Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hikmetb

Only testo kürü başlangıcı

Önerilen İletiler

hikmetb    59

3 senedir fitness , 2 senedirde vücut geliştirme antrenman sistemiyle çalışıyorum. Hem işi bir kademe ileri taşımak hemde yaz için 16-20 haftalık bir 250mg testo e kullanımı düşünüyorum. Salı günü ilk enjeksiyonumu yaptım şimdilik hissiyat olarak birşey hissetiğim söylenemez. Aklıma takılan soruları ve gelişimlerimide bu posta ekleyeceğim. 3. Hafta kan tahlili yaptırıp sonuçlarıda ayrıca eklerim

Başlangıç formumu buraya bırakıyorum:

(Sivilceler için 6 ay roaccutane tedavisi görmüştüm ama çok verimli bir sonuç alamadım doktor kesmem gerektiğini söyledi şimdilik clindoxly le devam ediyorum yavaş yavaş geçmeye başladı)

Screenshot_20220325-155607_Gallery.jpg Screenshot_20220325-155612_Gallery.jpg Screenshot_20220325-155714_Gallery.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ouzhannn    150

Haftalik toplamda 500 alsan daha doğru olabilir 250 yetersiz ve az doz diye düşünüyorum portföyün güzel istediğin sonucu alirsin insallah :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Merhabalar sağlam bir alt yapın var ve güzel gelişim elde edeceğini düşünüyorum şimdiden başarılar dilerim 👍

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

İyi akşamlar bir soru sormak istiyorum

Bugün ilk enjeksiyonu yaptığımdan beri 5 gün geçti. Sanki ereksiyonumda bir azalma var gibi. Ereksiyon olurken pek sorun yok ama 2 saniyelik dikkatim dağılsa hemen bitiyor, öncesine göre farkedilir bir değişiklik var. Tahlilleri 3. Hafta yaptırmayı düşünüyordum ama bunu erkenemi çekmeliyim acaba. 

hikmetb, 26.03.2022 - 21:26 yazdı:

İyi akşamlar bir soru sormak istiyorum

Bugün ilk enjeksiyonu yaptığımdan beri 5 gün geçti. Sanki ereksiyonumda bir azalma var gibi. Ereksiyon olurken pek sorun yok ama 2 saniyelik dikkatim dağılsa hemen bitiyor, öncesine göre farkedilir bir değişiklik var. Tahlilleri 3. Hafta yaptırmayı düşünüyordum ama bunu erkenemi çekmeliyim acaba. 

tamamen psikolojikmiş şuan çok iyiyim sıkıntı yok :D

Konuyu güncellemek ve not olarak eklemek için yazıyorum. 

Dün 2. enjeksiyonumu oldum.5 günde bir yarım tablet arimidex almaya başladım 250mg için yeterli diye düşünüyorum, haftaya tahlil yaptırıcam zaten ozaman görmüş oluruz. Şimdilik görünüş olarak pek bişey farketmesemde idmanlarım daha kaliteli geçiyor gibi hissediyorum yaptığım ağırlıkları daha nizami ve kası hissederek yapmaya başladım. mct olarak 1g c vit , 30 mg çinko ve 1000 iu d vit alıyorum şimdilik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Haftalık 100 mg rimobolan eklesem kayda değer bir fark görebilirmiyim yoksa verdiğim paramı heba olur. Genelde kürlerde 200-400 arası kullanıldığını görüyorum ama yinede sormak istedim. 

Gidişata gelirsek şimdilik hiçbir sorunum yok idmanlarım gayet keyifli ve kası hissederek geçiyor. Diyetle beraber uyguladığım içinde önceki haline göre daha kuru diyebilirim damarlanmam arttı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
hikmetb, 49 dakika önce yazdı:

Haftalık 100 mg rimobolan eklesem kayda değer bir fark görebilirmiyim yoksa verdiğim paramı heba olur. Genelde kürlerde 200-400 arası kullanıldığını görüyorum ama yinede sormak istedim. 

Gidişata gelirsek şimdilik hiçbir sorunum yok idmanlarım gayet keyifli ve kası hissederek geçiyor. Diyetle beraber uyguladığım içinde önceki haline göre daha kuru diyebilirim damarlanmam arttı.

rimobolan iştahını açar. protein sentezini arttırır. eklenebilir testo ile birlikte alırsan güzel etkide alırsın. ama 100mg düşükmü olur bilemem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Bugün 4.enjeksiyonumu yaptım. Ödem veya ağrı gibi sorunlarla karşılaşmadım şimdiye kadar 0,5ml evigenle beraber enjekte ediyorum.

