Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozgur511

Boldenon mu primobolan mı

Önerilen İletiler

Ozgur511    38

Testosteron boldenon mu testosteron primobolanmı hangisi daha etkili olur kas gelişimi bakımından 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    828
Ozgur511, 5 dakika önce yazdı:

Testosteron boldenon mu testosteron primobolanmı hangisi daha etkili olur kas gelişimi bakımından 

1. seçenek

bbda8657cdeb43de75b5f7a00bc7e58d.jpg 

2. seçenek

9cf99599d604c5680b24a6d74cd9845d.jpg

• Beğen 1
  • ahahaha 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Şahin'e iyi bakılmış,gideri var.Nerden baksan 20.000 tl eder.B|

20.000 demişim bir de! Uçmuş kuş serisi fiyatları 😀

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91
forbit, 14 saat önce yazdı:

1. seçenek

2. seçenk

Biraz düşünülmeden yapılmış bir paylaşım diye düşünüyorum. İnsanlar boldenonu arşa çıkartıyorlar bir tık fazla su tutuyor tansiyon yapıyor diye daha iyi etkisi var demek değil . Boldenondan iyi etki alabilmek için 500-600 mg kullanmak gerek , primodan 400 mg da aynı etkiyi alabilirsin . Primobolanı bolde ile aynı dozajda 600 mg kullan bakalım neler oluyor .. fiyat performans etki yanetki ne açıdan bakarsan bak 600 mg bolde vuracağıma 400 mg primo vururum net .

Temiz kalıcı adele ekleme konusundada aynı şekilde düşünüyorum .. primonun diğer bir artı özelliği definede olsan bile çalışıyor ilaç, yemeye gerek yok ilacın vücutta çalışabilmesi için tabi primonun verdiği açlığa dayanabilirseniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Tabi ki boldenon ama primobolan da az değildir ondan , primobolan ;DHT kökenli olduğundan  minerokortikoid reseptör e antagonist davranır bu sodyum atımını artırır kuruluk verir ama son suyu hic bir şekilde atamazsınız . Çünkü tansiyon düşmesi sebebiyle vücut daha fazla su tutmak isteyecektir. Definasyon da kullanılacak sa bu bilgi unutulmamalı ve primobolan biraz daha fazla su tutar boldenon a göre ama ülkemizde eczane de satılması veli nimettir kgx4 mg yeterli. Neden boldenon dedim çünkü DHT dönüşümü diğer ilaçlara göre düşük ve en en en önemli özelliği çalışma prensibi ve testesteron a olan yapısal benzerliği onu diğer ilaçlardan daha önemli kılıyor. Pump damarlanma ve kurutma etkisi yüksektir. Ayrıca boldenon aromataz ile esteodiale dönüşüm hızı ve oranı testesteron a göre düşüktür. Ama sağlık ön planda ise primobolan çünkü üretildiği kesim çocuk ve yaşlılar için ... Bu onu diğer anabolik ilaçlardan farklı kılıyor primoda açıktırir.  Aralarında uçurum bir fark yok ama boldenon un testesteron a benzer yapıda çalışması ( ne demek istediğim anlaşılmıştır umarım) onu çok farklı kılıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
boss41, 6 saat önce yazdı:

kalıcı adele ekleme

Buraya kadar okuyabildim en fazla. Kalıcı adele ne demek? :D 

agfitness, 7 saat önce yazdı:

İkisi de aynı türev ilaçtır. Primobolan daha oldschool bir ilaçtır, biraz daha hızlı ve güvenli şekilde gelişim sağlar. Boldenon ise çok daha yavaş ilerler, Primodan tek farkı damarlanma katkısı ve sonradan meydana gelmesi olası olabilen yan etki faktörleridir.

Primo evlat Bolde ise üvey evlattır benim için. İkisi de evlat gibi görünse de Primom bi tanedir. Yukarıda forbit abartmış kıyas konusunda. Mitsubishi Lancer ile Subaru Impreza Sti gibidirler, çok benzer. İkisinin de seveni var. İyice araştır ve sonra kendi üzerinde deneyerek kararını ver. Bir Tren ile Primo ya da bir Deca ile Bolde kıyaslamıyorsun burada sonuçta unutma :)

Sağlıklı sporlar…

Benim deneyimlerime göre tam tersi boldenon primonun büyük abisidir. Boldenona üvey evlat demek bilemedim :) Akabinde çok benzer demek. Daha güvenli gelişim nasıl sağlar ilaç o kısmı anlamadım tam olarak? Boldenon 500 mg ile 14 hafta ve üzerinde bilinçli bir sporcu istediğini almaya yaklaşırken primo da haftada 5 ampul minimum alan bir sporcuyu yan yana koyalım bakalım.

boss41, 6 saat önce yazdı:

fiyat performans 

Hangi fiyat hangi performans? 

