Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tiestosteron

Pct sürecim.Yardımlarınızı bekliyorum.

Önerilen İletiler

Merhaba Sevgili Sporcu Abilerim,Kardeşlerim...
        Öncelikle konu ile ilgili üstadlarımızı etiketledim. Yardımları beni çok mutlu edecektir.
İlk başlangıç hacim kürüme 29 Ekim'de 84 kg'da 250mg Testo Enath.+250mg Bolde kürüyle haftada 1 alarak 2 hafta başladım.Beklenen etki alamadığım için.2 hafta sonra hafta 500mg testo+500 bolde alarak yaklaşık olarak 16 hafta devam ettimBu süreçte 7 kilo kazanımım oldu.Kür sürecinde C vitamini,D vitamini,Magnezyum,Çinko,Kalsiyum,Multivitamin,Omega-3,Cystone,Devedikeni-Enginar Ekstresi kullandım.Bu süreçte yan etki olarak aralıklı olmak üzere testisler küçük ağrılar, Sadece 1 hafta meme ucu uyuşması ve 1.gün tablet Arimidex 3.gün 1 tablet kulanımıyla o sorunu aştım.Vücutta kol bölgesi başta olmak üzere, göğüste ufak çaplı sivilcelenmeler oldu.Martın başında libido düşüklüğü yaşadım. Orta ölçekli sertleşme problemi,ufak çaplı isteksizlik oluştu.Libido düşüklüğüm devam etmekte, açıkçası da biraz ürkütmedi değil.
Kürü kesmelimiyim, yoksa son 2 haftamı tamamlayıp sonrasında mı Pct başlamalıyım? Kür öncesi test yaptırmadım,şimdi neden öncesinde yaptırmam gerektiğin anladım:( Kürü bırakıp,PCT başlamalıysam eğer;
      - Test için Lh,Fsh,E2,Prolaktin,Alt,ast,Total Testosteron, Free Testosteron değerlerine baktıracağım. Bunların dışında yaptırmam gereken yada fazla olduğunu düşündüğünüz değerler var mı? Test yaptırdıktan sonraki değerlerimi burada paylaşacağım. Desteklerinizi esirgemezseniz sevinirm.Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
tiestosteron, 32 dakika önce yazdı:

Merhaba Sevgili Sporcu Abilerim,Kardeşlerim...
        Öncelikle konu ile ilgili üstadlarımızı etiketledim. Yardımları beni çok mutlu edecektir.
İlk başlangıç hacim kürüme 29 Ekim'de 84 kg'da 250mg Testo Enath.+250mg Bolde kürüyle haftada 1 alarak 2 hafta başladım.Beklenen etki alamadığım için.2 hafta sonra hafta 500mg testo+500 bolde alarak yaklaşık olarak 16 hafta devam ettimBu süreçte 7 kilo kazanımım oldu.Kür sürecinde C vitamini,D vitamini,Magnezyum,Çinko,Kalsiyum,Multivitamin,Omega-3,Cystone,Devedikeni-Enginar Ekstresi kullandım.Bu süreçte yan etki olarak aralıklı olmak üzere testisler küçük ağrılar, Sadece 1 hafta meme ucu uyuşması ve 1.gün tablet Arimidex 3.gün 1 tablet kulanımıyla o sorunu aştım.Vücutta kol bölgesi başta olmak üzere, göğüste ufak çaplı sivilcelenmeler oldu.Martın başında libido düşüklüğü yaşadım. Orta ölçekli sertleşme problemi,ufak çaplı isteksizlik oluştu.Libido düşüklüğüm devam etmekte, açıkçası da biraz ürkütmedi değil.
Kürü kesmelimiyim, yoksa son 2 haftamı tamamlayıp sonrasında mı Pct başlamalıyım? Kür öncesi test yaptırmadım,şimdi neden öncesinde yaptırmam gerektiğin anladım:( Kürü bırakıp,PCT başlamalıysam eğer;
      - Test için Lh,Fsh,E2,Prolaktin,Alt,ast,Total Testosteron, Free Testosteron değerlerine baktıracağım. Bunların dışında yaptırmam gereken yada fazla olduğunu düşündüğünüz değerler var mı? Test yaptırdıktan sonraki değerlerimi burada paylaşacağım. Desteklerinizi esirgemezseniz sevinirm.Sevgiler.

boldenonda oluyor böyle şeyler. Benden sana tavsiye boldenonla eş zamanla testosteronu da kesme. 4 hafta daha only testo devam et. İşi sağlama al. Sonra PCT prosedürünü başlatırsın. 

