Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

satellite

Definasyon ve kan tahlillerim

Önerilen İletiler

satellite    1

Herkese merhabalar,
19 yaşındayım; boyum 182; kilom 96; yağ oranım 20. Kesintili de olsa yaklaşık 4 yıllık spor geçmişim var ve definasyona girmek istiyorum. Fakat bunu minimum kayıpla yapmak istiyorum çünkü aktif olarak korumalı futbol oynamaktayım ve çok fazla kilogram kaybetmek şansım yok 83 kilonun altına inemem.Bu yüzden definasyon ön ce si kan tahlili verdim:

Tahlil.thumb.PNG.b27fd52d957cd14895f5b59adfe5e51f.PNG

Öncelikle sizce nasıl?

Değerlerim bana güven vermediği için definasyona girerken desteklemek istiyorum ama yaşım gereği küre girmek istemiyorum bu yüzden aklımda sarmslar ve yohimbe var. Kullanım sonrası pct yapmama gerek kalmayacak şekilde destek almak istiyorum. Forumdaki çoğu sarms başlığını okudum dolayısıyla mk-667 kesinlikle olacaklardan biri, bunu yanında rad140 ve s-4 de 8 haftaya kadar eklenebilir. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Diyetim ve sporum konusunda son derece disiplinliyimdir vereceğiniz bilgiler benim için çok önemli. Sayın hocalarım ve arkadaşlarım sizce nasıl bir yol izleyebilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    838
satellite, 11.03.2022 - 20:55 yazdı:

Herkese merhabalar,
19 yaşındayım; boyum 182; kilom 96; yağ oranım 20. Kesintili de olsa yaklaşık 4 yıllık spor geçmişim var ve definasyona girmek istiyorum. Fakat bunu minimum kayıpla yapmak istiyorum çünkü aktif olarak korumalı futbol oynamaktayım ve çok fazla kilogram kaybetmek şansım yok 83 kilonun altına inemem.Bu yüzden definasyon ön ce si kan tahlili verdim:
Öncelikle sizce nasıl?

Dostum selam. Öncelikle prolaktinin yüksek bu libido sorunu yaratır gibi. Definasyon yapıp extra bişeyler kullanacaksan sarms kullanma. Eğer uzun süren varsa sadece testo ile güzel bir ve kardiyo ile güzel form yakalarsın. Kısa süren varsa. Testo prop masteron clen wins gibi maddeler ile diyet ve kardiyo yaparak düşersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satellite    1
Askabar, 17 dakika önce yazdı:

Dostum selam. Öncelikle prolaktinin yüksek bu libido sorunu yaratır gibi. Definasyon yapıp extra bişeyler kullanacaksan sarms kullanma. Eğer uzun süren varsa sadece testo ile güzel bir ve kardiyo ile güzel form yakalarsın. Kısa süren varsa. Testo prop masteron clen wins gibi maddeler ile diyet ve kardiyo yaparak düşersin 

Cevabın için teşekkür ederim ama henüz 19 yaşında küre girmek istemiyorum belki ilerleyen zamanlarda şuanlık hormon dengemi bozmak istemiyorum. Prolaktin için Cabaser kullanmayı düşünüyorum tabii başlamadan önce forumdaki arkadaşlarımız ve hocalarımızın tavsiyesini bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
satellite, 4 dakika önce yazdı:

Cevabın için teşekkür ederim ama henüz 19 yaşında küre girmek istemiyorum belki ilerleyen zamanlarda şuanlık hormon dengemi bozmak istemiyorum. Prolaktin için Cabaser kullanmayı düşünüyorum tabii başlamadan önce forumdaki arkadaşlarımız ve hocalarımızın tavsiyesini bekliyorum.