Primo ampulu 100 mg iken kaç para oldu reçeteli 55 tl doğru mu? Haftada 5 ampul x 55 tl = 275 tl x 4 hafta var ayda = 1100 tl :) Gh mi kulllanıyoruz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91
forbit, 1 dakika önce yazdı:

Buraya kadar okuyabildim en fazla. Kalıcı adele ne demek? :D 

Benim deneyimlerime göre tam tersi boldenon primonun büyük abisidir. Boldenona üvey evlat demek bilemedim :) Akabinde çok benzer demek.

Bu kelimeye takıldın yani öylemi 😂 

Ne demek istediğimi herkesin anladığını düşünüyorum sen dahil .. laf olsun diye yorum yapmak yerine kendi fikrini belirtip geçmek daha olgun bir davranış olurdu tabi herkes kendine yakıştığı şekilde konuşmakta özgür forum kuralları dışına çıkmamak kaydıyla. 

Yinede aramızda konuya hakim olmayan yeni arkadaşlar olabilir belirtmekte fayda var .. kalıcı adaleden kastım kaliteli doku oluşumudur . @forbitarkadaşımızda etiketlemiş kalıcı kas kütlesi mümkün mü isimli konuyu .. konuya hakim olmayan arkadaşlarda öğrenmiş olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Ozgur511, 15 saat önce yazdı:

Primobolan kesinlikle +1

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
boss41, 1 saat önce yazdı:

Bu kelimeye takıldın yani öylemi 😂 

Ne demek istediğimi herkesin anladığını düşünüyorum sen dahil .. laf olsun diye yorum yapmak yerine kendi fikrini belirtip geçmek daha olgun bir davranış olurdu tabi herkes kendine yakıştığı şekilde konuşmakta özgür forum kuralları dışına çıkmamak kaydıyla. 

Yinede aramızda konuya hakim olmayan yeni arkadaşlar olabilir belirtmekte fayda var .. kalıcı adaleden kastım kaliteli doku oluşumudur . @forbitarkadaşımızda etiketlemiş kalıcı kas kütlesi mümkün mü isimli konuyu .. konuya hakim olmayan arkadaşlarda öğrenmiş olur .

Çevir kazı yanmasın. :) Pekala dediğiniz gibi olsun. KALİTELİ DOKU OLUŞUMU. -_-

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
agfitness, 20 dakika önce yazdı:

Burada oturup kimseyle bilimadamı gibi günlerce tartışacak halim yok tahmin ediyorum sizlerin de öyle. Her şeyin beğeneni fayda göreni de var tam tersi olanı da. Herkes görüşlerini bildirmiş sakız gibi uzar bu konu. Herkes seçimini yapsın kullanıp kendinde gözlemlesin sonra kararını versin bu kadar basit. Cola mı Pepsi mi gibi bir soru işte ucu bucağı yok ;)

Sağlıklı sporlar…

6176127445d2a0a1041ab15d.jpg

Dünya düzdür diyenlerden farkın kalmadı sualin neden tartışma daha doğrusu olumlu doğruyu bulma konusunda tartışma yapamıyoruz?

Herkes bir şey söylesin o zaman sonra köşesine çekilsin. :) Bilim adamları işin içine girince dünyanın şekil b durumunda olduğu çıkıyor diyelim o zaman.

adasd.jpg

2016 Yılında @Loving referans aldığım bir yazısı.

Loving, 25.04.2016 - 08:34 yazdı:

Boldenon:

Androjen etkisi: düsük (%25-38 )

Anabol etkisi: orta (%40-50)

Öströjen metabolizmasi: düsük(%06-10)

Progesteron aktivitesi: yok (%0)

Vücutta Su depolama: orta (%05-08 )(300-400mg)

Primobolan'da ise durum;

Ham maddesi metonolon dur ve patenti almanya'nın schering firmasına aittir. Vücut içerisinde anabolizan etki gösterip ağır ameliyat sonrası kasların zaafa uğraması yada proteinlerin sentezlenmesi ve bu hızlılıkla kayıpların önlenmesi adına tedavi amaçla ve yan ilkaç takviye olarak tıpta kullanılır.

