Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lrkvarteresyan

Ilk kür tavsiye

Önerilen İletiler

Merhaba iyi günler dilerim öncelikle, 10 senedir naturel olarak bu sporun içerisindeyim bir çok kez istedim küre girmeyi hepte vazgeçtim saçma buldum hala daha bazı noktalarda saçma geliyor fakat insan çok fazla yapmak limitlerini görmek istiyor ben 26 yaşına basıcam bu sene sorum şu bunu en zararsız şekilde nasıl yapabiliriz bu forumda gördüğüm üzere tren deca giren herkes libido sorunu yaşıyor bunu istemiyorum değmez diye düşünüyorum fakat daha düşük dozda ve zararsız ilaçtada libido yada farklı bir sıkıntı yaşar mıyım illaki bir sıkıntı olucak mı küre minimum ve maksimum ne kadar ara verilir ne kadar kürde kalınır kür esnasında bir sıkıntı yaşanıyor mu şu anlık vücudumuda görsellere ekliyorum artık doğal sınırıma gelemesemde nispeten yaklaştığımı düşünüyorum boyum 1.84-1.85 civarı kilomda 92 civarı sabah kalktığımda

1F76B100-AA46-4F9B-8182-4D006A78E114.jpeg 8D44A755-EAE5-41AC-85A5-F59E2D308B39.jpeg 43DE45F5-00D9-4A77-91BE-BAC263F87F4F.png 779CC2D4-9E5E-421F-AD76-3121765711F2.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Kimse sana aşağıdakilerin kesin cevabını veremez.

Kürde libido kaybım olur mu ? veya Kürde libido artışı olur mu?

Kürden sonra libido kaybım olur mu? veya Kürden sonra ereksiyon sorunum olur mu?

Bazı ilaçlar yüksek dozda olsa dahi bazılarımızda problem yaratmazken, bazılarında düşük doz olsa dahi bir çok probleme neden olabilir.

Forumu baştan sonra göz gezdirin, zaten sonrasında bu sorduğunuz sorunun  kesin bir cevabının olmadığını kendiniz de anlayacaksınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya doğru ama çok anlam karmaşası yaşıyorum kimisi diyor ki kürdeyken inanılmaz iyi her şey diyor kimisi kürdeykende sürekli sıkıntı var diyor bu tren deca vs olmadan da böyle mi yoksa sadece onlar kullanılırken mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
lrkvarteresyan, 30 dakika önce yazdı:

Ya doğru ama çok anlam karmaşası yaşıyorum kimisi diyor ki kürdeyken inanılmaz iyi her şey diyor kimisi kürdeykende sürekli sıkıntı var diyor bu tren deca vs olmadan da böyle mi yoksa sadece onlar kullanılırken mi

Bu tamamen bünyeye göre değişiyor. Tamamen hemde.

O yüzden madem karar verdin önce total testo, free testo, LH, FSH, E2, Prolaktin, tam kan testi, Karaciğer enzim testi yaptır. 

Geri kalanı bu sonuçlar üzerinden konuşalım. Ezbere iş yapmayalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Bu tamamen bünyeye göre değişiyor. Tamamen hemde.

O yüzden madem karar verdin önce total testo, free testo, LH, FSH, E2, Prolaktin, tam kan testi, Karaciğer enzim testi yaptır. 

Geri kalanı bu sonuçlar üzerinden konuşalım. Ezbere iş yapmayalım.

Abi acikcasi daha karar vermedim cunku forumu okudukcu bazen icim karariyo cok fazla insanlar skintilarini dile getiriyo dogal olarak geldigim yeri begeniyorum aslinda ama yetmiyo tahmin ettiginiz gibi bazilari amerikalilar hic cikmiyo kurden ve genelde saglikli duruyolar fitness yildizlari tabi iclerini bilemeyiz o yuzden yaparsam onlardanda pt almak isterim uzaktan egitim cunku korkutan bir konu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
lrkvarteresyan, 7 dakika önce yazdı:

Abi acikcasi daha karar vermedim cunku forumu okudukcu bazen icim karariyo cok fazla insanlar skintilarini dile getiriyo dogal olarak geldigim yeri begeniyorum aslinda ama yetmiyo tahmin ettiginiz gibi bazilari amerikalilar hic cikmiyo kurden ve genelde saglikli duruyolar fitness yildizlari tabi iclerini bilemeyiz o yuzden yaparsam onlardanda pt almak isterim uzaktan egitim cunku korkutan bir konu 

Kardeşim bu iş iş çiçek bahçesi değil. :)

Kürle devam etmek, natural devam etmekten çok daha meşakatli bir iş. Sosyal medyanın aklını bulandırmasına izin verme. Zaten gayet iyisin. Doğal limitlerindesin. 

