Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eyzel2

Dhb boldenon dozajlaması

Önerilen İletiler

Qubi    4
Müfit Can, 08.03.2022 - 23:17 yazdı:

Prolaktin kaynaklıdır ama sonuç gormeden ney birşey diyemeyiz sağlık herşeyden önemli testisleri fazla baskilamakta iyi değil. Kaç aydır ilaç var vücudunuz da ?

Hocam 19nor aileden bı madde yok ise prolaktin den nasıl kaynaklaniyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990
Müfit Can, 16 saat önce yazdı:

Dhb boldenonun 5 Alpha reduktaz enzimi ile indirgenmiş halidir. Nasıl testesteron DHT ye dönüşür boldenon da dhb ye dönüşür.testesterondan daha az su tutar. Hpta kapatmaz ciddi kuruluk sertlik ve damarlanma verir en önemli özelliği DHT kas liflerine girmeden 3a hsd tarafından bozukurken dhb çok az şekilde etkilenir. Yani sana temiz bir kas kütlesi verir. Toksik etkileri diğer ilaçlara göre çok çok azdır. Vural aynen yazdığın gibi dihidro cypionate.

Tren a konusunda ise kesinlikle gereksiz ve saçma olur çünkü tren olan kurlerde diğer anabolikler gereksizdir dhb primobolan falan vsvs . Treni çıkartalım podyuma çıkmayacaksin sonuçta. 

Şimdi gelelim önemli konuya ;

Beslenme de dikkat edeceklerimiz , karbonhidrat kesinlikle korkulacak cekinilecek birşey değil ama başlangıç olarak kilo x 2-4 arasında karbonhidrat ayarlayalım daha sonra sabah aç karnına tuvalet sonrası bel ölçümuzu alalım her hafta pazar günleri yine sabah aç karnına bel ve kilo ölçüsü alalım degerlerde düşme varsa o karbonhidrat seviyesinde gidelim. 

Yağlarda ise kilo x 0.5 ideal 4.ogun düşünürsek kilona göre her öğünde 5 Gr zeytinyağı ve 2 tüm ceviz işimizi görecektir. Ayrcia günlük OMEGA 3 kesin alınmalı. Eğer her hafta alınan ölçülerde tatmin olmazsak ilk düşüreceğimiz şey yağ... Ona göre ayarlamanızı yaparsiniz.

Antremanda mutlaka nabız yüksek olmalı ve dinlenme süreleri 30-45 saniye üstüne cikmamli hatta bana kalırsa 30 saniye ideal kendini ona göre ayarla ve mutlaka süper setli drop setli olsun.

Kardiyo konusunda ise imkan varsa sabah aç karnına kahve icildikten sonra yapılmali , sabah yapan ile akşam ant sonrası yapan arasında kendi gözlemim ve arkadaşlarimdsn bakarak net form farki oluyor , imkan yoksa ise ant sonu 45 dk yapılmalı. Kardiyo da amaç kesinlikle yağ yakımı olmalı hit kardiyo bunun için etkili bir yöntem değil çünkü vücutta atp yenilenmesine izin vermez definasyondasin ant sonu birde glikojen depolarında boş eee vücut bu sefer ne yapacak Amino asitleri enerji kaynağı olarak kullanacak buda bizim işimize gelmez. Yapacağımız şey liss kardiyo 45 dk 12 incline ,5 hız ile işlem tamamdır. 

Tuz tüketimi 7 Gr 

Su 6 litre 

Ayrıca 1 Gr pirinç 4 Gr patatese eşdeğer ona göre bir öğünde kesinlikle patates olsun bana kalırsa antreman öncesi püre şeklinde denemelisin ☺️ herkese hayırlı pumplar

Normal boldenon gibi 15+hafta mı kullanım gerekiyor ? Dozajlama ve yanına ne önerirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Normal boldenon gibi 15+hafta mı kullanım gerekiyor ? Dozajlama ve yanına ne önerirsin 

Testo dhb belki istenirse 5 hafta turinabol bana sorarsan gerek yok ikisi çok iyi

Qubi, 9 saat önce yazdı:

Hocam 19nor aileden bı madde yok ise prolaktin den nasıl kaynaklaniyor?