Ramazanın başında tahminim sodyum eksikliğinden idmanlarda pump hissim azımsanmıcak miktarda azalmıştı. Son 3 gündür yemekler dışında ayrıca 5gr tuz alıyorum daha iyi hissetmeye başladım idmanlarda. Bu 3 haftada -3kg olarak devam ediyorum. Psikolojik olabilir ama göğüsümde öncekine göre fark var gibi geliyor doluluk açısından bu beni motive etti :)

Güncel kilom:97

Screenshot_20220412-223101_Gallery_polarr.jpg Snapchat-69619855.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
hikmetb, 12.04.2022 - 22:39 yazdı:

Bugün 4.enjeksiyonumu yaptım. Ödem veya ağrı gibi sorunlarla karşılaşmadım şimdiye kadar 0,5ml evigenle beraber enjekte ediyorum.

Ramazanın başında tahminim sodyum eksikliğinden idmanlarda pump hissim azımsanmıcak miktarda azalmıştı. Son 3 gündür yemekler dışında ayrıca 5gr tuz alıyorum daha iyi hissetmeye başladım idmanlarda. Bu 3 haftada -3kg olarak devam ediyorum. Psikolojik olabilir ama göğüsümde öncekine göre fark var gibi geliyor doluluk açısından bu beni motive etti :)

Güncel kilom:97

Sonucu merakla bekliyorum dostum takipteyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
Sinanbolone, 7 saat önce yazdı:

DOSTUM SELAMLAR ENJEKSİYON YAPTIKTAN SONRA İLK HAFTA NASIL ETKİLER ALDIN MERAK EDİYORUM

ilk 2 hafta pek bişey farketmedim hissiyat olarak, ama sonrasında idmanların daha kaliteli geçtiğini ve günlük hayatımda da daha motive bir şekilde geçirdiğimi farkettim. Vücutta 4-5 hafta sonrası gibi gerçek verimi almaya başladığımı söyleyebilirim.

Konuyu da bayadır güncellemiyodum bu vesileyle güncelliyim

6. hafta son enanthate enjeksiyonumu yaptım. Devamında hem güç artışı hemde piyasada orijinal ürün sıkıntı olduğu için sustanonla devam edeceğim. 4 hafta kadar 250mg devam etip devamında 500mg a çıkacağım. Tahmini 24. haftada tamamlarım kürü. 

Ramazan ayında şeker ve karbonhidrat dengesini pek yapamadığım için biraz yağlandım, 2-3 haftalık kısa bir cut yapıp kardio ve düşük karbonhidratla mümkün olduğunca yağ ve ödemi atıp devamında kütle koymak için devam edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinanbolone    1
hikmetb, 30.04.2022 - 20:58 yazdı:

ilk 2 hafta pek bişey farketmedim hissiyat olarak, ama sonrasında idmanların daha kaliteli geçtiğini ve günlük hayatımda da daha motive bir şekilde geçirdiğimi farkettim. Vücutta 4-5 hafta sonrası gibi gerçek verimi almaya başladığımı söyleyebilirim.

Konuyu da bayadır güncellemiyodum bu vesileyle güncelliyim

6. hafta son enanthate enjeksiyonumu yaptım. Devamında hem güç artışı hemde piyasada orijinal ürün sıkıntı olduğu için sustanonla devam edeceğim. 4 hafta kadar 250mg devam etip devamında 500mg a çıkacağım. Tahmini 24. haftada tamamlarım kürü. 

Ramazan ayında şeker ve karbonhidrat dengesini pek yapamadığım için biraz yağlandım, 2-3 haftalık kısa bir cut yapıp kardio ve düşük karbonhidratla mümkün olduğunca yağ ve ödemi atıp devamında kütle koymak için devam edeceğim.

haftalık kaç  tane arimidex alıyorsun dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
Sinanbolone, 04.05.2022 - 18:45 yazdı:

haftalık kaç  tane arimidex alıyorsun dostum

1 tablet yeterli oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Ramazan sonu form güncellememi atıyım.

Derim belirgin şekilde kalınlaşmış 1 ayda düzensiz beslenmekten, artık tam gaz devam.

Screenshot_20220506-134738_Gallery.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

İyi akşamlar hocalarım, ana sayfayı kirletmemek için sorularımı burdan belirticem müsait olan cevaplarsa sevinirim.

10 haftadır kürüme 250 mg testosteron alarak devam ediyorum. ( 4 haftadır sustanon) Kürden gayet memnunum gerek hissiyat gerek görünüş açısından.

