Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozyaltnkl

Testo tahlil sonucum ve saçlarla ilgili

Önerilen İletiler

Ozyaltnkl    2

Berat Kandilinizi kutlamakla birlikte bu akşam pctm(5000iu + klomen + tadalafil + leztorozol) sonrası tahlil sonuçlarımı paylaşıcam ve fazla anlamıyorum. Öncelikle sizlere sorularım sırayla:

1) tahlil sonuçlarım eksik mi baktırmam gereken testosteron haricinde değerler var mı? Özellikle saç durumuna vurgu yapıcam sık sık. Saçlarla ilgili baktırmamız gereken değerler var mı?

Saça takılma sebebim iki defa küre girdim yaşım 21. Geçen sene mart ve kasım aylarında dianabol ve proviron kaynaklı şakak kısımlarında saç kaybım olduğunu gördüm. 300 testo e 300deca 300 belde ve 30 danabol idi kürüm. 

2) saç dökülme ve kür ilişkisini bi arabaya benzetirsek arabanın yani saç dökülmesinin normal seyri 10km/h iken biz küre girince gaza basıyoruz arabanın hızı 50km/hye çıkıyor ve saçlarımız daha hızlı dökülüyor. Sorum şudur: kür bitince saç dökülme hızımız yine aynı düzeyde olan 10km/h ye dönüyor mu yoksa daha üst seviyelerde kalıcı şekilde devam mı ediyor?

3) pregnyl sonrası artan devasa androjen seviyesi normal haline iniyor mu inmesi ne kadar sürüyor çünkü pregnyldrn sonra ciddi anlamda sivilcelenme ve saç döküntüsü daha da yoğunlaştı? Bol bol çinko hapı alıyorum gerek zma gerek zinco tablet 50mg fakat minoksillere vs bulaşmak istemiyorum sizce normale döner mi yoksa hızlı bir keliiğe doğru mu gidiyorum ve bunu anlamanın bilimsel yani tahlilsel bir tarafı var mı varsa hangi hormonları ve neleri ölçtürmeliyim.

Teşekkürler...

Screenshot_20220317-212231_Office.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.221

Tüm bunlardan bağımsız, eğer genetiğinde kellik varsa streoid bu süreci çok öne çeker. 

Saç için endişeleneceksen neden küre giriyorsun? Üstelik DHT türevlerinde bu süreç daha da hızlanmış oluyor. 

Kür bitince de dökülen dökülmüş oluyor. Yani yerine yeniden dönmüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Saç için endişeleneceksen neden küre giriyorsun?

Herkes bir rastlantısal değil :P

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozyaltnkl    2
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Tüm bunlardan bağımsız, eğer genetiğinde kellik varsa streoid bu süreci çok öne çeker. 

Saç için endişeleneceksen neden küre giriyorsun? Üstelik DHT türevlerinde bu süreç daha da hızlanmış oluyor. 

Hocam haklısınız yaşıma ve doların fazla olmamasından dolayı çok göze batmaz belki diye düşündüm ama ikinci kürümün sonunda şakal kısımlarından anladım. Dökülme yavaşlamayacak mı artık bundan sonra 

rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Jay cutler vs bakıyorum çok devasa adamlar saçlılar o dozlara rağmen acaba propecia vs saw palmetto, finasterid ve mı mevcuttur yoksa doğal halleri mi 

Yaşımın gençliği ve doların fazla olmaması* olacak yanlış yazmışım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468

@Ozyaltnkl
Düzgün bir pct planı yap öncesinde...

Dökülen dökülür genetikse engel olamazsın...Steroid ve stres, kortizol bu süreci hızlandırır, öne çeker...

D vitaminin dipte, bu sana olumsuz olarak yansır her türlü.Eczaneden devit 3 ampül al, 15 günde bir kırıp iç, yemekle birlikte...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
metinav, 9 dakika önce yazdı:

@Ozyaltnkl

Dökülen dökülür genetikse engel olamazsın...Steroid ve stres, kortizol bu süreci hızlandırır, öne çeker...

D vitaminin dipte, bu sana olumsuz olarak yansır her türlü.Eczaneden devit 3 ampül al, 15 günde bir kırıp iç, yemekle birlikte...

Reçetesiz vermezler sağlık ocakları bile vermiyor fizik tedavi veya dahiliye yazar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozyaltnkl    2
metinav, 27 dakika önce yazdı:

@Ozyaltnkl

Teşekkürler hocam pctm bitti zaten. D vitamini için de D-colerefor aldım. Ekstra olarak hardline vitamin mineral kullanıyorum. Saç için de biyotin hapı ve çinko hapı aldım. İnşallah yavaşlatabilirim dökülmeyi. Pregnylden sonra çok gözle görülür döküldüler. Ekstra olarak argan yağı alıp saç diplerine masaj yapıcam. Sarımsak sürmek falan dahi denemek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Ozgur511, 31 dakika önce yazdı:

Reçetesiz vermezler sağlık ocakları bile vermiyor fizik tedavi veya dahiliye yazar 

Yoo reçeteye tabi değil, tamamen eczacının keyfi uygulaması.Sürekli ilaç aldığınız tanıdık bir eczacı bulun sorunsuz alırsınız...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?
    • Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.