Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

burakconcetta

Danabol kullanımından sonra kalp çarpıntısı

Önerilen İletiler

Herkese selamlar. Danabolun 2.günündeyim gün de sadece 20mg alıyorum Testo-Bolde ile beraber kick start olması için kullanıyorum fakat her kullandığımdan 15 dakika sonra kalp çarpıntısı oluyor. İlk etapta bunun olması normal mi ?

İlk kürüm*

tarihinde burakconcetta tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mhmt38    270
burakconcetta, Şimdi yazdı:

Herkese selamlar. Danabolun 2.günündeyim gün de sadece 20mg alıyorum Testo-Bolde ile beraber kick start olması için kullanıyorum fakat her kullandığımdan 15 dakika sonra kalp çarpıntısı oluyor. İlk etapta bunun olması normal mi ?

Normal evet. İlk danabol kullanımım da bende de çarpıntı çok oldu. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

Normal evet. İlk danabol kullanımım da bende de çarpıntı çok oldu. 

İlk kullanımdan sonra hemen etki ediyor mu ? çünkü dün ilk kullanımdan hemen sonra ki antrenmanda şiddetli bir antrenman yaptım ilk defa bu kadar hiç yorulmadan antrenman yaptım. Yüksek ihtimal psikolojik olabilir

tarihinde burakconcetta tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
burakconcetta, 1 dakika önce yazdı:

İlk kullanımdan sonra hemen etki ediyor mu ? çünkü dün ilk kullanımdan hemen sonra ki antrenmanda şiddetli bir antrenman yaptım ilk defa bu kadar hiç yorulmadan antrenman yaptım. Yüksek ihtimal psikolojik olabilir

Yarılanma ömrü çok kısa olduğu için evet direk etki ediyor. Kick startın amacı bu zaten. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, Şimdi yazdı:

Yarılanma ömrü çok kısa olduğu için evet direk etki ediyor. Kick startın amacı bu zaten. 

Vallahi hocam Testo ve boldenondan çok danaboldan korkuyorum Milk thistle nac600 maydanoz ne varsa gömmeye başladım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İgneci3838    0
Mhmt38, 21.03.2022 - 07:25 yazdı:

hocam merhaba kayseride önerdiğniz salon varmıdır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
burakconcetta, 21.03.2022 - 15:26 yazdı:

Vallahi hocam Testo ve boldenondan çok danaboldan korkuyorum Milk thistle nac600 maydanoz ne varsa gömmeye başladım.

İstediğini göm kür içinde bir fayda edeceğini düşünmüyorum. Olabildiğince kısa tutmanı tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
İgneci3838, Bir saat önce yazdı:

hocam merhaba kayseride önerdiğniz salon varmıdır 

Valla benim salon iyi değil de nereye yakınsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
burakconcetta, 21.03.2022 - 15:26 yazdı:

Yeşillik ve sebze tüketimi çok kritik her öğünde tüketmek lazım hiç küçümsenecek bir faktör değil hocam ne adamlar görüyorum kullanmadığı anabolik yok fakat kan değerleri tertemiz direkt fark yaratıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Kardeşim çarpıntı diyorsun, normal mi diyorsun. Sen nasıl bir cümle kurduğuna dikkat etmiyorsun galiba. Ekg çektir derhal. Danabolden kaynaklı olduğuna eminsen de bu ilacı çıkar küründen. 
Kalpte oluşacak bir ritm bozukluğundan genç yaşta gidersin bu hayattan. Ayrıca lütfen kırılma söylediklerime. 
ilaveten kullandığının danabol olduğundan veya doğru sterilizasyon altında üretildiğinden de emin değiliz. 

tarihinde backdoorman tarafından düzenlendi
İlave
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
burakconcetta, 21.03.2022 - 15:20 yazdı:

İlk kürüm*

Çarpıntı devam ederse kullanmayı kes kardeşim. 1000 de 1 olur o çarpıntı senin canını alır bu çok olası. Neden çarpıntıya neden olan bir şeyi ısrarla kullanırsın ki?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İgneci3838    0
Mhmt38, 26.12.2022 - 13:02 yazdı:

Valla benim salon iyi değil de nereye yakınsın 

Vala hocam agü tarafındayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
İgneci3838, 19 saat önce yazdı:

Vala hocam agü tarafındayım 

Hemen yanında Sümerin karşısında bir salon var. Fiyat yüksek ama iyi bir salonmuş. Bakabilirsin oraya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Burak3434
      Tüm forum üyelerine selamlar 😊
      İlaçlarım dün itibari ile elime ulaştı bu işe gönül vermis meslek edinmiş camia tarafından sevgi ve saygıyla karşılanan bi hoca ile 12 haftalık bi yola baş koyacağım.
      Şuan güncel kilom 66 boy 1.81 Omuz 116 / göğüs 102 / bel 79 / kol 33 Ölçülerim ise bu şekilde.
      Gelelim ilaçlara; body balance marka ve orijinalliğini ilaçların üzerindeki etiketi kazıyarak siteden sorgulatabiliyorsunuz hocam garanti ve kefil olduğu için o kısma pek takılmadım 1 2 tanesini sorguladım ve üretim tarihinden tüketim tarihine tüm bilgiler uyuştu. Vakit oldukça güncellemeler yapacağım siz değerli hocalarımında görüşlerini ve kür boyu tavsiyelerini almak isterim.

• Yazan: lifeguard.tugay
      Tekrar Selamün Aleyküm arkadaşlar öğrenmek istediğim konu şöyle, Aralıksız  4-5 saattir daha da fazla olabilir forumdayım birçok yorum okudum kafam çok fazla karıştı diyebilirim. Forum'da okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla genelde steroid başlanması gereken yaşlar 24-25 yaşları ideal yaş diye algıladım. 
      Peki kürün durulması gereken bir yaşı var mı önü açık mıdır? Diğer konu ise şöyle '' Testo dediğimiz ürünü  kullanmak yeterli midir?''  Mesela Testo + Danabol başka hiçbir ürün kullanmadan,77 kiloyum 90 'a çıkmak sizce yeterli olur mu veya nasıl bir ürün ile başlamalıyım. 
      Maddi durumum Allah'a şükür iyi . 
      İlk kez gireceğim bu konuda acemiliğimi ve heyecanımı anlamanızı isterim. 
      Not: Bir anımı paylaşacağım 2019 'da bir arkadaşım;
      187 boyunda 75 kg bir adamdı 3 ay Sonra tekrar denk geldim ve Sanki o arkadaşı almışlar makinaya bağlamışlar basmışlar havayı. Bu kadar kısa sürede bu kadar Nasıl büyüyebilir anlayamadım. Kas kütlesi olarak değil beden olarak ,baldır basen, omuz bildiğiniz içi pamukla doldurulmuş ayı gibi olmuş. Böyle etkileri de olabiliyormuş dedim kendi kendime. Ancak hiç bir zaman ne kullandığını söylemedi. 
      Yardımcı olacak arkadaşlara tekrar teşekkürler.
    • Yazan: jogabonito
      selamlar ilk kürümün 6. enjeksiyonunu bugün oldum (18gün) 70kg dim şuan 73üm. 500testo 500bolde gidiyorum. sizce danabol eklemeli miyim? eklersem ne kadar eklemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Nynex
      Selam arkadaşlar, bir miktar hacim artışına ihtiyacım olduğu için testosteron enanthate yanına kısa süreli danabol eklemeyi düşünüyorum bu ilaçla ilgili yayımlanan bazı makalelere baktığımda günlük 5mg (tedavi edici)dozlarda karaciğer değerlerini biraz yükseltsede çok ciddi bir yan etki tespit edilmemiş.
      Ancak 15mg/gün dozlara ulaştığımızda ve geçtiğimizde safra ve karaciğerde çok ciddi yan etkiler görüldüğü tespit edilmiş.Benim yaş 38 boy 1.73 kg 74 ben haftalık 500 testo enanthate yanına günlük 5mg danabol kullansam hacim kazanma açısından bir etki alabilirmiyim yoksa bu doz çok düşükmü kalır yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: Sekoo
      Evet arkadaslar sonunda bende basliyorum ustun arastirmalar sonunda karar verdim   
      Kararimi kesinlikle bu formdaki bilgiler ve ozellikle @Loving hocamin ustun bilgisi ilgisi ve guveni cok buyuk etken . Bence bu formun degerini bilin arkadaslar kafama gece 4 te bisey takilsa bile
      bu formda buldum neyse konuyu uzatmim icimde heyecan merak birazda sabirsizlik var nasil bir form yakalayacagim hakkinda umarim hersey guzel olur 5 hafta sonra gorusmek uzere 
      Vucudunuzu sevin sporla kalin 👍🏻 
      Boy :180 kilo :75 yag orani : 10 -12 civari kol soguk 38 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.