Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

captured    23

Selamlar.

23 yaşındayım. Boyum 172 cm (5'7.5"), kütlem 70 ile 75 kg arasında gidip geliyor. Mental sorunlar (Narsisistik baba, psikolojik taciz, dışlanma, yalnızlık kaynaklı bunalım, kaygı bozukluğu, kişilik bozuklukları, düşük öz güven ve öz sevgi, intihar krizleri ve benzeri) ve cinsel sorunlar (3 yıl önce kullanılan psikiyatrik ilaç kaynaklı cinsel organ hassasiyeti azalması, düşük libido, sertleşme bozukluğu ve benzer sorunlar) konularında düzelme görmek için 1.5 yıldır testosteron tedavisi "görüyorum", kendi kendime. Bu süreçte mental sorunlarda, psikoterapi ile birlikte, çok büyük ilerleme kaydettim, güç kazandım ancak cinsel sorunlarda istediğim verimi bir türlü alamadım, başladığım yerdeyim.

Tedaviye başladığımdan beri SUSTANON, testosteron propiyonat ve enantat esterlerini kullandım. SUSTANON'un neden olduğu meşhur dalgalanmalar kaynaklı oluşan "Gennaro Gattuso agresifliği" nedeniyle tek ester kullanma seçeneğine başvurdum. Onca deneme-yanılma aşamalarından sonra, iki günde bir ~50 miligramlık enjeksiyonlarla durağan/stabil testosteron seviyesine ulaştım. Birkaç hafta önce yapılan kan testinde yer alan sonuçlar şöyle:

20220217_205912.jpg.1da9e655c488195dcfc3239f3a7f1db8.jpg

Nispeten yüksek östradiyol (E2) değerine rağmen çıkan "normal" seviye prolaktin beni mutlu etti ancak yine de bazı yan etkilerle yaşamaya devam etmek benim canımı çok sıkıyor. Bu nedenle, iki dozumu atlayarak, enjeksiyon başına 40 miligram ile yeni protokolüme bugün itibarıyla başlamış bulunmaktayım. Şu anda kafam çok daha rahat, cinsel organım daha büyük ancak yeni protokolüm hakkında sağlıklı yorum yapabilmek için en az 20 gün geçmesi gerektiğinin farkındayım.

TRT protokolüme ek olarak, androjenik etkisi yüksek, DHT türevi bir ilaç almaya sıcak bakıyorum ancak eczane seçenekleri çok az. PROVİRON neredeyse iki yıldır yok, bu yüzden 1:1 oranına bağlı olarak RİMOBOLAN ekleyebilirim ancak ilaç sayısını arttırmanın işleri karıştırabileceğinden dolayı çekiniyorum. Konuşmak için şu an erken.

Her türlü yorumlarınız ve yapıcı önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. Umarım, bu başlığı olumlu gelişmeler ile güncelleme şansını yakalayabilirim.

Saygılar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    637

Merhabalar estradiol seviyelerin normal değil, yüksek. Referans aralığında bir sıkıntı var zannedersem kadınlardaki trimester dönemlerine göre belirlenen estradiol seviyelerini referans aralığı olarak almış. Erkeklerdeki estradiol referans aralığı ortalama olarak 7 ile 48 pg/mL arasındadır, hastaneden hastaneye göre az buçuk değişiklik gösterebilir. Estradiol seviyelerini aşağıya çekmen gerekiyor şahsi fikrimce. Arimidex veya anastrozole kullanabilirsin bunun için.

Testosteron tedavinin yanına rimobolan ya da masteron ekleyip eklememek sana kalmış. İleride büyük bir blast (kür) yapacaksan ona göre ilaç ekleyip dozaj arttırımı yapabilirsin.

Umarım yaşadığın diğer sorunların da üstesinden gelirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
hectordoyle, 14.03.2022 - 18:54 yazdı:

Merhabalar estradiol seviyelerin normal değil, yüksek. Referans aralığında bir sıkıntı var zannedersem kadınlardaki trimester dönemlerine göre belirlenen estradiol seviyelerini referans aralığı olarak almış. Erkeklerdeki estradiol referans aralığı ortalama olarak 7 ile 48 pg/mL arasındadır, hastaneden hastaneye göre az buçuk değişiklik gösterebilir. Estradiol seviyelerini aşağıya çekmen gerekiyor şahsi fikrimce. Arimidex veya anastrozole kullanabilirsin bunun için.

