Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zyzz..

Ramazan ayında küre ara vermek

Önerilen İletiler

Zyzz..    2

Merhaba 8-12 haftalık kür planlaması yaptım fakat önümüzdeki ay ramazan ayı küre bi süre ara verip devam etsem ramazan bitince tekrar başlasam bir sıkıntı olurmu? 1 ay bir süre için tekrardan pct yapıp tekrar küre girmek istemiyorum. Bilgili ve tecrübeli arkadaşlar veya hocalardan yardım bekliyorum bu soruma..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.356
Zyzz.., 8 saat önce yazdı:

Merhaba 8-12 haftalık kür planlaması yaptım fakat önümüzdeki ay ramazan ayı küre bi süre ara verip devam etsem ramazan bitince tekrar başlasam bir sıkıntı olurmu? 1 ay bir süre için tekrardan pct yapıp tekrar küre girmek istemiyorum. Bilgili ve tecrübeli arkadaşlar veya hocalardan yardım bekliyorum bu soruma..

TRT doz devam edersin. Ama başlamadıysan niye şimdi başlıyorsun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
rastlantisal, 35 dakika önce yazdı:

Trt doz ne demek abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
scorocco, 2 saat önce yazdı:

Trt doz ne demek abi

Vücudunun ürettiği kadar dozu dışarıdan almak olarak düşünebilirsin. Bu da haftalık ortalama 75mg gibidir. Biz genelde 100mg civarı alıyoruz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz..    2
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Şuan kürdeyim hocam zaten 2.5 hafta oldu daha önce hatırlayamadım trt doz şart mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Küründe deca ve danabol yoksa şimdi kesebilirsin. 

Bu işin sırrı beslenmek. Küre niye giriyoruz? Protein sentezi artsın diye. O nasıl oluyor? vücuda protein sokarak. Yani beslenerek. Beslenemediğin sürece kürde olmanın anlamı yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Vücudunun ürettiği kadar dozu dışarıdan almak olarak düşünebilirsin. Bu da haftalık ortalama 75mg gibidir. Biz genelde 100mg civarı alıyoruz.

abi only testo yaparken 500 üstüne çıktıgın oldu mu acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
ardaulucay1111, 52 dakika önce yazdı:

abi only testo yaparken 500 üstüne çıktıgın oldu mu acaba

Hayır çıkmadım ihtiyaç da duymadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Zyzz.., 4 saat önce yazdı:

Şuan kürdeyim hocam zaten 2.5 hafta oldu daha önce hatırlayamadım trt doz şart mı acaba?

Dostum bu süreçleri hiç düşünmeden mi ramazan ayı aklına geldi kesinlikle bu iş aç kapat işi değil senin yerinde olsam pct mi yapar bir daha uzun planlama yapmadan küre girmem. Hem sonuçlar hüsran oluyor hemde giden para emek akıllıca davranmak gerek başarılar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz..    2
Leepriest35, 27 dakika önce yazdı:

Dostum bu süreçleri hiç düşünmeden mi ramazan ayı aklına geldi kesinlikle bu iş aç kapat işi değil senin yerinde olsam pct mi yapar bir daha uzun planlama yapmadan küre girmem. Hem sonuçlar hüsran oluyor hemde giden para emek akıllıca davranmak gerek başarılar.

Çok haklısınız tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.🙏🏽

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Küründe deca ve danabol yoksa şimdi kesebilirsin. 

Bu işin sırrı beslenmek. Küre niye giriyoruz? Protein sentezi artsın diye. O nasıl oluyor? vücuda protein sokarak. Yani beslenerek. Beslenemediğin sürece kürde olmanın anlamı yok. 

Only sustanon küründeyim sustanon yarılanma ömrü en uzun esteri 18 gün civarı bildiğim kadarıyla ramazan başlangıcında alsak bitince devam etsek kurtarmazmı sizce ?

Kürü bozmamak amacıyla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yavuz
      Beyler selamlar ramazan bayramı dolayısıyla salonlar cumartesiye kadar kapalı bende kürdeyim 4 gün spor yapamayacağım sizce bir sorun olur mu nelere dikkat etmeliyim hu süreçte salon açılana kadar ?
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

• Yazan: Emir32
      deca bolde testo danabo 12. haftadayım decayı saldım yalnız boldenondan dolayı aşırı iştah açıklığı var 2 3 saat aç kaldığımda elim kolum titriyor terlemeye başlıyorum ramazanda bi süre sonra bu sorun ortadan kalkar mı?
    • Yazan: ygtkrdmn35
      Abiler merhaba ramazanda oruç tutmak istiyorum boldenon 600 mg testo 600 mg danabol-trinabol-anavar kürümün 6. haftasında ramazanla karsı karsıya kaldım ve Allah aşkı fit görünme aşkından ağır bastı, kürümden 5. hafta sonu boldenon ve trinanolü cıkarıp 1 ay sadece testesteron devam etmeyi düsünüyorum zira bu ilaçlar sağlam beslenme gerektiren ilaçlar ve bosuna yüklemeye gerek duymuyorum bunun dışında 1 ay bu şekil devam edip 1 ay sonra devam etsem boldenona 0 dan mı başlamış olucam yoksa 6. hafta sayabilecek miyim yardımcı olabilir misiniz ?
    • Yazan: Diver
      Arkadaşlar malesef fırsatçı esnafımız her sene olduğu gibi Ramazan daha gelmeden fiyatları uçurmaya başlamış. 20 gün önce 440 tl ye aldığım et 580 olmuş. Ramazan alışverişinizi yapmadıysanız biran önce yapmanızı öneririm. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.