O amerikalıların sorun yaşayıp yaşamadığını da bilmiyoruz. Çoğunun bu iş için özel doktorları dahi var. 

Sen testleri yaptırmadan hiç bir şeye başlama. Müsabık olmayacaksan hiç başlama. Ne güzel düzen tutturmuşsun. Niye riske atıyorsun ki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Kardeşim bu iş iş çiçek bahçesi değil. :)

Kürle devam etmek, natural devam etmekten çok daha meşakatli bir iş. Sosyal medyanın aklını bulandırmasına izin verme. Zaten gayet iyisin. Doğal limitlerindesin. 

O amerikalıların sorun yaşayıp yaşamadığını da bilmiyoruz. Çoğunun bu iş için özel doktorları dahi var. 

Sen testleri yaptırmadan hiç bir şeye başlama. Müsabık olmayacaksan hiç başlama. Ne güzel düzen tutturmuşsun. Niye riske atıyorsun ki?

Zaten o yola girersem kesin yarismak isterim

Bakicaz abi maddiyatida toparlarsak dusunucem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
realdeal    1

Yerinde olsam hiç bozmam doğal olarak gayet güzel gelişmişsin. Natural devam ederim bazıları aynı formu kürle bile yakalayamıyor.

Tabi yine de senin kararın kolay gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
realdeal, 23.03.2022 - 18:30 yazdı:

Yerinde olsam hiç bozmam doğal olarak gayet güzel gelişmişsin. Natural devam ederim bazıları aynı formu kürle bile yakalayamıyor.

Tabi yine de senin kararın kolay gelsin.

Eyvallah abi sagolasinda iste insan limitleri gormek istiyor 

Abilerim siteyi iyiki kesfetmisim abilerimin tavsiyesine uydum siteyi gezdim yorumlari okudum acikcasi tirstim cunku herkes biryerde bir sıkınti yasiyor gordugum kadariyla vede bu ilaci asla kesilmemesi gerekiyor yoksa oldugun yerden daha assagiya gidiliyir gordugum kadariyla cok fazla riskede girmeye gerek yok belki cok ileride kafayi kirarsak ama simdilik uzun bir muddet icin rafa kaldirdim bu planimi bu site gercekten yardimci  oldu bu karari vermemde eger ileride kafayi kirarsak yine donerim ama uzun bir muddet boyle birsey olmayacak gibi duruyor sagliginiza ve kendinize dikkat edin iyi calismalar dilerim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abilerim galiba kararımı değiştirip ilaca başlamaya karar verdim aklımda birkaç soru işareti var blast and cruise sistemi nasıldır çünkü kayıp yaşamak istemiyorum ne kadar süre devam edebilirim yılda 1-2 ay komple ara verilmesi lazım mı 

başka bir sorum merdiven altı ilaçlardan biraz çekiniyorum araştırdım eczaneden sustanon alabiliyormuşuz kullanılması önerilir mi yoksa gereksiz mi 250 mg kullanmayı düşünüyorum yanına en zararsız ne kullanabilirim hafif olarak 

Eylül gibi başlamak istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland, 14 dakika önce yazdı:

gene en zararsız rimobolon var eczane den

Onun eczaneden alabiliyor muyuz çok iyi onu bi araştırayım başka önerebileceğiniz birşey var mı bide rimobolonun zararları yararları neler bilginiz var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ben fazla bilmiyorum kullanmadım

boldenon un insan için üretimisi ve dht türevi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland, 21 saat önce yazdı:

ben fazla bilmiyorum kullanmadım

boldenon un insan için üretimisi ve dht türevi

Peki çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
lrkvarteresyan, 35 dakika önce yazdı:

Peki çok teşekkür ederim 

Karaini ver oncelikle ve sunlarin bilincinde ol ikinci ignesinfe karacigerden olan insanlsr var bi kac kur sonra hipofizi kapanip kisir kalan inssnlar var 99kiside olmaz sen 100,.kisisindir sende olur kararini ver ona gore madde madde izlemen gereken yolu yazalim ve zararsiz diyr bisey yok en basit crratin devlet saglik bakanligo onayli 15gun kullan egfr degerin hemen dusuyor yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 18 dakika önce yazdı:

