Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

susuzadam    66
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Bundan sonra treni kürümün temel yapıtaşı haline getiricem ben de bu gidişle :D  Umarım ciddi bir sorun yaşamayız 

Sorun yaşamamak adına temennilerimiz olabilir, ama daha mantıklısı en yakın zamanda tansiyon ölçümü ile durum tespiti yapmak ve ona göre hareket etmek olmalı.

Hipertansif değilsen, şimdiki kür tekrarlanabilir düzeydedir diyebiliriz. Ha, 160/110 gibi bir değer çıkarsa, profesyonel olmadıkça bunu tekrarlamak geçen her saniyede sistemik hasardan başka hiçbir halta yaramaz. 

Hipertansiyon için de doz ayarı yapılana kadar nebivolol ve telmisartan başlanabilir. 

Dediğim gibi, güncel blast cruise algısı, aromataz inhibitörü kullanmaya gerek kalmayacak dozda test ve üstüne kombine ilaçlar, tren veya deca ise cabaser'e bulaşmadan veyahut halihazırda çok yüksek olan tansiyonu düşürmeye çalışmamak kafasında.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slymnplt    18

Bundan sonra treni kürümün temel yapıtaşı haline getiricem ben de bu gidişle :D  Umarım ciddi bir sorun yaşamayız 

Sonraki tren kürümde ( hemen sonraki değil :D) ace kullanmak istiyorum. ondan sonra bir daha elimi sürmeyeceğim. Test-dbol veya test-deca devam ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
hectordoyle, 11 saat önce yazdı:

Treni finale bırakmak lazım. Sürekli trene girmek akıl işi değil.

slymnplt, 8 saat önce yazdı:

Sonraki tren kürümde ( hemen sonraki değil :D) ace kullanmak istiyorum. ondan sonra bir daha elimi sürmeyeceğim. Test-dbol veya test-deca devam ederim 

Eğer istediğin uzun soluklu kütle ise en mantıklısı bu. Tren vücutlarını görüp genelde gaza geliyoruz. Etrafımda müsabık insanlar var. Tren öncesi ve 1-2 ay sonrasını biliyorum. Uzun kürlerin finalinde kullanılıp konunun kapatılması gereken bir ilaç. Trenden 2-3 ay sonra etkisinin (görsel manada) esamesi kalmıyor.

O yüzden kütle oluşturacak uzun soluklu ama sistemi de pek yormayacak anabolizanlarla gitmekte fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
susuzadam, 8 saat önce yazdı:

Sorun yaşamamak adına temennilerimiz olabilir, ama daha mantıklısı en yakın zamanda tansiyon ölçümü ile durum tespiti yapmak ve ona göre hareket etmek olmalı.

Hipertansif değilsen, şimdiki kür tekrarlanabilir düzeydedir diyebiliriz. Ha, 160/110 gibi bir değer çıkarsa, profesyonel olmadıkça bunu tekrarlamak geçen her saniyede sistemik hasardan başka hiçbir halta yaramaz. 

Hipertansiyon için de doz ayarı yapılana kadar nebivolol ve telmisartan başlanabilir. 

Dediğim gibi, güncel blast cruise algısı, aromataz inhibitörü kullanmaya gerek kalmayacak dozda test ve üstüne kombine ilaçlar, tren veya deca ise cabaser'e bulaşmadan veyahut halihazırda çok yüksek olan tansiyonu düşürmeye çalışmamak kafasında.. 

Nebivolol değil de propranolol elimin altında. Trenin ilk haftaları gece antrenmandan sonra 1 tablet dideral atıyordum ancak şuan gerek kalmadı. Telmisartan da kullanıyordum ancak son telmisartanı da 2 gün önce kullanmıştım. Tansiyon sorunum yok, aynı şekilde dinlenme nabzım da düşük ama şuan sorunumun olmaması ileride olmayacağı anlamına da gelmiyor kesinlikle. 2-3 hafta önce kan tahlilimi de yaptırdım, estradiolün fazla çıkması ve MPV nin birazcık artması dışında herhangi bir sorun yoktu. 

