Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

slymnplt    18

Merhaba. 16 haftalık 500 mg tren 250 test kürümün 3.haftasına giriş yaptım. İkisi de uzun ester. Benim sorum şu, tren hakkında ciddi etkiler duydum sinir uykusuzluk aşırı terleme benzeri ancak hiçbirini yaşamıyorum. Tren Enanthate kaçıncı haftada tam etkisini göstermeye başlar ve bunu nasıl anlarım? haftada 2 enjeksiyon yapıyorum. pazartesi 250 test 250 tren, cuma 250 tren. 
diyetim kabaca vücut ağırlığı x2,5 protein, 1-1.5x yağ, kalan karbonhidrat 4k kalori günlük. 3k'sı temiz, kalan 1k çok masum değil.
Antrenman her bölge haftada 2x, ağır.
Şimdiden teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müfit Can    104

500 tren 250 test e mi? kim söyledi veya neye göre böyle birşey planladiniz yanlış mı yazdınız yoksa 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

500 tren 250 test e mi? kim söyledi veya neye göre böyle birşey planladiniz ? 16 hafta böyle mi gidecek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18

Yerli/yabancı postları okuyarak bunu yapmaya karar verdim. Tren büyük ihtimalle 16 hafta kullanmam 10-12.haftada bırakırım. Burak hocama danıştım bu kürde bir sorun görmedi ben de girmeye karar verdim. Her ne kadar uygun olmasa da tren ile bulk yapmak (en azından denemek) istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
slymnplt, 4 dakika önce yazdı:

hayır yanlış değil bu kürdeyim. Yanlış olan şey nedir sizce?

Kaçıncı kürünüz ? Size bunu kim önerdi yapılır yapılmaz değil ama .... Progesteronik özelliği olan bir ilaç hpta ve sperm üretimini durdurur bu kadar uzun süre tren kullanırsan geri dönüş imkaniza yakın bir seviyeye gelir ... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
Müfit Can, 1 dakika önce yazdı:

Kaçıncı kürünüz ? Size bunu kim önerdi yapılır yapılmaz değil ama .... Progesteronik özelliği olan bir ilaç hpta ve sperm üretimini durdurur bu kadar uzun süre tren kullanırsan geri dönüş imkaniza yakın bir seviyeye gelir ... 

2.kürüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18

Neyden ne kadar kullandığım yerine belirttiğim soruları da cevaplayabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Yabancı forumlarda yüksek deca düşük testo ve yüksek tren düşük testo gibi planlamalar çok yaygın. Bizim ülkemizde alışılagelmiş bir planlama değil o yüzden çoğu insana tuhaf gelebilir. Ancak bazı insanların yüksek testo düşük-orta tren ile yaşadığı yan etki, düşük testo orta-yüksek tren ile yaşadığı yan etkiden daha az. @metinav hocam da öncesinde kendi üzerinde testo ile treni aynı dozda alınca daha az yan etki yaşadığını söylemişti. Herkesin vücudu ilaçlara ve dozlara farklı tepki veriyor

slymnplt, 14 dakika önce yazdı:

Neyden ne kadar kullandığım yerine belirttiğim soruları da cevaplayabilirseniz sevinirim.

Dostum genel olarak kürün nasıl geçiyor? Görüntüde bir değişiklik vs. görmeye başladın mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 10 dakika önce yazdı:

Dostum genel olarak kürün nasıl geçiyor? Görüntüde bir değişiklik vs. görmeye başladın mı? 

Enjeksiyonlar rahat, pump etkisi artmaya başladı. Genel olarak daha enerjik ve motive hissediyorum. Biraz mood dengesizliği yaşadım (sabah aşırı depresif uyanmak gibi). Jinekomasti başlangıcını gördüm; soğuk havalarda hassaslık ve acı gibi. onun için de arimidex kullanmaya başladım. Bu gece de 3.haftanın ilk enjeksiyonunu yaptım. uzun ester olduğu için acetate kadar hızlı etki göstermeyeceğinin farkındayım ama tam etkisi bu mu yoksa daha iyi/kötü olması gerekiyor mu bilmiyorum. Sırtım, lateral deltoid ve trapezlerim de şişmeye başladı. Eski yarıklarım açılmaya başladı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, Şimdi yazdı:

Enjeksiyonlar rahat, pump etkisi artmaya başladı. Genel olarak daha enerjik ve motive hissediyorum. Biraz mood dengesizliği yaşadım (sabah aşırı depresif uyanmak gibi). Jinekomasti başlangıcını gördüm; soğuk havalarda hassaslık ve acı gibi. onun için de arimidex kullanmaya başladım. Bu gece de 3.haftanın ilk enjeksiyonunu yaptım. uzun ester olduğu için acetate kadar hızlı etki göstermeyeceğinin farkındayım ama tam etkisi bu mu yoksa daha iyi/kötü olması gerekiyor mu bilmiyorum. Sırtım, lateral deltoid ve trapezlerim de şişmeye başladı. Eski yarıklarım açılmaya başladı.

