Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cenksoydan

Lgd, rad, yk11 ile sarms kuru

Önerilen İletiler

cenksoydan    8

Merhaba 6 yillik spor gecmisim var her sene 3 ay yapip 1 ay yada 2 ay ara verip devam seklinde yapıyorum. Son donem arasinda hic olmadigim kadar yaglandim ve duzensiz beslendim yaklasik 2,5 ay boyle devam ettim. Simdi Burak hoca ile sarms kurune basladik gelisimi buraya atmaya caliscam ama soz veremiyorum.

Cok vaktim olmuyor. Bu paylasimida sadece Burak Hoca nin ilgisi alakasina gonlugunun guzelligine istinaden yaziyorum. Devamini cikarabilirsem resim atarim. Siteye ilk basta supheli yaklassam da ne kadar yanildigimi sonradan anladim. Simdi kurum soyle lgd4033, rad 140, yk11 2 aylik bir kur. Suan ikinci haftadayim. Daha ilk haftadan ara vermeme ragmen kaldirdigim agirliklara ben bile sastim. Bu kadar cabuk etki beklemiyordum. Daha once de baska yerden sarms kurune girmistim. Ama onun gostermesi 3 hafta sürmüştü zaten 8 haftalik kurde ciddi zaman kaybi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cenksoydan    8

Aşağıdaki resimler de 2. hafta. Gerçekten guc kuvvet olarak bekledigimden cok iyi sonuclar aliyorum ustelik 2. haftada.

İnsallah gelecek haftalari da atmaya calisicam

07402A82-71FE-4235-9127-B4DB237976AD.jpeg 6DA1F9C0-55E7-4E6E-974B-2CFDD563691B.jpeg A2B52725-273D-4A30-8075-AA2FCDAB9050.jpeg

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

Fiziğiniz zaten çok güzel natural duruş anlamında sarm ile silkeleyip ayağa kaldırmış olacaksınız vücudu kol çapınız gayet iyi omuzlarda özellikle ikinci fotoğraflarda. Kardiyo yapıyor musunuz? Ve beslenme detayları nelerdir biraz bahsederseniz çoğu kişi faydalanır. :) Başarılar Cenk.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenksoydan    8
forbit, 16.03.2022 - 18:40 yazdı:

Fiziğiniz zaten çok güzel natural duruş anlamında sarm ile silkeleyip ayağa kaldırmış olacaksınız vücudu kol çapınız gayet iyi omuzlarda özellikle ikinci fotoğraflarda. Kardiyo yapıyor musunuz? Ve beslenme detayları nelerdir biraz bahsederseniz çoğu kişi faydalanır. :) Başarılar Cenk.

Cok teşekkür ederim yorumunuz icin. Kardiyo yapmiyorum Burak hoca uyardiktan sonra spor sonrasi 15 dk hizli yavas kosu yapiyorum ortalama 200 kal i yakiyorum. Burak hocanin bana koydugu hedef 500 :) Ama o kadar cikarmaya dermanim kalmiyor artik. Beslenme sabah 6 yumurta yiyorum. Aksam evde salata hazirliyorum obursu gunun oglenine gobek siyah havuc roka maydonoz kekik yagsiz limonlayip yiyorum. Bir bardak pirinc. Disardan 350-400 gr tavuk gogus sis. Bazen kofte, sis tavugu azaltıp attiriyorum. Aksama kadar birer kasik ikiser kasik 4 e kadar bitiriyorum. 6:30 gibi spor yapıyorum cikista protein tozu içiyorum. Aksam da istahim 1-2 saat olmuyor cok acikinca sekersiz fistik ezmesi iki tane kivi yiyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    629
cenksoydan, 14.03.2022 - 20:48 yazdı:

Aşağıdaki resimler de 2. hafta. Gerçekten guc kuvvet olarak bekledigimden cok iyi sonuclar aliyorum ustelik 2. haftada.

