Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

Trt sonrası küre dönüş

Önerilen İletiler

Askabar    839

Merhabalar arkadaş Şuan TRT DOZ ENANTH ALIYORUM. 3 hafta oldu 3 hafta daha alıp küre girmeyi düşünüyorum. Sizce TRT için yani reseptörlerin dinlenmesi için 6 hafta yeterli bir süre mi ? Sonraki aşamada kür olarak TESTO E MASTERON E VE TREN E kullanmayı düşünüyorum. 12 hafta kullanacağım ve bu süreçte kaloriyi sadece -500 yapmayı düşünüyorum. Uzun vadede biraz daha yap yakımı ve keskinlik için. Sonra pct yapıp 1-2 ay dinlenmeyi sonrasında güzel bir bulk kürü yapmayı planlıyorum. Bu süreç ve sonrası için varsa önerilerinizi bekliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaş Şuan TRT DOZ ENANTH ALIYORUM. 3 hafta oldu 3 hafta daha alıp küre girmeyi düşünüyorum. Sizce TRT için yani reseptörlerin dinlenmesi için 6 hafta yeterli bir süre mi ? Sonraki aşamada kür olarak TESTO E MASTERON E VE TREN E kullanmayı düşünüyorum. 12 hafta kullanacağım ve bu süreçte kaloriyi sadece -500 yapmayı düşünüyorum. Uzun vadede biraz daha yap yakımı ve keskinlik için. Sonra pct yapıp 1-2 ay dinlenmeyi sonrasında güzel bir bulk kürü yapmayı planlıyorum. Bu süreç ve sonrası için varsa önerilerinizi bekliyorum. 

Reseptörlerin yenilenmesi/çoğalması/resetlenmesi için supplement olarak L Carnitin ve Alpha Lipoik Asit (ALA)  öneriliyor. Ayrıca if beslenme tarzına geçmek ve d vitamini de reseptör yenilenmesi için çok iyi sonuçlar verebiliyormuş.

Ben şahsen pct döneminde hafta içi İf beslenip haftasonu ne bulduysam yedim. Cuma tahlillerimi yaptıracağım duruma göre yeni küre başlangıç veya pct tekrarına karar vereceğim.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Reseptörlerin yenilenmesi/çoğalması/resetlenmesi için supplement olarak L Carnitin ve Alpha Lipoik Asit (ALA)  öneriliyor. Ayrıca if beslenme tarzına geçmek ve d vitamini de reseptör yenilenmesi için çok iyi sonuçlar verebiliyormuş.

Ben şahsen pct döneminde hafta içi İf beslenip haftasonu ne bulduysam yedim. Cuma tahlillerimi yaptıracağım duruma göre yeni küre başlangıç veya pct tekrarına karar vereceğim.

Şuan l carnitin C vitamini ve d3 alıyorum abi 3/4 hafta daha TRT devam sonra 12-14 hafta bir kür yapıp pct yapacam. Bakalım umarım güzel verim alırım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Şuan l carnitin C vitamini ve d3 alıyorum abi 3/4 hafta daha TRT devam sonra 12-14 hafta bir kür yapıp pct yapacam. Bakalım umarım güzel verim alırım. 

İf beslenmeyi de gözden geçir, hem yağ yakmak için güzel bir yöntem :)

Ben kürleri birbirine bağlarken genelde 1 ay gibi süreler TRT dozda kalmıştım, ama tabiki 6 hafta daha iyi bir seçenek vücudu dinlendirmek açısından.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Rdm, 12 dakika önce yazdı:

İf beslenmeyi de gözden geçir, hem yağ yakmak için güzel bir yöntem :)

Ben kürleri birbirine bağlarken genelde 1 ay gibi süreler TRT dozda kalmıştım, ama tabiki 6 hafta daha iyi bir seçenek vücudu dinlendirmek açısından.

Ben bulk dışı hep İF Gidiyorum abi. Kahvaltı kahve ile atlıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bende de alışkanlık 8 hafta. Bu arada trt boyunca arginine mutlaka öneririm. Sabah yarım, akşam yarım ölçek yeterli olur.