SP Labs'ın tren enanthate ını kullanıyorsun zannedersem, ortalama 3.haftanın sonları ve 4.haftada açılmaya başlıyor. Tartıda kaç kg değişti? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

SP Labs'ın tren enanthate ını kullanıyorsun zannedersem, ortalama 3.haftanın sonları ve 4.haftada açılmaya başlıyor. Tartıda kaç kg değişti? 

evet sp labs :D yaklaşık 1,5 haftadır tartılmıyorum evimde olmadığı için. tahminimce 4-5kg yükselme var 2 hafta içerisinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, Şimdi yazdı:

evet sp labs :D yaklaşık 1,5 haftadır tartılmıyorum evimde olmadığı için. tahminimce 4-5kg yükselme var 2 hafta içerisinde.

Aslında trenin olumlu etkilerini görüyorsun, çünkü sadece 250 test kullansan 3 haftada böyle bir verim alamazdın. 1-2 hafta içinde istediğin etkileri alacağını düşünüyorum. Yapabilirsen kür öncesi ve sonrası formlarını da atarsan güzel olur. Çünkü forumda bu tür bir kür planlaması yapan biri yok gördüğüm kadarıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 10 dakika önce yazdı:

Aslında trenin olumlu etkilerini görüyorsun, çünkü sadece 250 test kullansan 3 haftada böyle bir verim alamazdın. 1-2 hafta içinde istediğin etkileri alacağını düşünüyorum. Yapabilirsen kür öncesi ve sonrası formlarını da atarsan güzel olur. Çünkü forumda bu tür bir kür planlaması yapan biri yok gördüğüm kadarıyla

Görüşleriniz için teşekkür ederim. Kür öncesi ve sonrası fotoğraflarımı kesinlikle çekeceğim ve üstüne post paylaşacağım gelecekte. Hepsini birden paylaşıp uzun bir şey yazmayı planlıyorum. Kür öncesi diyebileceğim 2 fotoğraf bunlar. Kaliteyi mazur görün :)

WhatsApp Image 2022-02-05 at 18.49.08.jpeg WhatsApp Image 2022-03-02 at 22.33.25.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, 6 dakika önce yazdı:

Görüşleriniz için teşekkür ederim. Kür öncesi ve sonrası fotoğraflarımı kesinlikle çekeceğim ve üstüne post paylaşacağım gelecekte. Hepsini birden paylaşıp uzun bir şey yazmayı planlıyorum. Kür öncesi diyebileceğim 2 fotoğraf bunlar. Kaliteyi mazur görün :)

WhatsApp Image 2022-02-05 at 18.49.08.jpeg WhatsApp Image 2022-03-02 at 22.33.25.jpeg

Kür öncesi formun çok iyi, eğer güncelleyebilirsen gayet güzel olur. 2.kürüm demiştin ilk küründe ne kullanmıştın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

Kardeşim merhaba , yukardada yazdığınıza da ithafen yazıyorum , bana tuhaf gelmesi dozları değil profiline girdiğimde açtığı konular ve beklediği şeyler , 2. Kürde neden bu kadar ağır girdiği ve haftası , bir diğer konu eğer bi kür sonrası resim istiyorsanız bu Pct sonrasi olmalı o zaman insanlar neler kullanınca nasıl oluyor Pct sonrası elde ne kalır daha iyi anlar , 3. İse Kürlere bakış açınız 3 hafta testesteron kullansan böyle olmaz ? .. trenblone çalışma mekanizması progesteronik özelliği nedeniyle ciddi oranda SU  tutumu yapmasi  Progesteron fazlası vücutta aldesterona dönüşür , su tutumu aldesteronun tuz tutumuna bağlı gerçekleşir tuz tutumuna bağlı çok ileri seviye TANSİYON artışı..3 haftada aldığı verim sudur. Bu arada bana tuhaf gelmez merak etmeyin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 12 dakika önce yazdı:

Kür öncesi formun çok iyi, eğer güncelleyebilirsen gayet güzel olur. 2.kürüm demiştin ilk küründe ne kullanmıştın?

hectordoyle, 9 dakika önce yazdı:

ilk kürüm baya saçmasalaktı. Random bi salonda birinden aldım bana kendisi kür hazırladı. 500mg test-boldenon-deca. günlük 20mg dianabol. ilk kürümde 500 mg test only yapmak isterdim ama mümkün olmadı maalesef salaklığımdan dolayı. kürün süresi 10 hafta :I verim almamın mümkün olduğunu düşünmüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Müfit Can, Şimdi yazdı:

Kardeşim merhaba , yukardada yazdığınıza da ithafen yazıyorum , bana tuhaf gelmesi dozları değil profiline girdiğimde açtığı konular ve beklediği şeyler , 2. Kürde neden bu kadar ağır girdiği ve haftası , bir diğer konu eğer bi kür sonrası resim istiyorsanız bu Pct sonrasi olmalı o zaman insanlar neler kullanınca nasıl oluyor Pct sonrası elde ne kalır daha iyi anlar , 3. İse Kürlere bakış açınız 3 hafta testesteron kullansan böyle olmaz ? .. trenblone çalışma mekanizması progesteronik özelliği nedeniyle ciddi oranda SU  tutumu yapmasi  Progesteron fazlası vücutta aldesterona dönüşür , su tutumu aldesteronun tuz tutumuna bağlı gerçekleşir tuz tutumuna bağlı çok ileri seviye TANSİYON artışı..3 haftada aldığı verim sudur. Bu arada bana tuhaf gelmez merak etmeyin 

Merhabalar cevabın için teşekkür ederim, kür sonrası resim kısmında ben de sizin gibi düşünüyorum. PCT den sonra elimizde kalanlar bizimdir mantığıyla düşünüyorum ben de.

2.kürden ağır veya normal vs. kür yapma kısmında artık kişinin kendi kararına bağlı. O konu hakkında ne kadar bilgili olursa olsun yine de vereceği karar kendisini ilgilendirir. Forumdaki diğer üyeler de bunun üstüne bir şey söylese de pek bir şey farketmez. Kişi yine kararını değiştirmek istiyorsa kendisi değiştirir başkası değil.

Demek istediğim şey 3 hafta sadece 250 mg testosteron kullanmış olsaydı şuanki yaptığı 500 tren 250 test küründe alacağı verim vs. daha farklı olurdu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
slymnplt, 2 saat önce yazdı:

Merhaba. 16 haftalık 500 mg tren 250 test kürümün 3.haftasına giriş yaptım. İkisi de uzun ester. Benim sorum şu, tren hakkında ciddi etkiler duydum sinir uykusuzluk aşırı terleme benzeri ancak hiçbirini yaşamıyorum. Tren Enanthate kaçıncı haftada tam etkisini göstermeye başlar ve bunu nasıl anlarım? haftada 2 enjeksiyon yapıyorum. pazartesi 250 test 250 tren, cuma 250 tren. 
diyetim kabaca vücut ağırlığı x2,5 protein, 1-1.5x yağ, kalan karbonhidrat 4k kalori günlük. 3k'sı temiz, kalan 1k çok masum değil.
Antrenman her bölge haftada 2x, ağır.
Şimdiden teşekkürler.

Bendede hiçbir yan etki yapmadi kardeşim üstüne kendimi daha rahat mutlu hissediyorum hatta hep uyumak istiyorum tersine uyudukca uyuyasim geliyo :D ama ben hala kürdeyim yüksek ihtimal dahada uzaticam kürümü 20 hafta olarak yüksek ihtimalle:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

yurt dışında 24-48 hafta deca ve tren kullanımı mevcut burda 10 haftadan fazla kullanılmaz gibi bir kesin söylem tarzında konuşulması bana garip geliyo 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 16.03.2022 - 16:14 yazdı:

@slymnplt dostum kürün nasıl geçiyor şuan

5.haftanın ikinci enjeksiyonundayım. Şuana kadar 7 kg aldım, bazı günler sabahları şiddetli depresyon oluyor kısa süreliğine. Kahvaltı yapınca geçiyor ama. Açıkçası bir şey etkisinde olduğumu düşünmüyorum, gerçek bir fark hissettiğim veya gördüğüm yok. Belki de bana öyle geliyordur bilmiyorum. Fotoğraflar 1 hafta öncesine ait. Ne kadar kirli beslensem de elle tutulur bir yağ kazanımı baya zor oluyor. kaldı 11 hafta :D

1.jpg 2.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
slymnplt, 2 saat önce yazdı:

5.haftanın ikinci enjeksiyonundayım. Şuana kadar 7 kg aldım, bazı günler sabahları şiddetli depresyon oluyor kısa süreliğine. Kahvaltı yapınca geçiyor ama. Açıkçası bir şey etkisinde olduğumu düşünmüyorum, gerçek bir fark hissettiğim veya gördüğüm yok. Belki de bana öyle geliyordur bilmiyorum. Fotoğraflar 1 hafta öncesine ait. Ne kadar kirli beslensem de elle tutulur bir yağ kazanımı baya zor oluyor. kaldı 11 hafta :D

1.jpg 2.jpeg

Gayet iyi gidiyorsun. Bu bahsettiğin sabah depresyonları hep vardı bende de. Trene başlayınca değişen bir durum olmadı.  Yarın 3.haftaya giriyorum geçtiğimiz hafta idman yapamadım ve baya kötü beslendim. Ona rağmen tartıda kilom aynı :D  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: byreal22
      Merhabalar dün SP LABS Parabolon enjeksiyonumu yaptım.
      İlaç hakkında biligiliyim fakat ilk Tren deneyiyim olacağı için meraklıyım açıkçası.
      Ne kadar sürede ilaç aktif olur? Bacağımdan enjeksiyon yaptım ve hiç bir öksürük olmadı normal mi ?
    • Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.