Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Heracles

Turinabol kullanım dozu

Önerilen İletiler

Heracles    0

Herkese merhaba.22 yaşındayım.3 yıldır düzenli olarak vücut geliştirmeyle uğraşıyorum.175 boy 70kilodayım.Artı ve eksilerini göz önünde bulundararak 15 haftalık;

Haftalık küre girmeye karar verdim.Bulk küründe özellikle yavaş kütle koymayı hedefledim. 5.haftasında giriyorum;Mevcut kilom 74+

Testo cypionate 400mg

Boldenone 500mg alıyorum.

Günlük olarak Turinabol 30mg alıyorum.

Testo ve boldeyi doz artırmadan kür sonuna kadar aynı tutmayı düşünüyorum.Ancak turinabol konusunda emin değilim.Elimde hala 110x10mg turinabol mevcut.Günde 3 tane aldığım için kür başından 9hafta boyunca turinabol kullanmış olacağım.Aslında karaciğer toksisitesi dianabole göre daha az olduğu için kür planlamasında sorun olmayacağını düşündüm.Tabii ki aklımda toksisite açısından hep soru işareti kaldı.Araştırmaya devam ettikçe 30mg'ın yetersiz olduğunu en az 50lerin üstü görülmeli şeklinde bilgiler edindim.Sizce turinabolu 9 hafta boyunca 30mg mı almalıyım yoksa 5.haftadan itibaren dozunu artırarak daha kısa sürede mi bitirmeyi hedeflemeliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Surrender    105

Merhabalar günlük dozaj miktarı günlük 15-40 mg arası normal kabul edilmektedir.Yalnız dozaj miktarı arttıkça yan etkilerde bunla doğru orantılı olarak artıyor.LDL (Kötü Kolestrol) seviyesini arttırdığını biliyorum buda ister istemez kalbe etki edebilir. Ama tabiki bu kişiden kişiye değişebilir.Mineral destek ürünlerini eksik etmeyin mutlaka kür boyunca özellikle nac 600 ve milk thistle kullanmaya özen gösterin başarılar dilerim.

tarihinde Surrender tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Heracles, 2 saat önce yazdı:

Herkese merhaba.22 yaşındayım.3 yıldır düzenli olarak vücut geliştirmeyle uğraşıyorum.175 boy 70kilodayım.Artı ve eksilerini göz önünde bulundararak 15 haftalık;

Haftalık küre girmeye karar verdim.Bulk küründe özellikle yavaş kütle koymayı hedefledim. 5.haftasında giriyorum;Mevcut kilom 74+

Testo cypionate 400mg

Testo ve boldeyi doz artırmadan kür sonuna kadar aynı tutmayı düşünüyorum.Ancak turinabol konusunda emin değilim.Elimde hala 110x10mg turinabol mevcut.Günde 3 tane aldığım için kür başından 9hafta boyunca turinabol kullanmış olacağım.Aslında karaciğer toksisitesi dianabole göre daha az olduğu için kür planlamasında sorun olmayacağını düşündüm.Tabii ki aklımda toksisite açısından hep soru işareti kaldı.Araştırmaya devam ettikçe 30mg'ın yetersiz olduğunu en az 50lerin üstü görülmeli şeklinde bilgiler edindim.Sizce turinabolu 9 hafta boyunca 30mg mı almalıyım yoksa 5.haftadan itibaren dozunu artırarak daha kısa sürede mi bitirmeyi hedeflemeliyim.

9 hafta kullanılmasını doğru bulmuyorum oral steroidler Max 6 haftada kesilmeli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Can4212, 45 dakika önce yazdı:

9 hafta kullanılmasını doğru bulmuyorum oral steroidler Max 6 haftada kesilmeli

Heracles, 3 saat önce yazdı:

Testo cypionate 400mg

Bak dostum turinabol başlangıç olarak 50 mg 5 hafta kullanılır. Üstü kullanımda kalıcı hasar verirsin bak KALICI ....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Heracles    0
Müfit Can, 1 saat önce yazdı:

Bak dostum turinabol başlangıç olarak 50 mg 5 hafta kullanılır. Üstü kullanımda kalıcı hasar verirsin bak KALICI ....