Yabancı forumlarda 5-10 yıldır trenbolon kürü yapıp herhangi bir ciddi sağlık sorunu olmayan insanlar gördüm ve bu insanlar bizim gibi 10 hafta yapıp bırakmıyor, 20-24 hafta şeklinde kullananlar var. Elbette internet üzerinde olduğu için inanılabilirliği ne derece o tartışılır ancak gerçek hayatta da böyle 1-2 kişiye denk geldim. Herkesin verdiği tepki farklı, tedbiri hiçbir zaman tedbiri elden bırakmamak lazım. 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
slymnplt, 14 saat önce yazdı:

çok belli değil ama ama 70'den 84'ü görmüştüm. şimdi yavaş yavaş düşürüyorum ama kas kütlesi tren sagolsun tam gaz devam

Clen çok sıkıntı yaratımı acaba sana ? Kalp atışı el titremesi vs ondan dolayı hep korkup girmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
Darknessot, 3 saat önce yazdı:

Clen çok sıkıntı yaratımı acaba sana ? Kalp atışı el titremesi vs ondan dolayı hep korkup girmedim

Piramit yapmadığım için sorun yaşamadım. 40mcg alıyorum 20 uyanır uyanmaz 20 spordan önce. kramp ve el titremesi normal yan etkiler zaten bir şey olmaz. Ailede kalp rahatsızlığı olan biri varsa girme, veya üstlerden kalp krizinden giden varsa genç yaşlarda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Darknessot, 7 saat önce yazdı:

Çok yüksek mg evet baya bir azıyor anlık kalp atakları yaşıyorsun tansiyonu en dibe çekiyor gece uyutmaması çarpıntı ile uyanman hele sıcaklarla beraber bi tık daha fazla olabilir. Ama düşük piramit yapsan çok fazla yan etki yaşamazsın yarılanma ömrü kısa zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
hectordoyle, 17 saat önce yazdı:

Nebivolol değil de propranolol elimin altında. Trenin ilk haftaları gece antrenmandan sonra 1 tablet dideral atıyordum ancak şuan gerek kalmadı. Telmisartan da kullanıyordum ancak son telmisartanı da 2 gün önce kullanmıştım. Tansiyon sorunum yok, aynı şekilde dinlenme nabzım da düşük ama şuan sorunumun olmaması ileride olmayacağı anlamına da gelmiyor kesinlikle. 2-3 hafta önce kan tahlilimi de yaptırdım, estradiolün fazla çıkması ve MPV nin birazcık artması dışında herhangi bir sorun yoktu. 

Yabancı forumlarda 5-10 yıldır trenbolon kürü yapıp herhangi bir ciddi sağlık sorunu olmayan insanlar gördüm ve bu insanlar bizim gibi 10 hafta yapıp bırakmıyor, 20-24 hafta şeklinde kullananlar var. Elbette internet üzerinde olduğu için inanılabilirliği ne derece o tartışılır ancak gerçek hayatta da böyle 1-2 kişiye denk geldim. Herkesin verdiği tepki farklı, tedbiri hiçbir zaman tedbiri elden bırakmamak lazım. 

Türkiyede blast cruise olmadığı gibi, kür içi kan testi verme alışkanlığı da yok. Haliyle ezbere gidip 8-16 hafta sonrası dozu birden düşürüp vitesi 5'ten 3'e 3'ten 5'e git gellerle bünyeyi sarsıyorlar. 

Minimum efektif doz ile başlayıp, maksimum tolere edilebilen dozda kadar çıkmak gerek ve bunu sürdürmek teorikte aylar alacağından, vites atımı ve yan etkiler seli ile boğulmaktansa, sürece odaklanıp 3. Vitesin tadını çıkarıp yavaş yavaş ilerlemek mantıklı. 

Tren hakkında söylenilen muscle maturation mevzusu varken, ve bana haftalık 200mg gibi bir dozda hissettirdikleri önümdeyken, şimdilik vazgeçmek saçma olur. Boldenon gibi şeylere girişmektense, test, anapolon, tren ile gidip, hatta gerekirse trende doz düşürüp, sistemik ilerlemeyi programlamada yapmak daha mantıklı. 

Deli dozların önerildiği kişiler de pro atletler, kısa süreli gerçek blastlarla, gerçek bir ilerleme kaydetmek amaçlı. Yoksa ilaca yeni başlamış, ortalama spor geçmişi olan kimselerin ilerleme kaydetmesi için başlangıç-orta doz ilaçlar fazlasıyla yeterli kalıyormuş. Vigorous steve anlatıyordu, toplamda vücuda girecek 2000mg lık ilacın 5 hafta gibi kısa bir sürede veyahut 10-15 hafta gibi sürelerde kullanımı hakkında. 