İnsallah gelecek haftalari da atmaya calisicam

Evet hocam sarmslar performans ürünüdür özellikle power lift., cross fit ve biz vücut geliştirme ile alakalı kişilkerin tercihidir. Kür seçiminiz çok güzel yanına daha da ivme almak için kick start ürünlerinden turinabol, dianabol, anapolon her hangi biri eklenebilirmiş belki. Omuz başlarınız ve bicepsiniz en iyi iki bölgeniz gibi duruyor. 1,2 ayı dolu dolu geçirirseniz su kadar berrak, temiz, çıkış yakalamış bir vücutla yazı geçirebilirsiniz diye ümit ediyorum. :) 

cenksoydan, 22.03.2022 - 15:23 yazdı:

Cok teşekkür ederim yorumunuz icin. Kardiyo yapmiyorum Burak hoca uyardiktan sonra spor sonrasi 15 dk hizli yavas kosu yapiyorum ortalama 200 kal i yakiyorum. Burak hocanin bana koydugu hedef 500 :) Ama o kadar cikarmaya dermanim kalmiyor artik. Beslenme sabah 6 yumurta yiyorum. Aksam evde salata hazirliyorum obursu gunun oglenine gobek siyah havuc roka maydonoz kekik yagsiz limonlayip yiyorum. Bir bardak pirinc. Disardan 350-400 gr tavuk gogus sis. Bazen kofte, sis tavugu azaltıp attiriyorum. Aksama kadar birer kasik ikiser kasik 4 e kadar bitiriyorum. 6:30 gibi spor yapıyorum cikista protein tozu içiyorum. Aksam da istahim 1-2 saat olmuyor cok acikinca sekersiz fistik ezmesi iki tane kivi yiyorum

KARDİYO KESİNLİKLE OLMALI! Çünkü bizim ülkemizde kardiyo ve bacak çalışmak sporcuları boğar ama asla aksatılmadan yapılmalı. 30,40 dk yeterli gelecek tempoda kardiyo yapın toksinleri atın yağları yeterli miktarda yakmanıza yardımcı olacaktır çünkü sarmların performans dışında bana soracak olursanız müthiş bir yağ yakım etkileri de var. Balık tüketin mutlaka haftada 1 veya 2 kere. 

Takipteyim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenksoydan    8
SPECTRE, 22.03.2022 - 16:01 yazdı:

Evet hocam sarmslar performans ürünüdür özellikle power lift., cross fit ve biz vücut geliştirme ile alakalı kişilkerin tercihidir. Kür seçiminiz çok güzel yanına daha da ivme almak için kick start ürünlerinden turinabol, dianabol, anapolon her hangi biri eklenebilirmiş belki. Omuz başlarınız ve bicepsiniz en iyi iki bölgeniz gibi duruyor. 1,2 ayı dolu dolu geçirirseniz su kadar berrak, temiz, çıkış yakalamış bir vücutla yazı geçirebilirsiniz diye ümit ediyorum. :) 

KARDİYO KESİNLİKLE OLMALI! Çünkü bizim ülkemizde kardiyo ve bacak çalışmak sporcuları boğar ama asla aksatılmadan yapılmalı. 30,40 dk yeterli gelecek tempoda kardiyo yapın toksinleri atın yağları yeterli miktarda yakmanıza yardımcı olacaktır çünkü sarmların performans dışında bana soracak olursanız müthiş bir yağ yakım etkileri de var. Balık tüketin mutlaka haftada 1 veya 2 kere. 

Takipteyim.

Cok teşekkür ederim yorumlariniz icin. Kardiyo evet kesinllikle yapilmali hic bu kadar yaglanmadigim icin hatta kilo almaya calistigim icin yapmazdim. Tabi sirf kilo degil toksinlerin ve cigerlerin dayanikliligi icin de gerekli. 

