Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tunadag26

Swiss pharma sarms deneyen var mı?

Önerilen İletiler

Berkayxd    0

Şuan mk ile radı kullanıyorum çalışıyor 

Tunadag26, 25.02.2022 - 01:43 yazdı:

Deneyimleyen abilerim varsa yazabilir mi ?

Sen nasıl kullanılıyor sun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunadag26    0

mk677 antreman sonrasi ve gece yatmadan önce gunde 2 kere kullanılıyor birer tablet
rad140 antreman oncesi ve gece yatmadan önce kullanılıyor off günlerde günde birer sadece gece  yeni başladım 

Kutle koyabildin mi kaçıncı haftadasin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkayxd    0
Tunadag26, 7 saat önce yazdı:

mk677 antreman sonrasi ve gece yatmadan önce gunde 2 kere kullanılıyor birer tablet
rad140 antreman oncesi ve gece yatmadan önce kullanılıyor off günlerde günde birer sadece gece  yeni başladım 

Kimden aldın peki ürünü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkayxd    0
Tunadag26, 1 saat önce yazdı:

Instagram da p..... diye bı sayfadan 

Bende ondan aldım orjinal ürün kaslar baya gelişti tabi sağlam beslenme ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
Tunadag26, 2 saat önce yazdı:

Instagram da p..... diye bı sayfadan 

ne kadara aldın birde ipucu verebilir misin p...... denilen kişiyi nasıl bulucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
ibrahim035, 3 dakika önce yazdı:

adı F.Ş 

aynen o kişi üstad

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha 1 ay olmadı bu marka haberlere çıkıp baskın yiyeli ve fiyatlar da orjinal sarms lardan sadece birazcık düşük ben tercih etmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

swiss pahrma merdiven altı üretiliyo.İçinde ne olduğu belli değil belki anapolon belki dianabol belki başka bişey.Sarms çalışıyo diye düşünebilirsin ama ya dianabolun etkisiyse... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73

Şu fotoda ki swiss le bildiğimiz yerli üretim steroidleri olan swiss aynı mi arkadaşlar, bilgisi olan var mı? Swiss steroidleri satan kimsede bu ürünlerden görmedim, bunu satan bir iki kişiye denk geldim sadece onlar da swiss, optimum, unigen vs aynı tayfanın ürünleri olan hiçbir markayı satmıyorlar 🤔   

Ai6MSUUz_shark.protein-20220704-0001.web

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
Preworkout, 48 dakika önce yazdı:

swiss pahrma merdiven altı üretiliyo.İçinde ne olduğu belli değil belki anapolon belki dianabol belki başka bişey.Sarms çalışıyo diye düşünebilirsin ama ya dianabolun etkisiyse... :)

zaten tablet ürün beni de ürküttü biraz. öğlen burak hocayı aradım onda da sarm stokları sıkıntılıymış. galiba only testo yapıcam zaten rad140 kullanmayı düşünüyordum onun da sonu ptc ye çıkacaktı en azından bilindik sağlam birşey kullanmış olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    58
Ruthless, 17 saat önce yazdı:

Şu fotoda ki swiss le bildiğimiz yerli üretim steroidleri olan swiss aynı mi arkadaşlar, bilgisi olan var mı? Swiss steroidleri satan kimsede bu ürünlerden görmedim, bunu satan bir iki kişiye denk geldim sadece onlar da swiss, optimum, unigen vs aynı tayfanın ürünleri olan hiçbir markayı satmıyorlar 🤔   

Ai6MSUUz_shark.protein-20220704-0001.web

Yurtdışından supplement ve bitki ekstreleri getiren güvenilir bir sayfada görmüştüm bende. Kişinin yurtdışından ürün getirttiğini biliyorum ama bu ürün hakkında bilgim yok ama şuana kadar sahte ürün sattığını duymadım

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
swager, 04.07.2022 - 16:00 yazdı:

Forumda hala aktif misiniz bilmiyorum sarm hakkında deneyiminizi fikrinizi paylaşır mısınız bende almayı düşünüyorum şuan.