Ha, bu kadar şeyi yazdık ettik, haftalık 200tren e, 500test e, antrenman günleri 75mg anapolon kullanıyorum şuan. 2 gün sonra lowbar 200kg sq 5 tekrar atıcam. Enjeksiyondan 1 gün sonra yarım aromasin ve çeyrek cabaser kullanıyorum. 

Doktorun dediğini yap, yaptığını yapmaya döndü bu iş. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

Treni finale bırakmak lazım. Sürekli trene girmek akıl işi değil.

Eğer istediğin uzun soluklu kütle ise en mantıklısı bu. Tren vücutlarını görüp genelde gaza geliyoruz. Etrafımda müsabık insanlar var. Tren öncesi ve 1-2 ay sonrasını biliyorum. Uzun kürlerin finalinde kullanılıp konunun kapatılması gereken bir ilaç. Trenden 2-3 ay sonra etkisinin (görsel manada) esamesi kalmıyor.

O yüzden kütle oluşturacak uzun soluklu ama sistemi de pek yormayacak anabolizanlarla gitmekte fayda var.

Bir de şu var, örnek olması açısından.. Tatile çıkmak gibi, 2 yıldızlısı ve 5 yıldızlısı. Ama işte ne kadar yıldızlı tatile çıkarsan, bütçeden o kadar yiyecek, belki de yerine koyamayacağın masraflar edeceksin. 

Biz de ölümlü olduğumuzu unutmayıp, zevk alınabilecek kafası olan maddeyi dozajında tutup, hayatın da tadını çıkartmaya devam edip, 600 tren gibi saçmalıklara girmesek daha iyi olur kanısındayım. Tren a hakkında sürekli söylenen, gece uyuyup uyandıktan sonra, sabah aynada değişimi farkediyor olmak, hayattan çokca çalıyor, ve seni o ürüne çok daha bağımlı ediyor olsa gerek. 

Bence ürünlere öcü gözüyle bakmaktansa, onları kullanılabilir kılmak amaç olmalı. Malum tıpta zehri zehir yapan dozudur diye boşuna dememiş Paracelsus. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
susuzadam, 6 saat önce yazdı:

Türkiyede blast cruise olmadığı gibi, kür içi kan testi verme alışkanlığı da yok. Haliyle ezbere gidip 8-16 hafta sonrası dozu birden düşürüp vitesi 5'ten 3'e 3'ten 5'e git gellerle bünyeyi sarsıyorlar. 

Minimum efektif doz ile başlayıp, maksimum tolere edilebilen dozda kadar çıkmak gerek ve bunu sürdürmek teorikte aylar alacağından, vites atımı ve yan etkiler seli ile boğulmaktansa, sürece odaklanıp 3. Vitesin tadını çıkarıp yavaş yavaş ilerlemek mantıklı. 

Tren hakkında söylenilen muscle maturation mevzusu varken, ve bana haftalık 200mg gibi bir dozda hissettirdikleri önümdeyken, şimdilik vazgeçmek saçma olur. Boldenon gibi şeylere girişmektense, test, anapolon, tren ile gidip, hatta gerekirse trende doz düşürüp, sistemik ilerlemeyi programlamada yapmak daha mantıklı. 

Deli dozların önerildiği kişiler de pro atletler, kısa süreli gerçek blastlarla, gerçek bir ilerleme kaydetmek amaçlı. Yoksa ilaca yeni başlamış, ortalama spor geçmişi olan kimselerin ilerleme kaydetmesi için başlangıç-orta doz ilaçlar fazlasıyla yeterli kalıyormuş. Vigorous steve anlatıyordu, toplamda vücuda girecek 2000mg lık ilacın 5 hafta gibi kısa bir sürede veyahut 10-15 hafta gibi sürelerde kullanımı hakkında. 

Ha, bu kadar şeyi yazdık ettik, haftalık 200tren e, 500test e, antrenman günleri 75mg anapolon kullanıyorum şuan. 2 gün sonra lowbar 200kg sq 5 tekrar atıcam. Enjeksiyondan 1 gün sonra yarım aromasin ve çeyrek cabaser kullanıyorum. 