Teşekkürler hocam ben 4.haftayı tamamladım.2 hafta daha 30dan 50 mg'ya çıkarıp 6 hafta kullanmış olacağım.Ancak elimde 2 haftalık daha Turinabol kalacak.Sizce kalan miktarı kürün ilerleyen haftalarına koymak mümkün mü yoksa sonraki kürlere mi saklamalıyım

Surrender, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar günlük dozaj miktarı günlük 15-40 mg arası normal kabul edilmektedir.Yalnız dozaj miktarı arttıkça yan etkilerde bunla doğru orantılı olarak artıyor.LDL (Kötü Kolestrol) seviyesini arttırdığını biliyorum buda ister istemez kalbe etki edebilir. Ama tabiki bu kişiden kişiye değişebilir.Mineral destek ürünlerini eksik etmeyin mutlaka kür boyunca özellikle nac 600 ve milk thistle kullanmaya özen gösterin başarılar dilerim.

Teşekkür ederim.Elimde milk thistle var ancak Nac600 temin edemedim ve 5.haftaya geçtim.Toksisite açısından geç kalmış olabilir miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Heracles, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim.Elimde milk thistle var ancak Nac600 temin edemedim ve 5.haftaya geçtim.Toksisite açısından geç kalmış olabilir miyim

milk thistle en sağlamı zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cetinturk.7    1
Ronax, 6.01.2023 - 17:49 yazdı:

İran testo aldım 500 den 

Zhpc Boldenon aldım 1000 TL falandı 

Zhpc danabol aldım 850 TL den 

Zphc Orjinal ürün nerden bulucaz kime hüvenicez bu kara delikte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ronax    1
Cetinturk.7, 13.01.2023 - 11:15 yazdı:

Zphc Orjinal ürün nerden bulucaz kime hüvenicez bu kara delikte 

İsim vermek yasak hocam ban yeriz 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Hocalarımız daha iyi bilir ama bence yeterince kullanmissin.  Kan testi verip duruma göre devam et yine. Elinde kaldı diye kullanmak pek doğru olmaz gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Heracles, 12.03.2022 - 18:52 yazdı:

Testo cypionate 400mg

Turanabol 20 mg de olur. 30 da. 40 ı geçme. Anaboliklerle beraber etkisi ortaya çıkıyor. O yüzden günde 10 tane hapa gerek yok. Tek başına kullansan arkadaşların dediği dozlar olurdu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Müfit Can, 12.03.2022 - 22:34 yazdı:

Ben de 9 hafta kullandım hocam benim kür de de vardı. 50 mg 9 hafta. Umarım bir sorun olmaz yada olmamıştır :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
fafi1903, 1 saat önce yazdı:

Ben de 9 hafta kullandım hocam benim kür de de vardı. 50 mg 9 hafta. Umarım bir sorun olmaz yada olmamıştır :/

Olmaz. Turanabol, Anapolon kadar tehlikeli değil. 2 ay anapolon kullanacak cesarete sahip insanlar var. Hassas değilsen vücuduna yansımaz. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Rota, 3 dakika önce yazdı:

Olmaz. Turanabol, Anapolon kadar tehlikeli değil. 2 ay anapolon kullanacak cesarete sahip insanlar var. Hassas değilsen vücuduna yansımaz. 

Tahlilleri göre bişey yok zaten de işte :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cetinturk.7    1
Ronax, 14.01.2023 - 11:59 yazdı:

İsim vermek yasak hocam ban yeriz 🤣

Allah korusun ban yemeyelim :)(  zphc kanımda dolaşıyor)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.