Merhabalar değerli forum üyeleri.  Yaşım 24. Yaklaşık olarak 2019 yılından beri aranızda olan bir kardeşinizim. Şu zamanlara kadar çeşitli kürlerim oldu profilime girip geçmişten bakabilirsiniz. Pct konusunda da hep sizin yardımınızla üstesinden geldim. Özellikle sayın @metinav hocamın destekleri olmasaydı kolay kolay üstesinden gelemezdim. En son kürümü eylül ayında noktalamıştım. Başarılı bir şekilde pct yapıp önüme devam ettim. Sonrasında ayağım kırıldı sporu bırakmak zorunda kaldım iyileştiğim de de spora devam etmek istemedim. Haliyle biraz yağlandım. Şu an tekrar başladım. yaklaşık 6 hafta civarı oldu. Bunun 4 haftasını natural son iki hafta 300ml testo prop la devam ettim. Ama bu son 6 hafta içerisinde libidom gittikçe sıfırlanmaya başladı. Bir ilişkim var ve aktif cinsel hayatım var. En son pct zamanından bu yana ilişkiye girmeden önce yarım çay kaşığı epimedyum macunu kullanırdım, 1.5 gün çok rahat bir şekilde performansımı arttırırdı. Bundan 3 hafta önce aynı şekilde kullandığımda 2-3 saat bile etkisini gösteremedi. Çok takmak istemedim fakat son 2-3 aydır neredeyse hiç sabah ereksiyonum olmuyor. Neyse only testoya başlarım o ara hem diyete girerim hemde libidom artar umuduyla 2 hafta önce prop girmeye başladım. Ve son 3 haftadır aşırı sağlıklı besleniyorum düzenli cardiomu yapıyorum. Ama kötü bir ereksiyon sertleşme problemi çekiyorum. macun içindeki sildenafil bitmiştir diye gittim eczaneden 100lük sildenafil aldım. 50sini kullandım fakat hiç bir şekilde tık yok. Aşırı bi hissizlik var. Cinsel isteğim neredeyse sıfır. Psikolojim bozuldu. Bu benim için büyük bir problem. Bir daha düzenli ilişkiye girememekten korkuyorum.ne kullanırsam kullanayım, 1-1.5 ay önceki yaşadığım sertlik hissi asla gelmiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Daha önce asla böyle bir şey yaşamamıştım. Pct zamanı 50mg klomen kullanırken bile libidom bu kadar ölmemişti. Kan tahlili için only testodaki 4. Haftayı beklemek zorundayım. Şu zamana kadar hep yanımda oldunuz. Lütfen şimdi de yardımcı olun. Kötü durumdayım. @rastlantisal @metinav Saygılarımla.