Doktorun dediğini yap, yaptığını yapmaya döndü bu iş. 

Tren gibi bir ilacın tadını aldıysan ve yan etki profili açısından da ciddi bir şey görmüyorsan sonraki kürlerinde bilinçli bir şekilde kullanmanın bir sakıncası yok. Yukarıda da belirttiğim gibi, herkesin bünyesi farklı. Sadece senin yaptığın kür planı ile ilerleyip ciddi sonuç alan insanlar var (test tren anapolon) ve bu insanlar bu 3 ilaç dışında başka bir şey kullanmayı gereksiz görüyorlar, özellikle powerlifterlar ve kendi çapında ilerleyen vücut geliştirmeciler. (Anapolon yerine supedrol de kullanıyorlar çoğu zaman ama bizim ülkede adam akıllı supedrol bulmak zor :D) Geçenlerde birinin kür geçmişini okuyordum redditte, adam ilk kürüne 500 test e ile başlayıp sonra tren sonra da anapolon ekleyip bu 3 kombinasyonla 5-6 kür yapmıştı

Benim dışımda Vigorous steve gibi kanalları takip eden birini görmek sevindirdi bu arada, dediğin konuyu biliyorum evet. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Tren gibi bir ilacın tadını aldıysan ve yan etki profili açısından da ciddi bir şey görmüyorsan sonraki kürlerinde bilinçli bir şekilde kullanmanın bir sakıncası yok.

Tren e, 2000mg 450 lira verdim, yüzde kaçı dolu bilmiyorum, ama kan değerlerinde e2'nin anlamsız yükselmesi ve prolaktinde 2 katına çıkış gerçekleşti, ürün baya tren. Flakonda yazılan ölçülere göre de haftada 200mg kullandım bitene kadar. Öfke arttı artmasına da, beta bloker nebivolol kullandığımdan öfke benim için daha az bir sorun haline geldi. Öbür yandan yemeğe başlar başlamaz durmak bilmez terlemeler yaşamadım, sabah uyandığımda biraz ensem ıslanmış oluyor bu da bana koymuyor. Ha yaz da geliyor, treni umarsızca yüksek dozlara çıkarmak stresten başka bir şey değil zannımca. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam, 35 dakika önce yazdı:

Tren e, 2000mg 450 lira verdim, yüzde kaçı dolu bilmiyorum, ama kan değerlerinde e2'nin anlamsız yükselmesi ve prolaktinde 2 katına çıkış gerçekleşti, ürün baya tren. Flakonda yazılan ölçülere göre de haftada 200mg kullandım bitene kadar. Öfke arttı artmasına da, beta bloker nebivolol kullandığımdan öfke benim için daha az bir sorun haline geldi. Öbür yandan yemeğe başlar başlamaz durmak bilmez terlemeler yaşamadım, sabah uyandığımda biraz ensem ıslanmış oluyor bu da bana koymuyor. Ha yaz da geliyor, treni umarsızca yüksek dozlara çıkarmak stresten başka bir şey değil zannımca. 

Bende haziran ayında 200 mg ile tren enant'a giriş yapmak istiyorum 540 tlye denk gelecek bana totalde 2000 mg tren. Antalya'da yaşıyorum ve vardiyalı bir işte çalışıyorum sıcağı da gerçekten sevmem güzel terlerim yani şu an 172 boy 90 kg bir kütleye sahibim formumu da detaylı bir şekilde paylaştım. Vardiyalı çalıştığım için tren yüzünden uyku problemi yaşar mıyım, terleme de bir artış olur mu veya zaten epey yüksek olan vücut sıcaklığım daha da artar mı soruları var kafamda acaba npp yapıp ekimde mi tren yapsam onu da düşünmüyor değilim. Kullandığım markanın decasından eh işte bir performans gördüm 20 hafta 400 mg kullandım prolaktin 15'e bile çıkmamış ki normal değerler arasında bu oran.. e2 70 idi en son. Npp yapacaksam eğer bu markayı tercih etmeyeceğim bakalım hala kararsızım. Öte yandan yorumlarına genel olarak katılıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
susuzadam, Bir saat önce yazdı:

