Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Pharm-tec marka

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaslar bu markayi duyan kullanan oldu mu hic? İstanbul güneşli merkezli, bulgar ürünü ya da bulgaristanda öğrenmişler gelmişler burda yapıyorlar diye duyum aldım. Adı S.... Piyasada 20 yillik gecmisi olan biriymiş. Bir arkadas tavsiye etti. 

IMG-20220305-WA0019.jpg IMG-20220305-WA0017.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113

Bu fotoğraflar instagram da sürekli karşıma çıkıyor bir sayfa da. Deneyimi olan bilenler yardımcı olacaktır  illaki iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7

ürün yurt dışı  ünlü yarışmacılar kullanıyor cok iyi olduğunu idda ediyorlar  özellikle parabolanı cok iyimiş  euro üzerinden satışı var  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Bizim hoca arkadas bundan aliyo. Yarismacilar aliyor dedi. Bana 10 hafta testo deca kuru icin 1600tl fiyat verdi. 500 400mg olarak. Ben kurum 5 haftalik almistim. Devam urunlerini bundan alayim ozaman. Suan evogen kullaniyorum testo bolde. Ama cok zor kilo aldigim icin deca eklesemmi cok kararisizim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Feng, Bir saat önce yazdı:

Baş harflerini yazabilir misiniz? Ürün euro ile satılmıyor bulgar ürünü muhtemelen kandırılıyor olabilirsiniz fiyatları da gayet ucuzdu

Euro ile satılıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qubi    4

Bulgar ürünü zphc ler de spectrum larda ama biz ugl yi bile henüz yapamaz iken adamlar level atlayıp dünya markalarını uretiyolar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qubi    4

Diorum ki alayı Bulgar ürünü adamlar level atlamış bizim tr dekilerde sahte mal yapmak için uğraşıyorlar hammadde sokyular sterilizasyon doz hatta ismi bile beceremiyolsr..tr deki ürünler geneli ya tr de bı şehirde yada Bulgar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
STALOB, 10.03.2022 - 01:53 yazdı:

Euro ile satılıyor

Daha önce kullandiniz mi orjinal mi? Testo icin 450. Boldenon icin 430 tl. 10 ampul fiyatı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Nisay67, 35 dakika önce yazdı:

Daha önce kullandiniz mi orjinal mi? Testo icin 450. Boldenon icin 430 tl. 10 ampul fiyatı

Kullanmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Boldenon 380 TL 
Testo Enanta 320 TL 
Dianabol 50 tablet 200 TL 
Pharm-tec

3 haftadır bu markaya geçtim. Gayet güzel verim aliyorum çalışıyor. 

20220501_115506.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Nisay67, 01.05.2022 - 11:56 yazdı:

Boldenon 380 TL 
Testo Enanta 320 TL 
Pharm-tec

Son durum nedir acaba ilaçlarda verim olarak yüksek mi sence diğer ürünlere göre fiyatları bi tık piyasanın üstünde değer mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Markayı bilenler biliyor. Yarışmacı ürünü. Bu fiyatında altında ürün varsa şu dolar kurunda bilemiyorum. Ödem sorunu yok. 6 haftadir kullaniyorum 5 haftalik daha aldım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brtn94    5
Nisay67, 09.03.2022 - 09:07 yazdı:

Arkadaslar bu markayi duyan kullanan oldu mu hic? İstanbul güneşli merkezli, bulgar ürünü ya da bulgaristanda öğrenmişler gelmişler burda yapıyorlar diye duyum aldım. Adı S.... Piyasada 20 yillik gecmisi olan biriymiş. Bir arkadas tavsiye etti. 

IMG-20220305-WA0019.jpg IMG-20220305-WA0017.jpg

bir pt bana bu ürünü önermişti, 3 aydır kullanıyorum bu markayı ödem sorunu yok ve çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
brtn94, 36 dakika önce yazdı:

bir pt bana bu ürünü önermişti, 3 aydır kullanıyorum bu markayı ödem sorunu yok ve çalışıyor.

Ürünleri kimden tedarik ettiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
hikmetb, 11.05.2022 - 11:21 yazdı:

Ürünleri kimden tedarik ettiniz

Dostum bulursan banada söyler misin piyasada yok çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alp_K    2
Nisay67, 01.05.2022 - 11:56 yazdı:

Boldenon 380 TL 
Testo Enanta 320 TL 
Pharm-tec

20220501_115506.jpg

hocam arıyorum satıcı bulamadım bi türlü ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Kupabeyi, Bir saat önce yazdı:

satıcı bulunursa bende alayım fiyatlar baya uygun :D

dostum fıyatı 3-4 ay önce yazmışlar bence bi x2 olmuştur eğer hala çalışıyor ise :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alp_K    2
Valhallaxd, 27.08.2022 - 09:12 yazdı:

dostum fıyatı 3-4 ay önce yazmışlar bence bi x2 olmuştur eğer hala çalışıyor ise :D 

ona da kabulüz hocam 600e 700e çalışan deca falan bulsak iş yapar bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.