başta insulin ve HGH düşünmek lazımdı gerçi muhakkak etüt etmişsindir. 

Bence mutlaka eklemelisin. Sabaha karşı 3-4 ünite HGH ve en azından antrenman öncesi ve sonrası öğünlerde de kısa ester bir insülin müthiş fark yaratır. GH olmasa bile bir kaç hafta insülin dene istersen daha önce tecrüben oldu mu bilmiyorum, etkisini hissetmeni isterdim.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Mickey, 22 dakika önce yazdı:

Şefim bu küre insulin çok yakışırmış. Kalıcı doku istiyorsun ama en başta insulin ve HGH düşünmek lazımdı gerçi muhakkak etüt etmişsindir. 

Bence mutlaka eklemelisin. Sabaha karşı 3-4 ünite HGH ve en azından antrenman öncesi ve sonrası öğünlerde de kısa ester bir insülin müthiş fark yaratır. GH olmasa bile bir kaç hafta insülin dene istersen daha önce tecrüben oldu mu bilmiyorum, etkisini hissetmeni isterdim.

Abi aslında şuan için kendi insülinimin verimli kullanılmasına ve olabildiğince yüksek insülin üretme işine odaklandım. PCT sonrası kilo kaybetmemenin en yegane nedeni budur. Benim tokluk insülinimle normal insanların açık insülini aynı seviyede -idi-. Bu yüzden beslenme sıklığını artırıp öğün olmasa dahi 20-30 karb kaynağı tüketiyorum. Çok işime yaradı. Bu şekilde biraz daha gidip sonra test yaptıracağım. Zaten kür boyu yaptıracağım bir kaç test olacak. insülin ve e2. ara ara da karaciğer kontrolü.

Senin başlığından ne denli verimli olabileceğini gördüm. Bir noktada muhakkak kürde de olsam gelişme tepe noktaya ulaşacak. İşte o noktada dışarıdan insülin almayı planlıyorum. 

Senin gibi duayen abilerimizin tavsiyesi benim için öğüttür. Bu kürde de bir noktada tıkandığımı hissedersem muhakkak kapını çalarım haberin olsun :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Merhabalar.

Bugün 2. enjeksiyonu da yaptım. Yine sıfır ağrı sızı.

Sorun çekenler için yazıyorum. Enjeksiyon yapacağınız bölgeyi alkol veya kolonya ile çok güzel temizleyin. Sonra kurulamayın bırakın kendi uçsun. Uçtuktan sonra tek seferde elinizi titretmeden iğneyi saplayın. Bir kere geri çekip damar kontrolü yapın. Sonra olabildiğince yavaş enjekte edin. Ödem ile uğraşmazsınız. Ben anlamak için bu sefer evigen de eklemedim. Turuncu uç iğneyi herkese tavsiye ediyorum. Ne omuz enjeksiyonunda ne de kalça enjeksiyonunda sorun çıkarmıyor.

Testo mixin kısa esterleri yavaş yavaş artan cinsel istek şeklinde kendini göstermeye başladı. Bugün tartıldım 80,2 kiloyum. 

İlaveten hiç küre bulaşmadan önce son tepe formumunda fotosunu buldum. :)))

70 kilo imişim. Kilo alamıyorum diye dert yanıyormuşum :))

624609d900aa2_WhatsAppImage2022-03-31at22_58_51.thumb.jpeg.3125b4dd9568866d15fd62858cc43ff0.jpeg

Saygılarımla.

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Merhabalar.

Dün itibari ile 4. enjeksiyonu yaptım. Sustanonda bu ayarda iken ciltte ufaktan yağlanmalar başlamıştı. Testo mixte onu henüz yaşamadım. 

2. enjeksiyondan sonra libido artmıştı. Şuan baya baya yüksek seviyede. Bu sabah göğüs uçlarında hafiften hassasiyet başladı. açıkçası buna sevindim. Yan etkiye sevinilir mi diyeceksiniz. Evet sevinilir :) . Demek ki PCT + bekleme sonrası receptörler normalleşmiş. Uzun yıllar kürde olanlar bilirler. Bir noktada yan etki görmemeye başlıyorsunuz. Etki de azalmış oluyor. Bu kürümün verimli geçeceğine işaret olarak kabul ediyorum.