Testosteron tedavinin yanına rimobolan ya da masteron ekleyip eklememek sana kalmış. İleride büyük bir blast (kür) yapacaksan ona göre ilaç ekleyip dozaj arttırımı yapabilirsin.

Umarım yaşadığın diğer sorunların da üstesinden gelirsin

Selam. Yanıtınızı şimdi gördüm. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Östradiyol konusunda size hak veriyorum. Şu an bile iyi hissetmiyorum. Duygusal dalgalanmaları her gün yaşıyorum. SUSTANON kullanırken böyle şeyler yaşamıyordum. Bahsedilen sorunların ve daha fazlasının önüne geçmek için, kullandığım testosteron enantatın yanına DHT türevi bir androjen eklemeyi çok isterim ancak şu an için seçenekler çok az: RİMOBOLAN (metenolon enantat) bana istediğimi vermiyor PROVİRON (mesterolon) yok; MASTERON (drostanolon) güzel bir seçenek olabilir ancak Türkiye'de "resmi" satışı yok, erişimi zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321

Merhabalar.

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.

Sen TRT dozda değil baya baya kürdesin. Amerika da bu iş için testo cyp kullanılıyor. Muhtemelen hemen etki beklediğin için acele ediyorsun. normalde bünyeye göre değişmekle birlikte haftalık 100-125mg testo enjeksiyonu yapılır. 

E2 değerin için bir antiaromataz alırsan cinsel açıdan da seni rahatlatır.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

Geçmiş olsun, hayat maalesef hiç adil değil. Bizim haddimize değil yorum yapmak eminim sen daha iyisini düşünüyorsundur fakat, iyi bir psikolog ve endokrinoloji doktoruna gözüksen bir de onlardan görüş alsan ?

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Kullandığın testosteron dozu fazla.Trt için tercih edilen ester enantat yada ciyopinat.Haftada 1-2 doz enjeksiyon kolay uygulanabilir.70-150 mg arası bir enjeksiyon dozuyla istenilen testosteron oranı yakalanabilir.Östorjenin çok fazla yükselmiş bu şekilde cinsel yönden sorun yaşaman kaçınılmaz.Haftalık tek doz 1/2-4 doz arimidex alarak problemi ortadan kaldırabilirsin.Kıllanma ve diğer sekonder cinsiyet değişkenleri dht ye endeksli oluyor genel itibarla.Zamanla bu kendiliğinden artıyor erkeklerde çoğunlukla.Testosteron kullanımına bağlı olarak çoğumuz kıllandık, illa dht almana gerek yok.Vucuttaki dönüşüm yeterli oluyor.Yeter ki shbg ve östrojen yüksek olmasın...

Psikolojik sorunlara ve yaşanmışlıklara çözüm psikiyatri eşliğinde seanslar ve rahatlamaya dönük güven telkinleri olmalı.Özgüven kendi değerini görmek ve hissetmekle olur.Hepimiz değerliyiz fakat bu değeri anlayamıyoruz ve ifade edemiyoruz.Dünya üzerinde çok kötü durumda ve şartlarda olan insanlar var.Halimize şükretmeye veya en azından daha da kötüsü olabilirdi ama olmadı diyebilecek kadar da olsa iyi tarafından olumlu bakmaya çalışmak çok büyük fayda getirir.Zamanımızda herşey zor ve sıkıntılı ama  olumlu ve ümitvar olmazsak ayakta kalamayız.Dayanıp güveneceğin bir tane bile insan olsa yeter de artar bile...

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
rastlantisal, 29.03.2022 - 12:03 yazdı:

Merhabalar.

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.

Sen TRT dozda değil baya baya kürdesin. Amerika da bu iş için testo cyp kullanılıyor. Muhtemelen hemen etki beklediğin için acele ediyorsun. normalde bünyeye göre değişmekle birlikte haftalık 100-125mg testo enjeksiyonu yapılır. 

E2 değerin için bir antiaromataz alırsan cinsel açıdan da seni rahatlatır.

Teşekkür ederim, abi.

Abi, ben bir buçuk yıldır testosteron kullanıyorum. Öncesinde SUSTANON ve testosteron propiyonat kullandım. Enantat esterini 4-5 aydır değişen dozlarda kullanıyorum. Enjeksiyon sıklığını arttırıp doz düşürmek beni daha iyi hissettirdi ancak bu hafta içinde başladığım PROVİRON beni yine bozdu. Yarılanma süresi çok kısa olduğu için eski halime dönmek en fazla 3 günümü alacak.