İlave olarak tam kan testi ve karaciğer enzim testi de yaptırırsan her şey yolunda mı anlaşılmış olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Küre başlamış ve bir şekilde sonuna gelmişsin.Bu saatten sonra bıraksan da bir şey değişmez.Uyguladığın kür en basit kürlerden biri.Genelde boldenon kaynaklı tansiyon yükselmesi baş ağrıları ve östrojen düşüklüğünden kaynaklı libido problemleri yaşanıyor.

Keşke kür öncesi temizinden hormon ve kan tahlillerin olsaydı karşılaştırma için elde kriter olurdu.

Şuan sana önerebileceğim hemogram (kan) tahlili yaptırman.Ayrıca östrojen, prolaktin ve total testosteron'a baktırman gerekli.

Memelerde olan hassasiyet gerçekçi olmayabilir veya testosteron kaynaklı gelişebilir.Anlayabilmek için östrojene ve prolaktine baktırdıktan sonra ilaca gerekliyse başlamak doğru olacaktır.Yoksa östrojeni daha fazla düşürmüş de olmak mümkün.Boldenonun  7-8. haftadan sonra yan etkileri artıyor genelde...

Pct nasıl yapılır hangi steroid çeşitinde ne kadar beklenir vb. soruların cevapları forumda çok fazla anlatıldı paylaşıldı arkadaşlarca...

Yardım ihtiyacın olursa çekinmeden yaz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 3 saat önce yazdı:

Küre başlamış ve bir şekilde sonuna gelmişsin.Bu saatten sonra bıraksan da bir şey değişmez.Uyguladığın kür en basit kürlerden biri.Genelde boldenon kaynaklı tansiyon yükselmesi baş ağrıları ve östrojen düşüklüğünden kaynaklı libido problemleri yaşanıyor.

Keşke kür öncesi temizinden hormon ve kan tahlillerin olsaydı karşılaştırma için elde kriter olurdu.

Şuan sana önerebileceğim hemogram (kan) tahlili yaptırman.Ayrıca östrojen, prolaktin ve total testosteron'a baktırman gerekli.

Memelerde olan hassasiyet gerçekçi olmayabilir veya testosteron kaynaklı gelişebilir.Anlayabilmek için östrojene ve prolaktine baktırdıktan sonra ilaca gerekliyse başlamak doğru olacaktır.Yoksa östrojeni daha fazla düşürmüş de olmak mümkün.Boldenonun  7-8. haftadan sonra yan etkileri artıyor genelde...

Pct nasıl yapılır hangi steroid çeşitinde ne kadar beklenir vb. soruların cevapları forumda çok fazla anlatıldı paylaşıldı arkadaşlarca...

Yardım ihtiyacın olursa çekinmeden yaz.

Çok teşekkür ederim sayın hocam cevabınız için. @rastlantisal hocamın da konu takibi için teşekkür ederim.Test sonucumu yaptırdığımda tekrar paylaşacağım.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

boldenonda oluyor böyle şeyler. Benden sana tavsiye boldenonla eş zamanla testosteronu da kesme. 4 hafta daha only testo devam et. İşi sağlama al. Sonra PCT prosedürünü başlatırsın. 

İlave olarak tam kan testi ve karaciğer enzim testi de yaptırırsan her şey yolunda mı anlaşılmış olur.

Saygıdeğer hocam,söylediklerinizi dikkate alacağım ve ekledim test listeme.Çok teşekkür ederim değerli fikirleriniz için.Testoyu devam ettirmemizdeki mantığımız nedir hocam?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
tiestosteron, 1 saat önce yazdı:

Saygıdeğer hocam,söylediklerinizi dikkate alacağım ve ekledim test listeme.Çok teşekkür ederim değerli fikirleriniz için.Testoyu devam ettirmemizdeki mantığımız nedir hocam?

Vücutta anabolikler varken PCT sağlıklı olmayabiliyor. Mantık olarak anaboliklerin vücuttan atılma süresi kadar daha testosteron kullanarak olası yan etkiler / istenmeyen etkiler ihtimalerini düşürüyoruz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Vücutta anabolikler varken PCT sağlıklı olmayabiliyor. Mantık olarak anaboliklerin vücuttan atılma süresi kadar daha testosteron kullanarak olası yan etkiler / istenmeyen etkiler ihtimalerini düşürüyoruz. 

Peki hocam 4 hafta only testo yaptıktan ne süre sonra test yapıtırlabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
tiestosteron, 6 dakika önce yazdı:

Peki hocam 4 hafta only testo yaptıktan ne süre sonra test yapıtırlabilir?

