Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Brothers

Başlangıç sustanon kürü

Önerilen İletiler

Brothers    4

İyi günler benim kilo alma problemim var daha önce bir çok doktora gittim ve test yaptırdım ama hiçbir sağlık problemimin olmadığını söylediler bende çareyi sporda aradım daha önce parça parça 1 2 ay spor yaptım ama bi türlü kilo alamadığım için bıraktım şimdi tekrar istikrarlı bir şekilde spora başlamayı ama steriod ile başlamayı düşünüyorum ve sustanon kullanmayı düşünüyorum çok bi spor geçmişim yok gelişim görürmüyüm kilo almamda faydası olurmu şimdiden teşekkürler.

Boy:1.80

Kilo:63

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Battlefield    4

Steroid ile başlama, 2-3 sene natürel yap. Sonra steroidle beraber spor yap. Çünkü ilaç alıp yeni başlarsan bence hayal kırıklığına uğrarsın. Vücudunu zorlarsın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
Battlefield, 11 dakika önce yazdı:

Steroid ile başlama, 2-3 sene natürel yap. Sonra steroidle beraber spor yap. Çünkü ilaç alıp yeni başlarsan bence hayal kırıklığına uğrarsın. Vücudunu zorlarsın 

Yani steroid ile başlarsam alt yapım olmadığı için bi gelişimim sağlayamam doğrumudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Brothers, 20 dakika önce yazdı:

Yani steroid ile başlarsam alt yapım olmadığı için bi gelişimim sağlayamam doğrumudur

Asıl olay altyapı değil, yazdığından anladığım kadarıyla steroidler hakkında genel olarak bir bilgi birikimin yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

protein karb ı yeterince yiyip kilo alamazsan hala zeytin yağı içebilirsin❤

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
hectordoyle, 39 dakika önce yazdı:

Asıl olay altyapı değil, yazdığından anladığım kadarıyla steroidler hakkında genel olarak bir bilgi birikimin yok

Çok bi bilgi sahibi değilim ama forumda araştırdığım kadarıyla az buçuk birşey biliyorum ve bu steroid sürecinde bana yardımcı olabilecek kuzenlerim var kendileri uzun yılladır spor yapıyorlar ve daha önce steroid kullandılar ve kullanmayada devam ediyorlar bana zaten kullanmamı söyleyen kendileri çünki ne kadar yemek yediğimi ve kilo alamadığımı kendileride biliyorlar

holyland, 31 dakika önce yazdı:

protein karb ı yeterince yiyip kilo alamazsan hala zeytin yağı içebilirsin❤

Çok teşekkürler önerin için ama yeterince beslendiğimi düşünüyorum kilo alma sürecimde doktorun yazdığı proteinli sütler ve balık yağları ile besleniyordum ve tabiri caizse istifar etme derecesine gelene kadar yemek yiyordum ama yinede kilo alamıyordum maximum alabildiğim 1 veya 2 kilo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Spor ve beslenmenizde disiplin olmazsa isterseniz 1gram sustanon vurun yine boşa küre çekmek olacaktır.Parça parça yaptığınızı kendiniz söylemişsiniz.1-2 kilo aldım diyorsunuz, bu işte her şey süreçtir.Aldığınız 1-2 kilo sürecin taa en başı :) Sürece sadık kalırsanız sonuca ulaşırsınız.Eğer çevreniz size böyle şeyler vaad ediyorsa koşarak uzaklaşın.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217

Geçen senin gibi bir tanesine denk geldim. Gerçekten ölümüne yemek yediğinden bahsediyordu. 16-17 yaşlarında genç bir kardeşim. Oturduk hesapladık bir önceki gün "ölümüne" yediklerini. 1800 kalori :)))

Gelişimin sırrı steroid değildir. Gelişimin sırrı disiplindir. O disiplini oturtmadan @Vural2kardeşimin dediği gibi kendine dünyaları enjekte etsen kalıcı sonuç alman mümkün değil. Hormon sistemini bozduğunla kalırsın. Önce 2 sene natural spor yap. Spor yap dediğimde bunu GYM'e gidip ağırlık kaldırmak olarak algılama. Vücut geliştirme sporu beslenme - dinlenme - antrenman bütünüdür. 2 sene bunları yap ve rutinine alış. Sonra gelirsin burada seninle steroidleri konuşuruz.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Geçen senin gibi bir tanesine denk geldim. Gerçekten ölümüne yemek yediğinden bahsediyordu. 16-17 yaşlarında genç bir kardeşim. Oturduk hesapladık bir önceki gün "ölümüne" yediklerini. 1800 kalori :)))

Gelişimin sırrı steroid değildir. Gelişimin sırrı disiplindir. O disiplini oturtmadan @Vural2kardeşimin dediği gibi kendine dünyaları enjekte etsen kalıcı sonuç alman mümkün değil. Hormon sistemini bozduğunla kalırsın. Önce 2 sene natural spor yap. Spor yap dediğimde bunu GYM'e gidip ağırlık kaldırmak olarak algılama. Vücut geliştirme sporu beslenme - dinlenme - antrenman bütünüdür. 2 sene bunları yap ve rutinine alış. Sonra gelirsin burada seninle steroidleri konuşuruz.

1800 kaloriyi ben bir öğünde gömebiliyorum be, nasıl ölümüne yiyorlar böyle ne yiyorlar ? Kalorisiz ne var ki dünyada? Kereviz mi kemiriyorlar bütün gün, ıspanağı çiğ mi yiyorlar :)

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

1800 kaloriyi ben bir öğünde gömebiliyorum be, nasıl ölümüne yiyorlar böyle ne yiyorlar ? Kalorisiz ne var ki dünyada? Kereviz mi kemiriyorlar bütün gün, ıspanağı çiğ mi yiyorlar :)

Dedem hep diyorum matematiğe inanın diye. 