Toplam testosteron sayımın ve östradiyol (E2) sayımın yüksek olduğunun ben de farkındayım. Gördüğün sonuç, iki günde bir yapılan ~50 miligramlık (haftalık ~175 mg) testosteron enantat enjeksiyonlar sonucu ortaya çıktı. Üst paragrafta da belirttiğim gibi, uygun dozu ayarlamak beni daha iyi hissettirdi. Umarım böyle devam edecek.

Feng, 29.03.2022 - 13:10 yazdı:

Ben bu arkadasa daha once cevap vermistim ya konusu silinmis ya yorumlar silinmis. Cok sikintili.  Psikolojik sorunlardan kur yapmak iyi bir fikir degil malesef. ssrilardan kaynakli cinsel sorun gelistigini soyluyor ki bu cok normal ve prolaktin yukselmesi kaynakli olusurlar bunlar cogunlukla. Prolaktini dusurmek ve ilaci kesmekle duzelecek seyler fakat google doktorculugu yapmis kendi kendine ve tablo ortada. Deneme yanilmayla kendi kendine trt yapmak falan..  dogal uretimini de kapattin suan bir takim sorunlarin var anliyorum psikolojin iyi degil ama elindeki saglam seyleri de bozuyorsun neden doktora gitmedin ki?Ayrica testosteron almak cinsel organini buyutmez? Belki kan akisi ve ereksiyon kalitesi acisindan sana oyle gelmis olabilir. Ve dht eksikligi cinsel gelisimi ve ereksiyon kalitesini engelleyen bir durum kure girmeden once buna baktirsaydin iyi bir veri olabilirdi elinde. Umarim daha iyi olur ve bir uzmanla calisirsin diyelim.

Verdiğin "yanıtta" kullandığın kaba dil karşısında yanıt vermek istemedim ancak "silinme" konusunda bir bilgim yok.

Psikolojik sorunlar hakkında yaptığın yorumlara sonuna kadar katılıyorum. Bu sorunları çözmek benim yıllarımı aldı, çok acı çektim ama değdi. Şu anda iyiyim.

"Cinsel organ büyütmek" konusunun nereden çıktığını anlamadım. Ben böyle bir konu hakkında hiçbir şey yazmadım.

Rdm, 29.03.2022 - 14:56 yazdı:

Geçmiş olsun, hayat maalesef hiç adil değil. Bizim haddimize değil yorum yapmak eminim sen daha iyisini düşünüyorsundur fakat, iyi bir psikolog ve endokrinoloji doktoruna gözüksen bir de onlardan görüş alsan ?

Defalarca gittim. Kendileri yardımcı olmuyor. Ben de kendi çabalarımla ilerliyorum. Cinsel konular haricinde başarılı olduğumu düşünüyorum.

metinav, 29.03.2022 - 15:57 yazdı:

Kullandığın testosteron dozu fazla.Trt için tercih edilen ester enantat yada ciyopinat.Haftada 1-2 doz enjeksiyon kolay uygulanabilir.70-150 mg arası bir enjeksiyon dozuyla istenilen testosteron oranı yakalanabilir.Östorjenin çok fazla yükselmiş bu şekilde cinsel yönden sorun yaşaman kaçınılmaz.Haftalık tek doz 1/2-4 doz arimidex alarak problemi ortadan kaldırabilirsin.Kıllanma ve diğer sekonder cinsiyet değişkenleri dht ye endeksli oluyor genel itibarla.Zamanla bu kendiliğinden artıyor erkeklerde çoğunlukla.Testosteron kullanımına bağlı olarak çoğumuz kıllandık, illa dht almana gerek yok.Vucuttaki dönüşüm yeterli oluyor.Yeter ki shbg ve östrojen yüksek olmasın...

Psikolojik sorunlara ve yaşanmışlıklara çözüm psikiyatri eşliğinde seanslar ve rahatlamaya dönük güven telkinleri olmalı.Özgüven kendi değerini görmek ve hissetmekle olur.Hepimiz değerliyiz fakat bu değeri anlayamıyoruz ve ifade edemiyoruz.Dünya üzerinde çok kötü durumda ve şartlarda olan insanlar var.Halimize şükretmeye veya en azından daha da kötüsü olabilirdi ama olmadı diyebilecek kadar da olsa iyi tarafından olumlu bakmaya çalışmak çok büyük fayda getirir.Zamanımızda herşey zor ve sıkıntılı ama  olumlu ve ümitvar olmazsak ayakta kalamayız.Dayanıp güveneceğin bir tane bile insan olsa yeter de artar bile...