İlk deca kürümde deca dick 3. haftadan sonra ufak ufak varlığını hissettirmeye başlamış, 7. haftada tavan yapmıştı. Şu an için deca dick durumu yok. 4. haftada tam ne oluyor bitiyor anlarız. Bu önemli çünkü deca kullanım süremi buna göre ayarlayacağım. Dick ile geçen süre ne kadar uzun olursa toparlama süresi de o kadar uzayabilir. 

Enjeksiyondan yana hiç sorun yaşamadım. Yeşil uç ile yapsam muhtemelen ağrılı olurdu ama turuncu uç sağ olsun.

Güç artışı konusunda ise bir şey söyleyemem. Powerliftingden geldiğim için o konu biraz salon ekipmanlarının üstünde oluyor. Misalen salondaki en ağır dumbbelllar 45 kilo. Şuan incline dumbbell presste son set olarak 5-6 tekrarı nizami yapabildiğim ağırlık da o. Hani yetmediği yerde eski tip dumbbell barları ile daha ağırını yapmakla uğraşacağına 45kg ile 10-12 tekrara çıkmayı tercih ederim.

Geçen hafta göğüs gününde inchline bench press son sette eski omuz sakatlığım nüksetmişti. Bu hafta varlığını hissetmeme rağmen antrenmanıma mani olmadı.

Saygılarımla.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    6
mertozkyaa, 3/29/2022 - 11:00 yazdı:

yenı kürünüzde basarılar genelde sımdıkıler deca yerıne tren enantet onerıyor

tren enantathe vücudu cok fazla yoruyor acetat formunu cok dusuk mglarda kullanıyorlar su an sporcular podyuma defalarca cıkıp tr overall olmus arkadaslarımdan cogu tren kullanmanın mantıklı olmadıgını söylüyor ve bizzat tren kullanmadan hazırlanıyorlar enantathe bence tamamen sacmalık

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    6

Son formunu merak ediyorum abi. Umarım beklediğinden de iyi olursun. Saygılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
crashbb, 3 saat önce yazdı:

Son formunu merak ediyorum abi. Umarım beklediğinden de iyi olursun. Saygılar.

Çok teşekkür ederim. "son form" diyebileceğim hale şimdilik biraz daha var bu kür için. En azından 10 ay kürde kalacağım düşünülürse baya bir zamanım var. Şu ara çılgınlar gibi yemek yiyorum. Düştük bir yola. Yol bizi nereye götürür göreceğiz ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Merhabalar. 

6. enjeksiyonu da dün itibari ile yaptım.

Cilt yağlanması bu hafta başladı. Günlük duş almazsam baya yağlı oluyor. Demek ki sustanon yada merdiven altı testo mix fark etmiyor. Çok esterli testosteronlar benim cildimde yağlanma yapıyor. Şuan için sorun yok. 

Göğüs uçları yine hafif hassas. Bazen t-shirt altından belirginleşiyor sonra kayboluyor. 

Cinsel istek de ise artış durağanlaştı. Tepede bir yerde düz çizgide gidiyor diyeyim :) Ereksiyondan yana sorun yok. Orgazm süresi bir tık arttı. Deca dick böyle başlıyor. Tüm bunlar yükselen östrojene delalet. Şimdilik östrojene müdahale etmeyeceğim.

Dün ki tartılmamda 82 kilo çıktım. Yani 2 kilo almışım. Bu haftadan sonra vites artar.

Bir haftanın özeti bu kadar.

Saygılarımla :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Merhabalar. 

6. enjeksiyonu da dün itibari ile yaptım.

Cilt yağlanması bu hafta başladı. Günlük duş almazsam baya yağlı oluyor. Demek ki sustanon yada merdiven altı testo mix fark etmiyor. Çok esterli testosteronlar benim cildimde yağlanma yapıyor. Şuan için sorun yok. 

Göğüs uçları yine hafif hassas. Bazen t-shirt altından belirginleşiyor sonra kayboluyor. 

