Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boyka16

Testo e boldenon ile yağ yakımı nasıl olur

Önerilen İletiler

Boyka16    14

Elimde 12 haftalık testo e boldenon var dozajları testo 300 bolde 250 pazartesi perşembe 1er ml vuruyorum  18 gün oldu testo çalışıyor belli sertleşmeler tavan seviyede omuzlar felan doldu 2 kilo aldım bu arada boy 170 kilo 78 di 80 e çıktım ama ben yağ yakıp olursa temiz kütle almak istiyorum kütle koyamasamda amacım karın yağlarından kurtulmak antrenman şeklim süper setli ant sonu cardio var 20 30 dk günlük hayatım hareketsiz beslenme kabaca 4 tam yumurta 600 gr et 100 gr yulaf 300 gr pirinç 1 elma 1 muz 40 gr kadarda ceviz vs ekstra yağ almıyorum  karbonhidratı dahada kısayımmı Küre başladığımdan beri sulanma oldu daha cok yardımcı olabilecek varmı beslenme konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müfit Can    104

Kardiyo miktarı az sabah yapma şansınız varsa sabah 40-50 dk yapın yoksa ant sonu aynı şiddette 12 incline 5 hızda. şahsen ben hep clean bulk yaparım yaptığım kardiyo budur. Ayrıca her pazar tuvalet sonrası bel ölçüsü al kilo artıp bel inceliyorsa karb devam , tam tersi durumda önce karb dan sonra yağdan kalori azaltalim karnın alt tarafındaki yağlar malesef en inatçı yağlar şimdiden kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Müfit Can, 18 dakika önce yazdı:

Kardiyo miktarı az sabah yapma şansınız varsa sabah 40-50 dk yapın yoksa ant sonu aynı şiddette 12 incline 5 hızda. şahsen ben hep clean bulk yaparım yaptığım kardiyo budur. Ayrıca her pazar tuvalet sonrası bel ölçüsü al kilo artıp bel inceliyorsa karb devam , tam tersi durumda önce karb dan sonra yağdan kalori azaltalim karnın alt tarafındaki yağlar malesef en inatçı yağlar şimdiden kolay gelsin

Hocam  sabah 50 dk cardio yapsam antrenman sonuda 10 20 dk felan cardio eklememe gerek varmı ağırlık idmanım yoğun geçiyor antrenmandan sonra bi an önce gidip yemek yiyesim geliyor bu yüzden 20 dk dan fazla cardio yapamıyorum teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Boyka16, 32 dakika önce yazdı:

Hocam  sabah 50 dk cardio yapsam antrenman sonuda 10 20 dk felan cardio eklememe gerek varmı ağırlık idmanım yoğun geçiyor antrenmandan sonra bi an önce gidip yemek yiyesim geliyor bu yüzden 20 dk dan fazla cardio yapamıyorum teşekkürler 

Sabah 40 dk ant sonuda laktik asit dağılması için 15 dk yeterlidir her pazar dediğimi yapmayı unutma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Müfit Can, 8 dakika önce yazdı:

Sabah 40 dk ant sonuda laktik asit dağılması için 15 dk yeterlidir her pazar dediğimi yapmayı unutma

Birde hocam karbonhidrat ayarını bi şekilde yapıyorum da yağ ne kadar almayalım günlük haftanın bir günü sadece zeytin yağı alıcam mesela kaç yemek kaşığı yemem gerekli veya bir günde kaç gram kuru yemiş İnternetten makro mikro hesaplarından sonuç alamadığım için kafamı karıştırıyor 600 gr çiğ beyaz veya kırmızı et 4 yumurta yeterli olurmu günlük arttırabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

yağ natural lere hormon üretimi için lazım değilmi

ben ilaç kullanırken yağ dan bahseden çok az kişi gördüm kg lean mass başına

1 gr yeter diyolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Boyka16, 3 saat önce yazdı:

Birde hocam karbonhidrat ayarını bi şekilde yapıyorum da yağ ne kadar almayalım günlük haftanın bir günü sadece zeytin yağı alıcam mesela kaç yemek kaşığı yemem gerekli veya bir günde kaç gram kuru yemiş İnternetten makro mikro hesaplarından sonuç alamadığım için kafamı karıştırıyor 600 gr çiğ beyaz veya kırmızı et 4 yumurta yeterli olurmu günlük arttırabilirim