Ben 2 flakon tren e kullandım, ilkini 900 e  ikinciyi 1300 tl gibi bir fiyata almıştım. Gayet güzel çalıştı, markası SP labs. Önümdeki aylarda belki farklı markalar denerim ancak SP den memnunum. Özellikle gece öğünlerinde yüksek karb veya şeker içeren bir öğün yediysem gece terlemeleri bende çok artıyor. Sabah terli bir şekilde uyanıyorum. Senin trenin markası neydi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18

2000mg tren'i nasıl 450 500 tlye aldınız ya üzüldüm şimdi djshdjs marka parası mı ödedim 900 sp labs için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, Şimdi yazdı:

2000mg tren'i nasıl 450 500 tlye aldınız ya üzüldüm şimdi djshdjs marka parası mı ödedim 900 sp labs için 

Kanka öyle deme ya, ikimiz de bence güzel verim aldık SP den :D Şuan treni kaç mg a çıkardın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

Bende haziran ayında 200 mg ile tren enant'a giriş yapmak istiyorum 540 tlye denk gelecek bana totalde 2000 mg tren. Antalya'da yaşıyorum ve vardiyalı bir işte çalışıyorum sıcağı da gerçekten sevmem güzel terlerim yani şu an 172 boy 90 kg bir kütleye sahibim formumu da detaylı bir şekilde paylaştım. Vardiyalı çalıştığım için tren yüzünden uyku problemi yaşar mıyım, terleme de bir artış olur mu veya zaten epey yüksek olan vücut sıcaklığım daha da artar mı soruları var kafamda acaba npp yapıp ekimde mi tren yapsam onu da düşünmüyor değilim. Kullandığım markanın decasından eh işte bir performans gördüm 20 hafta 400 mg kullandım prolaktin 15'e bile çıkmamış ki normal değerler arasında bu oran.. e2 70 idi en son. Npp yapacaksam eğer bu markayı tercih etmeyeceğim bakalım hala kararsızım. Öte yandan yorumlarına genel olarak katılıyorum.

Dozaja vereceğin tepki vücuduna kalmış, sıcakta o çile çekilmeyeceği gibi, üstüne uykusuzluğu kombine etmek saçma olmalı. 

Ben 2 flakon tren e kullandım, ilkini 900 e  ikinciyi 1300 tl gibi bir fiyata almıştım. Gayet güzel çalıştı, markası SP labs. Önümdeki aylarda belki farklı markalar denerim ancak SP den memnunum. Özellikle gece öğünlerinde yüksek karb veya şeker içeren bir öğün yediysem gece terlemeleri bende çok artıyor. Sabah terli bir şekilde uyanıyorum. Senin trenin markası neydi? 

Ben eskişehirden alıyorum ürünleri E. Ö. den. Dek pharma tren e kullandım. 

İzmitte de çevreyle konuştuğumda benim aldığım fiyatların en az 1 buçuk katı gibi rakamlarla karşılaşıyorum. Başta merak ediyordum benim vurduğumun ne kadarı boştur gibisinden, şuan o kadar umrumda olan bir şey değil

Hiç enfeksiyon kapmadım, abse vs olmadı, ilacın çalışmadığı da olmadı. Az çalıştıysa da, amacım zaten minimum efektif dozun üzerinde takılmak, yan etkilere değil, sürece odaklanmak. 

Bence ucuza alınan ürünler steril olduğu sürece, gerçek mesleğimizi edinene kadar ucuz olan mallar tercih edilebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 21 saat önce yazdı:

Kanka öyle deme ya, ikimiz de bence güzel verim aldık SP den :D Şuan treni kaç mg a çıkardın ? 

Şuan 250 test 750 trendeyim kanka. 1 flakonun yarısı kaldı daha uzun süre tutmak istemediğim için son birkaç hafta dozajı arttırdım. 6x250 mg test kaldı tren 2-3 enjeksiyona bitecek, bittiğinde test 500'e çıkarıp son 2 haftayı öyle geçirmeyi planlıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, 5 saat önce yazdı:

Şuan 250 test 750 trendeyim kanka. 1 flakonun yarısı kaldı daha uzun süre tutmak istemediğim için son birkaç hafta dozajı arttırdım. 6x250 mg test kaldı tren 2-3 enjeksiyona bitecek, bittiğinde test 500'e çıkarıp son 2 haftayı öyle geçirmeyi planlıyorum. 