Düşük E2 yüksek prolaktin = düşük libido 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

@Müfit Cankanka seni de darlıyorum.Biraz senle konuştuktan sonra yabancı forumlarda videolarda bakındım.Önerilen kür 400dhb ve 500testo istenirse tablet.Adamlar yurtdışında bile 400-500 kullanın diyor bizim dandik tr ürününü dedigin dozlarda alırsak az gelmesin.Karşılaştırmalarda 2-3 tane pro sporcu nppden bile daha iyi olduğunu söylüyor.Nppyi kesip dhb başlayasım var,soktunuz aklıma.Genel kullanımları 14-15 hafta.Sen ne kadar kullanıyorsun.Eylüle hazırlanmak istesem yetişmez diye eklemek istemiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 7 saat önce yazdı:

@Müfit Cankanka seni de darlıyorum.Biraz senle konuştuktan sonra yabancı forumlarda videolarda bakındım.Önerilen kür 400dhb ve 500testo istenirse tablet.Adamlar yurtdışında bile 400-500 kullanın diyor bizim dandik tr ürününü dedigin dozlarda alırsak az gelmesin.Karşılaştırmalarda 2-3 tane pro sporcu nppden bile daha iyi olduğunu söylüyor.Nppyi kesip dhb başlayasım var,soktunuz aklıma.Genel kullanımları 14-15 hafta.Sen ne kadar kullanıyorsun.Eylüle hazırlanmak istesem yetişmez diye eklemek istemiyorum.

Kanki benim şuan 400 ama etkili bir ilaç olduğu için 300 de kendini görmeye başla 14 hafta ise 7 den sonra artırsın,  Kardeşim Eylül'de yarışmaya gireceksin şunu unutma , bir ilacın çalışma prensibi bu kütleyi hangi hormonlar üzerinden veriyor bilmen gereken şey bu yok npp deca tren abi bu ilaçların bu etkileri nasıl verdiği belli sana diyorum podyum yapan adamsın ne işin var bu ilaçlarla al primo al boldenon al dhb keyfine bak kütle koy su topuna dönme sen kardeşini dinle pişman olmazsın , kür süresi boyunca alırsan 5-6 turinabol al evogen in yine . Planlamani ona göre yaparsın işte

Müfit Can, 3 saat önce yazdı:

Kanki benim şuan 400 ama etkili bir ilaç olduğu için 300 de kendini görmeye başla 14 hafta ise 7 den sonra artırsın,  Kardeşim Eylül'de yarışmaya gireceksin şunu unutma , bir ilacın çalışma prensibi bu kütleyi hangi hormonlar üzerinden veriyor bilmen gereken şey bu yok npp deca tren abi bu ilaçların bu etkileri nasıl verdiği belli sana diyorum podyum yapan adamsın ne işin var bu ilaçlarla al primo al boldenon al dhb keyfine bak kütle koy su topuna dönme sen kardeşini dinle pişman olmazsın , kür süresi boyunca alırsan 5-6 turinabol al evogen in yine . Planlamani ona göre yaparsın işte

Ama dediğin gibi icleri ne kadar dolu boş belli değil sen 400 le başla bakalım ☺️

tarihinde Müfit Can tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Müfit Can, 08.03.2022 - 22:05 yazdı:

Orjinal bir dhb ise decadan daha güçlü trenden daha çok pump verir trenin yarısi gucundedir ama enjeksiyonları biraz sıkıntılı ilk defa kullanıyorsanız eğer ciddi sertlik ve kas kütlesi bırakır favori ilacım kendisi haftalık 250 fazlasıyla yeter , enjeksiyon baya sıkıntılı ama güzel bir çözelti lazım olabilir. Sıkıntı olursa yaz burdan duruma göre hareket edelim

Abi enjeksiyonda sıkıntı olur derken nasıl bir sıkıntıdan bahsediyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Witcher, 17 dakika önce yazdı:

Abi enjeksiyonda sıkıntı olur derken nasıl bir sıkıntıdan bahsediyorsun ?

Sağlam bir 'çözelti' kullanmak zorunda kalabilirsiniz , 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Müfit Can, 1 saat önce yazdı:

Sağlam bir 'çözelti' kullanmak zorunda kalabilirsiniz , 

Yabancı forumlarda enjeksiyon sonrası ağrı ve şişlikten isyan etmiş millet 

İlacı sıcak suda bekletmenin fayda ettiğini yazmışlar 

Denildiği kadar sıkıntılı mı abi enjeksiyon ?