Bu girdiğin testosteronun türüne göre değişir. Eğer enhantate ise son enjeksiyondan 15-16 gün sonra test yaptırmak bize kesin bilgiler verir. O arada da ağır antrenman yaparak vücuttaki testosteronu tüketmek PCT için iyi oluyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 16 saat önce yazdı:

Bu girdiğin testosteronun türüne göre değişir. Eğer enhantate ise son enjeksiyondan 15-16 gün sonra test yaptırmak bize kesin bilgiler verir. O arada da ağır antrenman yaparak vücuttaki testosteronu tüketmek PCT için iyi oluyor. 

Bu şekilde sürdürüp pct için test vereeğim.Tekrar siz değerli hocalarımla durumumu paylaşmak isterim.Çok sağolun içimdeki tedirginliği nebze olsa azalttınız. Sağlıkla kalın @rastlantisal @metinav 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: muhammetedip
      Herkese merhaba,
      Burak hocayla başlayıp bitirdiğimiz 8 haftalık definasyon sürecini sizinlelede paylaşmak isterim.
      Yaşım 34 yaşında ve 1.86 boyundayım 8 yıldır ara ara sakatlığım olsada kesintisiz yapmaya çalışıyorum ağırlık antremanlarımı. Son 8 aydır sol omuzda yırtık bisepsde tendinit ve son olarak da tenisçi dirseği sorunlarıyla spor yapamıyordum ve diyetime de çok dikkat etmeyince haliyle kilo almaya başladım. Son 3-4 aydır planladığım definasyon kürüm için Burak hocayla konuştum ve 8 haftalık bir kürün yeterli olacağını söyledi. 8 haftanın tamamında egh fragment ve yohimbe  ilk 1 ay sr9009 ve son 4 hafta gw501516 olarak planladı Burak hoca. İlk bir ayda yemekte ve spor konusunda hiçbir sorun yaşamadım bir ay sonunda 116 dan 101 kiloya düşmeyi başardım. İkinci aya başladığımızda ramazan ayına başladık ve benim için sıkıntılar başladı. Ramazan boyunca öğlen ve iftar sonrası olmak üzere çift kardiyo yapmaya çalıştım ve sadece iftarda sıfır karbonhidrat olarak yemekleri tamamladım. Susuzluktan dolayı öğlen sporları eziyet gelmeye başladı ve sonlara doğru artık gücüm kalmadı bacaklarımın devamlı kasılmasından kaynaklı kardiyo yapamıcak hale geldim ama şükür kürün sonuna ulaşmayı başardım. 8 hafta olarak planladık fakat araya ramazan bayramının girmesiyle kür 7 hafta olarak bitti elimde biraz yohimbine kaldı 1-2 ay daha kardiyo yapmaya devam edeceğim tenisci dirseğinden dolayı sonrasında Burak hocayla bulk kürü planlıcaz inşallah. Resimleri 1. gün ve son gün olarak paylaşıcam aralarda resim çekmedim ve sadece hafta 1 tartıya çıktım. Alt karında sarkmaların mevcut ve ağırlık çalışmadığım için vücut sönük halde ne yazıkki bulk küründe görüşmek üzere,
      İlaç markaları noxy lab
      1-8 hafta yohimbe 
      1-8 hgh fragment 
      1-4 sr9009
      4-8 gw501516
      Şeklinde planladık.
      Başlangıç formum;

Kür sonu;

• Yazan: 10urack
      Merhabalar 19.10.2022 tarihinde @Loving hocamın planlamasıyla  peptit hgh fragment - efedrin - yohimbe kürüne başlamıştım konu açmaya vaktim olmadı şimdi müsait kaldım ve konu açıyorum ileriki günlerde eklemeler yaparım.
      Beslenmeyi elimden geldiğince bu şekilde tutuyorum.
      MİN 250 PROTEİN İLK 1 AY 50 KARB SONRASI 0 CARB.  yeşillik + salatalık her öğün yanında var. yeşil çay yeşil elma 30-50 gr badem . günlük 1500 calori civarında 250 protein 30-50 karb ve max 50 yağ. ANTRENMAN VE KARDİYO
      sabah-akşam aç kardiyo minimum 50+50 dk 15 eğimde yürüyüş .
      antrenman bölgesel 4-5 hareket 45 saniye dinlenme 4-5 set düşük ağırlık 30-40 dakika da bitirip kardiyo ya geçiyorum.
      İLK HAFTA ÖLÇÜM VE KİLO:
      KİLO:94.7   BEL:102
      https://www.hizliresim.com/rhg8eme
      https://www.hizliresim.com/nctsbys
      https://www.hizliresim.com/7o5wupe
    • Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.