Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Ouzhannn    150

Ben 10. Haftayi devirdim hic bitsin istemiyorum valla hicte sinir stres falan yada uyku sıkıntısı yaşamıyorum tek sorunum aşırı pumptan bazen antreman atamıyorum :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Safak102    7

Enjeksiyon da oksuruk sıkıntısı var mı

tarihinde Safak102 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
Safak102, 24.03.2022 - 23:01 yazdı:

Enjeksiyon da oksuruk sıkıntısı var mı

hayır hiç öksürük yaşamadım. Öksürük daha çok tren acetate'de oluyor diyorlar. Kişisel deneyimim, 6 hafta boyunca hiçbir enjeksiyonumda öksürük olmadı ^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

@slymnplt şuan ben de yüksek tren düşük testo taktiğine başladım, bu hafta 250 mg test e 400 mg tren e kullandım, farkettiğim şey göğüs ucundaki ağrımda azalma oldu. Zannedersem testosteronu azalttığım için östrojenik aktivite azaldı.  Sende durumlar nasıl gidiyor şuan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 15.04.2022 - 18:57 yazdı:

@slymnplt şuan ben de yüksek tren düşük testo taktiğine başladım, bu hafta 250 mg test e 400 mg tren e kullandım, farkettiğim şey göğüs ucundaki ağrımda azalma oldu. Zannedersem testosteronu azalttığım için östrojenik aktivite azaldı.  Sende durumlar nasıl gidiyor şuan?

Nadiren göğüs ucunda hassaslık oluyor, öyle olduğunda arimidex atıyorum geçiyor. Hiçbir jinekomasti sorunu yaşamadım 80kgye ulaştım. 9.haftayı bitirdim 12.haftaya kadar bulka devam son 4 hafta cut planlıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 02.03.2022 - 22:44 yazdı:

Kür öncesi formun çok iyi, eğer güncelleyebilirsen gayet güzel olur. 2.kürüm demiştin ilk küründe ne kullanmıştın?

Şu trapezler için illa kür mü girmek lazım ya? Mükemmel :)

Edit: alıntıyı yanlış yere yazdım.

slymnplt, 02.03.2022 - 22:37 yazdı:

Görüşleriniz için teşekkür ederim. Kür öncesi ve sonrası fotoğraflarımı kesinlikle çekeceğim ve üstüne post paylaşacağım gelecekte. Hepsini birden paylaşıp uzun bir şey yazmayı planlıyorum. Kür öncesi diyebileceğim 2 fotoğraf bunlar. Kaliteyi mazur görün :)

WhatsApp Image 2022-02-05 at 18.49.08.jpeg WhatsApp Image 2022-03-02 at 22.33.25.jpeg

Şu trapez için illa kür mü girmek lazım ya, mükemmel :)

tarihinde anak1nskyw4lk3r tarafından düzenlendi
Yanlış yere yazdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
anak1nskyw4lk3r, 19.04.2022 - 14:25 yazdı:

Şu trapezler için illa kür mü girmek lazım ya? Mükemmel :)

Edit: alıntıyı yanlış yere yazdım.

Şu trapez için illa kür mü girmek lazım ya, mükemmel :)

Teşekkür ederimm. tren trapezlere ve omuza çok fena vurmaya başladı. genel olarak androjenik bölge olduğu için en çok etkilenen yerlerden birisi. bence kür gerekli :D
spordaki fotoğraf yaklaşık 1,5 hafta öncesine ait. üstsüz olduğum da aç karna pumpsız trapez için çektim güncel ağırlık 82 kg. 3 hafta daha bulk yapıp kalan son 4 haftamda clenle birlikte 1 aylık cut yapmayı düşünüyorum

WhatsApp Image 2022-04-24 at 16.02.40.jpeg WhatsApp Image 2022-04-24 at 16.01.13.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, 8 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederimm. tren trapezlere ve omuza çok fena vurmaya başladı. genel olarak androjenik bölge olduğu için en çok etkilenen yerlerden birisi. bence kür gerekli :D
spordaki fotoğraf yaklaşık 1,5 hafta öncesine ait. üstsüz olduğum da aç karna pumpsız trapez için çektim güncel ağırlık 82 kg. 3 hafta daha bulk yapıp kalan son 4 haftamda clenle birlikte 1 aylık cut yapmayı düşünüyorum

WhatsApp Image 2022-04-24 at 16.02.40.jpeg WhatsApp Image 2022-04-24 at 16.01.13.jpeg

Fenasın valla helal olsun, ben de 3 hafta daha tren e kullanıp 4 hafta da tren ace kullanıcam, taktik yine aynı olucak düşük testo yüksek tren. Hala yan etki yok mu şuan?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Fenasın valla helal olsun, ben de 3 hafta daha tren e kullanıp 4 hafta da tren ace kullanıcam, taktik yine aynı olucak düşük testo yüksek tren. Hala yan etki yok mu şuan?

hayır hiçbir jinekomasti benzeri yan etki yaşamadım daha. arada nefessiz kaldığım oluyor da çok nadir. 3 haftada bir arimidex atıyorum eğer hassaslık varsa göğüslerde o kadar. Tren ace nasıl buldunuz ya ben de onu istiyordum hahaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, Şimdi yazdı:

hayır hiçbir jinekomasti benzeri yan etki yaşamadım daha. arada nefessiz kaldığım oluyor da çok nadir. 3 haftada bir arimidex atıyorum eğer hassaslık varsa göğüslerde o kadar. Tren ace nasıl buldunuz ya ben de onu istiyordum hahaha

