Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aydınbaba

Only gh kullanımı 18 yaşında

Önerilen İletiler

Aydınbaba    18

Evet abilerim ablalarım şimdi gh kullanmaya başlamadan önce 88 dim şuan 93 3 hafta oldu tabi bu kilo almada kreatin vs ödem yani demek istediğimde var herneyse şuanlık 4 iu gh vuruyorum sabah 2 aç karna gece yemekden 1 saat sonra falan bu konu benim yaşımda veya gh kullanmayı düşünen veya anabolik kullanmak istemeyen insanlar için iyi olacağını düşündüm güncelliycem hep

birde bi sorum var 1 ünite insülin vursam yemekten hemen sonra 1 saat sonrasında gh vursam sıkıntı olur mu 1 ünite insülinden kolum 45 cm soğuk sırt fotosu eski ilk haftası gh kullanımının şuan sırtım aynaya sığmadığı için atamadım 😂 atletli fotoda tek göğüs pumplı sırt fotosu dediğim gibi eski ve pumpsız 

supplement olarak ant öncesi 7 gr kreatin 7 gr arjinin 3 gr beta alanin sabah 50 mg çinko ant sonrası b6 vitamini ve akşam yine 50 mg çinko 3500 kalori günlük şuanda arttırıcam yakında

boy 189 93 kg 18 yaş(1ay önce girdim)

Şuan 15-17% yağ oranı tahminen ara vermiştim 3-4 ay yaza 2-3 aya sert bi 1.5 aylık definasyon yapıcam clen + gh şimdi yazmayın yok yağlısın falan diye biliyorum hiçbiriniz 18 yaşında böyle değildi o yüzden boş eleştri yapıp ego kasmayın lütfen 

15F7E636-1312-4750-8B87-8C9F00BFA84D.jpeg 09657FEB-1195-460D-B9D4-23AC2F38D211.jpeg

85E53C4A-8B31-4744-A06F-07CAFE327555.jpeg

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ouzhannn    150

Sakin ol kral ben trende bu kadar sert konuşmadım :) kendinde demişsin zaten ve ne kadardır kullanım yapiyorsun yat etki falan birsey yaşadın mi onu merak ettim insülin işinden hep cekinmisimdir cok iyi anlayan biriyle yapmak gerektiğini düşünüyorum ama formun hic fena değil başarılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Yok biraz özgüven yaptı sanki ya kavga isteği var dışarda bilmiyom anlamadım ondan olabilir 😂 sağolasın yorumun için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Aydınbaba, 1 dakika önce yazdı:

Yok biraz özgüven yaptı sanki ya kavga isteği var dışarda bilmiyom anlamadım ondan olabilir 😂 sağolasın yorumun için

Valla nerdese 8 haftadir trendeyim böyle olmadım 20haftam daha var öyle düşün:))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
gönderildi (düzenlendi)

Jay Cutler 18 yaşında senin kadar egoist degildir :) Ekleme yapayım maddiyatın varsa sorun degil ama 4iü o kütleye fazla.Yanına bolde testo ekleyip daha iyi sonuç alırsın.

r1zbqs7td8x01.jpg

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Vural2, 22 saat önce yazdı:

Jay Cutler 18 yaşında senin kadar egoist degildir :) Ekleme yapayım maddiyatın varsa sorun degil ama 4iü o kütleye fazla.Yanına bolde testo ekleyip daha iyi sonuç alırsın.

Egoistlikle alakası yok geçen 16 yaşında konu açan arkadaşa herkeswboşuna yüklendi 30 yaşında adam kendini o çocukla kıyaslıyo demek istediğim oydu siz 16 veya 18 yaşında nasıldınız ilk onu gözden geçirin ondan sonra laf edin millete anlamında dedim sağol yinedr eleştri için

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Feng, 4 dakika önce yazdı:

Only gh çöpe at gitsin öyle söyleyeyim. Bide insülin demişsin 18 yaşında böyle değildiniz falan.. 

