Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.345
Askabar, 17 dakika önce yazdı:

Abi ben eylülde sırf deneyim olsun diye gireceğim. Sonra Kasım ayında bedelliye gidip gelip kan testi müsade ettiği kadar 6-8 ay insülin gh ile Testo rimo ve npp ile güzel bulk yapacağım. Amacım bu süreçte 5-7 kilo kas ekleyip npc veya elit pro kovalamak olacak. Tr de deneyim kazanmak için en fazla 2 yarış yapılması mantığındayım yoksa federasyon cidden çöp. 5-10 bin fazla harcayıp vizesiz bir ülkede yarış yapmak daha mantıklı. Ben İlaçlarımı insülin ve gh dahil aldım. Stok yaptım. Rimo Şuan için haftalık 400 olarak stok yaptım. İlerde bulursam 500-600 e çıkacak kadar ekleme yapmak isterim

Tabi bendeki profesyonelliğe geçiş için yarışma değil de; evde bir sporcu yetişiyor. Ona örnek olmak için. :) O yüzden çok da üstüne düşmem gerekmiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.345

Merhabalar. 

Klomenin 4. kutusunda 5 tane kaldı. İlk kutu çift doz gittiğim için klomende 30 gün, öncesindeki HGC enjeksiyonunu da düşünürseniz 40 gün civarıdır PCT'deyim. Bu sefer çok sinir yapmasa da ruh halini olumsuz yönde etkiliyor. Daha düşük modda geziyorsunuz. 

Testislerin boyu tamam. Ereksiyondan yana hiç sorun yok. Orgazmda yaşanan his natural haldeki gibi. Meni sıvısı normal.

Önümüzdeki hafta LH, FSH ve Total testo testlerini yaptırıp duruma bakarak PCT devam yada tamam kararı alacağım.

Özel hastaneden bu üç hormonun testine 580TL fiyat aldım. Çalıştığım işyeri ile olan anlaşmaları gereği 480 ödeyeceğim. Çok değil şurda 1,5 sene önce o ücrete tamamını yaptırıyorduk. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Blitz, 17 saat önce yazdı:

ustat hangi sehirdesiniz test fiyatlari cok uygun geldi

İstanbuldayım. Tuzla Mercan hastanesinden fiyat aldım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz    7

anladim ben karsidayim cok uzak bana tesekkurler yinede belki yolum duser

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Merhabalar.

60 günlük PCT sürecim bu hafta itibari ile bitti arkadaşlar. İnsanı bunaltan, yaşam enerjisini düşüren, kazanımları yalan eden bir dönem. Lakin küre girdiğinizde bunu göze almış olmanız gerek. İş hayatımın ve sosyal hayatın yoğunluğu nedeni ile bu aralar pek foruma giremiyorum. Geçen hafta özelde LH, FSH ve Total testo yaptırdım lakin gidip sonuçları henüz alamadım. Telefonla öğrendiğim sonuçlar beklediğim gibi yüksek LH, FSH ve 900 üzeri testosteron idi. Klomen+tamoksifen etkisinde iken PCT sonuna doğru değerlerin natural değerlerin üzerinde olması beklenir. Bu da demek oluyordu ki PCT bitirme zamanı gelmiş. :)

En erken 14 gün sonra devlette tam teşekküllü hormon testi yapar sonuçları atarım.

Yine geçen hafta verdiğim kan testine göre ise sonuçlar aşağıdaki gibi. 

646b6c5a31f4a_WhatsAppImage2023-05-22at13_16_00.thumb.jpeg.62ff10e78902773581c423864850e49b.jpeg 646b6c61800a1_WhatsAppImage2023-05-22at13_16_03.thumb.jpeg.bebf9a740fbbf3364cb796d327600600.jpeg

Kan değerlerim de gayet normal. Sivilceler giderek azalıyor. Tamamen kuruduğunda yeni kür düşüneceğim. Bu yaz biraz dinleneyim, biraz form kaybedeyim. Nasılsa kaldığım yere hızlı dönüş yolunu biliyorum.

Fiilen bu kür bitmiştir arkadaşlar. 

Hepinize destek ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
rastlantisal, 22.05.2023 - 16:23 yazdı:

Merhabalar.

60 günlük PCT sürecim bu hafta itibari ile bitti arkadaşlar. İnsanı bunaltan, yaşam enerjisini düşüren, kazanımları yalan eden bir dönem. Lakin küre girdiğinizde bunu göze almış olmanız gerek. İş hayatımın ve sosyal hayatın yoğunluğu nedeni ile bu aralar pek foruma giremiyorum. Geçen hafta özelde LH, FSH ve Total testo yaptırdım lakin gidip sonuçları henüz alamadım. Telefonla öğrendiğim sonuçlar beklediğim gibi yüksek LH, FSH ve 900 üzeri testosteron idi. Klomen+tamoksifen etkisinde iken PCT sonuna doğru değerlerin natural değerlerin üzerinde olması beklenir. Bu da demek oluyordu ki PCT bitirme zamanı gelmiş. :)

Hepinize destek ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

hocam iyi misin bi sorun mu var bayadır konuların altında göremiyorum seni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
cemkuray, 7 dakika önce yazdı:

Naber bro ben de seni göremiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
cemkuray, 22.06.2023 - 13:26 yazdı:

Merhaba tekrardan arkadaşlar. Öncelikle çok teşekkür ederim.

Çok iyiyim ve her şey yolunda. Bayram telaşı ve öncesindeki proje yetiştirme telaşı derken bırakın foruma girmeyi, salona gidecek zamanı bulamadım. Şuan 79 kiloyum. Uzun sporsuzluk sonrası tabi ki pump etkisi gitti. Sivilcelenme %90 oranında gitti. LH ve FSH referans aralığında. Total testosteron 690 küsür idi son yaptırdığım testte. Testis boyu ve sperm miktarı normal. Nasıl diyeyim hiç küre girmemiş gibiyim. Tek sıkıntılı bölge şişen prostatlar. Onlarda kür dönemine göre çok çok rahatladı ama hala tam doğal halindeki gibi değil. Henüz bunun için supplement kullanmadım. Kür sonu bu işleri vücuda bırakıp yetmediği yerde desteklemeyi daha uygun görüyorum. 1 ay daha doğal olarak devam edeceğim. Bu 1 aylık süreç çok yoğun antrenmanlı geçecek. Sonra dolabımda bekleyen (zamlanır ve bulamam diye buldukça stokladığım) 80 tane sustanon ile yeni kürün girizgahına başlarım.

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.