Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xerxes

Sustanon ilk kür

Önerilen İletiler

xerxes    1

Merhaba 1 yıllık düzenli spor geçmişimin ardından (Güncel boy 1.82 kilo 78) küre girmeye karar verdim,

Erişimim rahat olduğu ve güvenilir olduğunu düşündüğüm için tercihim 12 haftalık haftada 2 kez (total 500) sustanondan yana oldu, şu an 1 haftayı bitirdim ilk 2 enjeksiyon bitti ilk haftayı tamamladım fakat 2 gündür çok hafif testis ağrısı çekiyorum ayrıca testislerimde hafif bir hareketlenme oluyor gün içinde sürekli hissediyorum bugün test amaçlı olarak denediğimde ne kadar zorlarsam zorlayayım tam anlamıyla erekte olamadığımı farkettim. Daha 1. haftadan sustanon küründe erekte problemi normal mi yoksa kürü bırakmalı mıyım karar veremiyorum ayrıca kürü bırakırsam 2 enjekte için pct yapmalı mıyım yardımcı olursanız sevinirim kafamı çok kurcaladı bu konu

tarihinde xerxes tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

captured    23
xerxes, 3 saat önce yazdı:

Merhaba 1 yıllık düzenli spor geçmişimin ardından (Güncel boy 1.82 kilo 78) küre girmeye karar verdim,

Erişimim rahat olduğu ve güvenilir olduğunu düşündüğüm için tercihim 12 haftalık haftada 2 kez (total 500) sustanondan yana oldu, şu an 1 haftayı bitirdim ilk 2 enjeksiyon bitti ilk haftayı tamamladım fakat 2 gündür çok hafif testis ağrısı çekiyorum ayrıca testislerimde hafif bir hareketlenme oluyor gün içinde sürekli hissediyorum bugün test amaçlı olarak denediğimde ne kadar zorlarsam zorlayayım tam anlamıyla erekte olamadığımı farkettim. Daha 1. haftadan sustanon küründe erekte problemi normal mi yoksa kürü bırakmalı mıyım karar veremiyorum ayrıca kürü bırakırsam 2 enjekte için pct yapmalı mıyım yardımcı olursanız sevinirim kafamı çok kurcaladı bu konu

Selam.

Forum üyelerinin daha iyi yardımcı olabilmesi için, hormon (örn. toplam testosteron, östradiyol/E2, prolaktin vs.) değerlerini içeren bir kan testi sonuç kağıdı şart. Ek olarak, Sustanon'un dalgalı yapısı kullanıcıların östrojenik sorunlar yaşamasına çok müsait. Ben kendim de yaşadım, illallah getirtiyor.

İki enjeksiyondan sonra PCT'nin gerekip gerekmeyeceğini öğrenebilmek için yine bir kan testi yaptırılması önerilebilir. Sustanon'un içerdiği dekanoat esterinin yarılanma ömrü ~7.5 gün olduğu için, vücuttan tam olarak temizlenmesi en az bir ay sürebilir. Devam edilme kararı alınırsa, herhangi bir aromataz inhibitörünün uygun dozlarda eklenmesi yararlı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xerxes    1
captured, 6 saat önce yazdı:

Selam.

Forum üyelerinin daha iyi yardımcı olabilmesi için, hormon (örn. toplam testosteron, östradiyol/E2, prolaktin vs.) değerlerini içeren bir kan testi sonuç kağıdı şart. Ek olarak, Sustanon'un dalgalı yapısı kullanıcıların östrojenik sorunlar yaşamasına çok müsait. Ben kendim de yaşadım, illallah getirtiyor.

İki enjeksiyondan sonra PCT'nin gerekip gerekmeyeceğini öğrenebilmek için yine bir kan testi yaptırılması önerilebilir. Sustanon'un içerdiği dekanoat esterinin yarılanma ömrü ~7.5 gün olduğu için, vücuttan tam olarak temizlenmesi en az bir ay sürebilir. Devam edilme kararı alınırsa, herhangi bir aromataz inhibitörünün uygun dozlarda eklenmesi yararlı olabilir.

teşekkürler hocam bu testleri çıkartmak için ürolojiye gidip steroid kullanımına bağlı sertlik sorunum var desem yaparlar mı, devletteki doktorların işi yokuşa sürdüğünü duymuştum test yapmamak için

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

devletten randevu al üroloji bölümüne kürdeyim de yokuşa falan sürmüyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
xerxes, 41 dakika önce yazdı:

teşekkürler hocam bu testleri çıkartmak için ürolojiye gidip steroid kullanımına bağlı sertlik sorunum var desem yaparlar mı, devletteki doktorların işi yokuşa sürdüğünü duymuştum test yapmamak için

Ben böyle bir şey ile hiçbir zaman karşılaşmadım ancak gerçekten yardıma ihtiyacı olan bir hastayı, Hipokrat yemini etmiş bir sağlık çalışanının reddedeceğini düşünmüyorum. Buna rağmen tereddüt varsa, "steroid kullanımına bağlı" kısmı olmadan da söylenebilir. Ben testosteron kullandığımı, bir kez haricinde, hiçbir zaman söylemedim. Söylediğim zamanda bile sorun olmadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xerxes    1
captured, Bir saat önce yazdı:

Ben böyle bir şey ile hiçbir zaman karşılaşmadım ancak gerçekten yardıma ihtiyacı olan bir hastayı, Hipokrat yemini etmiş bir sağlık çalışanının reddedeceğini düşünmüyorum. Buna rağmen tereddüt varsa, "steroid kullanımına bağlı" kısmı olmadan da söylenebilir. Ben testosteron kullandığımı, bir kez haricinde, hiçbir zaman söylemedim. Söylediğim zamanda bile sorun olmadı.

tamamdır hocam teşekkürler yaşadığım durum çok mu anormal peki 1. haftadan böyle bir etki gören görmemiştim çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
xerxes, 32 dakika önce yazdı:

tamamdır hocam teşekkürler yaşadığım durum çok mu anormal peki 1. haftadan böyle bir etki gören görmemiştim çünkü

Bahsedilen testis ağrısını ben de hissetmiştim. Dışarıdan testosteron alımından dolayı kendilerini kapatma aşamasında bu ağrının oluştuğunu tahmin ediyorum. Diğer yan etkiler hakkında yorum yapabilmek için bir kan testi gerçekten şart.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xerxes    1
captured, 20 saat önce yazdı:

Bahsedilen testis ağrısını ben de hissetmiştim. Dışarıdan testosteron alımından dolayı kendilerini kapatma aşamasında bu ağrının oluştuğunu tahmin ediyorum. Diğer yan etkiler hakkında yorum yapabilmek için bir kan testi gerçekten şart.

hocam testlerim çıktı e2 testi ya bakmadılar ya da daha çıkmadı ama dikkatimi çeken prolaktin referans aralığı 5-10 arasıyken benimki 90 çıkmış problem bundan kaynaklanıyor olabilir mi

FD1358F4-8A33-4145-889E-B0F0F9675460.png

CB3D7DD5-2533-423D-BB6D-843CC8F6BD05.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.