Sağ ol, abi. Şu anda bir Aburaihan marka testosteron enantat ampulünü 7'ye bölüp 2 hafta boyunca kullanıyorum, yakın zamanda yeni bir kan testi yaptırıp, çıkan sonuca göre ilerlemeye devam edeceğim. Şu ana kadar çok uzun bir süreç oldu ncak acısıyla ve tatlısıyla çok eğlendim, çok tecrübe kazandım.

ARİMİDEX (anastrozol) kaynaklı düşük östrojenik yan etkileri yeterince ağır yaşadığım için "tövbe" ettim, bir daha kullanmak istemiyorum. Cinsiyet hormonu bağlayıcı globulini (SHBG) PROVİRON (mesterolon) ile azaltmayı denedim ancak pişman oldum. İstediğim etkiyi vermedi.

Öz güven sorunlarından çok çektim, acısını çok iyi bilirim. Şimdi iyi hissediyorum çünkü lider bir baba figürü eşliğinde büyümemenin bedelini çoktan ödedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Feng, 2 dakika önce yazdı:

‘’Şu anda kafam çok daha rahat, cinsel organım daha büyük’’ bunu sen yazmadin yani?

Özür dilerim, unutmuşum.

Yüksek östrojen benim cinsel organımı küçük gösteriyor. Östrojeni aromataz inhibitörü ile azalttığımda büyüme gözlemliyorum. Bu hafta denemeye başladığım PROVİRON sayesinde de aynı konuda ilerleme sağladım ancak psikolojik olarak kötü etkiledi. Ayrıca, meme uçlarımda ağrı hissetmeye başladım. Nedenini anlayamadım açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
captured, 10 dakika önce yazdı:

ARİMİDEX (anastrozol) kaynaklı düşük östrojenik yan etkileri yeterince ağır yaşadığım için "tövbe" ettim, bir daha kullanmak istemiyorum. Cinsiyet hormonu bağlayıcı globulini (SHBG) PROVİRON (mesterolon) ile azaltmayı denedim ancak pişman oldum. İstediğim etkiyi vermedi.

Madem gün aşırı enjeksiyonlar yapıyorsun, shbg için masteron kullan.Ama dozunu düşük tutmamalısın.Kıllanma ve dht yönünden katkısı da olur...Arimidexe gerek kalmayabilir...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Madem gün aşırı enjeksiyonlar yapıyorsun, shbg için masteron kullan.Ama dozunu düşük tutmamalısın.Kıllanma ve dht yönünden katkısı da olur...Arimidexe gerek kalmayabilir...

Abi, belirttiğim gibi, bu hafta denemeye başladığım PROVİRON (mesterolon) beni psikolojik olarak kötü etkilediği için, MASTERON (drostanolon) kullanımında da aynı sonucu almaktan korkuyorum. Başkalarının paylaştığı, "PROVİRON kullandım, kral gibi hissediyorum; testosteron kullandım, oldu 30 santim" gibi sonuçları ben hiç yaşamadım. İyi bir ruh sağlığı bana yetiyor.

"Dozu düşük tutmamaktan" kastın nedir, abi? Anlamadım.

tarihinde captured tarafından düzenlendi
Ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Feng, 1 dakika önce yazdı:

Kardesim tum yorumlarini okuyorum bence senin bu konudaki sorunlarin da psikolojik cunku inan soyledigin cogu sey bilim disi. Proviron kotu hissiyat yaratmaz aksine iyi hissetme yonune etkisi bilinen bi ilactir tek yan etkisi prospektusunde de yazan uzun ereksiyonlar olarak gecer. Dhtye bagli olarak sac dokebilir. Testo kullandim 30 sandim oldu kim diyor allah askina yukarda da soyledim boyle bi etkisi yok. Ostrojenin de penis boyutunu etkilemez senin penis boyutuyla ilgili yeptigin yorumlar ancak ereksiyon kalitesi uzerine olan degisikliklerdir ki bu da oraya giden kanlanma dht ve yuksek e2ye bagli kalitesiz ereksiyon ile gerceklesebilir.