ALA ile birlikte Ubiquinol 100mg kullanılması harika sonuçlar verir. Tam bir detoks kürü:)   

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Mickey, 3 dakika önce yazdı:

Bende de alışkanlık 8 hafta. Bu arada trt boyunca arginine mutlaka öneririm. Sabah yarım, akşam yarım ölçek yeterli olur.

ALA ile birlikte Ubiquinol 100mg kullanılması harika sonuçlar verir. Tam bir detoks kürü:)   

ALA ECZANELERDE VAR MI ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Askabar, Şimdi yazdı:

ALA ECZANELERDE VAR MI ? 

Tabi ikisi de var.

Bu arada Mersin Silifke tarafları çok sağlam sporcu yetiştiriyor, yarışmalarda sık görüyorum:) Bir de Yalova bölgesi bu şekilde.

Herhalde daha önce yarışma yapmış tecrübeli hocaların salonları var buralarda başka şekilde olmaz çünkü bu işler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Mickey, 3 dakika önce yazdı:

Tabi ikisi de var.

Bu arada Mersin Silifke tarafları çok sağlam sporcu yetiştiriyor, yarışmalarda sık görüyorum:) Bir de Yalova bölgesi bu şekilde.

Herhalde daha önce yarışma yapmış tecrübeli hocaların salonları var buralarda başka şekilde olmaz çünkü bu işler.

Aynen abi Mersin’de eski emekli yarışmacı hocaların ve federasyonda olan hocaların salonları çok fazla var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mickey, 6 dakika önce yazdı:

Tabi ikisi de var.

Yalova'da iş biraz siyasi abi, ne sen sor ne ben söyleyip moralini bozayım :)

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Askabar, 10 saat önce yazdı:

Bence dinlendirmene gerek yok. Zaten küre gireceğin için, zaman kaybetmeden başlaman yararlı olabilir. Bu uygulamaya İngilizce'de "blast and cruise" adı veriliyor. Bu arada, "reseptörlerin dinlenmesi" diye bir kavramı ben hayatımda ilk kez bu forumda okudum. Gerçekten böyle bir şey var mı diye merak ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
captured, 15 saat önce yazdı:

Bence dinlendirmene gerek yok. Zaten küre gireceğin için, zaman kaybetmeden başlaman yararlı olabilir. Bu uygulamaya İngilizce'de "blast and cruise" adı veriliyor. Bu arada, "reseptörlerin dinlenmesi" diye bir kavramı ben hayatımda ilk kez bu forumda okudum. Gerçekten böyle bir şey var mı diye merak ediyorum.

Dostum zaten kürden çıktım. Kür sonu ga pct yapılır yada TRT doz alınıp vücut dinlendirilir. Sonra yeniden anabolizan alınır. Bu olay reseptörler böbrek karaciğer vb durumları iyileştirmek amacıyla yapılır 

Bugün ALA Aldım. 200 mg /1 kapsül şekilde. Günde kaç mg almalıyım? Nette 600 alınmasını söyleyende var 200 yeterli diyende. @Mickey @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Askabar, 34 dakika önce yazdı:

Bugün ALA Aldım. 200 mg /1 kapsül şekilde. Günde kaç mg almalıyım? Nette 600 alınmasını söyleyende var 200 yeterli diyende. @Mickey @Rdm

Genellikle sabah 1 akşam 1 şeklinde 400 mg kullanılıyor ama ben sabah 1 kere alıyordum. Tek sebebi pahalı bir ürün olmasıydı :)   F.B.'da kür esnasında ve sonrasında özellikle ALA kullanımını öneriyordu onunda günlük kullanım şekli  1 adet 200 mg.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Rdm, 37 dakika önce yazdı:

Genellikle sabah 1 akşam 1 şeklinde 400 mg kullanılıyor ama ben sabah 1 kere alıyordum. Tek sebebi pahalı bir ürün olmasıydı :)   F.B.'da kür esnasında ve sonrasında özellikle ALA kullanımını öneriyordu onunda günlük kullanım şekli  1 adet 200 mg.

Teşekkür ederim abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.