Kilo alamıyorum diyenlerden 1 haftalık geçmişe dönük yemek kaydını ya da diyetkolik gibi uygulamalarla bir haftayı kayıt ettirip önce beslenme alışkanlığını kontrol ediyorum. Sonra ne yapılacaksa üzerine konuşuyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Peki hocam spor sürecinde suplement,ilaç,besin vb önerebileceğiniz birşey varmı kreatini önerenler oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Brothers, 30 dakika önce yazdı:

Peki hocam spor sürecinde suplement,ilaç,besin vb önerebileceğiniz birşey varmı kreatini önerenler oldu

Kreatini muhakkak al. Arkadaşlar bilirler normalde çok faydalı görmezdim ama son okuduğum bilimsel makaleler aslında çok faydalı olduğu yönünde.

ZMA al. D vitamini al. Nature suppreme for men multivitamin al. 

Beslenmen iyi ise başka bir şeye ihtiyacın olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
rastlantisal, 57 dakika önce yazdı:

Kreatini muhakkak al. Arkadaşlar bilirler normalde çok faydalı görmezdim ama son okuduğum bilimsel makaleler aslında çok faydalı olduğu yönünde.

ZMA al. D vitamini al. Nature suppreme for men multivitamin al. 

Beslenmen iyi ise başka bir şeye ihtiyacın olmaz.

Tamamdır hocam çok teşekkürler steroide bulaşmadan natural olarak spora başlayacağım ve kreatin,zma alacağım son olarak kreatin ve zma yı nasıl kullanmam gerekli günde kaç servis ne zaman vs

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Brothers, 12 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam çok teşekkürler steroide bulaşmadan natural olarak spora başlayacağım ve kreatin,zma alacağım son olarak kreatin ve zma yı nasıl kullanmam gerekli günde kaç servis ne zaman vs

Hepsi aldığın ürünün üzerinde yazar. 

Rica ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Hepsi aldığın ürünün üzerinde yazar. 

Rica ederim.

Bu iki ürün uygunmudur hocam bunları almayı düşünüyorum sizin varmı bir marka öneriniz 

7DECA80F-2C1D-4550-B907-D03C857BBB7F.jpeg

843A002F-D3B0-4C23-A548-7964C6C40524.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217

Gayet uygundur. Alttaki kreatini bilmiyorum kullanmadım. Ben genelde supplementler.com kendi ürününü tercih ediyorum. 300gr olanı tam fiyat performans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Gayet uygundur. Alttaki kreatini bilmiyorum kullanmadım. Ben genelde supplementler.com kendi ürününü tercih ediyorum. 300gr olanı tam fiyat performans.

Baktım o sayfaya ama stokta yok bu kreatinin yorumlarına baktım insanlar memnun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Brothers, 9 dakika önce yazdı:

Baktım o sayfaya ama stokta yok bu kreatinin yorumlarına baktım insanlar memnun

big joy hardline nın zma sı pahlı ya gelirse

yüksek mg li magnezyum calcium zinc multivitamin olarak satılıyor 

bende bi tane var gece yatmadan özellikle içmiyorum rüyalar çok gerçekçi oluyor uyanınca 3 4 sn boş baktiriyor neredeyim ben diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
holyland, 17 saat önce yazdı:

big joy hardline nın zma sı pahlı ya gelirse

yüksek mg li magnezyum calcium zinc multivitamin olarak satılıyor 

bende bi tane var gece yatmadan özellikle içmiyorum rüyalar çok gerçekçi oluyor uyanınca 3 4 sn boş baktiriyor neredeyim ben diye

120 tl falan bigjoy la hardline nin zması pahale gelmiyor ama bigjoy la hardlinenın arasında kararsız kaldım bigjoymu alayım zma yı hardlinemi bide kreatinde marka fark edermi hepsinin içeriği aynı marka fark etmez dediler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Evet şu an kür için erken kardeşim en az 1 yıllık altyapı şart. Kürde olsa doğal da olsa çok yemek yemen gerekiyor kardeşim. İştah için MK-677 sarms tavsiye ederim edebilirim. Küre gireceğin zamanda anapolon (iran) küründe olmak zorunda. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için tavsiyeleriniz üzerine naturel bir spora başlıyacağım zma ve kreatin takviyeleride alacağım inşallah azda olsa kilo alabilirim😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brothers    4
Mhmt38, 4 saat önce yazdı:

Evet şu an kür için erken kardeşim en az 1 yıllık altyapı şart. Kürde olsa doğal da olsa çok yemek yemen gerekiyor kardeşim. İştah için MK-677 sarms tavsiye ederim edebilirim. Küre gireceğin zamanda anapolon (iran) küründe olmak zorunda. 

Hocam sarmsları biraz araştırdımda aynı steroidler gibi yan etkilerinin olduğu ve testesteron seviyelerinde düşüş yaptığı söyleniyo doğrumudur acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
Brothers, 15 dakika önce yazdı:

Hocam sarmsları biraz araştırdımda aynı steroidler gibi yan etkilerinin olduğu ve testesteron seviyelerinde düşüş yaptığı söyleniyo doğrumudur acaba

Ben o kadar afaki olduğunu düşünmüyorum. Kullandım acayip bir iştah açtı. Denemelisin Marka Benelüxtü. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.