-Sustanonu 2ml ye çıkarırsam kürden alacağım verim artar mı yoksa boşa doz artmış gibi mi olur. 

- Günlük 5.000 iu D vit ve 50mg çinko alarak devam ediyorum, eklersem düzenli kullanımda faydasını göreceğim başka eklemem gereken birşey var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
hikmetb, 44 dakika önce yazdı:

İyi akşamlar hocalarım, ana sayfayı kirletmemek için sorularımı burdan belirticem müsait olan cevaplarsa sevinirim.

10 haftadır kürüme 250 mg testosteron alarak devam ediyorum. ( 4 haftadır sustanon) Kürden gayet memnunum gerek hissiyat gerek görünüş açısından.

-Sustanonu 2ml ye çıkarırsam kürden alacağım verim artar mı yoksa boşa doz artmış gibi mi olur. 

- Günlük 5.000 iu D vit ve 50mg çinko alarak devam ediyorum, eklersem düzenli kullanımda faydasını göreceğim başka eklemem gereken birşey var mı?

Sustanonu 2ml e çıkarabilirsin ancak şuanki gelişimin ve gidişatın gayet iyi, 250 mg dan tam verimi almaya odaklan. Bence bu küründe 500mg a çıkarmana gerek yok. 

D vitamini ve çinkonun yanında magnezyum ve omega-3 ekleyebilirsen çok daha iyi olur, faydasını da görürsün. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T0 02    4

@hikmetb   Only testo icin arimidex olmazsa da olur mu, ben sadece gyno icin tamoksifen kullanmayi dusunuyordum only testo kurumde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
T0 02, 9 saat önce yazdı:

@hikmetb   Only testo icin arimidex olmazsa da olur mu, ben sadece gyno icin tamoksifen kullanmayi dusunuyordum only testo kurumde.

Bildiğim kadarıyla tamoxifen kandaki östrojeni düşürmekte yetersiz kalıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
hikmetb, 1 saat önce yazdı:

Bildiğim kadarıyla tamoxifen kandaki östrojeni düşürmekte yetersiz kalıyor.

Tamoksifen vücuttaki östrojen reseptör aktivitesini bloke eder ve kandaki estradiol seviyelerini yükseltir. Estradiol yükselmesi tamoksifen kullanırken sorun yaratmaz çünkü ilacın yapısında olan bir şey bu. SERM tarzı ilaçlar arasında en seçici olmayanıdır tamoksifen. Klomen daha seçicidir. O yüzden PCT lerde klomen önceliklidir.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

14. Haftadan güncelleme

Bulk sürecini 104kg olarak bu hafta bitiriyorum. Tahmini 8-10 haftalık geneli 0-200 carb olan bir definasyon süreci geçirip süreci tamamlamayı düşünüyorum.

Bu süreçte göğüs batması,jineko veya ereksiyon problemi yaşamadım mct olarak 40mg çinko 10.000 iu d vit kullandım 

VideoCapture_20220616-142559_polarr.jpg Picsart_22-06-10_06-58-10-914.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
agfitness, 1 saat önce yazdı:

Yağ oranı düşük yapın var, hafif skolyoz oluşum var dikkat et hareketlerini ona göre seç ve düzgün kontrollü yap.

Testo dozaj düşük fakat ille de ilk etap hafif gideceğim dersen sen bilirsin ama 500 ile 16 hafta ilerlemek daha akıllıca olurdu. Primo konusunda ise 100mg primo ile bir cacık elde edemezsin 2-3 yıl düzenli düzenli kullanman lazım ki onda bile gıdım gıdım etki alırsın ve yok yere vücuda enjekte edip yorarsın.

250mg testo 300mg primo ile 16 hafta

500mg only testo 16-20 hafta

250mg testp 200mg primo 20 hafta

ancak böyle seçenekler candır, gerisi heyecandır yok yere vücudu yorar söylemiş olayım ;)

Sağlıklı sporlar…

Düzenli primo alacağım bi kaynak bulamadığım için o planı iptal ettim 200 mg eklemeyi düşünüyordum ama 2 eczaneye sordurttum depolarda da yokmuş. Skolyoz tavsiyem içinde teşekkür ederim hocam dikkat edicem :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
hikmetb, 16.06.2022 - 17:59 yazdı:

Düzenli primo alacağım bi kaynak bulamadığım için o planı iptal ettim 200 mg eklemeyi düşünüyordum ama 2 eczaneye sordurttum depolarda da yokmuş. Skolyoz tavsiyem içinde teşekkür ederim hocam dikkat edicem :D

Hocam form ne durumda? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.