Burak abinin elinde varmış şuan, 3 hafta sonra tren e biticek benim sonrasında deneme amaçlı tren ace kullanıcam. Tren bitince de test e + rad140 devam edip kürümü bitirmeyi düşünüyorum. Ben de tren ace istiyordum başta ancak yoktu o yüzden tren e başlamıştım. Ben de jinekomasti oldu ya biraz, ilk 5 hafta yüksek testo düşük tren yapmıştım ondan dolayı büyük ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

Burak abinin elinde varmış şuan, 3 hafta sonra tren e biticek benim sonrasında deneme amaçlı tren ace kullanıcam. Tren bitince de test e + rad140 devam edip kürümü bitirmeyi düşünüyorum. Ben de tren ace istiyordum başta ancak yoktu o yüzden tren e başlamıştım. Ben de jinekomasti oldu ya biraz, ilk 5 hafta yüksek testo düşük tren yapmıştım ondan dolayı büyük ihtimal

Senin bi konu açma vaktin geldi aetık senin formunu merak ediyorum baya kullandığın ilaçlar sağlam 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Emrahtkty, 5 saat önce yazdı:

Senin bi konu açma vaktin geldi aetık senin formunu merak ediyorum baya kullandığın ilaçlar sağlam 😂

Hayırlısıyla haziranın başlarında konu açıcam kanka, bunu yazarken bir yandan bitter çikolata yiyom :D  

hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

3 hafta daha bulk yapıp kalan son 4 haftamda clenle birlikte 1 aylık cut yapmayı düşünüyorum

Ha bu arada trenle cleni beraber önermem, clen kullanmak yerine cardarine veya ostarine gibi sarm kullanman daha mantıklı olacaktır

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18

tren dozajı arttırıp son haftalarımda only testo devam etmeyi düşündüğüm için clen istiyordum da stokta clen kalmamış, yohimbine'ye de çok güvenemiyorum şahsen clen kadar etkili olacağını sanmıyorum. sizin görüşünüz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
slymnplt, 7 saat önce yazdı:

tren dozajı arttırıp son haftalarımda only testo devam etmeyi düşündüğüm için clen istiyordum da stokta clen kalmamış, yohimbine'ye de çok güvenemiyorum şahsen clen kadar etkili olacağını sanmıyorum. sizin görüşünüz nedir?

bitki sonuçta bencede olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
holyland, 1 dakika önce yazdı:

bitki sonuçta bencede olmaz

Yani el titremesi kalpte sorun yaşamaktansa yohimbin daha iyi bir seçim gençken bazı şeyler anlaşılmıyor malesef dikkatli olmakta fayda var clen çoğu anabolizandan tehlikeli olduğunu düşünüyorum 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, 25.04.2022 - 03:03 yazdı:

Yohimbine de gayet işini görür ama cebinden biraz fazla para çıkar. O parayla sarm alıp devam etmen bence daha mantıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 48 dakika önce yazdı:

Yohimbine de gayet işini görür ama cebinden biraz fazla para çıkar. O parayla sarm alıp devam etmen bence daha mantıklı

clen buldum ya 6.günümdeyim şuan.  cut iyi gidiyor 2400 kaloriyi aşmıyorum. pump etkisini daha iyi görüyorum garip bir şekilde. 
gelişimi ekteki fotoğraflardan göreiblirsiniz güncel sayılır.

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Müfit Can, 2.03.2022 - 21:47 yazdı:

Kaçıncı kürünüz ? Size bunu kim önerdi yapılır yapılmaz değil ama .... Progesteronik özelliği olan bir ilaç hpta ve sperm üretimini durdurur bu kadar uzun süre tren kullanırsan geri dönüş imkaniza yakın bir seviyeye gelir ... 

Müfit abi bu bahsettiğin olayı yaşıyorum pct evresini yaptım fakat beceremedim galiba hala bazı sorunlar yaşıyorum bir öneride bulunabilir misin rica etsem ne yapmam lazım ? Şu an gonapeplyt aldım onu kullanıp speman kullanacağım 60 gün boyunca ve tribulus inşallah düzelir diye umut ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brtn94    5
slymnplt, 14 saat önce yazdı:

clen buldum ya 6.günümdeyim şuan.  cut iyi gidiyor 2400 kaloriyi aşmıyorum. pump etkisini daha iyi görüyorum garip bir şekilde. 
gelişimi ekteki fotoğraflardan göreiblirsiniz güncel sayılır.

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

formun çok iyi tebrik ederim dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
brtn94, 5 dakika önce yazdı:

formun çok iyi tebrik ederim dostum 

Teşekkür ederimm. istediğim vücuda ulaşmama 25 kg kaldı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Formun çok iyi olmuş, küre başlamadan önce kaç kiloydun ve şimdi kaç kilosun?

çok belli değil ama ama 70'den 84'ü görmüştüm. şimdi yavaş yavaş düşürüyorum ama kas kütlesi tren sagolsun tam gaz devam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, Bir saat önce yazdı:

çok belli değil ama ama 70'den 84'ü görmüştüm. şimdi yavaş yavaş düşürüyorum ama kas kütlesi tren sagolsun tam gaz devam

Bundan sonra treni kürümün temel yapıtaşı haline getiricem ben de bu gidişle :D  Umarım ciddi bir sorun yaşamayız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?
    • Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.