Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ali1903

Tahlil sonuçlarım

Önerilen İletiler

Ali1903    2

Öncelikle herkese merhaba 27 yaşındayım 180cm 90 kilo  4 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum hiç kür deneyimim olmadı suplement ve birde mk677 kullandım only testi kürüne girmeyi planlıyorum ama kür öncesi test verdim ve totoal testo ve fre testo oranların düşük çıktı testten 3 gün önce ilişki yaşadım test vermeden önce aç ve uykumu almıştım hocalarım test sonuçlarıni yorumlarda çok sevinirim testlerimde küre girmeme sıkıntı yaratacak bir durum varsa vazgeçebilirim sağlığım daha önemli şuan için teşekürler şimdiden 🙏 @rastlantisal

@metinav

Screenshot_2022-02-25-14-00-22-872_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_2022-02-25-14-00-14-184_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_2022-02-25-13-59-59-135_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_2022-02-25-13-59-48-321_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

tarihinde Ali1903 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Favorit    39

çok ilginç vücudunda testosteron yok resmen hatalı ölçüm değilse küre gir hiç çıkma zaten. bu testo seviyesiyle ömür geçmez

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ali1903    2
Favorit, 34 dakika önce yazdı:

çok ilginç vücudunda testosteron yok resmen hatalı ölçüm değilse küre gir hiç çıkma zaten. bu testo seviyesiyle ömür geçmez

Dusuklukten kaynaklı ne gibi sorunlar yaşayabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ali1903    2
Ozgur511, 7 dakika önce yazdı:

Libido testislerde ufaklık vs.. cinsel problemler yaşıyomusun 

Hiç bir sorun yaşamadım evliyim ne testislerde küçülme ne libido düşüklüğü ne sertleşme sorunu hiç bir sonumum olmadı bugüne kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

Ben sağlıklıyım kan testi verirken tüpte pıhtılaşma olunca yalancı sonuçlar çıkabiliyor çünkü bu hormon değerlerinde libido sıkıntıları olması muhtemel kan testlerini bilgisayar hatalarından dolayı yanlışta yorumlayabiliyorlar git devlet hastanesinde endokrin bölümüne durumunu anlat test yaparlar özele gitmene gerek yok devlete git 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ali1903    2
Ozgur511, 10 dakika önce yazdı:

Ben sağlıklıyım kan testi verirken tüpte pıhtılaşma olunca yalancı sonuçlar çıkabiliyor çünkü bu hormon değerlerinde libido sıkıntıları olması muhtemel kan testlerini bilgisayar hatalarından dolayı yanlışta yorumlayabiliyorlar git devlet hastanesinde endokrin bölümüne durumunu anlat test yaparlar özele gitmene gerek yok devlete git 

Benim eşim özel hastanede hemşire o aldı kanımı zaten oda sağlıkçı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

Hmm kan gazında pıhtılaşma olunca yanlış sonuç veriyor ondan dedim bende şahinbey araştırma hastanesinde çalışıyorum bidaha test yaptırın abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ali1903    2
Ozgur511, 8 dakika önce yazdı:

Hmm kan gazında pıhtılaşma olunca yanlış sonuç veriyor ondan dedim bende şahinbey araştırma hastanesinde çalışıyorum bidaha test yaptırın abi 

Tamamdır o halde tekrar yaptırayım düşük testesteron olması kısırlık anlamına falan gelmiyor değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

Abi senin test yanlış belirti yaşamıyorsun git devlete testlerini götür test yaptır güven bana hatalı çalışmışlar devlet hastanesine git kafan rahat etsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ali1903    2
Ozgur511, 11 dakika önce yazdı:

Abi senin test yanlış belirti yaşamıyorsun git devlete testlerini götür test yaptır güven bana hatalı çalışmışlar devlet hastanesine git kafan rahat etsin 

Tamamdır kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cumaeroglu    3
Ali1903, 3 saat önce yazdı:

Tamamdır kardeşim 

@rastlantisalhocam aldım ben tahlilleri bir yorumlarsan sevinirim herkes bir şey diyor kafam bulandı iyice 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Çok enteresan sonuçlar. LH ve FSH var ama testosteron yok. Testosteron yokluğunda yaşayacağın şeyler de yok.

Bence sadece total ve free testo testini yeniden yaptırmalısın. Yine aynısı çıkarsa üzerinden konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cumaeroglu    3
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Çok enteresan sonuçlar. LH ve FSH var ama testosteron yok. Testosteron yokluğunda yaşayacağın şeyler de yok.

Bence sadece total ve free testo testini yeniden yaptırmalısın. Yine aynısı çıkarsa üzerinden konuşalım.

Abi tekrar aynı sorunlar çıkarsa varsayalım ne gibi sorun yaşarım haftaya endokrinoloji uzmanı bir doktor ile görüşeceğim ama haftaya kadar içim içimi yiyor üreme ile alakalı bir problem görünüyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Cumaeroglu, 25 dakika önce yazdı:

Abi tekrar aynı sorunlar çıkarsa varsayalım ne gibi sorun yaşarım haftaya endokrinoloji uzmanı bir doktor ile görüşeceğim ama haftaya kadar içim içimi yiyor üreme ile alakalı bir problem görünüyor mu 

FSH normal iken üreme ile alakalı sorun sanmıyorum ama sperm miktarına da baktırmadan ezbere konuşmak yanlış olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.