Dostum prolaktinin kendi kendine artıysa cabaser kullanma yine dengeyi bozmak olur. Bi endokrin doktoruna görün onun için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Alacağın mk-677 orijinal ise o da belli bir miktar prolaktini arttıracaktır. O yüzden elinde prolaktin  inhibitörü bulundurmanı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satellite    1

hectordoyle, 11.03.2022 - 21:37 yazdı:

Alacağın mk-677 orijinal ise o da belli bir miktar prolaktini arttıracaktır. O yüzden elinde prolaktin  inhibitörü bulundurmanı öneririm

Tamamdır değerli cevabın için teşekkür ederim.

Askabar, 11.03.2022 - 21:30 yazdı:

Dostum prolaktinin kendi kendine artıysa cabaser kullanma yine dengeyi bozmak olur. Bi endokrin doktoruna görün onun için 

Endokrin doktoruna göründüm müdahale etmemeyi tercih etti ama ben kendimi bu konuda konforlu hissetmiyorum o yüzden beni nasıl etkileyeceğini merak ediyorum. Teşekkür ederim cevap için.

Çok özür dileyerekten, kimsenin zaman kaybetmemesi adına ekleyeyim. Kreatin Kinaz değerinin yüksek çıkması tahlilden önceki gün spora gitmem ve yeterli uyku alamamam. Böbreklerimde herhangi bir sıkıntı yok bu tahilden 1 hafta önce kontrol edildi. Vücüdüm sağlıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38

Eski bir konu ama.

Prolaktin ve E2 ve LH degerlerin yuksek testo oranina gore libido dusuklugu veya isteksizlik yasabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Welldeir
      Öncelikle herkese merhaba 3.5 yıldır spor yapıyorum başladığımdan beri 20 kiloya yakın kütle kazandım ve şuan 18 yaşındayım mk-677 kullanmayı düşünüyorum herhangibir hormon baskılayıcı etkisine rastlamadım fakat kişiden kişiye değişmekle beraber etkili veya etkisiz diyenler var kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor sizce nasıldır kullanılır mı veya gereksiz mi ?
    • Yazan: Rheiwa
      Merhaba,
      24 yaşındayım ve SARM kullanmak istiyorum fakat Türkiye'de de orijinal zor bulunuyor galiba. Bu yüzden orijinal SARMs nasıl temin edebilirim? Sol altta ki wp butonundan ORIJINAL SARM temin etme imkanım var mı? Varsa ortalama mk677 fiyatı nedir. Baktım ama fiyat göremedim, birde son olarak;
      GrimLabs Ruthless dolu mu?  instagram satıcıları var bu marka ürünleri Amerika'dan yani orijinal satıcıdan temin ettiğini söylüyor sizce nedir ne değildir? Ortalama fiyatı 60-62 dolar (60cap) yaklaşık 2100-2300 arası satıyor bahsettiğim hesap.
    • Yazan: enes2525
      Merhaba, Sarms yaza merhaba kombinasyonu hakkında bilgi almak istiyorum fakat kullanan kişi çok göremedim sizce sarms ile yaza güzel bir vücutla girilir mi aranızda kullanan ve etkisini gören var mı? Sarms genel olarak işe yarıyor mu herkese iyi forumlar.

• Yazan: cetinkayaemree
      Herkese merhaba,
      Şu an haftada 400 mg propionat 300 mg masteron ve günde 50 mg oxan alıyorum Elime yohimbine geçti kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım. İsteğim damarlanabilmek. Hacim alayım vs bir niyetim yok şu anlık. Oruç tutuyorum günde çift idman yapıyorum. Biri tamamen kardiyo. İftardan 1 saat önce yarım saat bisiklet ya da 4 km hızda eğimli bir şekilde yarım saat kadar yürüyorum. Diğer idman da iftardan sonra tek bölge ağırlık idmanı oluyor. Şeker almıyorum. Ramazan'a 80 kilo girdim şu an 71 kiloyum. Dediğim gibi şu an istediğim damarlanabilmek sadece.
      Aranızdan daha önce yohimbine kullanmış olan varsa yorumlarını bekliyorum.
    • Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.