Boş eleştri yapacak olanlar için dedim testo vursam testo yüksek vücutta ZTen ve büyüme plaklarını kapatıyo diye biliyorum anabolik ilaçlar o yüzden şuan için böyle ama iyi verim aldığımı düşünüyorum 6iu yapıcam 2 aya 3 sabah 3 gece yatarken 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Feng, 8 dakika önce yazdı:

Testosteron sonucunu atar mısın

Libidom yüksek baya o yüzden böyle bi düşüncem olmadı 18 yaşında düşük olcağını sanmıyorum spor yapıp sigara içmeyen birinin ama aklımda var merak ediyorum baktırcam haftaya atarım

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
gönderildi (düzenlendi)

Libido serbest testestron ile alakalıdır , serbest testestronun kas yapımına vs etkisi yoktur.

tarihinde fatman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Kardeşim gh + insülin+  testo kullanabilirsiniz bundan yana sıkıntı yok en iyi şekilde büyürsun hatta aynada her gün büyüdüğünü görürsün. Bıraksan bile kürde olduğu gibi birden kilo vermezsin aldığın kütlenin %60 a yakını sende kalir temiz . Ayrıca en zararsız kür diyebiliriz. Lakin şöyle birşey var ayarını kaçırirsan bir gün benim gibi ölümden dönersin bu çok ustalık isteyen bir durum ACABA YEMEKTEN ÖNCEDE İNSÜLİN Mİ kullansam yorumunuz beni çok korkuttu . Bir musibet bin nasihat tan iyidir diye bir söz vardır deneyerek öğrenmek ama bunda az bir doz aşımı netten izleyerek yapmak gibi bir hata seni ömür boyu şeker hastası veya anlık bir doz aşımı sonucunda şeker komasına girip ölmek. Ailenin ne hale geleceğini düşün. İnsülin protokolleri çok çok çok farklı bir olay nette bulamazsin yapamazsın öyle alıyım vuriyim falan gençsin 18 yaşındasın gözün kara ve bu gözünün karaligi tamamen bilgisizliğinden abin olarak sana kullanma demiyorum ama bu işlere gireceksen kesinlikle pro hocadan pt al o kadar gh ye para verecegine dediğimi yap . Hiç bir streoid seni vurduğun anda öldürmez ama insülin şeker komasına sokup direk yıkar ve mudahele edilmesee ölürsün. Ayrıca 6iu gh senin için çok çok çok fazla 6 ay 6iu kullanacağına 12 ay 3 iu kullan şahsen ben öyle yapıyorum çok çok çok daha fazla etki alırsın. Bu spor akıllı adamın sporu bir ailen var geleceğin var 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Müfit Can, 5.03.2022 - 16:45 yazdı:

Kardeşim gh + insülin+  testo kullanabilirsiniz bundan yana sıkıntı yok en iyi şekilde büyürsun hatta aynada her gün büyüdüğünü görürsün. Bıraksan bile kürde olduğu gibi birden kilo vermezsin aldığın kütlenin %60 a yakını sende kalir temiz . Ayrıca en zararsız kür diyebiliriz. Lakin şöyle birşey var ayarını kaçırirsan bir gün benim gibi ölümden dönersin bu çok ustalık isteyen bir durum ACABA YEMEKTEN ÖNCEDE İNSÜLİN Mİ kullansam yorumunuz beni çok korkuttu . Bir musibet bin nasihat tan iyidir diye bir söz vardır deneyerek öğrenmek ama bunda az bir doz aşımı netten izleyerek yapmak gibi bir hata seni ömür boyu şeker hastası veya anlık bir doz aşımı sonucunda şeker komasına girip ölmek. Ailenin ne hale geleceğini düşün. İnsülin protokolleri çok çok çok farklı bir olay nette bulamazsin yapamazsın öyle alıyım vuriyim falan gençsin 18 yaşındasın gözün kara ve bu gözünün karaligi tamamen bilgisizliğinden abin olarak sana kullanma demiyorum ama bu işlere gireceksen kesinlikle pro hocadan pt al o kadar gh ye para verecegine dediğimi yap . Hiç bir streoid seni vurduğun anda öldürmez ama insülin şeker komasına sokup direk yıkar ve mudahele edilmesee ölürsün. Ayrıca 6iu gh senin için çok çok çok fazla 6 ay 6iu kullanacağına 12 ay 3 iu kullan şahsen ben öyle yapıyorum çok çok çok daha fazla etki alırsın. Bu spor akıllı adamın sporu bir ailen var geleceğin var 