Her öğünde 5 gram olursa iyi olur zeytinyağı, 3  tanede tüm ceviz. , Ayrıca protein oranı iyi yeterli 

holyland, 2 saat önce yazdı:

yağ natural lere hormon üretimi için lazım değilmi

ben ilaç kullanırken yağ dan bahseden çok az kişi gördüm kg lean mass başına

1 gr yeter diyolar

Sadece hormon için demek yağlara hakaret olur buraya yazmaya kalksam satirlarca fayda yazarım Googlede dünya kadar açıklama var zaten.

Yukarıdada yazdım , vücudun anabolik düzeye geçiren şeyler yaglar ve proteinlerdir büyümek böyle gerçekleşir, her ne kadar en önemlisi karbonhidrat olarak bilinsede yanlıştır. Vücudumuz ne kadar kas kütlesi ekleyeceğimiz protein sentezi ile alakalıdır 

Döneme göre kişiye göre forma göre değişir sürekli takip altına alınıp öyle Karar verilmesi gerek.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Müfit Can, 6 dakika önce yazdı:

Sadece hormon için demek yağlara hakaret olur buraya yazmaya kalksam satirlarca fayda yazarım Googlede dünya kadar açıklama var zaten.

Yukarıdada yazdım , vücudun anabolik düzeye geçiren şeyler yaglar ve proteinlerdir büyümek böyle gerçekleşir, her ne kadar en önemlisi karbonhidrat olarak bilinsede yanlıştır. Vücudumuz ne kadar kas kütlesi ekleyeceğimiz protein sentezi ile alakalıdır 

Döneme göre kişiye göre forma göre değişir sürekli takip altına alınıp öyle Karar verilmesi gerek.

İlaveten hormon sistemi denilince niye ise sadece üreme ile ilgili hormonlar geliyor aklımıza. Hormon sisteminin tamamı için gereklidir. Bilindik yağlar içinde insana en çok fayda veren yağ kuyruk yağıdır ama çok ağırdır. Terledikçe kokar. O yüzden büyük başların iç yağını (kas çevresi olanlar) kıyma makinesinde çektirip buzluğa koyuyorum. Ara ara da tüketiyorum. Bildiğiniz üzere gürül gürül çalışan hormon sistemine sahibim. Ayrıca natural olduğum zamanlarda low karb besleniyordum. Bunu yaparken power lifting yapıyordum. 35 yaşından sonra 20kg kütle artırmak hiç kolay değil. 

Ez cümle oluyor arkadaşlar olmaz diye bir şey yok. Kaliteli yağların hormonlar üzerine etkisi büyük. Biz body building yaptığımız için bu kadar karb tüketiyoruz. Kendi halinde spor yapan biri için low karb + If çok daha verimli seçenek.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Müfit Can, 19.03.2022 - 13:40 yazdı:

Her öğünde 5 gram olursa iyi olur zeytinyağı, 3  tanede tüm ceviz. , Ayrıca protein oranı iyi yeterli 

Form bu şuan pampsız birde idman sonu atarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Boyka16, 19.03.2022 - 14:58 yazdı:

Form bu şuan pampsız birde idman sonu atarım 

Dediğim yağ oranı iyi gider sana her öğün 5 Gr zeytinyağı 3 tüm ceviz yeterli 

15 günde bı resim at buraya ilgileneceğim 

Ayrıca antrenman da gireceginiz ilk hareket 4x6-8 olacak şekilde çok ağır kiloda girin merkezi sinir sistemini uyarmak adına , daha sonraki hareketleri süper setli ve drop olsun mutlaka. nabız sürekli yüksek olsun yağ yakımı için. Süper setlerde en fazla 90 saniye dinlenme ayrıca negatife önem vererek yapın. 15 gün sonrw bekliyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Müfit Can, 19.03.2022 - 22:13 yazdı:

15 günde bı resim at buraya ilgileneceğim 

Ayrıca antrenman da gireceginiz ilk hareket 4x6-8 olacak şekilde çok ağır kiloda girin merkezi sinir sistemini uyarmak adına , daha sonraki hareketleri süper setli ve drop olsun mutlaka. nabız sürekli yüksek olsun yağ yakımı için. Süper setlerde en fazla 90 saniye dinlenme ayrıca negatife önem vererek yapın. 15 gün sonrw bekliyorum

1 ay geçmiş kiloda artış yağ oranında düşüş var ama daha fazla yağım var 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Boyka16, Bir saat önce yazdı:

Maşşallah çok iyi gidiyorsunuz :) bana göre, böyle bir hacim küründe yağ oranınız çok iyi.  temiz beslendiğiniz belli. Yağ oranına çok takılmayın derim. Hacim küründe bu tür şeyler normal. Bu şekilde devam ederseniz dahada azalma olacağını göreceksini mutlaka.
başarılar diliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Boyka16, 19.03.2022 - 10:20 yazdı:

Elimde 12 haftalık testo e boldenon var dozajları testo 300 bolde 250 pazartesi perşembe 1er ml vuruyorum  18 gün oldu testo çalışıyor belli sertleşmeler tavan seviyede omuzlar felan doldu 2 kilo aldım bu arada boy 170 kilo 78 di 80 e çıktım ama ben yağ yakıp olursa temiz kütle almak istiyorum kütle koyamasamda amacım karın yağlarından kurtulmak antrenman şeklim süper setli ant sonu cardio var 20 30 dk günlük hayatım hareketsiz beslenme kabaca 4 tam yumurta 600 gr et 100 gr yulaf 300 gr pirinç 1 elma 1 muz 40 gr kadarda ceviz vs ekstra yağ almıyorum  karbonhidratı dahada kısayımmı Küre başladığımdan beri sulanma oldu daha cok yardımcı olabilecek varmı beslenme konusunda

Hocam Manisa’da mı İzmir’de mi yaşıyorsun acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
Boyka16, 2 saat önce yazdı:

Lütfen beslenmenize dikkat edin hava basılmış gibi şişmiş tüm kas bölgeleri yani saf bir kas adele yok ortada haliyle ilacı kesince içerideki su gidecek eski halinize döneceksiniz sakın ayna veya tartıdaki hacime kanmayın genelde bu hata çok yapılır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
forbit, 36 dakika önce yazdı:

Lütfen beslenmenize dikkat edin hava basılmış gibi şişmiş tüm kas bölgeleri yani saf bir kas adele yok ortada haliyle ilacı kesince içerideki su gidecek eski halinize döneceksiniz sakın ayna veya tartıdaki hacime kanmayın genelde bu hata çok yapılır.

Fotoğraflar yanıltıcı aslında 5 6 yıllık spor geçmişim var hiç öyle parçalı bi fiziğim olmadı daha çok şişmeye yatkın 2 ci kür deneyimim bu  ilk kürde yüksek yağ yüksek karbo gitmiştim10 haftada 75 kilodan 83 e çıktım pctden sonra 78 de kaldım  şuan 80 lerde kilom özellikle kol bölgemde yağ azaldı sırtım göğsüm felan daha detaylandı ancak fotoğrafta belli olmuyor diyetim katıdır günlük 600 gram et 6 yumurta beyazı 200 gr pirinç 100 yulaf 50 gram kuru yemiş 1 yeşil elma bol yeşillik harici birşey yemiyorum 

Eyzel2, 36 dakika önce yazdı:

Hocam Manisa’da mı İzmir’de mi yaşıyorsun acaba ?

Bursa dayım 

Blitzkrieg, Bir saat önce yazdı:

Maşşallah çok iyi gidiyorsunuz :) bana göre, böyle bir hacim küründe yağ oranınız çok iyi.  temiz beslendiğiniz belli. Yağ oranına çok takılmayın derim. Hacim küründe bu tür şeyler normal. Bu şekilde devam ederseniz dahada azalma olacağını göreceksini mutlaka.
başarılar diliyorum.