Cinsel istek de ise artış durağanlaştı. Tepede bir yerde düz çizgide gidiyor diyeyim :) Ereksiyondan yana sorun yok. Orgazm süresi bir tık arttı. Deca dick böyle başlıyor. Tüm bunlar yükselen östrojene delalet. Şimdilik östrojene müdahale etmeyeceğim.

Dün ki tartılmamda 82 kilo çıktım. Yani 2 kilo almışım. Bu haftadan sonra vites artar.

Bir haftanın özeti bu kadar.

Saygılarımla :)

Kaptanın seyir defteri:)

Carb cycle yapıyor musun? Şu anda en önemli konu olabildiğince karbonhidratı adeleye doldurabilmek olmalı. Bir miktar yağlanma ve sulanma kaçınılmaz dikkate alma. Antrenman şiddetini arttırabildiğin kadar arttır. Yavaş yavaş decanın muazzam gücü geliyordur. Ağır kilo az tekrar 3-4 dk bekleme süreleri. her idmanda en az 2 veya 3 workset tam bir hipertrofi antrenmanı. Drop setler birleşik setler compound hareketlerden uzak durulması gereken bir dönem. Aslında bolde de olsaydı kırmızı kan hücreleri artışı ile beraber deca tam bir yaratığa dönüştürüyor insanı. Başka bir kürde bolde ile de denemeni tavsiye ederim.

Neyse şu anda en önemli konu karbonhidrat. Baldo ile mısırı karıştırabilirsin bu karışım çok güzel bir kompleks karb oluşturuyor. Mısırı dondurulmuş alıyorum gayet hesaplı 2dk mikrodalgada çözdürüp kullanabilirsin, belki yapıyorsun bilmeden söylüyorum. Mısır yerine zaman zaman da patates kullanmalısın. Yulafı ve diğer karb kaynaklarını kesinlikle bu dönem tavsiye etmem. Baldo, mısır, patates en temizi en hızlısı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Ümit abi kalori alımın ne durumda? Decada biliyorsun ilk başlarda temiz kalori alıcam diye bi kaç hafta kaybetmiştim ama 4000-5000 aralığına çıktığım zaman ne olduğunu görmüştük biliyorsun sende birden patlamıştı vücut temiz gideyim cart curt uğraşmadan direk yükle :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Mickey, 29.03.2022 - 13:21 yazdı:

abi bulk kürümde kesinlikle insülin dahil edeceğim. günlük 10iu ile başlayıp duruma göre artıracagımda. sormak istediğim birşey var lantus kullancagım 20 haftalık kür içerisinde 7-8 hafta kullamayı düşünüyorum. Kürün başında mı eklemeliyim direkt sonlara doğru mu. Kür testo c ve bolde olacak belki durumum olursa yanına düşük doz primo eklerim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Mickey, 32 dakika önce yazdı:

Kaptanın seyir defteri:)

Carb cycle yapıyor musun? Şu anda en önemli konu olabildiğince karbonhidratı adeleye doldurabilmek olmalı. Bir miktar yağlanma ve sulanma kaçınılmaz dikkate alma. Antrenman şiddetini arttırabildiğin kadar arttır. Yavaş yavaş decanın muazzam gücü geliyordur. Ağır kilo az tekrar 3-4 dk bekleme süreleri. her idmanda en az 2 veya 3 workset tam bir hipertrofi antrenmanı. Drop setler birleşik setler compound hareketlerden uzak durulması gereken bir dönem. Aslında bolde de olsaydı kırmızı kan hücreleri artışı ile beraber deca tam bir yaratığa dönüştürüyor insanı. Başka bir kürde bolde ile de denemeni tavsiye ederim.

Neyse şu anda en önemli konu karbonhidrat. Baldo ile mısırı karıştırabilirsin bu karışım çok güzel bir kompleks karb oluşturuyor. Mısırı dondurulmuş alıyorum gayet hesaplı 2dk mikrodalgada çözdürüp kullanabilirsin, belki yapıyorsun bilmeden söylüyorum. Mısır yerine zaman zaman da patates kullanmalısın. Yulafı ve diğer karb kaynaklarını kesinlikle bu dönem tavsiye etmem. Baldo, mısır, patates en temizi en hızlısı.