Önümdeki bulk kürü ya testo bolde deca anapolon ya da düşük testo yüksek tren anapolon şeklinde yapıcam, sen yüksek tren düşük testo bulkta güzel verim aldın büyük ihtimal ben de böyle yaparım :D Testoyu bi 3-4 hafta daha uzatmanı tavsiye ederim çünkü son seferde treni 750 ye çıkardın, trenin kandan atılma süresi biraz daha uzun olur. 1 kutu daha testo al sana önerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

valla bende 200 tren 500 500 test e bolde yapicaktim benide çeldi 500tren 300 test mi yapsam diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    28

Tren in 6. Haftasında hassasiyet, göğüs ucu şişkinliği ve göğüs ucunu sıkınca sıvı gelmişti kitle yoktu ama yine de ultrason çektirdim jino belirtisi gözükmedi

7. haftasında sol göğüs ucunda ufak kitle var acaba bu ne kadar sürede ilerler kendini görüntü olarak belli eder (ameliyat fiyatları çok yüksek en azından bi süre gözükmemesini temenni ediyorum 🙂)

15 günde bir tab dostinex kullanıyorum

4 günde bir arimidex alıyordum şu an masteronda eklediğim için kestim.

Ek olarak ereksiyon problemi yaşıyorum 5mg cialis başladım bakalım etkisi olucak mı (internet üzerinden aldım umarım sahte değildir eczanede fiyatlar uçuk) 

tarihinde dertsahnesi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
dertsahnesi, 16.05.2022 - 17:22 yazdı:

Tren in 6. Haftasında hassasiyet, göğüs ucu şişkinliği ve göğüs ucunu sıkınca sıvı gelmişti kitle yoktu ama yine de ultrason çektirdim jino belirtisi gözükmedi

7. haftasında sol göğüs ucunda ufak kitle var acaba bu ne kadar sürede ilerler kendini görüntü olarak belli eder (ameliyat fiyatları çok yüksek en azından bi süre gözükmemesini temenni ediyorum 🙂)

15 günde bir tab dostinex kullanıyorum

4 günde bir arimidex alıyordum şu an masteronda eklediğim için kestim.

Ek olarak ereksiyon problemi yaşıyorum 5mg cialis başladım bakalım etkisi olucak mı (internet üzerinden aldım umarım sahte değildir eczanede fiyatlar uçuk) 

Aromataz inhibitörü ilaçlara bu kadar karşı olunmasını anlamak mümkün değil. Adamın şeyi kalkmayınca viagraya sarılmamalı. Östrojende kararlı bir değer yakalamalı, bu da daha agresif olan aromasin ile mümkün. Tren varsa cabaser de eklemeli zaten. Yoksa sünger gibi bir aletle oynaşmaya çalışmak olası.

Ben 200 tren, 250 testo için, 2 çeyrek tablet cabaser, 2 çeyrek tablet aromasin kullanıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, 16.05.2022 - 11:32 yazdı:

Kanka şuan nasıl geçiyor kürün var mı güncel halin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

Kanka şuan nasıl geçiyor kürün var mı güncel halin?

yarın fotoğraf çekerim hocam. şuan tek parça parça var çok anlamı olmaz atmamın :D son 1 adet 250mg test enjeksiyonu kaldı, cut bitti bulka geri dönüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, 3 dakika önce yazdı:

yarın fotoğraf çekerim hocam. şuan tek parça parça var çok anlamı olmaz atmamın :D son 1 adet 250mg test enjeksiyonu kaldı, cut bitti bulka geri dönüyorum

Kürün genel anlamda verimli geçtiyse ne mutlu sana valla :D Benim de tren acetate bitince tekrardan enanthate a geçmek gibi şeytani bir fikir var aklımda bu yaz da kürde kalıcam büyük ihtimal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18

şahsen trenbolon'u overrated buldum (en azından uzun esterini). test deca iyidir ya ekimde girerim. genel olarak memnuniyetim %70 diyeyim. birkaç özel durum oluştu taşınmam gerekti ilişkim bitti anlarsın. en çok 83-85 kgye ulaştım şuan 76 temiz haldeyim. sonraki sefere +90 kg olma hedefim var. senin durum nedir form postu vs. var mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?
    • Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.