Karaini ver oncelikle ve sunlarin bilincinde ol ikinci ignesinfe karacigerden olan insanlsr var bi kac kur sonra hipofizi kapanip kisir kalan inssnlar var 99kiside olmaz sen 100,.kisisindir sende olur kararini ver ona gore madde madde izlemen gereken yolu yazalim ve zararsiz diyr bisey yok en basit crratin devlet saglik bakanligo onayli 15gun kullan egfr degerin hemen dusuyor yani

Peki hangi yolları izlemem gerekiyor hangi testlerden başlamalıyım sadece kan testi yeterli mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
lrkvarteresyan, 5 saat önce yazdı:

Peki hangi yolları izlemem gerekiyor hangi testlerden başlamalıyım sadece kan testi yeterli mi

Hocam ilk once hemogram kan sayimi ve hormon testi vermen gerekiyor sonra pct icjn kullanilan ilaclsr ovitrelle pregnil ve chromion bu ucunden biri olmali ve tamoksifen ile klomende olmali d vitamini c vitamini cinko vitminler olmali daha sonrasinda uygun bir calisma pgrmi buna uygun beslenme prgrami olmali en son olarak anabolizanlarin temini gerekli yani siralama bu sekilde olcsk fiyelimki kur vitti tekrrdan kan testi verilecek cikan sonuca gore pct yapilicak pct bittiktn sonra tekrr kan testi verilecek ilk natural testle son tsst karsilastirilip hormon dongusune bakilcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 11 saat önce yazdı:

Hocam ilk once hemogram kan sayimi ve hormon testi vermen gerekiyor sonra pct icjn kullanilan ilaclsr ovitrelle pregnil ve chromion bu ucunden biri olmali ve tamoksifen ile klomende olmali d vitamini c vitamini cinko vitminler olmali daha sonrasinda uygun bir calisma pgrmi buna uygun beslenme prgrami olmali en son olarak anabolizanlarin temini gerekli yani siralama bu sekilde olcsk fiyelimki kur vitti tekrrdan kan testi verilecek cikan sonuca gore pct yapilicak pct bittiktn sonra tekrr kan testi verilecek ilk natural testle son tsst karsilastirilip hormon dongusune bakilcak

Tamamdır çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Battlefield, 57 dakika önce yazdı:

Bence değmez. Zaten vücut yapılmış. 

Bende öyle düşünüyordum fakat kararımı verdim ya blast and cruise yöntemini uygulamak istiyorum çüküntü yaşamamak için forumdada çok fazla yazı bulamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar tekrardan geçen gün test için sağlık ocağına gittim testestorona bakmadıklarını söyledi sadece bu testler varmış diğerlerinide yaptırıcam bunlar hakkında fikri olan var mı acaba 

CC894275-F6E7-4658-A081-38AE1D8F113E.png

436BD77A-3615-4353-8B73-C74A865E12F7.png

629801F8-F69E-4A36-A667-C135259AA593.png

F92EDE52-D6B8-422B-9D89-C1764A8C137C.png

45773ACF-3FEE-4780-8EF3-1FBF515B779C.png

@metinav Fikriniz var mı acaba hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abilerim test sonucum çıktı prolaktin yüksek çıktı diğer değerlerde pek iyi değil hiç ilaç kullanmadım yardımcı olabilecek var mı bu ilaca girmemi etkiler mi

7717808B-DDA8-4B10-8DBD-0598D6A1421B.jpeg

@metinav hocam yardımcı olabilir misiniz fikriniz var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Roda42    1

Merhaba dostum değerlerini gördüm tahminen moralin bozulmuştur testesteronun düşük çıkmasına, problem yapmana gerek yok. Vücutunun Testosteronu daha efektif kullandığın anlamını çıkartabilirsin(hiçbir sağlık problemin yoksa tabi ki) düşük dozajlar ile güzel verim alacaksın doğal testosteron yüksek diğer sporculara nazaran(kağıt üzerinde tabi ki alacağın verimi etkileyen çok fazla faktör var) ezbere sistem anti östrojenik bir takviye almanı önermem kür içerisinde (armidex tamox benzeri)  250-300 arası gideceğin için söylüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Roda42    1

Prolaktine de kafayı takmana gerek yok bir çok insanın yüksek çıkıyor natürel olduğunu farzederek söylüyorum. Tabi ki tren tarzı bir ilaç kullanacaksan dikkatli olmanda fayda var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.