Abi yapıyorum. Yağlanma beni korkutmaz bilakis mutlu eder :D Hayatı boyunca kürdan olmuş olan bir insanım. Cut zamanları hariç genel form beklentim pehlivan vücudu. Olabildiğince büyük kütle.

Boldenonun sivilceleri ile hala uğraşıyorum malesef. Evde 1 şişe orjinal balkan var yatıyor öyle :). Sanıyoyorum bundfan sonra kullanmam. Benim düşünceme göre DHT türevi olduğu ve östrojenide frenlediği için çok yükselen DHT yüzünden 2. ergenliğe soktu beni. İlave kıllanma, sivilceler vs vs. 

Antrenman tam bir ayı işine döndü. Zaten powerliftingten bu düzene çok alışıktım ben. Genel mantığım şu: her bölge haftada max 21 set. Bu seni kesmiyorsa hafif çalışıyorsundur ağırlığı artır. İlk set hafif kilo ile 20 tekrar ısınma yapıyorum. Sonra giderek ağırlık artıyor. Mesela dün göğüs günü idi. Incline dumbbell press 20kg 12 tekrardan başlayıp 45kg 5 tekrarda bitirdim. Ara basamaklarda 5'er kglık adımlarla ağırlık artırıp tekrar düşürdüm. Isınma seti hariç toplam 6 set sürdü. Dinlenmeyi ise ağırlığa göre ayarlıyorum. 1-2 set arası 40sn iken son setten önce 2dkya varabiliyor. Aslında yardım edecek biri olsa fail set dediğim bir set daha ekliyorum. Bunda amaç yapamamak. Kaldıramayacağın ağırlığın altında tüm gücü tüketmek. Ne alaka demeyin bir bakmışsın aslında çalışabileceğinin 10kg altında çalışıyorsundur ama farkında değilsindir. :) Hem sinir sistemine de çok net mesaj vermiş oluyorsun. İftar saatinden sonra bizim salon ana baba günü oluyor. İftar saatinden önce de yardım edecek kimsecikler olmuyor. Ramazanda artık idare edeceğim. Sadece kısa kaslarda 2 hareketi birleştirerek yapıyorum. Daha önce kol çalışmayarak yani büyük kasa oynayarak kolları belli bir yere getirdim. Sonra piramit denedim ki malesef randıman vermedi. Şimdi bileşik set yaparak süre kısıtlı çalışıyorum. Arka kol 15 dakika, ön kol + bilek 15 dakika. Abi bu düzene geçtim geçeli kolları hisseder oldum. Dün sıcakken kol 40,5 - 40 idi. Soğukken de 38 olsun. hatta ilk antrenmanın sonraki günü mouse kullanmakta zorlandım. Haftanın 4 günü çalışıyorum 3 gün off veriyorum. Off günlerde çok uyuyorum. 

Abi karb konusunda seninle hemfikirim. Zaten o at yemini yiyemem normalde de. Çok kalori alınan dönemde fazla lifli karbonhitrat kaynakları ile sindirim sistemini meşkul etmeyi doğru bulmuyorum. Patatesi ara öğün olarak tüketiyorum. 1 haşlanmış patatesi güzelce eziyorsun. Damak tadına göre bol baharat ve lor peynirle karıştırıp marula sararak gömüyorsun. Fena lezzetli tavsiye ederim. Yıllardır ilkokul bebeleri gibi beslenme çantamla geziyorum zaten :D

Emrahtkty, 45 dakika önce yazdı:

Ümit abi kalori alımın ne durumda? Decada biliyorsun ilk başlarda temiz kalori alıcam diye bi kaç hafta kaybetmiştim ama 4000-5000 aralığına çıktığım zaman ne olduğunu görmüştük biliyorsun sende birden patlamıştı vücut temiz gideyim cart curt uğraşmadan direk yükle :) 

Yemekhanede yemek yerken hayretle izliyorlar. Bir zamanlar o yemekhanenin en hızlı yemek yiyeni idim. Şimdide öyleyim ama miktar o kadar çok ki yaklaşık yarım saat sürüyor. Haliyle en geç ben çıkıyorum :D Günlük 4000-5000 arası kalorideyim. Biliyorsun ben PCT de de bu kalorinin altına düşmedim çünkü yağlanma korkum yok. Yağlanmam demiyorum yağlanmaktan korkmam diyorum.