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Müfit Can, 6 saat önce yazdı:

Ama dediğin gibi icleri ne kadar dolu boş belli değil sen 400 le başla bakalım ☺️

Teşekkür ediyorum.Decadan nppye döndüm definede çok zorlanıyorum diye.Normalde yarışmayacaktım fakat sikletlerin bazıları çok iyiydi bazıları çok boş.Elit sporcular gelmezse Eylülde hardbodyde rahatlıkla ilk 3 yaparım gibi geliyor.Çözeltiyi nasıl buluruz xD Redditte üzüm çekirdegi yağı filan diyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 13.03.2022 - 13:47 yazdı:

Teşekkür ediyorum.Decadan nppye döndüm definede çok zorlanıyorum diye.Normalde yarışmayacaktım fakat sikletlerin bazıları çok iyiydi bazıları çok boş.Elit sporcular gelmezse Eylülde hardbodyde rahatlıkla ilk 3 yaparım gibi geliyor.Çözeltiyi nasıl buluruz xD Redditte üzüm çekirdegi yağı filan diyorlar.

Kanki ben onu tek vuruyorum şöyle ilacı e vitaminini ile  şırınga çekiyorum  az sıcak suda bekletiyorum sonra ucu değiştirip vuruyorum bı sıkıntı olmuyor.

Witcher, 13.03.2022 - 12:48 yazdı:

Yabancı forumlarda enjeksiyon sonrası ağrı ve şişlikten isyan etmiş millet 

İlacı sıcak suda bekletmenin fayda ettiğini yazmışlar 

Denildiği kadar sıkıntılı mı abi enjeksiyon ?

Biraz uğraştırıcı ben alta yazdım bro nasıl yaptığımı

Feng, 13.03.2022 - 15:09 yazdı:

Optimumun dhb varmis ama tavsiye eder misin? Testosunu kullanmistim bostu @Müfit Can

Kanka varsa bı evogen e az buçuk güveniyorum diğer hiçbirine kefil olmam çünkü kullanmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Müfit Can, 13.03.2022 - 15:46 yazdı:

Kanka varsa bı evogen e az buçuk güveniyorum diğer hiçbirine kefil olmam çünkü kullanmadım

Müfit abi sana danışmak istediğim bir şey var belki başka arkadaşlar da görür yararlanır podyum yapmak için nasıl bir fizik oluşturmamız lazım nasıl o topa girebiliriz dozajlar yada önemli bölgeler nasıl bir yol izlemem lazım eksik gördüğün bölgem mesela 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Eyzel2, 2 saat önce yazdı:

Müfit abi sana danışmak istediğim bir şey var belki başka arkadaşlar da görür yararlanır podyum yapmak için nasıl bir fizik oluşturmamız lazım nasıl o topa girebiliriz dozajlar yada önemli bölgeler nasıl bir yol izlemem lazım eksik gördüğün bölgem mesela 

Kardeşim malesef herşeyden önemli birşey varsa oda şuan için maddiyat aylık 3-5 bin arası bu spora ayırabiliyorsaniz ilk yapacağınız iş kendinize saglam bir hoca bulmak. Sizle sürekli iletişim halinde olması gereken bir hoca . Burda yardım alabileceğin birşey değil. Eğer böyle bir imkan yoksa hiç girme bu işlere

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Eyzel2, 08.03.2022 - 20:58 yazdı:

Merhaba cümleten iyi akşamlar 300-500 testo p ile dhb boldenon 300 kullanmak verim aldırır mı sizce dozajlamasını arttıralım mı küçük doz ve uzun vadede 10-15 haftada etkili olur mu sizce ?

hafif kütle koyup derinlik kazanmak istiyorım orta karar bir karb fazla kardiyo ile bu dozlamaya gireceğim 

Dhb den verim aldinmi

Eyzel2, 08.03.2022 - 20:58 yazdı:

Merhaba cümleten iyi akşamlar 300-500 testo p ile dhb boldenon 300 kullanmak verim aldırır mı sizce dozajlamasını arttıralım mı küçük doz ve uzun vadede 10-15 haftada etkili olur mu sizce ?

hafif kütle koyup derinlik kazanmak istiyorım orta karar bir karb fazla kardiyo ile bu dozlamaya gireceğim 

Dhb den verim aldinmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.