65C26BAB-A385-4086-81B3-C47199467C49.jpeg 01D371B8-0896-48ED-BADF-97508B047853.jpeg DCE074E8-73ED-4391-94A7-312DCA3E1CAA.jpeg 318EC1C6-243A-4623-9B3D-5AAD4330A2A2.jpeg

7E206CC5-5F59-4DEE-8957-48B3426E3C7E.jpeg 0E08BD51-B8A3-4CC8-B9E2-00A753762F3F.jpeg

Kurde 3. haftanin sonu. Aslinda resim cekilmeyi beceremem ve sevmem de. Oyuzden acilarin kusuruna bakmayin. Sadece kurun sonuclarini az cok paylasabilmek yararlı olabilir diye atiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Hocam bu göğüs yapısı devamlilik ile nefis yerlere gelir. Başarılar diliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32

Kullanmış olduğunuz ürünlerden lgd ve yk11 i denemiştim gerçekten güzel ürünler paranızın hakkını disiplin ile çok iyi şekilde verir. Burak hocanın dediği herşeyi harfiyen yaparsanız güzel sonuçlar alıcağınıza eminim. Güzel bir sonuç alırsınız İnşallah ☺️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeki95    7
cenksoydan, 25.03.2022 - 22:04 yazdı:

Cok teşekkür ederim yorumlariniz icin. Kardiyo evet kesinllikle yapilmali hic bu kadar yaglanmadigim icin hatta kilo almaya calistigim icin yapmazdim. Tabi sirf kilo degil toksinlerin ve cigerlerin dayanikliligi icin de gerekli. 

Kurde 3. haftanin sonu. Aslinda resim cekilmeyi beceremem ve sevmem de. Oyuzden acilarin kusuruna bakmayin. Sadece kurun sonuclarini az cok paylasabilmek yararlı olabilir diye atiyorum

Omuz çatısı çok sağlam duruyor umarım elde etmek istediğiniz fiziğe ulaşırsınız. Ben de ostarine ya da lgd kürüne girmeyi planliyorum kararsızım.Acaba güncel durumunuz nedir bir gelişme var mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Welldeir
      Öncelikle herkese merhaba 3.5 yıldır spor yapıyorum başladığımdan beri 20 kiloya yakın kütle kazandım ve şuan 18 yaşındayım mk-677 kullanmayı düşünüyorum herhangibir hormon baskılayıcı etkisine rastlamadım fakat kişiden kişiye değişmekle beraber etkili veya etkisiz diyenler var kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor sizce nasıldır kullanılır mı veya gereksiz mi ?
    • Yazan: Rheiwa
      Merhaba,
      24 yaşındayım ve SARM kullanmak istiyorum fakat Türkiye'de de orijinal zor bulunuyor galiba. Bu yüzden orijinal SARMs nasıl temin edebilirim? Sol altta ki wp butonundan ORIJINAL SARM temin etme imkanım var mı? Varsa ortalama mk677 fiyatı nedir. Baktım ama fiyat göremedim, birde son olarak;
      GrimLabs Ruthless dolu mu?  instagram satıcıları var bu marka ürünleri Amerika'dan yani orijinal satıcıdan temin ettiğini söylüyor sizce nedir ne değildir? Ortalama fiyatı 60-62 dolar (60cap) yaklaşık 2100-2300 arası satıyor bahsettiğim hesap.
    • Yazan: enes2525
      Merhaba, Sarms yaza merhaba kombinasyonu hakkında bilgi almak istiyorum fakat kullanan kişi çok göremedim sizce sarms ile yaza güzel bir vücutla girilir mi aranızda kullanan ve etkisini gören var mı? Sarms genel olarak işe yarıyor mu herkese iyi forumlar.

• Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: ferhyme
      Merhaba beyler haftalardır güvenebileceğim rad140 yk11 mk677 bulk kürü markaları arıyorum
      Rüyama girmeye başladı artık marka isimleri bi tane buluyorum burada aratıyorum sahte başka buluyorum sahte yine buluyorum sahte bana artık birisi bu üç ürünün orijinal güvenilir halde satıldığı memnun kaldığı bir satıcı marka site vs. verebilir mi ?
      Kafayı yemek üzereyim artık lütfen yardımcı olun seviliyorsunuz 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.