@STALOB @ibrahim035@ufuk289

@Tunadag26

@Berkayxd

ürün 2 defa baskın yedi videoları var merdiven altı ve boş ürün

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

denedim kullandım ama bunu sarms olarak kullanma kas yapan bilmediğin bi hap olarak kullan. Orjinal olduğuna emin olduğum sarms ile etkiyi karşılaştırdığımda kesinlikle swiss kullanılmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
bulentaycan, 3 dakika önce yazdı:

denedim kullandım ama bunu sarms olarak kullanma kas yapan bilmediğin bi hap olarak kullan. Orjinal olduğuna emin olduğum sarms ile etkiyi karşılaştırdığımda kesinlikle swiss kullanılmaz

Hangi marka kullandınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Hangi marka kullandınız

umbrella ve mass genetics kullandığım en iyi ürünlerdi en çok verim aldığım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8

Uzun zamandır giremedim kusura bakmayın herkese selam yarışma hazırlığı devam ediyor swis p kullanıyorum şuan bi ay oldu sizce kilom kaçtır 

2A99474A-BA22-4792-8604-B2FA9B86154D.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
ibrahim035, 16.08.2022 - 14:43 yazdı:

Uzun zamandır giremedim kusura bakmayın herkese selam yarışma hazırlığı devam ediyor swis p kullanıyorum şuan bi ay oldu sizce kilom kaçtır 

swiss sarmsı sordu arkadaş sizin anabolik galiba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8

Testo p masteron tren a ve 1 hafta sonra winstrol enjeksiyon eklenecek ve optimum p yeni seri ye dönüyorum ilaçlarda 

bulentaycan, 16.08.2022 - 14:44 yazdı:

swiss sarmsı sordu arkadaş sizin anabolik galiba 

Evet anabolik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
ibrahim035, Şimdi yazdı:

Evet anabolik 

anabolik konusunda swiss başarılı olabilir ama arkadaş sarms sormuş, mutfağı laboratuvara çevirip üretim yapan birsürü marka var ama sarms gibi yeni bi ilacı o tarz ortamlarda yapabiliceklerini düşünmüyorum ama anabolik konusunda başarılı bence de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8

Bu satıcının sattığı ürünler pek boş çıktığını duymadım kendisi bizzat yarışma için hazırlıyor beni eski koçum haftada 5 gün sıfır karb veriyordu gün içinde drençim düştüğü zaman da meyve ye kek ye diyordu ilk defa duydum böyle bir şey hemen değiştirdim koçumu 200 gr basmati ile 5 öğün yapıyoruz süreç kısa yarışma sonrası SARMS alıp denicem ve burdan yayınlamış olucam eminim ki güzel ve bir deneyim olucak PCT döneminde 2 ay önce myblast mgf kullandım çöp tren kullandım çöp masteron kullandım çöp clen kullandım 40 mg çöp boşuna zaman kaybı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kapukaya
      Arkadaşlar merhabalar iyi forumlar öncelikle, bı sorum olacaktı swiss pharma hakkında ürün tecrübesi deneyimi ve hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar deneyimlerini yazabilirmi temini güvenilir mi doluluk ve sahte çıkma oranı nedir cevaplarsanız sevinirim
    • Yazan: yasarprime
      İyi günler abilerim, Swiss Pharma markasının daha önce hiç peptide ürettiğini görmemiştim bu gün Instagramda Swiss'in peptide grubunu satan birisiyle iletişime geçtim ve ürünlerin 2023 üretimi olduğunu söyledi ve aşağıdaki fiyat listesini verdi, sizce ürünler nasıl güvenilir gelmedi bana pek ama kullanan varsa öneride bulunabilirse çok sevinirim.

• Yazan: Muscularnurse
      Merhabalar t. g. sponsoru olan swiss pharma ürünlerinden kullanıp memnun kalan var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.