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
forbit, 19.04.2022 - 23:57 yazdı:

Kollarım pampsız 41 41.5  kürden öncede 110 kilo incline bench pres 6 tekrar 200 kilo deadlift 8 tekrar yapardım kiloma göre güçlüyüm diye düşünüyorum ama estetik değil fiziğim fotoğraflarda hele hiç belli olmuyor saf temiz adele koymak için uğraşıyorum ama karbo yu az tüketsemde durum bu şekilde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14

Güncel 11 hafta geçti aradan testo e den testo c ye geçtim testo c boldenon devam beslenme aynı antrenman esnasında pamptan 2 kat büyüyor omuzlar damarlanma baya arttı antrenman dışında göğüs uçları sert durmuyor 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu değişim göz dolduruyor hocam. Kür sonunda tartıdaki değişim nasıl oldu ? Kür başlangıcında yağ oranınız kaçtı ? 2 hafta sonra sizin tarzda bir küre giriyorum. Vereceğiniz tavsiyeler benim için altın değerinde olacak. @Boyka16

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
YampiriHortu, Bir saat önce yazdı:

Bu değişim göz dolduruyor hocam. Kür sonunda tartıdaki değişim nasıl oldu ? Kür başlangıcında yağ oranınız kaçtı ? 2 hafta sonra sizin tarzda bir küre giriyorum. Vereceğiniz tavsiyeler benim için altın değerinde olacak. @Boyka16

Başlangıçta Yağlı 78 kg dim karbonhidrat düşürerek gittim 79 80 arasıyım şuan hacim alayım diyosan karbonhidrat yüksek tüket bol bol cardio yap fiziği gösteren cardio 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Boyka16, 20.05.2022 - 20:47 yazdı:

Başlangıçta Yağlı 78 kg dim karbonhidrat düşürerek gittim 79 80 arasıyım şuan hacim alayım diyosan karbonhidrat yüksek tüket bol bol cardio yap fiziği gösteren cardio 

Öncelikle merhabalar ne kadar bir kalori açığı oluşturdunuz ve sormak istediğim şey şu hem kas ekleyip hem yağ yakabilmek konusunda nasıl bir yol izlediniz bende bu şekilde ilerlemek istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Boyka16, 20.05.2022 - 20:47 yazdı:

ne kadar kardiyo yaptın dostum ben haftada 4 gün 25 dk sabah aç karnına 25 dk akşam 10 dk da idman sonu toplamda 60 dk düşük tempo yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
samet9098, 22.05.2022 - 15:03 yazdı:

ne kadar kardiyo yaptın dostum ben haftada 4 gün 25 dk sabah aç karnına 25 dk akşam 10 dk da idman sonu toplamda 60 dk düşük tempo yapıyorum 

İdman dan sonra 30 40 dk haftada 2 3 günde sabah 40dk

15 hafta bitiyor testo boldenon ile son 4 5 haftayı da sadece testo ile devam etsem olurmu 20 haftaya tamamlayayım diyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Boyka16, 32 dakika önce yazdı:

15 hafta bitiyor testo boldenon ile son 4 5 haftayı da sadece testo ile devam etsem olurmu 20 haftaya tamamlayayım diyorum 

Genelde 20 haftalık boldenon daha etkili oluyor boldenon geç açılan bir ilaç olduğu için şuan zirvede ilaç anlık formun atar mısınız çok iyi gidiyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Merhabalar hocam kür boyunca güç artışınız ve varsa jinekomasti belirtisi konusunda bilgi verir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Boyka16, 17.05.2022 - 18:33 yazdı:

Güncel 11 hafta geçti aradan testo e den testo c ye geçtim testo c boldenon devam beslenme aynı antrenman esnasında pamptan 2 kat büyüyor omuzlar damarlanma baya arttı antrenman dışında göğüs uçları sert durmuyor 

17 ci hafta pamp lı pampsız fotolar attım yağ oranı baya düştü daha yeni istediğim seviyede hacim de gitmedi aç karna 79.500 kiloyum 300 gram pirinç 100 gram yulaf 6 yumurta 700 gram hindi beslenmeyi düşürmedim cardio arttırdım ara ara agresiflik arttı 20 ci haftada bitiricem kürü 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.