Mesela dünkü tablom aşağıdaki gibi. 

image.png.3efbd3d9e8883ed3530170e73931069e.png

Özetle hayvan gibi yiyip hayvan gibi antrenman yapıyorum :D

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
STALOB, 26 dakika önce yazdı:

@rastlantisalabi bolde de omuzunda sivilce çıkıyordu srnin bende de aynı sorun var nasıl halletmiştin

Geçmiş olsun. Hallettim diyemem ama hallediyorum diyebilirim. Yavaş yavaş (ama oldukça yavaş) kayboluyorlar. Aşağıdaki ürünü kullanmaya başladım başlayalı böyle.

Sivilceler derinde mi yüzeyde mi?

La Roche-Posay Effaclar Jel Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun. Hallettim diyemem ama hallediyorum diyebilirim. Yavaş yavaş (ama oldukça yavaş) kayboluyorlar. Aşağıdaki ürünü kullanmaya başladım başlayalı böyle.

Sivilceler derinde mi yüzeyde mi?

La Roche-Posay Effaclar Jel Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler

Yüzeyde abim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
STALOB, 12 dakika önce yazdı:

Yüzeyde abim

Muhtemelen kil koku iltehabi degil. Kurden 2-3 ay sonra gecer. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Boldenonun sivilceleri ile hala uğraşıyorum malesef. Evde 1 şişe orjinal balkan var yatıyor öyle :). Sanıyoyorum bundfan sonra kullanmam. Benim düşünceme göre DHT türevi olduğu ve östrojenide frenlediği için çok yükselen DHT yüzünden 2. ergenliğe soktu beni. İlave kıllanma, sivilceler vs vs. 

Çok enteresan bir şey gözlemledim. Ne zaman fıstık ezmesi yesem devasa sivilceler çıkıyordu vücudumda. Fıstık ezmesini komple kestim sivilce kalmadı. Bilemiyorum nedenini. Zeytinyağı ve hindistan cevizi yağına geçtim arada avokado kullanıyorum gayet temiz gidiyor bende.

Askabar, 4 saat önce yazdı:

abi bulk kürümde kesinlikle insülin dahil edeceğim. günlük 10iu ile başlayıp duruma göre artıracagımda. sormak istediğim birşey var lantus kullancagım 20 haftalık kür içerisinde 7-8 hafta kullamayı düşünüyorum. Kürün başında mı eklemeliyim direkt sonlara doğru mu. Kür testo c ve bolde olacak belki durumum olursa yanına düşük doz primo eklerim.

20 haftalık bolde küründe 10. haftadan itibaren insulin uygun olur. Hatta bana kalsa primo yerine 200mg deca ekle 6 veya 8 hafta çok daha iyi.

İnsulini 8 hafta aralıksız kullanamazsın. 4 hafta sonra 10 gün ara vermen lazım. Bu on günün 3. ve 7. günleri tatlı yemen gerekiyor. Sonra tekrar 4 hafta daha insulin gidebilirsin. Lantusla bir başla bakalım eğer aşırı yağlanma olursa haber ver kısa esteri de anlatayım. İkisini kombinleyebilirsin. Lantus+humalog şeklinde. Ben mesela sadece humalog kullanıyorum artık. Ama daha önce uzun süreler lantus kullandım. Mutlaka kan şekerini ölç. Yemekten önce, yedikten bir saat, iki saat, üç saat sonra hangi dozlarda hangi aralıkta kalıyorsun görmen lazım. Bunu her öğünde günlerce yapmıştım. Parmaklar delik deşik olacak ama vücudunu tanıman lazım. Artık ölçüm almıyorum hangi dozda kaç gr karb almam gerektiğini kestirebiliyorum. İnsulin direncin 70'in altına inmemesi gerekiyor. Bir saat sonra peak yapıp 3 saat sonunda tekrar düşmesi gerekiyor. Lantusu muhakkak sabah aç karnına erken saatte al. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Çok enteresan bir şey gözlemledim. Ne zaman fıstık ezmesi yesem devasa sivilceler çıkıyordu vücudumda. Fıstık ezmesini komple kestim sivilce kalmadı. Bilemiyorum nedenini. Zeytinyağı ve hindistan cevizi yağına geçtim arada avokado kullanıyorum gayet temiz gidiyor bende.