Aldığım sonuçların "psikolojik" kaynaklı olabileceği hakkında yaptığın yoruma katılıyorum. Belki de haklısın. Bilmiyorum.

Hangi yorumumun senin için "bilim dışı" olduğunu merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
captured, 11 dakika önce yazdı:

Abi, belirttiğim gibi, bu hafta denemeye başladığım PROVİRON (mesterolon) beni psikolojik olarak kötü etkilediği için, MASTERON (drostanolon) kullanımında da aynı sonucu almaktan korkuyorum. Başkalarının paylaştığı, "PROVİRON kullandım, kral gibi hissediyorum; testosteron kullandım, oldu 30 santim" gibi sonuçları ben hiç yaşamadım. İyi bir ruh sağlığı bana yetiyor.

"Dozu düşük tutmamaktan" kastın nedir, abi? Anlamadım.

Abartı ve yalan çok fazla var ortada :)

Dht testosteronun en etkili ve aktif formu olmasından, dopamin etkisini arttırmasından tut, libido ereksiyon ve saldırganlığa kadar erkeksi özellikleri geliştirici bir maddedir.Fakat herşey doza bağlı oluyor çoğu zaman.

Shbg yi düşürmesinden dolayı vucuttaki östrojeni işlevsizleştiriyor bu da iyi veya kötü kişiden kişiye değişen durumları yaşatabilir.Ama özünde etkili ve güçlü bir hormondur.

Kan basıncı ve tansiyon nox sentexinin etkisiyle değişebildiğinden, cinsel bölgenin daha fazla kanlanması ereksiyonun daha sert olması "büyüdü" izlenimi veriyor.Normalde bu seviyelerde yaşanmadığından, extrem bir şey olarak görülüyor...Yoksa ergenlikten, dokular kapandıktan ve gelişim yavaşladıktan sonra, cinsel organın büyümesi pek mümkün değil.Daha öncesinde dıştan yapılacak çeşitli hormonel müdahaleler etkili olabiliyor.Onun dışındaki durumlar genellikle algısaldır :)

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Feng, 38 dakika önce yazdı:

Yorumu editledim devamini da oku. Ben sana her seyi cok net acikladigimi dusunuyorum. Kendine zarar vereceksin bence vazgec bu isten veya doktor destegi al

Evet, dozlarım uzun süreli kullanım çok yüksek. Yeni bir kan testi sonucunda gerekli düzenlemeleri yapabilirim, ki, belki de şu anki dozum bile yüksek olabilir.

Bilinçsiz anastrozol kullanımı bana zaten yeterince zarar verdi. Dersimi aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Synthbody
      Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
      Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
      Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
      Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

Haftada 4-5 gün antrenman.
      Antrenman sonrası en az 20dk cardio.
      Günlük 5000 kalori.
      261 gr protein
      700 gr karbonhidrat
      135gr yağ
      (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için)

Başlangıç ölçüleri
      Boy: 181 
      Kilo: 73
      Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor)

Güncel kg: 77

Kullandığım vitamin mineraller
      Glukozamin
      Omega 3
      Magnezyum
      Çinko
      Vitamin C
      B Kompleks
      B12 (haftada 1 kez enjeksiyon)
      D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı)
      D3 Ampül (2 Hafta aralıkla)
      Folbiol (Folik Asit) 

Kullandığım Supplementlar
      Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek)
      Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)

• Yazan: Tunahankrc
      Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar herkese
      İran testosteron kullanan kişilerin çoğunda ilk küründen sonra neden yüksek mg hevesi başlıyor?
      750 MG 1250 MG Belki daha fazla baktığın zaman bu dozajları alan kişilerde aman aman kütle de yok. (kafamda değişik sorular)
    • Yazan: Averagerammsteinlistener
      Merhaba arkadaşlar,
      Ufak bir küre girmek istiyorum ama bütçemde belirli bir yere kadar tabi ki.
      Ürün bulmak zorken başka satıcıyla uğraşıp kumar oynamak yerine direk meditech in satıcısından:
      TESTOSTERON GHRP 6 Almayı düşünüyorum , ufak bi kick start için uygun mudur?
      Yorumlarınız için teşekkürler
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba bugün biraz farklı bir sorum olacaktı
      Küre girdiğimiz zaman mastürbasyon veyahut ilişkiye girilmesi sonucu testesteron seviyesini etkileyip kürü olumsuz etkileyebilir mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.