Müfit abi normal standart bir birey için

2 ünite gh 500 testo 400 boldenon 200 rimabolon 30 mg turinabol ile 15 hafta kür yapsak dozajlar yeterli olur mu bilgi verebilir misin ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crashbb    6

insuline isine basında biri olmadan bulasma acık konusayım hipoglisemi gecirip beynindeki hücreleri bir bir öldürürsün 1iu insuline zaten sana bisey yapmaz bosuna vücuduna tanımını yapamadıgın hormonu sokmamalısın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

1 aylık bi definasyona girdim yazın güzel estetik olayım diye 90 kg yim 

9D06BEBC-CA1E-4477-9F3C-F9CE76DCD9E1.png

tarihinde Aydınbaba tarafından düzenlendi
Eksik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Aynaya sığmışsın kardeşim sırt sığmıyordu sığmaya başlamış.
Not:18 yaşında senin gibi değildim:D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Barinyo, 15 dakika önce yazdı:

Aynaya sığmışsın kardeşim sırt sığmıyordu sığmaya başlamış.
Not:18 yaşında senin gibi değildim:D

Evdeki aynaya göre söyledim onu amacım estetik fizik zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mematibas    0
Aydınbaba, 22 dakika önce yazdı:

Evdeki aynaya göre söyledim onu amacım estetik fizik zaten 

Kardeşim sana tavsiyem git youtubeden en son baran kalaycıyla yağız hocanın yaptığı podcasti izle, pro bir şekilde bu işi yapsan sonuna kadar saygım var veya bir çıkarın olsa yaşın daha 18 daha çok tecrübeli birinden destek almadan kafana göre gh, insülin falan kulanıyosun. Ben bunları cidden moralini bozmak için yazmıyorum, koymuşsun bi yola kendini Allah kolaylık versin ama yaşın daha çok genç hayat tiktok reels videoları gibi değil dikkat et dostum, en azından biraz para biriktir pro birinden destek al.Allah kolaylık versin böyle işlere girmemek en iyisi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
mematibas, 15 dakika önce yazdı:

Kardeşim sana tavsiyem git youtubeden en son baran kalaycıyla yağız hocanın yaptığı podcasti izle, pro bir şekilde bu işi yapsan sonuna kadar saygım var veya bir çıkarın olsa yaşın daha 18 daha çok tecrübeli birinden destek almadan kafana göre gh, insülin falan kulanıyosun. Ben bunları cidden moralini bozmak için yazmıyorum, koymuşsun bi yola kendini Allah kolaylık versin ama yaşın daha çok genç hayat tiktok reels videoları gibi değil dikkat et dostum, en azından biraz para biriktir pro birinden destek al.Allah kolaylık versin böyle işlere girmemek en iyisi.

Sağolasın reis gh şuan için ilaç vurmak istemediğim için en temizi onu düşündüm insülin düşünmüyom belki bi kaç ay sonra testo p eklerim hemen vücuttan çıkıcak ZTen kısa estet olcağı için izledim bu arada podcasti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Aydınbaba, 19 dakika önce yazdı:

Sağolasın reis gh şuan için ilaç vurmak istemediğim için en temizi onu düşündüm insülin düşünmüyom belki bi kaç ay sonra testo p eklerim hemen vücuttan çıkıcak ZTen kısa estet olcağı için izledim bu arada podcasti 

sadece test p yapacağına kür yap daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
holyland, 22 dakika önce yazdı:

sadece test p yapacağına kür yap daha iyi

Bunu bende düşünebiliyorum ama yarışma planı vs yok aklımda 18 yaşındayım niye cinsel sorunlarla uğraşayım durduk yere bu yaşta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

tabi yanına aldığına bağlı başlangıç seviyesi kurde olmaz sanırım 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Bence bu yaşlarda küre hep uzaktan bakman gerekli hatta tüm maddelere uyarıcılara. Yani ben 23 Yaşındayım ve hala daha asla o cesareti kendimde göremiyorum. Anabolizan maddelerde beni cinsel dalgalanmalardan ziyade kalp,kan,basınç olaylari korkutmakta. Gercekten bu durumu yasayanlar bilir. Ani tansiyon yukselmesi ve dusme olaylari kisiye hayati sorgulatir titrete titrete sorgulatir hem de. Yani hele kalp krizi gibi bir riski dusunmek istemiyorum. 

Tabi ki hayat senin yaşam senin ömür senin. Ama kendine değer katabileceğin birçok alanın önünde tutmasan belki daha iyi olur senin için. Tabi kimin ne zaman ne yaşayacağı takdiri ilahi. Güzel kardeşim 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.