Türkiyede satılan depot verisyon olup etkisi ortalama 2 hafta kalabildiği için günlük yada sıkça enjeksiyon yapılmaz.

belirgin yan etkisi:

1- Akne(omuz-sırt-üst göğüs ve azda olsa yüzlerde)

2- Saç dökülmesi(doz ayarına ve kişinin hassaslığına göre değişir)

3- Vücutta kıllanma(genelde göğüs kısmında yaygındır)

4- Uykusuzluk ve terleme

Muhtemel yan etkiler:

1- Tremor (el ve omuz titremesi)

2- Prostat büyümesi

Primobolanın verdiği etkiyi normal doğal anlamda yapılan supplement egzersizleriylede temin edebilirsiniz ve görürsünüz. 2016 senesinde yaşıyoruz ve bunun tartışmasını yapacak durumda değilim bunu sadece ben değil, dünyada ismi geçen her büyük antrenör ve hatta steroid uzmanları bunu bildirmektedir. Örneğin anthony roberts bu konuda ciddi sözleri vardır.

metenolon enantat(ticari ismi primobolan) düşük miktarda anabolik etki eden bir ilaçtır. Dozu arttıkça etkisi kuvvetli olur fakat bu sefer yan etkiside artacaktır. Sporcular 1-2 ampül alarak ilerleyebileceğini sanıyorlar. Oysa 1-2 ampülle belki fazla yan etkiye rastlamayacaktır ama doğru etkide göremeyecektir.

Metenolon(primobolan) ilacı DHT bazlı olup androjen etkisi dihitestosteron'dan almaktadır. Bu şekilde kuvvet direnci sağlanamamaktadır. Anabol etkisi normal düzeydedir ve protein ateşlemesi ile kas inşası gerçekleşmektedir fakat bu herkesin hayal ettiği düzeyde olmayıp, supplementlerle elde edilebilen düzeyde gelişim göstermektedir.

Primobolanın verdiği etkiyi normal doğal anlamda yapılan supplement egzersizleriylede temin edebilirsiniz ve görürsünüz. Kısmı savunduğum düşüncenin aksine yorum yapanlara gelsin o zaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
gönderildi (düzenlendi)
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

O zaman benden sana gelsin ;)

Sağlıklı sporlar…

indir3.jpg

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

Zam geldiği doğru geçen seneye göre fark dahada açıldı primo bolde fiyat olarak ..

Yine üstüne basarak söylüyorum şu günki fiyatlarla bile , fiyat performans etki yanetki olarak bakınca primo primo primo :) 10 hafta 400 primo kullanan adam 16 hafta 400 mg bolde alan adamdan daha iyi etki alır . Boldenin etkili dozajı 600 mg ken primonun 300-400 mg dır . Bolde 600 primo 600 yapsak havada karada primo tokatlar isteyen denesin ben kendi düşüncemi yazıyorum kimse katılmak zorunda değil benim doğrum bu sizin yanlışınız olabilir .

Herşeyiyle hesaplandığında bolde akıl işi değildir bana göre etkisi yanetkisi fiyatı değmeyen ilaçtır kullanmaya .. Boldeye temiz ilaç derler yanetkilerini görmezden gelirsek fiyatperformansını görmezden gelirsek temiz diyebiliriz fazla su tutmadan büyüten ilaç sonuçta  . Ancak temiz ilaç diyorsak Primo fiyat performanstada üstündür temizlik konusundada üstündür . Temiz ilaç dediğin primodur bu benim düşüncem yine söylüyorum kimse katılmak zorunda değil bu söylediklerime  . Biraz kafasını çalıştıran doğru yolu bulacaktır . 

Burda ukalalık yapanlara saygı sınırlarını zorlayarak konuşanlara inat yazıyorum bunları saygısızlığa tahammül edemiyorum pek oyüzden altını çizerek aktarıyorum düşüncelerimi itici gelebilir .. Normalde bukadar üsteleyerek konuşmam fakat insan bir konuda tartışırken bile karşısında kaliteli seviyeli insan arıyor .. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.