20 haftalık bolde küründe 10. haftadan itibaren insulin uygun olur. Hatta bana kalsa primo yerine 200mg deca ekle 6 veya 8 hafta çok daha iyi.

İnsulini 8 hafta aralıksız kullanamazsın. 4 hafta sonra 10 gün ara vermen lazım. Bu on günün 3. ve 7. günleri tatlı yemen gerekiyor. Sonra tekrar 4 hafta daha insulin gidebilirsin. Lantusla bir başla bakalım eğer aşırı yağlanma olursa haber ver kısa esteri de anlatayım. İkisini kombinleyebilirsin. Lantus+humalog şeklinde. Ben mesela sadece humalog kullanıyorum artık. Ama daha önce uzun süreler lantus kullandım. Mutlaka kan şekerini ölç. Yemekten önce, yedikten bir saat, iki saat, üç saat sonra hangi dozlarda hangi aralıkta kalıyorsun görmen lazım. Bunu her öğünde günlerce yapmıştım. Parmaklar delik deşik olacak ama vücudunu tanıman lazım. Artık ölçüm almıyorum hangi dozda kaç gr karb almam gerektiğini kestirebiliyorum. İnsulin direncin 70'in altına inmemesi gerekiyor. Bir saat sonra peak yapıp 3 saat sonunda tekrar düşmesi gerekiyor. Lantusu muhakkak sabah aç karnına erken saatte al. 

Teşekkür ederim abi daha bulk yapmama 2-3 ay var ama bilgi için çok saol. Deca su balonu yapıyor diye girmek istemedim yoksa severim. Bu arada şimdiden kan şekeri ölçüm cihazı aldım. Bir kaç güne gelecek ve şimdiden bakacam ne şekilde gittiğine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Mickey, 3 saat önce yazdı:

Abi normalde günde 100gr yer fıstığı yerdim. Bundan olabilir mi acaba diye aylar önce kestim. Yağ ihtiyacımı zeytin yağı, iç yağı ve tereyağından karşılıyorum. Arkadaşım hindistan cevizi yağı ile pilav tavsiye etti. Bir ara deneyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

Birşey soracagım wc olayını nasıl yapıyorsun kendim ünv sınavına gireceğim wc ye gidememe durumu var diye kürü bırakacagım hani o derece 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Testocu, 9 dakika önce yazdı:

Birşey soracagım wc olayını nasıl yapıyorsun kendim ünv sınavına gireceğim wc ye gidememe durumu var diye kürü bırakacagım hani o derece 

uni de fazla ders yok yav ben haftada 2 kere gidiyorum gerisini imza attiriyorum 2 kere de 5 saat fln anca ediyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

Yok ben yeniden okuyacagım ünv sınavına ondan giriyorum 3 saat wc ye çıkmak yasak tutamam diye kürü bırakıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Mickey, 5 saat önce yazdı:

Abi yüksek ihtimal alerjin var. Fıstık ezmesi şu spordaki en overrated yiyeceklerden biri. High calorie dense foods kategorisine uyan bir yiyecek ve bazı insanlar gerçekten bu yiyeceğin sindirimi esnasında sıkıntı yaşıyor. Ben de ne zaman fıstık ezmesi yesem ağız kuruluğu oluyor. Bu da iyiye işaret değil o yüzden kestim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Mustafa.clk1911
      Hocalarım merhabalar testlerde testosteron seviyesi düşük kişilere bir sefere mahsus olarak doktorların sustanon vermesinin sebebi nedir 1 ampul sustanon neyi çözebilir. Buradaki amaç nedir
      @rastlantisal @metinav @Loving

• Yazan: Pnshr
      Arkadaşlar selamlar,
      Hocalarım 250 mg 1 ml sustanon kullanacağım. Omuzdan alacağım için bölmeyi düşünüyorum.
      Haftada 3 gün:
      3,5 3,5 3 Vurmayı düşünüyorum uygun mudur?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.